Image Audio

Výrobci, prodejci a Hifi studia.
Odpovědět
soundgarden
Příspěvky: 516
Registrován: 27 led 2012 10:50

Image Audio

Příspěvek od soundgarden »

Nedávno som sa zastavil v BA v HiFi štúdiu http://www.imageaudio.sk/index.php a bol som veľmi milo prekvapený zastúpením značiek, príjemným personálom a hlavne ma prekvapil zvuk nového modelu ELAC FS 407 http://www.elac.com/en/products/Line_400/FS_407/ hrali s dobrým železom YBA a zvuk bol veľmi dynamický , čistý, plný detailov a veľký priestor :thumbup: ten páskový výškač myslím, že už 5 generácie sa vážne Nemcom vydaril :clap: chlapci mi pripomenuli, že ELAC má 10 rokov záruku a celá bedňa a meniče sú vyrobené v germany , :clap: dnešnej dobe sa to už nevidí všetko China ...
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Image Audio

Příspěvek od Dieter Burmester »

Vidi se to stale a casto, jen nesmis koukat na sragory typu Aurum Cundus nebo venericke choroby od Sonusu ;)
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Image Audio

Příspěvek od lubin »

Dietře, ty seš fakt mamlas... :lol:

Ten prostor u Elaců je z části díky právě páskovému měniči...moje zkušenost hovoří ve prospěch co nejníže zapojených pásků...třebas už od oblasti okolo 1kh. Samozřejmě je to jeden z mnoha činitelů.
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Image Audio

Příspěvek od Dieter Burmester »

lubin píše:Dietře, ty seš fakt mamlas... :lol:
Tveho uznani si povazuji :D

Ale k veci...Jednu dobu jsem mel ve studiu Elac aktivky, pak taky Adamy a sice z duvodu kontrolniho poslechu na necem jinem, nez jsou me hlavni kisne. Obé se vyznacovalo prave peknym prostorem :thumbup: Nicmene se ze mne nakonec pravoverny "paskar" nestal.
Dieter Burmester
skypi
Příspěvky: 54
Registrován: 27 lis 2012 18:44

Re: Image Audio

Příspěvek od skypi »

Hm, tak to byste se oba měli napřed podívat, co v těch vašich Elac "páscích" vlastně je...
Odpovědět