blesk666

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
blesk666
Příspěvky: 1322
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: blesk666

Příspěvek od blesk666 »

Asi sa zbodneme, ze najdolezitejsi je vysledok. (akokolvek subjektivny). Tyka sa to predovsetkym nahravok zivych koncertov
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 596
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: blesk666

Příspěvek od PMA »

To určitě, jen se snažím naznačit, že nějaké zákonitosti existují a nic není náhoda. Když budete mít bedny s jinou vyzařovací charakteristikou, tak je zřejmě umístíte jinak, třeba aspoň metr daleko od jakékoliv stěny.
Uživatelský avatar
mrba
Příspěvky: 73
Registrován: 09 kvě 2014 09:28
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: blesk666

Příspěvek od mrba »

Skúste si pustiť skladbu Roger Waters Amused to death, “The Balad of Bill Hubbard” cez repro a napíšte sem, čo počujete.
Jasné, že je to spôsobené umele Qsoundom, ale ten zvukový dojem nezodpovedá len spojnici L,R a fantomový stred.
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REW+DLP\FF)>
>(usb)>(cwDAC1USBm\ToppingE50\SMSL D300>>ToppingPRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE)NA Sunrise>
>(ZEF MAX)>DIY RS52+>(Cu-1mm2)>2xSVS SB-1000Pro+Velodyne SPL-800R
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 596
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: blesk666

Příspěvek od PMA »

To ale platilo pro bezodrazovou komoru, stačí si znovu přečíst příspěvek. V běžné místnosti s odrazy fantomy doplní předozadní a výškový prostor. Je to iluze vytvořená mozkem.
aretax
Příspěvky: 3078
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: blesk666

Příspěvek od aretax »

Blesk: bola to naozaj iba otázka. Mám iba pripomienku k polystyrénovým difúznym panelom. Je pravda, že v pôvodnom stave dosť pohlcujú výšky, ale absorpčný účinok sa dá vo veľmi veľkej miere odstrániť, napr. niekoľko násobným natretím panelu Primalexom, prípadne na jednotlivé plôšky nalepiť drevené doštičky. Mám to doma a viem presne, čo píšem. Navyše sa podľa môjho návodu a tu na fóre zrealizovalo viac stien. Druhá varianta sú drevené difúzory. U Teba by som ich navrhol nad TV, okolo TV a za bedne. Samozrejme, nalepovať ich postupne, aby si zistil úroveň difúzie (všetkého veľa môže škodiť). Tie drevené sú aj estetické.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
MANA
Příspěvky: 237
Registrován: 30 zář 2021 22:17

Re: blesk666

Příspěvek od MANA »

blesk666 píše: 09 led 2024 22:45 MaNa, sam si presiel u seba zmenami myslim podobnym smerom, ako som cital v tvojom vlakne. Takze mas asi vcelku dobru predstavu o co som sa snazil.
Rad by som to u teba niekedy pocul az bude prilezitost. Az by si mal cestu do Bratislavy si vitany
SPaudio-P1(S) + A400(S),STRANKA GT2
SPaudio-D1(S),ROON Nucleus,Pioneer PD-S904 transport
Project RPM10, Ortofon SPU Royal N, Parasound JC3+
PSaudio P20, solo přívod
STRANKA,Townshend,Roth,PSaudio,Oyade,VDH
akustika Martin Vitvar
STRANKA RBS podložky
Uživatelský avatar
MANA
Příspěvky: 237
Registrován: 30 zář 2021 22:17

Re: blesk666

Příspěvek od MANA »

MANA píše: 10 led 2024 07:46
blesk666 píše: 09 led 2024 22:45 Mana dakujem za tvoje slova. Sam si presiel u seba zmenami myslim podobnym smerom, ako som cital v tvojom vlakne. Takze mas asi vcelku dobru predstavu o co som sa snazil.
Rad by som to u teba niekedy pocul az bude prilezitost. Az by si mal cestu do Bratislavy si vitany
Moc rád tě přivítám u mě a po dohodě si naplánuji i cestu do Bratislavy na poslech, hodně mě to zajímá :thumbup:
Díky a měj se
MaNa
Ano, hodně mi to připomíná mou cestu a snahu o transparentní zvuk. Jsem rád, když si mohu pročíst příběh zkušeného hifisty, který to vnímá stejně a směřuje stejným směrem. Máme tu skutečně pár podobností - také jsem měnil repro v mém případě Virtusy s cílem, dosáhnout více transparentního, otevřeného zvuku, plného detailů se zachováním přirozeného podání nástrojů, vokálů atd. Pokud si člověk v tomto našem koníčku projde již nějakou cestu, tak z výše uvedeného má veliký respekt, protože docílit se to dá opravdu jen prvotřídními komponenty a dobře doladěným řetězcem. Virtuosy hodně věcí u mě maskovaly, byl jsem si toho vědom a spokojeně jsem je takto řadu let užíval.
Krok výměny reprosoustav u mě budil řadu otázek a pochybností, kde ta největší byla - hlavně nešlápni vedle :sad:
Naštěstí se tak nestalo a stejně jako Ty, mám ty nejlepší pocity z poslechu nových GT2. Transparentní dospělé reprosoustavy jsou skvělý zážitek a plně Ti rozumím. Podtrhuje to i tvůj report z porovnání jednotlivých koncáků. Když jsem si to pročítal, tak jsem se jen usmíval a pokyvoval, protože to je za mě ta správná cesta, vyzkoušet si to doma a porovnat. PMA BB bude určitě super volba a k tomu úpravy provedené Pavlem Doskem mají smysl a v případě snahy docílit transparentní zvuk jsou dle mého názoru i klíčové. Stejně jsem to zažil i u mého koncáku SPaudio A400 při upgrade na verzi S. Díky těmto změnám, je zvuk o kus dál a ukázalo mi to, že ikdyž je něco nějak zažité, tak to neznamená, že se to nedá posunout. Stejně tak mě překvapil popis Parasoundu A21, ale tak to prostě je a někomu tento zvuk naopak vyhovovat může a do sestavy zapadnout.
Sledoval jsem i tvou změnu přístroje na pozici DAC, kde jsi zvolil Chord DAVE. Uf, to musí být paráda a opět jednoznačný a správný krok, který ve Tvé sestavě dává smysl a máš jak se říká vyřešeno :thumbup:
Osobně jsem se ve své sestavě pustil i do kabeláže. Při takto otevřeném a čistém zvuku, je vliv kabelů veliký a dává alespoň pro mě veliký smysl. Stejně jako stříbro v upgradovaných komponentech se chovají i propojovací kabely v sestavě - signálové, repro a dokonce i napájecí.
Stejně tak i rozumím tvému tvrzení o TV, že neupravený EPS difuzor na něm požere výšky. Osobně mám na TV pověšené pouze sololitové desky tak, aby zakryly sklo obrazovky a po velikém a dlouhodobém laborování nejlepší výsledek - EPS difuzor bez úprav a i s nalepenou dýhou byl špatně (úplně mi rozhodil prostor mezi repro) a naopak nad TV mi tyto difuzory s nalepenou dýhou fungují skvěle. Je jasné, že prostor by to chtělo akusticky doladit, ale na druhou stranu nevím jak to vnímáš Ty, ale osobně nemám už takové nutkání hlasitého poslechu. Rád si to někdy pustím nahlas, né že né, ale u transparentní sestavy máš ve zvuku právě díky transparentnosti/čistotě zastoupené vše i při poslechu nižší hlasitosti, což je veliká výhoda a osobně ji velmi kvituji. Tím se potom vliv akustiky eliminuje.
No prostě za mě pecka a držím Ti palce, abys vše dopiloval k plné spokojenosti. Těším se také až se uvidíme a probereme to osobně i s poslechem a vyhodnocením našich teoretických popisů :smile:
Měj se fajn
MaNa
SPaudio-P1(S) + A400(S),STRANKA GT2
SPaudio-D1(S),ROON Nucleus,Pioneer PD-S904 transport
Project RPM10, Ortofon SPU Royal N, Parasound JC3+
PSaudio P20, solo přívod
STRANKA,Townshend,Roth,PSaudio,Oyade,VDH
akustika Martin Vitvar
STRANKA RBS podložky
Fidji99
Příspěvky: 859
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: blesk666

Příspěvek od Fidji99 »

blesk666 píše: 10 led 2024 09:29 za hlavou mam 1,05 m az 1,25m.
Toto je uplny zaklad. Ked nieco spolahlivo zabija zvuk, tak to je posluchove miesto nalepene na zadnu stenu.

Ono ked sa to cele usadi, skusil by som poexperimentoval este s predozadnym naklonom repro, su celkovo dost vysoke a naklonene dozadu, tak ze ti tweeter hra v podstate "do stropu".

Ked som ma WA Sasha. ale aj ML, dost som s tym experimentoval, zopar stupnov naklonu dokaze velmi ovplyvnit zvuk.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
blesk666
Příspěvky: 1322
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: blesk666

Příspěvek od blesk666 »

MaNa dakujem za reakciu. Co sa tyka tvojej skusenosti s difuznynymi prvkami medzi reprosustavami, to je celkom zaujimava skusenost, obvykle byva opacna. Je tam moznost aj ta, ze to polepenie polystyrenu nepostacuje. Mal si polepene aj bocne plochy tych jednotlivych hranolcekov alebo len celne? Kabelaz mam este povodnu co som mal s Aconmi, akurat repro je pozicany lacny profi koax Sommer Cable Magelan SPK240. Skusal som kratko iny kabel (z kategorie 1000,- Eur) a vysledok ma nepresvedcil. Ale kable este urcite nejake skusim
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 596
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: blesk666

Příspěvek od PMA »

MANA píše: 10 led 2024 22:12 PMA BB bude určitě super volba a k tomu úpravy provedené Pavlem Doskem mají smysl a v případě snahy docílit transparentní zvuk jsou dle mého názoru i klíčové.
Bohužel úprava provedená v kabeláži od XLR konektorů se projevila určitě negativně, konkrétně to bylo odstranění krouceného a stíněného páru a záměna za přímé vodiče s nutným nachytáváním rušivých polí a ani odstranění R//C mezi analogovou zemí a kostrou nebylo dobře, jelikož elektronika pak proti krabici nekontrolovaně plave a opět vzrůstá vliv rušivých polí. Další nebudu komentovat. Laické poloamatérské úpravy jsou ve většině případů nešťastné, vedou sice k hezkému subjektivnímu pocitu autora, že něco změnil, ale výsledek nezlepšují. Správná byla výměna mechanických relé za SSR, mechanická ochranná výstupní relé jsou vždy nejslabším článkem i dobře navrženého zesilovače.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2563
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: blesk666

Příspěvek od PavelDosko »

jen technickou - ukostrene je to, jen ne na elox krabice.
hezky den
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: blesk666

Příspěvek od Dieter Burmester »

PMA píše: 11 led 2024 09:38 Laické poloamatérské úpravy jsou ve většině případů nešťastné, vedou sice k hezkému subjektivnímu pocitu autora, že něco změnil, ale výsledek nezlepšují.
Subjektivní pocit je to jediné, o co v tomto koníčku jde.
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 596
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: blesk666

Příspěvek od PMA »

PavelDosko píše: 11 led 2024 10:30 jen technickou - ukostrene je to, jen ne na elox krabice.
hezky den
Nechtěl bych se tu dohadovat on-line, ani HE není vhodná platforma pro takovou diskusi. Vycházím z informací, které mi zaslal blesk666, včetně fotografií provedení.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2563
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: blesk666

Příspěvek od PavelDosko »

v poradku, velice si vas pane Macuro vazim a dekuji za zesilovac ktery jsem od vas mel.
p.s. skutecne tam puvodne nebyla kroucena stinena kabelaz, fotku puvodniho provedeni jsem poslal novemu majiteli
vse dobre v novem roce
neni placka, neni highend
Fidji99
Příspěvky: 859
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: blesk666

Příspěvek od Fidji99 »

Dieter Burmester píše: 11 led 2024 11:20
PMA píše: 11 led 2024 09:38 Laické poloamatérské úpravy jsou ve většině případů nešťastné, vedou sice k hezkému subjektivnímu pocitu autora, že něco změnil, ale výsledek nezlepšují.
Subjektivní pocit je to jediné, o co v tomto koníčku jde.
Ano, tuning je celkovo zabava.
tuning.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
blesk666
Příspěvky: 1322
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: blesk666

Příspěvek od blesk666 »

Nemusime to tu blizssie rozvadzat. V danom zapojeni sa rusenie ani zvyseny sum nijak pocutelne neprejavuje (ani s uchom na vyskaci). Zosilnovac ma zachovanu rovnako ako mal original zapojenu triedu ochrany, teda v triede I, vstupne vodice skrutim a RC clen tam vratim (pouzijem kvalitnejsiu sucasnu produkciu Mundorf alebo Wima a odpory asi Vishay). PMA kazdopadne dakujem za vase vecne pripomienky
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
Uživatelský avatar
vinylplay
Příspěvky: 14
Registrován: 02 lis 2019 10:35

Re: blesk666

Příspěvek od vinylplay »

Dieter Burmester píše: 11 led 2024 11:20
PMA píše: 11 led 2024 09:38 Laické poloamatérské úpravy jsou ve většině případů nešťastné, vedou sice k hezkému subjektivnímu pocitu autora, že něco změnil, ale výsledek nezlepšují.
Subjektivní pocit je to jediné, o co v tomto koníčku jde.
👍👍👍
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: blesk666

Příspěvek od Dieter Burmester »

Fidji99 píše: 11 led 2024 12:09
Dieter Burmester píše: 11 led 2024 11:20
PMA píše: 11 led 2024 09:38 Laické poloamatérské úpravy jsou ve většině případů nešťastné, vedou sice k hezkému subjektivnímu pocitu autora, že něco změnil, ale výsledek nezlepšují.
Subjektivní pocit je to jediné, o co v tomto koníčku jde.
Ano, tuning je celkovo zabava.

tuning.JPG
Mas to krasne 👍🏻
Dieter Burmester
blesk666
Příspěvky: 1322
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: blesk666

Příspěvek od blesk666 »

Dieter Burmester: dakujem
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
blesk666
Příspěvky: 1322
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: blesk666

Příspěvek od blesk666 »

Zosik PMA Big Brother som si dnes doviezol od Rix-a (Rix Audio). Vymenil zostavajuce rele Finder v ochranach (opaluju sa na nich kontakty a casom su nespolahlive), vratil na XLR vstupy medzi GND a krabicu (PE) RC cleny (modernejsie kvalitnejsie suciastky) Urobil celkovu kontrolu a premeranie. Opat sa tesim z posluchu.
IMG_2208.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
MANA
Příspěvky: 237
Registrován: 30 zář 2021 22:17

Re: blesk666

Příspěvek od MANA »

Ať Ti dělá radost :thumbup:
SPaudio-P1(S) + A400(S),STRANKA GT2
SPaudio-D1(S),ROON Nucleus,Pioneer PD-S904 transport
Project RPM10, Ortofon SPU Royal N, Parasound JC3+
PSaudio P20, solo přívod
STRANKA,Townshend,Roth,PSaudio,Oyade,VDH
akustika Martin Vitvar
STRANKA RBS podložky
blesk666
Příspěvky: 1322
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: blesk666

Příspěvek od blesk666 »

:thumbup: Mana diky
Este jedna poznamka. Tento zosilnovac napriek tomu ze ma cca 30kg, 190W do 8Ohm, 330W do 4 Ohm, tak to je da sa povedat “stredna vahova kategoria” (klasicka AB koncepcia s linearnymi zdrojmi). Tak nosit to do schodov alebo s tym manipulovat je docela praca pre zdatneho stahovaka. Z mojho pohladu by som uz nic tazssie ani nechcel. Kedze zvyknem kvoli testovaniu raz za vas potrebovat komponentami hybat (a som este uchyl, takze mam na to bavlne rukavice)
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 596
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: blesk666

Příspěvek od PMA »

V roce 2012 jsem byl, díky přenášení tohoto typu zesilovače, a pak v roce 2020 díky přenášení podobného se stejnou hmotností, na operaci kýly :smile: . Takže vím, o čem je řeč. Už se mi blíží sedmdesátka, tak už jsem musel přejít na lehčí váhovou kategorii :smile: . Ať ještě dlouho slouží.
Uživatelský avatar
MANA
Příspěvky: 237
Registrován: 30 zář 2021 22:17

Re: blesk666

Příspěvek od MANA »

Tohle znám. Mám podobného kloučka doma. Důležité je najít správné/vyvážené místo pro úchop (u A400 je to cca v první třetině, kde začínají chladicí žebra po stranách). Následně je důležitý správný postoj (podobný mrtvému tahu při zvedání činky), aby ti neruplo v zádech. No a následně je to již +/- hračka :thumbup:
Trochu náročnější je zkoušení podložek pod koncákem. To jsem potřeboval součinnost manželky, to již nijak nejde obejít a pořízení těchto věci prostě před drahou polovičkou neututláš. Nehledě na to, že tento krok jsem jí musel nejprve vysvětlit :lol: Na druhou stranu bylo pozitivní, že i ona přínos podložek vnímala a byla dokonce k výsledku a výběru kritičtější ve srovnání se mnou - padala slova typu TAK TOHLE JAKO VŮBEC a nebo TYHLE SI TAM NECH !!! - takže nakonec jsem byl i rád, že mi vliv potvrdila :lol:
Z rukavic mám vždy trochu respekt, aby mi úchyt nesklouzl, to by bylo blbý :sad: Pro koncák používám raději pogumované/protiskluzové.
Ale je to radost a potěšeni, když si uvědomíš, jaký kousek řídí a obstarává Tvé reprosoustavy :angel:
SPaudio-P1(S) + A400(S),STRANKA GT2
SPaudio-D1(S),ROON Nucleus,Pioneer PD-S904 transport
Project RPM10, Ortofon SPU Royal N, Parasound JC3+
PSaudio P20, solo přívod
STRANKA,Townshend,Roth,PSaudio,Oyade,VDH
akustika Martin Vitvar
STRANKA RBS podložky
blesk666
Příspěvky: 1322
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: blesk666

Příspěvek od blesk666 »

Mana: ano lepsie sa to prenasa s tymito rukavicami (koza na dlaniach):
https://www.hoffmann-group.com/SK/sk/ho ... N/p/094315
ale len na take mensie posuvanie (zasunutie a vycentrovanie v polici) uz robim v bavlnenych. Ta bavlna je uz len kvoli odtlackom, co nemam rad na pristrojoch (hlavne na ciernych a aj preto sa snanzim mat strieborne).
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
blesk666
Příspěvky: 1322
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: blesk666

Příspěvek od blesk666 »

Vyskusal som to dat na Isoacoustics puky a asi to na nich necham.
IMG_1957.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1057
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: blesk666

Příspěvek od YamahaMan »

Gratulujem k dokonalému, na tvoj obraz doladenemu zvuku a železu. Je to fakt radosť čítať tieto riadky....
PS.: na posun alebo dvíhanie komponentov používam PARKSIDE® Montážny vankúš/Plastové kliny z Lidla.
blesk666
Příspěvky: 1322
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: blesk666

Příspěvek od blesk666 »

YamahaMan: Dakujem. Vidis ten vankus som nedavno kupil. Dik za tip
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: blesk666

Příspěvek od fox »

30 kg je drobeček. Můj zesilovač váží necelých 100 kg. :smile:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
blesk666
Příspěvky: 1322
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: blesk666

Příspěvek od blesk666 »

Fox: No skor Audia Flight Strumento no.4 je zvaracka a monstrum:-)
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
Odpovědět