Pasivní předzesilovač

Diskuze o předzesilovačích.
Uživatelský avatar
TOM
Příspěvky: 94
Registrován: 07 kvě 2011 22:35
Bydliště: Praha

Re: Pasivní předzesilovač

Příspěvek od TOM »

Nevím,co dává obvykle,to bílý,co je na obrázku?.Tohle,co mám,tu "nabíječku",tam je kabel napevno.Teď mi ten hezčí zdroj posílá UPS,ale už jsem se rozhodl,že ho nepoužiju,francouz je lepší.
Konektor GX 12 jsem kupoval tady https://deluxcnc.eu/cs/konektory/45-kon ... -pin.html
cena 1,30 €,zásilkovna 6 €.To bylo včera,ještě jsem nevěděl,že se Hattor pochlapí a pošle znovu to deklarovaný.
Na tom GX12 je zapojení na pinu 1+3 GND(zem,nebo mínus,jak chceš :angel: ),na pinu 5 +5V
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Pasivní předzesilovač

Příspěvek od PavelDosko »

spis jsem myslel ty DC konektor Oyaide 5,5/2,1 ... nasel jsem je pak na Audiophonics
jak vis ze ten zdroj je lepsi nez ten co ti teprve prijde ?
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Pasivní předzesilovač

Příspěvek od PavelDosko »

bezne k Big Hattor dodavany LPSU vypada takto
Obrázek

Obrázek
neni placka, neni highend
Vienna
Příspěvky: 263
Registrován: 04 led 2020 12:51

Re: Pasivní předzesilovač

Příspěvek od Vienna »

Hele, a co tam ten zdroj napaji, kdyz je to pasivni? Jen ten displej nebo to ma motorkem pohaneny atenuator?
Docela by me zajimalo, kdyz se ten zdroj zapoji na okruh mimo hifi (tj. na jiny zasuvkovy okruh) , jaky je rozdil s tim, kdyz je zapojeny do okruhu s hifi. Krome toho, ze posila nebo neposila nejaky neporadek do site, na ktere visi ostatni komponenty, to prece nemuze mit zadny vliv. Nebo jo?
Uživatelský avatar
TOM
Příspěvky: 94
Registrován: 07 kvě 2011 22:35
Bydliště: Praha

Re: Pasivní předzesilovač

Příspěvek od TOM »

Vždyť ho mám,ale v jiném balení :mrgreen:
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Pasivní předzesilovač

Příspěvek od PavelDosko »

TOMe, to cos poslal jako prvni, tedy co ti dodal, opravdu neni jen jine baleni , ale me je to uz celkem fuk

Vienna - napaji to displej a obvod dalkoveho ovladani
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
TOM
Příspěvky: 94
Registrován: 07 kvě 2011 22:35
Bydliště: Praha

Re: Pasivní předzesilovač

Příspěvek od TOM »

Vždyť mi to psal,ještě i o zapojení pinů v konektoru,je mi to už taky jedno,posílá mi ho ve stejném balení,jako máš ty,já už ho nepotřebuju,asi ho věnuju na dobročinné účely :lol:

To jsem ani nevěděl,že ty DC konektory mají na Audiophonics,tam teď už je skoro všechno.Já to tenkrát asi před osmi lety kupoval od Japonce na eBay,měl tam takový hifi obchod,chtěl za kus asi 10$,nemůžu to najít,už to není ani v My eBay
Odpovědět