fox

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: fox

Příspěvek od PítrsPraha »

My jsme jako místní SDH dali k dispozici naši klubovnu a dohodli se na případné individuální materiální a finanční pomoci lidem, kteří by se tam ubytovali. Je to zrekonstruovaný objekt bývalé Jednoty pro asi 30 lidí (pohodlně), trvale vytápěný, s teplou a studenou vodou, koupelnou, několika WC, kuchyní.

Nadřízená obec dala k dispozici větší kapacity, obsazenost zatím asi 10 %.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: fox

Příspěvek od fox »

Spokojeně budeme zase poslouchat, až to všechno skončí. :smile:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: fox

Příspěvek od fox »

Někde jsem četl a myslím si, že je na tom něco pravdy. " Brežněv byl na rozdíl od Putina ještě snad demokrat." Nerozhodoval diktátem, vše si aspoň nechal posvětit svým politbyrem. I když to nám bylo taky houby platné.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: fox

Příspěvek od Ramones »

Chlapi, UA potrebuje penize na zbrane. Nicim jinym ty ruske "autocenzura" nezastaví. Kdyz mame desitky tisic na ruzne cypoviny, muzeme poslat i neco jim. Posilejte to primo na účet velvyslanectví 304452700/0300
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: fox

Příspěvek od fox »

Taky jsem přispěl. Číslo účtu je pravdivé. https://m.facebook.com/UkraineEmbassyin ... 5036247771
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: fox

Příspěvek od Urbino »

Včera jsem měl možnost s dalšími dvěma kamarády (Acibuk + Jirka) potkat se a seznámit osobně s Foxem. Je fajn poslouchat zkušenosti a příběhy, lidí kteří mají stejnou úchylku jako my. Foxi, tvé dlouholeté zkušenosti a poznatky byly pro nás zajímavé a povzbuzující. Setkání s tebou bylo moc fajn. Tvoje poslechovka super, hraje ti to fakt moc dobře. Jen si mne trochu naštval, když jsi pustil na gramofonu Beatles - Abbey Road, to bylo tak super poslouchat, že zase mám brouka v hlavě. A Beatles zrovna moc nepatří mezi mé oblíbené kapely. Ale z toho gramce to mělo úplně jiný šmrnc.

Doufám, že budeme mít možnost se ještě několikrát setkat a pokračovat v rozhovorech. Bylo to moc fajn. Díky za tvůj čas.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Odpovědět