Estelon

Diskuze o reprosoustavách.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Estelon

Příspěvek od PavelDosko »

vsechny jsi slysel ?
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Estelon

Příspěvek od Dieter Burmester »

To je tvrzeni pouze Nordlanda, takze relevance nulova :smile:
Dieter Burmester
Janik
Příspěvky: 1634
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Estelon

Příspěvek od Janik »

To nie je moje tvrzeni :thumbup: reagoval som na otazku kto to tvrdi a o ake repro ide. Mne to je sumak. Nahodou som nasiel ten inzerat a ta miestnost mi bola povedoma :cool:
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Estelon

Příspěvek od Frogyman »

Ať je Nordland jaký chce, tak v tomto - na rozdíl od většiny teoretiků - tu osobní zkušenost má. A to se všemi jmenovanými bednami.
Takže relevance nulová rozhodně není- Právě naopak. Jen je potřeba si to dát do kontextu jeho nároků na zvuk, jeho stylu poslechu, jeho místnosti atd atd...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Estelon

Příspěvek od Dieter Burmester »

Akorat je to porad jen nazor. Prijde nekdo jiny a rekne, ze je vsechno jinak. A proto vykriky typu “prehraje to 3x levnejsi bedna” budou i nadale nerelevantni.
Dieter Burmester
Vienna
Příspěvky: 263
Registrován: 04 led 2020 12:51

Re: Estelon

Příspěvek od Vienna »

A za jakou jinou nejlepsi bednu ty Platinum meni? :-?
A taky by me zajimal ten poslechovy "styl"? Ja vetsinou sedim...
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Estelon

Příspěvek od Frogyman »

Ano, je to "jen" názor, jeden z mnoha. Ale názor někoho, kdo má dotaženou samostatnou poslechovku, slyší a ví co chce a bedny doma měl. Tím pádem je jeho názor více relevantní, než vygooglené kecy nebo PR "testy".
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
B. M. C. G.
Příspěvky: 37
Registrován: 27 pro 2021 20:35

Re: Estelon

Příspěvek od B. M. C. G. »

Nevim proč tu nekdo do toho zatahuje Platina. Jak správně poznamenal Dasta, Xavian Virtuosa mk3 přehráli Estelon YB. A to i v prostorovosti, i na nízký vol. Upřímně, Estelon hrál k pláči. Možná je to pro 99% lidi super bedna, pro me nikoliv. Dynamika a kvalita basu byla dost špatná. Nehledě na to že složitá hudba např Hanse Zimmera dostaval ten pidi stredacek do extrémní limitace. Nevím na jakou hudbu je Estelon určen, ale Rock, ani vážná hudba to nebude.
B. M. C. G.
Příspěvky: 37
Registrován: 27 pro 2021 20:35

Re: Estelon

Příspěvek od B. M. C. G. »

Vienna píše: 16 úno 2022 19:44 A za jakou jinou nejlepsi bednu ty Platinum meni? :-?
A taky by me zajimal ten poslechovy "styl"? Ja vetsinou sedim...
To je tvůj problém. Třeba člověk u starých Quadral Titan musí buďto stát, nebo být zavěšen u stropu jako netopýr. Každý to má jinak 😆
Libor Šulc-TYKON
Příspěvky: 156
Registrován: 24 bře 2011 10:48
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Estelon

Příspěvek od Libor Šulc-TYKON »

Vážení, problém je v tom, že reprosoustavy kalibru Estelon YB a výš, už prostě vyžadují adekvátně kvalitní zdroj zvuku.
Se vší úctou k různým tuningům a všelijakým lidovým řešením...

Vůbec nemá význam pořizovat reprosoustavy Estelon YB, pokud nehodláte (nebo prostě nemůžete) investovat do zdroje zvuku, jako je například Meitner MA 1v2, nebo případně Meitner MA3. Teprve zde se ukáže potenciál těchto reprosoustav. Jinak skutečně předvedou jen to, co umí zbytek řetězce...

Ti, kdo znají, vědí, ostatní se k těmto zkušenostem dostanou časem. :thumbup:
B. M. C. G.
Příspěvky: 37
Registrován: 27 pro 2021 20:35

Re: Estelon

Příspěvek od B. M. C. G. »

=))

Ten se poved.


Celej tento boom kolem exotických značek je jen nafoukla bublina. Ale často po vlastnictví bublina rychle splaskne.
B. M. C. G.
Příspěvky: 37
Registrován: 27 pro 2021 20:35

Re: Estelon

Příspěvek od B. M. C. G. »

Takže vlastně Estelon za půl milionu potřebuji mnohem lepší zdroj zvuku nežli reprobedna 3x levnější která hraje mnohem lépe s levnějším zdrojem zvuku nežli Estelon za půl milionu se stejným zdrojem zvuku. To je mi teda logika.

S prodejcem se nemá cenu dohadovat, ten má vždycky pravdu i když ji nemá. Jako každému prodejci jde o peníze, ne o zvuk. Mezi hifistou a prodavačem je velký rozdíl.
Quentin

Re: Estelon

Příspěvek od Quentin »

Upřímně, je to jejich (prodejců/dealerů) práce 🤷‍♂️

To ovšem neznamená, že některá jejich odůvodnění (čehokoli) nemohou být, při nejmenším, úsměvná :mrgreen: .
Fidji99
Příspěvky: 830
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Estelon

Příspěvek od Fidji99 »

B. M. C. G. píše: 17 úno 2022 06:15 Takže vlastně Estelon za půl milionu potřebuji mnohem lepší zdroj zvuku nežli reprobedna 3x levnější která hraje mnohem lépe s levnějším zdrojem zvuku nežli Estelon za půl milionu se stejným zdrojem zvuku. To je mi teda logika.
Ja by som s tymto asi suhlasil.

Moja osobna skusenost s viacerymi akusticky dotiahnutymi miestnostami je, ze velmi, ale velmi zvyraznuju rozdiely v kvalite reproduktorov. Ked raz clovek odstrani mody, rezonancie, nerovny dozvuk a flutter echo z celkoveho vnemu, tak zacne hrat repro a nie miestnost. Preto som aj velmi skepticky voci vsetkym hodnoteniam zo studii/vystav atd.

Ked je raz akustika dobra a repro je pripojene na pricetnu zostavu, tak ma hrat. Ked mam este investovat dalsich 50.000 eur aby to NAOZAJ hralo, tak sa na to asi vykaslem a pojdem si kupit o 50.000 drahsie repro.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Quentin

Re: Estelon

Příspěvek od Quentin »

Quentin píše: 17 úno 2022 06:54 Upřímně, je to jejich (prodejců/dealerů) práce 🤷‍♂️

To ovšem neznamená, že některá jejich odůvodnění (čehokoli) nemohou být, přinejmenším, úsměvná :mrgreen: .
oprava
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Estelon

Příspěvek od lubin »

B. M. C. G. píše: 16 úno 2022 21:06 Nevim proč tu nekdo do toho zatahuje Platina. Jak správně poznamenal Dasta, Xavian Virtuosa mk3 přehráli Estelon YB. A to i v prostorovosti, i na nízký vol. Upřímně, Estelon hrál k pláči. Možná je to pro 99% lidi super bedna, pro me nikoliv. Dynamika a kvalita basu byla dost špatná. Nehledě na to že složitá hudba např Hanse Zimmera dostaval ten pidi stredacek do extrémní limitace. Nevím na jakou hudbu je Estelon určen, ale Rock, ani vážná hudba to nebude.
Estelenon, nevím jaký typ už to byl, ale rozhodně cenovka měla 7 čísel, jsem slyšel hrát sice pouze na výstavě, ale několikrát jsem se vracel, abych se přesvědčil, že slyším "dobře". Měl jsem přesně stejné pocity jako BMCG. Ta bedna prostě nehrála. Kvalita basu i dynamika na velmi špatné úrovni. Bohužel se mi nelíbil ani zbytek spektra...chodil jsem tam opakovaně a snažil se najít ideální pozici. Vždy marně. Takhle si Estelon pamatuji já.
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Estelon

Příspěvek od Dasta »

Dlužno podotknout, že Estelon mají neotřelou vizáž a nádherné zpracování.
Slyšel jsem je párkrát na výstavě a můžu se podepsat pod to,co napsal lubin.
Ještě jsem je slyšel u Valdy ve studiu s nějakým vyšším Fejzem a to bylo docela slušný,jednalo se o nějaký nižší model beden.
Prodejce vychvaluje vše co prodává, někdy až nekriticky a připadá to úsměvné,jako když zmíněný prodejce Estelonů v roce 2019 vychválil gramofon MoFi Ultra Deck bratru kolem šedesáti tisic tak, že s přehledem přehraje stroje kolem třista tisíc.
Připadalo mně to tenkrát jako zpráva z novin ze sedmdesátých let,kdy v jednom okresním týdeníku napsali, že navzdory tomu, že je Mississippi největší řeka v USA,tak jí dva studenti přešli v gumových botech.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Estelon

Příspěvek od Frogyman »

Dasta píše: 17 úno 2022 09:30 Prodejce vychvaluje vše co prodává, někdy až nekriticky a připadá to úsměvné,jako když zmíněný prodejce Estelonů v roce 2019 vychválil gramofon MoFi Ultra Deck bratru kolem šedesáti tisic tak, že s přehledem přehraje stroje kolem třista tisíc.
Jj. Taková prohlášení pak člověka proberou a uvědomí si, že u většiny prodejců hifi v ČR se musí mít na pozoru a vše brát s rezervou stejně, jako když si kupuje auto v bazaru. Většině jde o jednorázový kšeft. Opravdu čest těm vyjímkám, které jsou schopni budovat dlouhodobý vztah prodejce/kupující. :silent:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Estelon

Příspěvek od Dieter Burmester »

Dasta píše: 17 úno 2022 09:30 Dlužno podotknout, že Estelon mají neotřelou vizáž a nádherné zpracování.
Slyšel jsem je párkrát na výstavě a můžu se podepsat pod to,co napsal lubin.
Ještě jsem je slyšel u Valdy ve studiu s nějakým vyšším Fejzem a to bylo docela slušný,jednalo se o nějaký nižší model beden.
Prodejce vychvaluje vše co prodává, někdy až nekriticky a připadá to úsměvné,jako když zmíněný prodejce Estelonů v roce 2019 vychválil gramofon MoFi Ultra Deck bratru kolem šedesáti tisic tak, že s přehledem přehraje stroje kolem třista tisíc.
Připadalo mně to tenkrát jako zpráva z novin ze sedmdesátých let,kdy v jednom okresním týdeníku napsali, že navzdory tomu, že je Mississippi největší řeka v USA,tak jí dva studenti přešli v gumových botech.
Ale pak zaradil do nabidky Kronos - zrejme mu bylo vysvetleno, ze z 💩 ani nejlepsima kecama bic neupletes :lol:
Dieter Burmester
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Estelon

Příspěvek od PGH »

V dobře upravené domácí poslechovce ten zvuk je úplně jinde nez na výstavě. Slyšel jsem toho hodně a nic lepšího snad není!
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Estelon

Příspěvek od Dasta »

To je možné.Každému se líbí něco jiného. Mně osobně nepřesvědčily.
Každou chvíli se to opakuje, např. před dvaceti lety u beden Egleston Works "Angra"
Vizáž úžasná v kombinaci s kamenem,cena tenkrát půl mega,zvuk radši ani nemluvě.
Nikdo to tenkrát nechtěl ani recenzovat.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Estelon

Příspěvek od PGH »

Xavian jsem slyšel několik modelu a nikdy to nehrálo dobře, kromě beden co má Dasta ale to není standartni Xavian. K Estelon bych přirovnal jen nejvyšší radu od Kef
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Estelon

Příspěvek od PavelDosko »

Estelony jsem videl/slysel jen na vystavach, z poslechu na vystave se neda vyvozovat celkem nic
neni placka, neni highend
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Estelon

Příspěvek od Dasta »

Nemyslím si to.
Xavian vystavuje v podobném salonku(vlastně sálu)jako prodejce Estelonů.
Někdy mají zvuk špičkový, některý rok to tak
pěkně nehraje.U Estelonů bohužel to hrálo vždycky tak, že se mi to nelíbilo.
To pochopitelně nemění nic na tom, že pro někoho je to špičkový box.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Estelon

Příspěvek od PavelDosko »

o zvuku Xavianu na posledni vystave radsi pomlcim, ale viz vyse - jak to hraje na vystave v prostorach lautr jinych nez jsou bezne doma je nicnerikajici o tom jak to muze hrat
neni placka, neni highend
blesk666
Příspěvky: 1293
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Estelon

Příspěvek od blesk666 »

ono tie aktualne modely Xavian robi uz aj iny konstrukter ako robil tie Carismy a Virtuosy. Mne sa to na vystave 2019 v Prahe tiez nepacilo, ale ano nesudil by som podla toho.
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Estelon

Příspěvek od Dasta »

Nevím, proč se vlastně účastním takové debaty, protože jako holo "autocenzura" bych si podobné bedny nemohl pořídit,plus adekvátní krmení k nim.
Aneb jak říká Mirek Láb:"Rád si přečtu něco o Ferrari a Lamborghini, přestože jezdím celý život ve Škodovkách.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Estelon

Příspěvek od PGH »

Jsem na tom podobně, slyšel jsem toho hodně a tak trochu se snad i význam ale doma mám to co si mužu dovolit. Přesně jako to Ferrari a doma mám Škodovku
B. M. C. G.
Příspěvky: 37
Registrován: 27 pro 2021 20:35

Re: Estelon

Příspěvek od B. M. C. G. »

Dieter Burmester píše: 16 úno 2022 15:19 To je tvrzeni pouze Nordlanda, takze relevance nulova :smile:
Nechceš proklepat ledviny zm*de? Uz me ty tvoje keci přestávají bavit.
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Estelon

Příspěvek od PGH »

Nechceš ty ledviny proklepat ty? Jsem z Olomouce tak do PV to nemám daleko BLBE!
koudy42

Re: Estelon

Příspěvek od koudy42 »

@PGH: Myslis, ze nas pozve Nordland na poslech i bez klepani ledvin? :silent: :thumbup:

Jinak, tvrzeni prodejce o dekvatnich zdrojich ap. je opravdu usmevne, kdyz mi lecjaka bedna, zelezo za zlomek ceny predvede min. stejny vykon..... at zije soc-hifi! :ymdevil: GU-50 :ymdevil:
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Estelon

Příspěvek od Ramones »

A administrator mlčí......????
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Estelon

Příspěvek od YamahaMan »

Ramones píše: 09 bře 2022 12:22 A administrator mlčí......????
Nemlčí...
viewtopic.php?t=1359&start=40
B. M. C. G.
Příspěvky: 37
Registrován: 27 pro 2021 20:35

Re: Estelon

Příspěvek od B. M. C. G. »

PGH píše: 22 úno 2022 16:26 Nechceš ty ledviny proklepat ty? Jsem z Olomouce tak do PV to nemám daleko BLBE!
A do špitálu taky kousek.
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Estelon

Příspěvek od PGH »

B. M. C. G. píše: 14 bře 2022 02:43
PGH píše: 22 úno 2022 16:26 Nechceš ty ledviny proklepat ty? Jsem z Olomouce tak do PV to nemám daleko BLBE!
A do špitálu taky kousek.
Jak to víš že bydlím kousek od nemocnice?
Fidji99
Příspěvky: 830
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Estelon

Příspěvek od Fidji99 »

Teda, urcite to patri skor do vlakna Severna Korea ako hocikde inde.

Panuje tu nejaka vseobecna zhoda, ze tu mame 142 reinkarnaciu zabanovaneho clena nordland [ci uz spravne alebo nie] a zase to ide rovnakym smerom. Neovladatelna a nezmyselna slovna agresivita, dvojita identita atd.

Ludia tu dostavali ban za uplne ine veci. Je to jednoznacne zlyhanie admina, hlavne v schopnosti vynucovat vlastne pravidla, nech su hocijake. Ak akceptujeme, co robi nordland, tak potom by malo byt uplne v pohode skoro uplne vsetko a netvarme sa, ze to je moderovane forum.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Estelon

Příspěvek od Mark Levinson »

To Fidji99:
Fidji99 píše: 14 bře 2022 09:30 Teda, urcite to patri skor do vlakna Severna Korea ako hocikde inde. - s tím souhlasím a přesunu co se do vlákna "Estelon"nehodí.

Panuje tu nejaka vseobecna zhoda, ze tu mame 142 reinkarnaciu zabanovaneho clena nordland [ci uz spravne alebo nie] a zase to ide rovnakym smerom. Neovladatelna a nezmyselna slovna agresivita, dvojita identita atd. - na toto tvrzení je potřeba jasný důkaz, ale já ho nemám. Pokud by jej někdo předložil byla by situace jiná! Na základě (jedna paní povídala) by to bylo lehce zneužitelné.

Ludia tu dostavali ban za uplne ine veci. Je to jednoznacne zlyhanie admina, hlavne v schopnosti vynucovat vlastne pravidla, nech su hocijake. Ak akceptujeme, co robi nordland, tak potom by malo byt uplne v pohode skoro uplne vsetko a netvarme sa, ze to je moderovane forum. - tady nemohu souhlasit s tím co tady nepravdivě uvádíš, lidé zde dostávají BAN jen za porušování pravidel a v jasné posloupnosti, čili napřed "Varování" a teprve potom "BAN", tak jako i "B.M.C.G." Pravidla jsou jaká jsou a moderování probíhá v rámci možností. Myslím, že v tomto případě, pliveš špatným směrem.
Mark Levinson
Libor Šulc-TYKON
Příspěvky: 156
Registrován: 24 bře 2011 10:48
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Estelon

Příspěvek od Libor Šulc-TYKON »

Vážení přátelé,

v současné době probíha prezentace velmi pěkné sestavy Estelon XB MkII, Audia Flight FLS 4 a Meitner MA 3 ve studiu AVIT Smart na Vinohradské ulici v Praze 😀👍

Kontakt na případnou rezervaci poslechu je zde:

https://www.avitsmart.cz
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Estelon

Příspěvek od Urbino »

Bůh ví, že mám pro tuto značku slabost, a oni zase vyjdou s dalším modelem - Estelon Aura
https://estelon.com/estelon-aura/
estelon_aura.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Estelon

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Úplný bubáci, bych se skoro bál vstoupit,a poslouchal bych jen se zavřenýma očima. :smile:
Strašidelné bedny.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Odpovědět