TOP monitory do malé poslechovky

Potřebujete poradit? Hifi rady všeho druhu.
Jiri
Příspěvky: 862
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od Jiri »

Ahoj,
po přestěhování do malé poslechovky (16 m2) vybírám nějaké TOP monitory jako svých náhradu velkých 3p. beden.
Moc se mi líbil poslech TAD Reference One ale cena je nereálná. Podle specifikace mě zaujali KEF REFERENCE 1 protože používá koax. měnič právě velice podobný jako je v TAD Compact Evolution One.
Prosím máte někdo posl. zkušenost s těma KEF REF 1 ?
Případně doporučit nějaké TOP monitory. Ještě mám v hledáčku Vivid B1.

Dík za názor ať vím kam se vydat na poslech.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od Dieter Burmester »

Mam. Jsou to super bedny :thumbup: Urcite se najde nekdo, komu se libit nebudou zvukem ani designem, ale sam si to muzes rozlousknout poslechem i pohledem treba zde (a mozna i jinde): http://www.perfectsoundgroup.cz/prezent ... 46819.html
Dieter Burmester
jimmi
Příspěvky: 552
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od jimmi »

Jiri
Příspěvky: 862
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od Jiri »

DB:
Jo o navštěvě poslechovce PerfectSoundGroup uvažuji.
Prosím můžeš mi dát bližší info na jaké sestavě si ty KEF slyšel? Jak moc jsou náročné na požadovaný výkon zesilovače? SROLL Rhythm má výbornou stabilitu a dumping factor ale výkonově to je přeci jen slabší.

Jimmy:
Ty Revel GEM2 jsem zavrhl, přeci jen chci monitory co zahrají i trochu basy což podle specifikace těch Revelů je slabší.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od pajuna »

Do tve mistnosti padnou napr. Franco Serblin Accordo - zkus je a uz nebudes chtit jinam :smile: . Vzdy jde samozrejme o sladeni s tim ostatnim! U regalu speciaolne bych se zameril na zvukovy charakter, ktery je ti blizky.
http://www.navratilaudio.cz/pr_fserblin ... rblin.html
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Roman2

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od Roman2 »

Možností je více, ale pokud chceš pořádný bas, tak bych do užšího výběru zařadil WILSON BENESCH DISCOVERY. :mrgreen:
Jenom, aby toho basu v 16 m2 nebylo už příliš. :?: Chtělo by to určitě vyzkoušet.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od pajuna »

Wilson Benesch - take vyborne bedny, ale s uplne jinym charakterem.

Jedna, myslim dost dulezita otazka pro vyber! Jakou muziku prevazne poslouchas???
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
kulich
Příspěvky: 100
Registrován: 02 bře 2012 14:06

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od kulich »

Já bych zkusil Magico Q1, jsou cenově příznivé, ozvučnice rigidní a zvuk peckový :razz:
Začni šetřit, má to smysl!!!
http://magico.net/product/q1.php
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od Dieter Burmester »

Serbliny jsou sice TOP, ale ne pro kazdeho. Navic tazatel pozaduje spodni frekvence :!: Ja to slysel na Burmesterech, pro mne skvela kombinace jako vzdy, kdyz dojde na spojeni Burt + KEF. Narocnost bude takova stredni. Precti recenze nebo vezmi pod pazi zesik a zkus si u nich domluvit poslech na vlastnim zeleze. Oni v Perfectsoundu zrovna vstricnosti nikdy neoplyvali a nejradsi by jen kasirovali, ale treba trefis dobry den :smile:
Dieter Burmester
Jiri
Příspěvky: 862
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od Jiri »

Moc dík za doporučení. Poslouchám převážně akustickou hudbu, jazz a blues, klasickou hudbu jen zřídka.
Protože

Ano, WB Discovery jsou také v užším výběru, bohužel slyšeno jen na výstavě ale dojem udělali náramný.

FS Serblin, to už mi přijde jako ty Revel GEM2 (stejně tak třeba i Focal Diablo Utopia), prostě už mini-monitor a to už je pro mě nedostačující a případné subwoofer(y) zavrhuji.

Když je pro mě TAD cenově mimo tak Magico už je úplně cenový nesmysl :crazy:

Recenze na ty KEF REFERENCE 1 jsou velice dobré ale to jsou tak nějak na všechny již "dospělé" monitory. Láká mě ten koax. měnič protože zvuková koherence je příkladná i na relativně blízký poslech. Pokud by dokázali ty KEF (200tis) "zahrát" 95% toho co TAD Compact Evolution One (480tis) tak by nebylo co řešit. Bohužel porovnání je nereálné....
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1488
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od Yngwie »

Do 16m2 jsou Accordo ideál, pokud neposloucháš hardrock a elektro. Se super zesilovačem dokáží zahrát hodně nízko a energicky. Často si vzpomenu, jak jsem nevěřícně koukal na jejich spojení s Luxmanem M-900u, kdy kontrabas opravdu pumpoval na daný objem ozvučnice a velikost měniče neuvěřitelně. Výšková sekce je pro mě naprosto top na regály v zaplatitelných sférách.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od pajuna »

Jiri
ze zkusenosti bych ti rad poradil: Nesud veci jen dle pohledu, dokud neuslysis, nedelej zavery. My tady nejsme abychom ti doporucovali co mame doma, ikdyz to tak muze vypadat. Zejmena pri zmineni o akusticke hudbe, blues, jazz bych vyzkousel i varianty, ktere se ti nezdaji na prvni pohled, zeptej se Valdy, Yngwieho...

Muzu ti doporucit treba jine regaly SF Evo, ty jsou vetsi, ale garantuji ti, ze v miste kde nebude naprosto perfektni akustika bude problem a stejne uz asi budou do 16m2 velke.

DB
Neser! :lol: chce zahrat i trochu basy :smile: Samozrejme zadne bedny nejsou pro kazdeho aproto jsem se ptal na ten styl muziky. Osobne napr.na tento zanr bych treba WB nevolil, jsou studene jak psi cumak, ikdyz naprosto precizni, detailni. Nicmene jedna skladba (zanr) naprosto perfektni, druha se neda poslouchat. Ale vzdy je to vec vkusu a nazoru.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Pytell
Příspěvky: 833
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od Pytell »

Za mne do malé poslechovky jen plně uzavřené bedny --- však víš Jirko jak u mne hrají ATC.

Co se týče KEF -- no nevím s tím koax. měničem -- mám sestavu u DK --- KEF ( 7.1 ) tam OK , ale u sterea bych to nedal.

Já bych zkusil i Xavian 270, jeden můj znamý si je asi před půl rokem nechal dělat u Barlety a spokojenost.
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od vitek »

Jestli chceš opravdu TOP, tak mrkni na MOREL http://www.morelhifi.com/product-category/hifi-stereo/
další TOP Manger - uzavřené bedničky http://www.mangeraudio.com , pak asi zvukově nejlepší co jsme v poslední době slyšel Codia Acoustic mají nový model s nejlepším středobasovým měničem od Manger. A nakonec klasika Dynaudio C1 http://www.dynaudio.com/home-audio/confidence/
jimmi
Příspěvky: 552
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od jimmi »

Morel je aj tu http://www.adamvox.sk/produkty/p7-arad-he-w-et a hraju ked sa dá k nim kvalitný aparát excelentne. :thumbup:

Poprípade http://www.adamvox.sk/produkty/p6-set-he-w-et
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od Dieter Burmester »

Na Jirim preferovane zanry by byly Accordo vice nez v pohode, ale co s tema spodkama, ze...Adekvatni subik=investice. Vyrazit z Accordo spodky poradnym zesikem=investice (nebot treba zminena devitistovka od Luxe by vysla na dvojnasobek ceny Accordo). Z toho duvodu se jevi regalovky s vetsim rozsahem na spodku jako vyhodnejsi reseni. Jaky by mel byt problem u koax menice v pripade KEF REF 1 me taky nenapada (ja tam naopak slysim spise same vyhody). Bassreflex tyto budky snad taky resi ucpavkou jako model 3 nebo 5 (fcil si nesu jisty). Navsteva prodejce z duvodu poslechu tak bude v pripade vsech tipu stejne nutna, vice asi nevymyslime.
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od Dieter Burmester »

Ale hlavne...vykasleme se na rady a pockejme, co poradi bednovy guru Bartolík :-)
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od pajuna »

Nerejpej! No co...napise nejaka ta cisla :lol:

Kazde zde doporucene bedynky hraji jinak. Dulezite je, zda zajemce vi, jaky chce zhruba zvuk, vybrat si podle toho par typu a zajet poslechnout.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
-NIN-
Příspěvky: 116
Registrován: 04 led 2014 13:27
Bydliště: Strakonice

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od -NIN- »

Kdybys o výměně beden uvažoval před Srollem, třeba by tě dostaly Grimm Audio a bylo by víc věcí vyřešeno. Jako jedny z mála byly často chváleny i na výstavách a tam se "láme chleba". Teď jsou ovšem pro tebe aktivy pasé.
Ayon+MF+Tannoy
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od lachim »

jiri
nejlepší regálovka do tvé poslechovky = sennheiser 800s!
z prodeje sroll ti vystačí i na sluchátkáč leben cs300x
:smile: :angel:
jsem zvědavý co vybereš. chápu, že je to těžké rozhodování. budš holt muset jezdit a poslouchat.
sroll rhytm a audionet vip se stěhují výtečně!
Roman2

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od Roman2 »

Na blues a jazz mohou být výborné, také DYNAUDIO CONFIDENCE C1 PLATINUM.

Tyto repra jsou můj sen!
whisp
Příspěvky: 380
Registrován: 12 lis 2013 14:34

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od whisp »

Vypocuj si SF Olympica I zrovna tie spodky im idu naramne.
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 466
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Za sebe mohu doporučit tuto 3 pásmovku, která již dělá radost jednomu pánovi z Ostravy, brzy bude k poslechu znovu :)
Byla ke slyšení na letošním Highend Mnichov, kdo slyšel může poreferovat.

Jedná se o TAD Compact Evolution One.

Obrázek

Obrázek
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od Dieter Burmester »

whisp píše:Vypocuj si SF Olympica I zrovna tie spodky im idu naramne.
To je presne ten priklad, kdy maji dva lidi na stejnou vec ruzny nazor :smile:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od Dieter Burmester »

-NIN- píše:Kdybys o výměně beden uvažoval před Srollem, třeba by tě dostaly Grimm Audio a bylo by víc věcí vyřešeno. Jako jedny z mála byly často chváleny i na výstavách a tam se "láme chleba". Teď jsou ovšem pro tebe aktivy pasé.
Ja je pouzival zhruba rok a podle mne jsou v mnoha smerech naprosto neprekonatelne :clap: Otazkou je, zda chce Jiri aktivni system :?:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od Dieter Burmester »

.....
Dieter Burmester
whisp
Příspěvky: 380
Registrován: 12 lis 2013 14:34

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od whisp »

Ja som ten TAD pocul jeden z top zvukov vystavy. Museli to vypinat aby ludia odisli a mohli dojst novi. :thumbup:
Zdeny
Příspěvky: 472
Registrován: 29 pro 2010 07:53

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od Zdeny »

Nevím, jak zní definice malého TOP monitoru. Ale pokud mohu přidat svůj názor, mám poslechovku jen 12,5m2 a v ní dvě velké bendy s 12´´ basákem. A basy jsou to poslední, co mi tam vadí. Sedím cca 2m od nich a báze má cca 1,88m. Za bednami mám asi metr a za sebou taka asi metr.
16m2 je dost velká místnost na plnorozsahový plnotučný bedny.
L=éta jsem hrál na Dynaudia Special 25, bylo to dost dobrý, na C1,3mkII, to samé, na C5, méně basů.Rok sjem tam měl 3-pásmový projekt od Troelse Gravesena Ekta Grande s 4x18cm basáky. Taky bez potíží.
DO 16m2 bych klidně volil bedniu s min 10´´ basem.
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Subaru Outback 2,5i CVT 129kW 2021, Honda Civic 1,8i
Jiri
Příspěvky: 862
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od Jiri »

to Petr5:
TAD Compact Evolution One bude určitě pecka ale bohužel cenově už mimo rozpočet. Slyšel jsem TAD E1 a CR1 a ta firma ví co dělá a ten koaxiální měnič je mi sympatický a proto řeším jak podobná koncepce KEF REFERENCE 1 bude (při své méně než poloviční ceně) konkurovat TAD Compact E1 ale v ČR není reálné takové porovnání někde slyšet.
KEF REFERENCE 1 si plánuji v Praze poslechnout se svým zesilovačem.

to Roman2:
DYNAUDIO CONFIDENCE C1 PLATINUM také řadím mezi mini-monitory navíc DA C2 PLATINUM měl známý a nebyl vzhledem k ceně moc nadšený.

to Vitek:
Tak bedny od MOREL nebo Manger jsem nikdy neměl to možnost ani vidět, vůbec nevím jak to hraje ale problém je, že v ČR není šance to slyšet.

to Lachim
Sluchátka mě nebaví, to vůbec nepřipadá v úvahu.

to whisp
U levnějších Sonus Faber si nejsem jistý zvukovou kvalitou protože prostě to krásné zpracování skříní něco stojí takže se potom šetří jinde.


to Zdeny
Ona ta poslechovka má sice 16m2 ale není to využité ideálně. Ano basů je o něco více než by jsem chtěl (a ovlivňují již střední pásmo) ale hlavně je problém, že ty velké 3pásma ve velké místnosti zahrají mnohem lépe (velká prostorová scéna) takže z toho mám teď v malé poslechovce špatný pocit.


to all
Moc dík za tipy a doporučení. Pokud by byl někdo ochoten nechat mě poslechnout jeho sestavu s monitory v domácích podmínkách (malá místnost do cca 20m2) tak rád přijedu se svým zesilovačem Sroll Rhythm a lahví něčeho dobrého za ochotu. Prostě osobní poslechová zkušenost je nenahraditelná.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2563
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od PavelDosko »

zkus si nekde poslechnout i Aurum Cantus Volla
neni placka, neni highend
Minstrel
Příspěvky: 31
Registrován: 13 kvě 2012 13:51

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od Minstrel »

KLIPSCH PALLADIUM-B 17
Zdeny
Příspěvky: 472
Registrován: 29 pro 2010 07:53

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od Zdeny »

Zvuk DA C2 PLATINUM je opravdu zlváštní. Měl jsem je doma půjčené právě v té malé místnosti a zvuk se mi nelíbil. Nafouklý bas,zvuk neměl šťávu. STará řada DA hraje daleko lépe.
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Subaru Outback 2,5i CVT 129kW 2021, Honda Civic 1,8i
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od miero »

Jiri
Příspěvky: 862
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od Jiri »

miero píše:Nad tymto si neuvazoval?
http://vmaudio.cz/clanky_pokracovani/vma_3.php
Ne, neuvažoval.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od adrian »

Skus si vypocut Harbeth Super HL5 Plus
-plnohodnotny regal,dlhodoba spokojnost ... cena 4100,-Eur podla dyhy ...
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1488
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od Yngwie »

adrian píše:Skus si vypocut Harbeth Super HL5 Plus
-plnohodnotny regal,dlhodoba spokojnost ... cena 4100,-Eur podla dyhy ...
Jsou to velké ptačí budky ... vůbec je nekupuj :mrgreen: :razz:
Uživatelský avatar
acibuk
Příspěvky: 71
Registrován: 10 říj 2011 23:46

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od acibuk »

Ahoj

Harbeth HL5 Plus jsou regálovky neregálovky, nicméně když mají dobré železo hrají opravdu famózně. Doporučuji poslechnout v Naim Studio, pan Svoboda je tam má vymazlené. Doma na mém železe mě to už bohužel nebavilo.

Acibuk
Audio Research Reference 80S, Meitner MA3, Avantgarde Acoustic UNO fino XD, NuPrime CDT-8 Pro,Tellurium Q ultra silver, Acrolink
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1488
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od Yngwie »

acibuk píše:Ahoj

Harbeth HL5 Plus jsou regálovky neregálovky, nicméně když mají dobré železo hrají opravdu famózně. Doporučuji poslechnout v Naim Studio, pan Svoboda je tam má vymazlené. Doma na mém železe mě to už bohužel nebavilo.

Acibuk
Souhlas. Na VSi75 tě to nebavilo? Nebylo způsobeno spíše zdrojem CA? Zkoušel jsem je u sebe asi s trojící zesilovačů zatím a se všemi to hrálo ... dobrou vlastností nových SHL5 Plus je, že když se na to připojí konec v násobné ceně těchto budek, tak to jde přínos slyšet napříč všemi pásmy :thumbup: Pro mě osobně "best buy" v téhle kategorii.
Uživatelský avatar
acibuk
Příspěvky: 71
Registrován: 10 říj 2011 23:46

Re: TOP monitory do malé poslechovky

Příspěvek od acibuk »

Yngwie píše:
acibuk píše:Ahoj

Harbeth HL5 Plus jsou regálovky neregálovky, nicméně když mají dobré železo hrají opravdu famózně. Doporučuji poslechnout v Naim Studio, pan Svoboda je tam má vymazlené. Doma na mém železe mě to už bohužel nebavilo.

Acibuk
Souhlas. Na VSi75 tě to nebavilo? Nebylo způsobeno spíše zdrojem CA? Zkoušel jsem je u sebe asi s trojící zesilovačů zatím a se všemi to hrálo ... dobrou vlastností nových SHL5 Plus je, že když se na to připojí konec v násobné ceně těchto budek, tak to jde přínos slyšet napříč všemi pásmy :thumbup: Pro mě osobně "best buy" v téhle kategorii.
Ano CA 650C je nejslabší článek mého řetězce. Poslouchal jsem na Audio Research Vsi60, s ohledem na to, že CA650C u mne ještě nějakou dobu bude tak jsem si zdrojem nechtěl komplikovat vývěr, ten k dobrým bednám a zesilovači vždy dopasuji :smile:
Audio Research Reference 80S, Meitner MA3, Avantgarde Acoustic UNO fino XD, NuPrime CDT-8 Pro,Tellurium Q ultra silver, Acrolink
Odpovědět