Obrana

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
noaid
Příspěvky: 305
Registrován: 27 pro 2010 12:38
Bydliště: Ostrava

Obrana

Příspěvek od noaid »

Jen oznámení, není to třeba probírat. Nemám možnost se jinak bránit.

Byl jsem právě trvale zabanován na hifinázorech, a to protože jsem zjistil, že ve vlákně o Nikon D70 oznámil nový uživatel Bushido Zdenymu, že mu to vlákno promaže od balastu, pokud bude chtít.
To ve mně vzbudilo podezření, že Bushido má administrátorská práva, zeptal jsem se na to, následně byl okamžitě smazán "Bushidův" příspěvek i můj dotaz. Jako by se někdo spletl, pod jakým loginem je právě přihlášen. Tak jsem ten případ popsal do jiného vlákna, a minutu na to byl smazán i tento příspěvek.
Bez upozornění, bez vysvětlení. Vše nasvědčuje, že Bushido je druhá identita někoho, kdo má admin práva. A za toto podezření jsem dostal okamžitý trvalý ban.
Víc to tady nechci rozmazávat. Jen aby se jiní dozvěděli, co se stalo, protože stopy už jsou bohužel zameteny.
Zábava je pokračování nudy jinými prostředky.
monte

Re: Obrana

Příspěvek od monte »

Kvůli takovým praktikám vznikla další fóra. :thumbup: Kde je zlo, není diskuze.
Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 268
Registrován: 23 pro 2010 12:31

Re: Obrana

Příspěvek od pasul »

noaid - Poukazoval jsem na to už dávno. Mám také trvalý banán od pana pipise. Nic bych si z toho nedělal. Obchodní vazby jsou v pipislandu velmi silné. Což jako podnikatel chápu. Kšeft je kšeft. Kdyby měl někdo jiný takovou možnost, tak neváhá ani chvíli. Jde přeci jen o prachy. Zde se takových humusáren od ML není třeba obávat. Nikdo zde nic nemaže a i když se to někdy vyostří, tak prostě vyostří a jde se dále. Mazat nekomu jeho příspěvky a tím ovlivňovat celou diskuzi je to njehorší co může být.
Uživatelský avatar
MB
Příspěvky: 659
Registrován: 28 pro 2010 22:28
Bydliště: Stockholm, SWE

Re: Obrana

Příspěvek od MB »

Stary zlaty Rowing...na hifinazory prispievam minimalne, prieči sa mi to tam uz skoro ako u martina a jeho f-sportu, samozrejme nie som rád, ze vznikaju nove fora, ale bavit sa o politike a o sporte fakt nemusim na hififore, na to mi stacia spravy v rozhlase...a pravda je , ze ten pristup je divnejsi a divnejsi, akurat ma mrzi, ze z prazakov som tu snad sam....lachim a pytel su registrovany, ale sem neprispievaju, takisto mi tu chyba Renown, ale ja netuším ake trenice su medzi ostravakmi a nim...a popravde, je mi to jedno.
B&W CDM-7NT,Sony TA-E90ES+TA-N90ES+SCD-555ES+TC-KA6ES+ST-SA5ES,Kuzma Stabi+Stogi+Denon DL-304&Ortofon QB+P-J PhonoBoxRS&PowerBoxRS,Linn Basik+Akito+Sumiko BP2,D AH-D2000+S HD800+Creek11SE
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 893
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Obrana

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Hrozné, už mě to po předešlých zkušenostech co jsem tam zažil nepřekvapuje.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
MB
Příspěvky: 659
Registrován: 28 pro 2010 22:28
Bydliště: Stockholm, SWE

Re: Obrana

Příspěvek od MB »

pasul - ty tam mas ban? a zaco prosim ta?
B&W CDM-7NT,Sony TA-E90ES+TA-N90ES+SCD-555ES+TC-KA6ES+ST-SA5ES,Kuzma Stabi+Stogi+Denon DL-304&Ortofon QB+P-J PhonoBoxRS&PowerBoxRS,Linn Basik+Akito+Sumiko BP2,D AH-D2000+S HD800+Creek11SE
Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 268
Registrován: 23 pro 2010 12:31

Re: Obrana

Příspěvek od pasul »

Napadl jsem Zbyňka. Pana řiditele Ostravské pobočky České Spořitelny pro styk se středními a většími podnikateli. S kterým jsem si nesedl do noty. Bohužel. Je fakt, že jsem napsal něco, co jsem neměl ověřené. Takže se tomu ani prakticky nedivím. Já mám stále pocit, že provázanost všech lidí, co něco nakoupili od Renowna a následně jaksi díky poloviční ceně musí držet hubu a krok mě moc OK nepřipadá. Patří tam právě i pan pipis. A nyní už vás možná napadne, kdo asi může být schovaný pod identitou bushido. Já bycho někom věděl....

Já prostě takový nejsem a napíšu ihned to co si myslím. Je to lepší, než někomu mazat med kolem huby a za zády o něm vyprávět něco jiného.

P.S. Já od Renowna nakoupil také....
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Obrana

Příspěvek od fox »

Když někdo prodává , třeba za polovinu, je to jenom obchod. Nikdo za to nemusí být druhému vděčný.
Když se tu přestěhují ostatní z HN, nemá cenu tady psát, protože se nic nezmění. :thumbdown:
Jsem rád, že je tady klid a pohoda. :D
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
paul
Příspěvky: 318
Registrován: 26 pro 2010 20:10
Bydliště: Šumperk

Re: Obrana

Příspěvek od paul »

-nechte pánové vedlejší forum radši v klidu,nemá to cenu.Občas tam nakouknu,mám tam pár přátel-nic víc.Jsem rád,že je to tady zatím v klídku ;) .Tímto také patří díky všem,kdo se o to nejvíce zasloužili a "pečují" tady o to. :thumbup:
monte

Re: Obrana

Příspěvek od monte »

-nechte pánové vedlejší forum radši v klidu,nemá to cenu.
Diskuze nemůže být založená na přátelství, obchodu, pocitu moci, ovlivnění atd. Spíše na toleranci a hlavně svém názoru, když ne, je vše k ničemu. Nakonec, pokud je něco špatné, nemá se ustupovat a křivda je dnes celospolečenská. Bány jsou jen na dvě věci, přesněji buzerace !!
Uživatelský avatar
enregistree
Příspěvky: 111
Registrován: 05 led 2011 08:42
Bydliště: Praha

Re: Obrana

Příspěvek od enregistree »

noaid píše:Byl jsem právě trvale zabanován na hifinázorech
Dyk tam je psane, ze mas ban tydenni?
L_u_k_a_s
Uživatelský avatar
noaid
Příspěvky: 305
Registrován: 27 pro 2010 12:38
Bydliště: Ostrava

Re: Obrana

Příspěvek od noaid »

Když se chci přihlásit, píše mi to TRVALE zabanován.
Zábava je pokračování nudy jinými prostředky.
Uživatelský avatar
enregistree
Příspěvky: 111
Registrován: 05 led 2011 08:42
Bydliště: Praha

Re: Obrana

Příspěvek od enregistree »

noaid píše:Když se chci přihlásit, píše mi to TRVALE zabanován.
navrhuju tyden pockat?

Obrázek
L_u_k_a_s
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: Obrana

Příspěvek od Peer »

Otázka je, jestli to popleta opět nepopletl... ;)
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: Obrana

Příspěvek od Peer »

to Noaid:
už tě Bushido odbanoval? :mrgreen:
Uživatelský avatar
noaid
Příspěvky: 305
Registrován: 27 pro 2010 12:38
Bydliště: Ostrava

Re: Obrana

Příspěvek od noaid »

Ano, dopoledne. Vysvětlili jsme si to přes SZ. Občas každému prasknou nervy.
Není třeba to řešit dále. Vše je OK.
Zábava je pokračování nudy jinými prostředky.
Odpovědět