CD TRANSPORT

Potřebujete poradit? Hifi rady všeho druhu.
Odpovědět
Mikipetr
Příspěvky: 256
Registrován: 03 čer 2011 04:55

CD TRANSPORT

Příspěvek od Mikipetr »

Zdravím příznivce hifi , obracím se s prosbou -potřebuji poradit při volbě CD transportu. Před časemjsem zakoupil DAC ARCAM D33 a využívám ho k streameru ProJect STREAM BOX DS PLUS , dále k DVD OPPO a krmím ho i s BNC SPDIF ze starého CD CAIRN ECRINS - ale zdroj přehrávání CD formátu se mi nezdá optimální. Potřebuji proto radu nebo zkušenost s CD jako transport nebo se samotným transportem . Např. C.E.C. TL 51 , XINDAK TRANSPORT....atd.

Díky za vaše poznatky a návrhy.

Petr.
2xCLASÉ AUDIO CA-M400 ,KRELL EVO505,Classé CP 700,KEF 109 MAIDSTONE,CANOR TP306 VR+,MAGNUM DYNALAB ETUDE,BRINKMANN BARDO Koetsu Rosewood, SHUNYATA RESEARCH DENALI
Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 268
Registrován: 23 pro 2010 12:31

Re: CD TRANSPORT

Příspěvek od pasul »

Volil bych něco adekvátního k tomu Arcamu. Nestudoval jsem to, ale je někde na 60K CZK. Ten C.E.C. jsem měl doma. Pro max využití je zapotřebí propojení superlink a to chce převodník taky od těch Japonců. Ale pokud tam Arcam nějaký transport v nabídce nemá, tak je to dobrá startovací volba. Jediné co se mě nelíbilo, byla logika otevření zasouvacích dvířek. Při vypnutí elektřiny a otevřeném šuplíku se mě jednou povedlo dostat přehrávač do úzkých. Jinak ostatní moje zkušenosti jsou s přístroji na jiné úrovni a to bych k tomuto převodníku nevolil.

Pokud ale plánuješ v budoucnu pohnout s aparátem výš, tak to je jiná. TL0 je jasná a jediná možná volba. :mrgreen: Jeden kousek se válí u ověřeného prodejce v Nizozemí a nikdo to sakra dlouho nechce koupit. Za 162 000 českých máš top transport, kde si dovolím tvrdit absolutní strop. A poštu máš zadara. :mrgreen:
Odpovědět