OPPO

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
Uživatelský avatar
dr.fish
Příspěvky: 330
Registrován: 05 lis 2018 17:56

Re: OPPO

Příspěvek od dr.fish »

Pokud je to tak, jak píšeš, bude už jen věcí vkusu, komu a jak bude zvuk kterého komponentu vyhovovat. Já bych docela rád zjistil co je ten můj Stereo upgrade 1 by Dr. Gert Volk. Jeho stránky jsem nenašel. Hraje to velice slušně, originál Oppo 105 jsem nikdy neslyšel, nemůžu tedy srovnávat, ale jestli hraje podobně jako CXU, tak tahle úprava je mnohem mnohem dál. Dnes jsem poslal BD32 do servisu na výměnu displeje, takže nemůžu udělat souboj 105 vs BD32.
OPPO 105DCaseaMkII., PRIMARE BD32Casea, CXU, Pannde PD-6 Elite, Cineultra V204
PRIMARE SP33Casea, 4xCAMBRIDGE 851WCasea, hlavní B&W 803D2, centr B&W HTM2D2, zadní B&W 804D2, sub 2xREL Britannia B1,TV Panasonic TX-65JZ2000E
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: OPPO

Příspěvek od Pytell »

Vlastním pár měsíců v plné náloži od Dana Vrány 205, výborný univerzál . Chci se zeptat zkušených ohledně tohoto kombajnu, jestli někdo neinstaloval toto : https://www.ebay.de/itm/304003763841?ha ... SwjateKHYI

Mám skoro 300 placek ve formátu ISO a chtěl bych aby mi to hrálo v multikanálu v DK. Na stero mám BD-32 a ta v pohodě přehraje vše i ISO.

Předem děkuji za poznatky a rady.
AUDIO-VISUAL TECHNOLOGY
Příspěvky: 10
Registrován: 25 úno 2016 08:21
Bydliště: Plzeň

Re: OPPO

Příspěvek od AUDIO-VISUAL TECHNOLOGY »

Pytell píše: 25 úno 2022 14:17 Vlastním pár měsíců v plné náloži od Dana Vrány 205, výborný univerzál . Chci se zeptat zkušených ohledně tohoto kombajnu, jestli někdo neinstaloval toto : https://www.ebay.de/itm/304003763841?ha ... SwjateKHYI

Mám skoro 300 placek ve formátu ISO a chtěl bych aby mi to hrálo v multikanálu v DK. Na stero mám BD-32 a ta v pohodě přehraje vše i ISO.

Předem děkuji za poznatky a rady.
Zdravím, tuto úpravu jsem nechal dělat do XX OPPO 205, samozřejmě všechny upravené od Vrány :) mohu případně poslat kontakt na kolegu co to dělá do SZ nebo mi napište na email na kuncl@audio-visual.cz

Pavel K.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: OPPO

Příspěvek od terahera »

Pytell píše: 25 úno 2022 14:17 Vlastním pár měsíců v plné náloži od Dana Vrány 205, výborný univerzál . Chci se zeptat zkušených ohledně tohoto kombajnu, jestli někdo neinstaloval toto : https://www.ebay.de/itm/304003763841?ha ... SwjateKHYI

Mám skoro 300 placek ve formátu ISO a chtěl bych aby mi to hrálo v multikanálu v DK. Na stero mám BD-32 a ta v pohodě přehraje vše i ISO.

Předem děkuji za poznatky a rady.
Sorry za OT,ale kde se prodávají placky ve formátu ISO?Já mám Oppo už dlouhou dobu,ale ještě se mi nestalo,že bych na jakoukoliv placku,co si koupím,potřeboval něco přeinstalovávat,nebo jakkoli Oppo upravovat,aby ji hrálo :-?
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: OPPO

Příspěvek od Dieter Burmester »

Na torrentu treba :smile:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: OPPO

Příspěvek od terahera »

Jako že pálenky zadára :-? :roll:
Vím,že spousta rádoby hifíků takhle hudbu nakupuje :cool: ,ale v tomto konkrétním případě mě to nenapadlo.Nedává mi to nějak smysl,mít sestavu za statisíce,kabely za desetitisíce a nekoupit pak origo placky :-? :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: OPPO

Příspěvek od Dieter Burmester »

Rekl bych, ze kdyz stahnes iso z torrentu, nic palit netreba :cool:
Dieter Burmester
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: OPPO

Příspěvek od Pytell »

Mám velké množství ISO z SACD , kamarád mi je dělal z originálů SACD, nějak to nahrával přes Play Station na DVD, ale bohužel před 4 roky už mu odešel do věčných lovišť.

Z torrentu mám pár DVD-A co už nelze sehnat.

Cituji : Zdravím, tuto úpravu jsem nechal dělat do XX OPPO 205, samozřejmě všechny upravené od Vrány :) mohu případně poslat kontakt na kolegu co to dělá do SZ nebo mi napište na email na kuncl@audio-visual.cz

Mohu prosím kontakt do SZ, děkuji uctivě.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: OPPO

Příspěvek od terahera »

Zkusil bych to přes ten email :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
AUDIO-VISUAL TECHNOLOGY
Příspěvky: 10
Registrován: 25 úno 2016 08:21
Bydliště: Plzeň

Re: OPPO

Příspěvek od AUDIO-VISUAL TECHNOLOGY »

napsáno. Pavel K.
Pytell píše: 26 úno 2022 17:02 Mám velké množství ISO z SACD , kamarád mi je dělal z originálů SACD, nějak to nahrával přes Play Station na DVD, ale bohužel před 4 roky už mu odešel do věčných lovišť.

Z torrentu mám pár DVD-A co už nelze sehnat.

Cituji : Zdravím, tuto úpravu jsem nechal dělat do XX OPPO 205, samozřejmě všechny upravené od Vrány :) mohu případně poslat kontakt na kolegu co to dělá do SZ nebo mi napište na email na kuncl@audio-visual.cz

Mohu prosím kontakt do SZ, děkuji uctivě.
Uživatelský avatar
dr.fish
Příspěvky: 330
Registrován: 05 lis 2018 17:56

Re: OPPO

Příspěvek od dr.fish »

Mnoho lidí na zahraničních fórech klade stále otázky u nových přehrávačů zda umí ISO a BDMV. Není to ani tak z důvodů pirátění, ale hlavně z těch důvodů, že si ripy vyrábějí sami doma. Ty ripy pak skončí na úložišti a krabičky s disky ve sklepě. Přehrávají přes OPPO a CA po síti. Důvodem je zřejmě praktičnost a pohodlnost daného řešení. Na fórech je veliké množství lidí, kteří mají celou filmotéku na NAS, disky mají schované v krabicích.
Ono v případě pirátění to už dnes ani moc nefunguje, ty doby, kdy byl plný internet ripů 1:1 jsou pryč. Hledal jsem onehdá nějaké ISO a BDMV abych otestoval schopnosti svého Pannde a byla to docela šichta. Streaming ala Netflix, Apple atd. to pirátství docela smáznul. Navíc i v hudbě si většina vystačí s Tidalem a podobnými.
OPPO 105DCaseaMkII., PRIMARE BD32Casea, CXU, Pannde PD-6 Elite, Cineultra V204
PRIMARE SP33Casea, 4xCAMBRIDGE 851WCasea, hlavní B&W 803D2, centr B&W HTM2D2, zadní B&W 804D2, sub 2xREL Britannia B1,TV Panasonic TX-65JZ2000E
Odpovědět