ANYLYSIS PLUS Silver In vs Solo Crystal In vs ACOUSTIC REVIVE Triple C

Potřebujete poradit? Hifi rady všeho druhu.
Odpovědět
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

ANYLYSIS PLUS Silver In vs Solo Crystal In vs ACOUSTIC REVIVE Triple C

Příspěvek od adrian »

ANYLYSIS PLUS je firma,ktora sa zaobera vlastnou výrobou kablov,vybornym pomerom cena/vykon,daleko pred konkurencoiu.
Som majitelom Cooper Oval In a som s nim vyslovene spokojny. Rad by som vsak povysil signalovy kabel aspon o triedu,uvazujem prave nad Silver Oval In . Nakolko to chcem k Leben-u,nie som si isty ,ci striebro neprinesie nejaky neduh. Preto este zvazujem Solo Crystal Oval In ,ktory si panko,ktory mal vsetko od Leben,momentalne krochti na CS-1000P,uprednostnil Solo Crystal Oval In .
Este je tu moznost Acoustic Revive Triple C ,ktory mi je doporucovany a spolu so speakers budu v synergii a povedzme si na rovinu,bez debat posobi na mna intuitivne ako naj ! (?)
Kto poradi poprípade zverejni svoju skusenost ?
AP Solo Crystal Oval In
Anylysis Plus Solo Crystal Oval In.png
AP Silver Oval In
Analysis Plus Silver Oval In.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: ANYLYSIS PLUS Silver In vs Solo Crystal In vs ACOUSTIC REVIVE Triple C

Příspěvek od adrian »

Acoustic Revive Triple C Interconnect
Acoustic Revive Triple C.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 268
Registrován: 23 pro 2010 12:31

Re: ANYLYSIS PLUS Silver In vs Solo Crystal In vs ACOUSTIC REVIVE Triple C

Příspěvek od pasul »

To je nemožné si nechat od někoho radit. Teda pokud zájemce má všechno v hlavě v pořádku. Je velmi malá pravděpodobnost, že by někdo měl někdy možnost tyto kabely porovnávat proti sobě a ještě u toho Lebena. To nemluvím o zbytku aparátu a tvojí poslechovce. Možná ve světě. Ale i tak. Radit jestli A nebo B je nesmysl. Musíš si to vyzkoušet sám, co tobě nejlépe sedne k tvým uším. Hádám, že dneska se bez zápůjčky takové kabely kupovat nedají a pokud ti to nějaký prodejce neumožní, tak ruce pryč od něj.

I tak za mě jasně Acoustic Revive. Ale já jsem osoba postižená. Mám k této značce důvěru. Pavel pokud ho má, tak ti ho na 100% půjčí a zjistíš sám.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1488
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: ANYLYSIS PLUS Silver In vs Solo Crystal In vs ACOUSTIC REVIVE Triple C

Příspěvek od Yngwie »

To co linkuješ dole, jsou referenční kabely AR. Nikoli ten model, který bys rád. Osobně se stavím za firemní synergii v oblasti reprokabelů a interkonektů. Novou metráž AR považuji za to nejlepší, co lze v dané cenové koupit. Analysis Plus hraje zcela jinak ... míchat to dohromady asi nebude dobré.
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: ANYLYSIS PLUS Silver In vs Solo Crystal In vs ACOUSTIC REVIVE Triple C

Příspěvek od adrian »

Yngwie
Dakujem.
Pasul
Problem je vzdialenost,zijem v Irsku...Analysis Plus by som na slepo objednaval z USA a Acoustic Revive tiez naslepo z Ciech. Od Analysis Plus viem co ocakavat,ale ked spomínate synergiu :angel:
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 268
Registrován: 23 pro 2010 12:31

Re: ANYLYSIS PLUS Silver In vs Solo Crystal In vs ACOUSTIC REVIVE Triple C

Příspěvek od pasul »

Toto je taková citlivá záležitost a můžeme lehce někomu píchnout do vosího hnízda(Všichni prodejci a výrobci zdejší to tady čtou). Ale dopředu trefovat, jak ovlivní kabel připojené komponenty a co z toho na konci bude, je opravdu alchymie. A hádám, že ani chodící měřák alá PMA by si toto netroufnul.

Proto já si ani nedovolím tvrdit, že mít všechno od jedné značky je OK. Podle mě není. Třeba právě jeden ten kabel od AP ti sedne do aparátu tak, že budeš koukat(Vylezou detaily, menší ostrost atd.) Bez vyzkoušení bych do toho nešel. Ale myslím pořádné vyzkoušení.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1488
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: ANYLYSIS PLUS Silver In vs Solo Crystal In vs ACOUSTIC REVIVE Triple C

Příspěvek od Yngwie »

pasul píše:Toto je taková citlivá záležitost a můžeme lehce někomu píchnout do vosího hnízda(Všichni prodejci a výrobci zdejší to tady čtou). Ale dopředu trefovat, jak ovlivní kabel připojené komponenty a co z toho na konci bude, je opravdu alchymie. A hádám, že ani chodící měřák alá PMA by si toto netroufnul.

Proto já si ani nedovolím tvrdit, že mít všechno od jedné značky je OK. Podle mě není. Třeba právě jeden ten kabel od AP ti sedne do aparátu tak, že budeš koukat(Vylezou detaily, menší ostrost atd.) Bez vyzkoušení bych do toho nešel. Ale myslím pořádné vyzkoušení.
Souhlas. V tomto případě ale vím, jak hraje Acoustic Revive spolu s Lebenem. Ty předchozí řady bych si nedovolil doporučit jako univerzální, ale tyto ano ... při testech jsem nenarazil na nic, kde by měly znamenat problém. U výše uvedené kombinace to vidím jako jistotu.
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: ANYLYSIS PLUS Silver In vs Solo Crystal In vs ACOUSTIC REVIVE Triple C

Příspěvek od Vlado222 »

Istota je guľomet. Povedala babka a kúpila si delo. :smile:
Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 268
Registrován: 23 pro 2010 12:31

Re: ANYLYSIS PLUS Silver In vs Solo Crystal In vs ACOUSTIC REVIVE Triple C

Příspěvek od pasul »

Kdo mě zná ví, že se s tím moc nepárám. Ale tak nějak mě jedna věc nedala. V USA v top systémech se mě zdá, že ani jiné kabely neuvidíte. Koukal jsem po starších kusech a něco jsem našel. Nové jsou u 2 metrů na 40 000 dolarech (Zlatej Kraut!!!). Starší se dají sehnat. Ale strašně málo a za řádný randál. Jde o toto:

Obrázek


Tak jsem včera hledal a zajímalo mě, co to v těch krabičkách mají, že to stojí víc než opravdu slušné auto. Našel jsem. Eeeeeee nevím co k tomu napsat. Ale je to opravdu.... No zkuste pohledat. Na youtube najdete o kabelech MIT. Je to sice ve francouzštině(I s výpočty, co to se signálem dělá), ale kdo trochu ovládá, tak to dá. Garantuji je to mazec. A to říkám, že se neřadím do stáje měřičů. Spíše naopak. Ovšem nic se nemá přehánět. A tady toto je opravdu mimo veškeré limity......Brrr
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: ANYLYSIS PLUS Silver In vs Solo Crystal In vs ACOUSTIC REVIVE Triple C

Příspěvek od Vlado222 »

40 000 Amíckych doláčov? :shock:
To je teda ten môj Kraut Fractall len lacný lov-end. :smile:
Uživatelský avatar
timcs
Příspěvky: 476
Registrován: 13 kvě 2012 12:00

Re: ANYLYSIS PLUS Silver In vs Solo Crystal In vs ACOUSTIC REVIVE Triple C

Příspěvek od timcs »

Nie je to MIT, je to Transparent Cable Opus, najvyššia je Magnum Opus. :-)
Ayon-AudioNote-Pathos-HarmonicTechnology-SonusFaber-PSAudio-Lessloss-Benalex-akusticky upravená miestnosť
Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 268
Registrován: 23 pro 2010 12:31

Re: ANYLYSIS PLUS Silver In vs Solo Crystal In vs ACOUSTIC REVIVE Triple C

Příspěvek od pasul »

O MIT jsem psal, že najdete info na youtube. I s měřením a schématem, co v těch tajemných krabičkách mají. Najdete i další video o principu a jak daleko došli s kabely. S grafy a měřením. Neznám ovšem jejich ceny. Ale jde o podobné čáry máry jako u transparent cable. A ano. Každý kdo se věnuje highend neuróze musí přesně vědět, o jaké kabely jde. Neboj se. Byl jsem na jejich stránkách mnohokrát. Vím přesně, o jaké modely jde.

Ale bral jsem to spíše jako námět na diskuzi a co si o tom myslíte. Zatím jen nic neříkající třesky plesky.

Koukněte sem:

http://web.archive.org/web/200512270430 ... whymit.asp

Hned nahoře je rozebraný nějaký model od Transparent cable za 240 000 Kč. Je tam i schéma.

Tady další:

http://hifi-advice.com/transparent-filtering-info.html

Zde je video o MIT kabelech:

https://www.youtube.com/watch?v=bgK87tmRVeY

Zde je video borce, co jim tu jejich krabičku rozebral a zjistil co v ní je. Dejte si to na 26min a 40 sec.

https://www.youtube.com/watch?v=nDMGiz_R9TU

A tady ještě návod, jak si udělat kabely Transparent Audio Reference XL v hodnotě asi 13 000 dolarů za 179 dolarů. Aaaaa co dodat. Zase tak by do nás neměli šít si myslím....

http://www.instructables.com/id/How-to- ... /?ALLSTEPS
Odpovědět