Že by konečně?

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Zamčeno
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Že by konečně?

Příspěvek od Peer »

Že by konečně?
https://docs.google.com/present/view?id ... y=CKn19e8P
http://www.ok-team.cz/sekce/tajemstvi/revoluce.php
Prosím o zamčení vlákna.
Je to pouze informace!
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: Že by konečně?

Příspěvek od Peer »

Uživatelský avatar
noaid
Příspěvky: 305
Registrován: 27 pro 2010 12:38
Bydliště: Ostrava

Re: Že by konečně?

Příspěvek od noaid »

Díky za info. :lol: Si koleduješ... :ymapplause:
Zábava je pokračování nudy jinými prostředky.
Zdeny
Příspěvky: 472
Registrován: 29 pro 2010 07:53

Re: Že by konečně?

Příspěvek od Zdeny »

Jsou to jen výkřiky do tmy, které nic nevyřeší. papír snese všechno a o tomhle s píše dnes a denně a jsou toho na webu kamiony.

Dle mého chladného názoru, Češi jsou jedni z největších posrů, což máme tvrdě v genech za doby od 30 ti leté vályk, kdy jsme jako národ žili 300 let v porobě a dovedeme jen potají nadávat. Ale skutek utek. Protože jsem jako národ nejednotní, tak opravdu psaním se nic nezmění a řešením je pouze vzít cepy a sudlice a jako 9.900.000 pracijících lidí vyrazit do Prahy a provést tam pořádnou očistu vládního kabinetu.

Já razím jinou tezi - jak stát okrádá mě od okamžiku, kdy ráno otevřo uči, tak stejnou měrou ho budu okrádat i já - a cesty k tomu - navíc legální - jsou. Jaké, zde samosebou psát nebudu.Ale na jedné už tvrdě pracuji a vypadá to, že mi stát bude přispívat nezanedbatelnou částku každý měsíc k mému standardu.

Sorry za tato slova, ale těď jsem se vrátil z dovolené a po návartu kontrast dění zde v naší rodné vlasti je opravdu obrovský a od čtvrtka, kdy jsem zase odam, se mi che jen blejt. A kdo za to může? My sami! Nikdo jiný!A protože já sám to nezměním, tak si hledám svoji vlastní cestu, která má zajstit, aby na mě dopady činů naší slavné politické garnitury dopadaly co nejméně.

Jak naspal pan Martin Stropnický - stydím ze za vlast, ve které jsem se narodil. Plně se s ním ztotožňuji. To jen na okraj...
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Subaru Outback 2,5i CVT 129kW 2021, Honda Civic 1,8i
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: Že by konečně?

Příspěvek od Peer »

Uživatelský avatar
noaid
Příspěvky: 305
Registrován: 27 pro 2010 12:38
Bydliště: Ostrava

Re: Že by konečně?

Příspěvek od noaid »

V Maďarsku se právě toho bojí a chtějí zavést koncentrační pracovní tábory pro nezaměstnané, aby byli pod kontrolou, možná i ozbrojenou. Kapitalismus se dostává do další fáze.
http://www.denikreferendum.cz/clanek/10 ... zamestnane
Maďarský ministr vnitra představil parlamentu dílčí reformu, jež krátí sociální dávky a nutí dlouhodobě nezaměstnané pracovat za nízkou mzdu pro stát. Část z nich má přitom být svážena do zvláštních táborů a pracovat pod dohledem bývalých policistů.
.
.
.
Kritiku vyvolává zejména druhý pilíř reformy – program na vytvoření nabídky prací, jež bude organizovat přímo stát. Podle výňatků z různých televizních debat a prohlášení premiéra Orbána či ministra Pintéra, které v páteční zprávě přetiskuje slovenský server Pravda.sk, půjde v tomto případě téměř výhradně o masovou manuální práci: výstavbu hrází, protipovodňových valů, čištění kanálů či budování vodních nádrží. Nezaměstnaní mají být na místo stavby sváženi z celé země. Mají přespávat v zvláštních koloniích z unimo buněk a dostávat nižší než minimální mzdu.

Zvlášť silné odsudky se přitom váží k přidruženému záměru, se kterým reforma rovněž počítá – k návrhu, že na práci (a pracující) budou v přislušných lokalitách dohlížet vysloužilí policisté, kteří museli pořádkové složky opustit po jedné z jiných zeštíhlovacích reforem.

Maďarským opozičním politikům i k vládě kritických médiím připomíná navrhovaný systém kasárenský režim či přímo koncentrační tábory. Fakt, že je za celou reformu odpovědný ministr vnitra, je dle těchto hlasů příznačný.
Zábava je pokračování nudy jinými prostředky.
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: Že by konečně?

Příspěvek od Peer »

Guliver
Příspěvky: 452
Registrován: 03 led 2011 20:07
Bydliště: SK, BA-TT

Re: Že by konečně?

Příspěvek od Guliver »

NAS Synology, Linn Majik DS, Audio Research LS17, Bryston 4B SST, Avalon, Velodyne, Cardas, Oyaide, Furutech
Zamčeno