HEGEL

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
soundgarden
Příspěvky: 516
Registrován: 27 led 2012 10:50

HEGEL

Příspěvek od soundgarden »

http://www.hegel.com/

Nórsky výrobca High-End komponentov si zaslúži mať stránku na tomto fóre ...
Nedávno som počul u známeho zosilňovač HEGEL H 300 a repro Xavian XN270 Evoluzione
H 300 má páru 250W 8 Ohm. a damping faktor >1000 tomu pojmu veľmi nerozumiem, ak niekto vie ... budem rád :crazy:
ale hrálo to veľmi vzdušne , hladko a s dobrým pevným basom :clap:
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: HEGEL

Příspěvek od efičák »

Slyšel jsem H 300 s XN Virtuosama.
Je velmi dobrý, výkonný a rozlišení nahrávky je značné.

Mám rád Richarda Müllera, jeden živák od něj mi doma přišel dobrý, ale přes H 300 bylo hned slyšet jak je to bídná nahrávka, což mne zaskočilo.
Na druhé straně se to dá poslouchat i s informací o neaudiofilské kvalitě, vždyť je spousta výborné hudby na slabých nahrávkách...

Nezní to sterilně či suše. Charakter na mírně hřejivější straně.


http://www.evmag.fr/site.php?page=audio350

Obrázek
Zvuk dobrý - všechno dobré
Odar

Re: HEGEL

Příspěvek od Odar »

efičák píše:Mám rád Richarda Müllera, jeden živák od něj mi doma přišel dobrý
Müllenium live?
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: HEGEL

Příspěvek od Mark Levinson »

Jak píše Efičák, setkání s Hegelem bylo pro mne po zvukové stránce vždy milým překvapením. Libí se mi i jejich minimalistický design, vadí mi jen ne příliš praktické ovládání na CD playerech združené do dvou velkých tlačítek. Je to jen malá piha na kráse, stejně se ovládá z dálkového ovladače.


Obrázek
Obrázek
Mark Levinson
Jurajc
Příspěvky: 33
Registrován: 01 pro 2015 06:14

Re: HEGEL

Příspěvek od Jurajc »

Ahoj...viete mi vysvetlit, co znamena pri Hegel H160 "eco mod"??..je to nieco ako standby??..hmm..
..dik..
LawIAR
Příspěvky: 136
Registrován: 12 led 2017 16:50

Re: HEGEL

Příspěvek od LawIAR »

"ECO – will put certain Hegel equipment in low power mode"

7 sekúnd na gúgli. Nemáš zač.
Jurajc
Příspěvky: 33
Registrován: 01 pro 2015 06:14

Re: HEGEL

Příspěvek od Jurajc »

:) ...to som si už našiel ráno ale translatoru ja veľmi nerozumiem :) ECO - zaradí určité zariadenie Hegel do režimu nízkej spotreby (spánok)
... toto určité zariadenie je akože samotný prístroj??...pýtam sa preto, lebo som "počul", že to nejde...iba vyp/zap s gombíkom na spodku zariadenia..
Jurajc
Příspěvky: 33
Registrován: 01 pro 2015 06:14

Re: HEGEL

Příspěvek od Jurajc »

"LawIAR" takže tak: - platí to pre modely H190, Rost a P30, kde táto funkcia uvedie iba tieto modely do režimu spánku, takže pre H160 to neplatí!! :/ jj..nieje zač...
...každopádne je to mašinka :)
soundgarden
Příspěvky: 516
Registrován: 27 led 2012 10:50

Re: HEGEL

Příspěvek od soundgarden »

HEGEL H 590
2 x 301W 8 Ohm + 12 tranzistormi na kanál
https://darko.audio/2018/05/statement-m ... kef-blade/
20180510171141_HEGEL_H590.jpg
hegel_h590_03_amplificateur_integre_audio_hifi.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Janik
Příspěvky: 1636
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: HEGEL

Příspěvek od Janik »

Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Booker

Re: HEGEL

Příspěvek od Booker »

      Obrázek

Je zajímavé jak značka vychvalovaná v subjektivních recenzích dopadla v objektivním testu. Sám jsem o ní nedávno uvažoval.
Pak jsem začal navštěvovat ASR častěji. A jsem spokojen s tím co mám :)
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: HEGEL

Příspěvek od PavelDosko »

a vyhodnotil jsi jako lepsi NAD 320BEE ktery mas,inu gratulace
neni placka, neni highend
kychtax

Re: HEGEL

Příspěvek od kychtax »

S podobnymi grafy by dopadla rada HE znacek s mnohem vyssimi cenovkami. Kazdeho volba.. co si doma zapoji. (*) Pokousim se hledat zesilovac a temer pravidlem u tech drahych popr. nejdrazsich, ze nejsou mereni vubec k mani. Zduraznuji, ze to pro mne neni kriterium, spis jen takova zajimavost.
Janik
Příspěvky: 1636
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: HEGEL

Příspěvek od Janik »

Ak je nieco oznacene ako "junk" nech je to akokolvek, zijeme v 21.st a tieto veci sa daju lahko navrhnut a vyrobit.

Aky dac je tazsie vyrobit ten co meria katastrofalne alebo taky co meria dobre? Co si myslim kde sa venovalo viac casu penazi a boli pouzite kvalitne suciastky?

Lezie mi na nervy ked citam taketo vyjadrenia. Hlavne z pohladu ludi, ktori tu pridu po nejake rady a citaju tieto pocitove hovadiny, ktore ospravedlnuju zlyhanie vyrobcu.

V middle a highend analogu mas tiez 2 rozdielne cesty, konkretne prenosky. Jedna ide cestou muzikalnosti aj napriek tomu, ze si vymysla. Druha cesta je ta, ktora sa SNAZI co NAJREALNEJSIE (brat s rezervou) aj napriek tomu, ze niektore nahravky "tahaju za usi". ALE prenosky z jednej alebo druhej skupiny su spickovo vyrobene.

Ten hegel by lepsie urobil keby ten dac tam nedal a dal cenu trebars 1500.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: HEGEL

Příspěvek od PítrsPraha »

Ano, na počítačovém monitoru se audio komponenty porovnávají a vybírají nejlíp... To je prostě jistota.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: HEGEL

Příspěvek od efičák »

Souhlasim Pítře.
PC je v servisu a zbyl mi jen tablet ipad.
Jeho rozlišení je tak malé, že nepoznám z fotek a videí o co jde. :smile:

Posloucham koncak s odpudivym zkreslenim 1% THD. Nepouzili v nem ochranne rele co casem zdegraduje zvuk prechodovym zkreslenim z vypalenych kontaktu. Maji tam rychlou pojistku coz dava lepsi konrolu repraku a dela mi vetsi radost. V me tride levnych pouzitych pristroju je to vyhoda.
Zvuk dobrý - všechno dobré
Uživatelský avatar
djrix
Příspěvky: 112
Registrován: 14 dub 2020 13:42

Re: HEGEL

Příspěvek od djrix »

Janik píše: 02 pro 2021 13:19 Ten hegel by lepsie urobil keby ten dac tam nedal a dal cenu trebars 1500.
Přesně tak, ten DAC je naprostá zoufalost, to není ani na poslech zpráv z TV. Tak nějak pořád tajně doufám, že to byl jen vadný kus a že to tak strašné být nemůže.
Velmi pravděpodobná je taky bota v návrhu, ten dac takové zkreslení mít nemůže a rozvoj harmonických spíš nasvědčuje chybě v úrovních kdy výstup jde do limitace už kolem -10dBFS. To bohužel ničím, co nemá možnost v digitální doméně snížit hlasitost neopravíte.
Loophazz
Příspěvky: 10
Registrován: 23 led 2021 21:56

Re: HEGEL

Příspěvek od Loophazz »

No a nebo to je blbě změřené, což je ostatně i stanovisko výrobce: https://www.audiosciencereview.com/foru ... ost-988397

Tak špatné to asi opravdu nemůže být.
Main: NAD M33, Xavian Orfeo, Townshend Audio Isolda DCT, Chromecast Audio
Office: Lyngdorf TDAI-1120, ProAc Tablette 10, Squeezebox Touch
Headphones: Bayerdymanic DT-880 PRO, Master & Dynamic ME05, Audioquest Dragonfly Cobalt
Janik
Příspěvky: 1636
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: HEGEL

Příspěvek od Janik »

Treba čítať ďalej. Radšej mali byt ticho a nevyjadrovat sa :smile:. Kamoš tiež kúpil hegel zosik a je rád, že sa ho zbavil :lol:.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: HEGEL

Příspěvek od PítrsPraha »

Tedy byl to vadný kus - jménem amirm. A není to poprvé, co zvojtil měření.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Janik
Příspěvky: 1636
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: HEGEL

Příspěvek od Janik »

Komédia :thumbup:
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: HEGEL

Příspěvek od PítrsPraha »

Souhlas.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: HEGEL

Příspěvek od Jiri »

Jo tak někdo nakupuje HIFI podle grafů od Amirma a někdo si to půjčí, porovná uchem proti konkurenci a má taky jasno.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
djrix
Příspěvky: 112
Registrován: 14 dub 2020 13:42

Re: HEGEL

Příspěvek od djrix »

PítrsPraha píše: 03 pro 2021 18:27 Tedy byl to vadný kus - jménem amirm. A není to poprvé, co zvojtil měření.
Nikoliv. Bylo to dále vysvětleno a se stanoviskem amirma v tomto konkrétním případě naprosto souhlasím.
Jak se ukázalo, skutečně se jedná o chybu v návrhu úrovní. Jak reagoval PMA ale i ostatní, vše by bylo naprosto v pořádku, kdyby se hegel
a: otěžoval dodržovat standardy, nebo za
b: se hegel obtěžoval dávat ke svým přístrojům specifikace

Smutné je už jen to, že takový výrobce reaguje na celou "problematiku" takovýmto nákresem od ruky:

https://www.audiosciencereview.com/foru ... ost-988397

Celé je to dosti neštastně uchopeno, pomyslné máslo má na hlavě jak amirm, tak hegel, ale ani jeden to nechtějí přiznat. Jeden nepřizná, že výsledek byl špatný a on se ani neobtěžoval zjišťovat proč a omlouvá to tím že měření dělal vzhedem k chybějící specifikaci výrobce zařízeni na základě průmyslového standardu, druhý nechce přiznat, že ušetřil dva operáky na oddělení variabilního výstupu a odbočil natvrdo vstup do koncových modulů a nenavrhl optimálně rozvržení úrovní napříč přístrojem, omlouvajíc to tím, že onen variabilní výstup byl myšlen jako výstup pro dodatečný subwoofer.

Navzdory tomu všemu, i kdyby ten vlastní DAC dopadl dobře, nepřehlížejte i další části měření - netabilita klidového proudu , výrazně vyšší šum při použití DACu než přes linkový vstup.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: HEGEL

Příspěvek od PavelDosko »

mozna malinko OT, mozna ne
uz si nekdo sestavil aparaturu dle mereni pana Armira ? A jak je spokojeny ?
neni placka, neni highend
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: HEGEL

Příspěvek od PítrsPraha »

djrix:
Tvůj příspěvek je jen ukázka řčení "Kdo chce psa bít...", nic víc.
Měření jako takové o reálném zvuku neřekne téměř nic. Zvlášť amirmovo zmrvené. Jen vymezí velmi hrubé mantinely.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Pitbull
Příspěvky: 192
Registrován: 17 říj 2021 10:59

Re: HEGEL

Příspěvek od Pitbull »

Nečetl jsem to vlákno celé, jen cca 20 stránek, kde se diskuse točila kolem toho měření.
Kdyby to bylo jen podle zastánců měření - zkreslení, výkon, odstup signálu od šumu....., tak by musely být všechny zesilovače zvukově stejné.
To tak evidentně není. Hegel v tomto případě zvolil konstrukci s pokud možno minimální zpětnou vazbou. Chtěl se vyhnout dvěma IO ne kvůli ceně, ale zjednodušit signálovou cestu. To mimo jiné přineslu tu diskutovanou limitaci.
Teď to někteří vidí tak, že Hegel podvedl zákazníka v inzerovaném výkonu. Jiní na to nahlížejí tak, že umožnil vstup nízkoúrovňového zdroje.
Fidji99
Příspěvky: 830
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: HEGEL

Příspěvek od Fidji99 »

PavelDosko píše: 03 pro 2021 22:26 mozna malinko OT, mozna ne
uz si nekdo sestavil aparaturu dle mereni pana Armira ? A jak je spokojeny ?
Zaujimave, toto ma vzdy napadne, ked vidim dalsieho cinana za 100 eur ako meria uplne bozsky - ze postavim si za 500 euro aparat - cinan+dcko a ze ako to bude hrat, len som sa k tomu nikdy nedokopal ;-).

Za seba - zhodou okolnosti takmer vsetko co mam meria relativne dobre. Nikde v TOP10, ale aj podla amira v pohode. Pisal som o tom aj na vedlajsom fore - vsetko s mierou a v kontexte. Uplne bez mucenia sa priznam, ze som sa potesil, ked napr. TRINNOV vysiel celkom dobre, tam som sa toho dost obaval, ked som videl ako vychadzaju ine AV pre-ampy. :smile: Ako som ti pisal v SZ, tak napr. vazne zvazujem prechod na Dcka na kompletku, napr. HYPEX1200 ma velmi prijemne prekvapil a nic mi tam zasadne nechyba, ale zase to uz neni tiez zosik za 20 euro, ked sa postavi draho. Hocico, v com je elektronka bude uz z principu meriat blbo, detto vinyl je objektivne technicky horsi ako CD - a komu to z nas prekaza.

Tie jeho merania elektorniky a dalsi a dalsi a dalsi cinan, Dcko so skvelymi vysledkami su uz take dost samoucelne, a ani to necitam. Ale napriklad jeho merania reprakov a sluchatiek, kde ma aj posluchovu/subjektivnu cast - tam sa s nim v tom relativne malom prieniku, kde som mal moznost pocut to iste v celkovom dojme zhodnem, cize ked si teoreticky budem vyberat niekedy nejake lacne regalovky alebo hoci aj sluchatka do lietadla, tak si dam na shortlist veci, ktore u Amira vysli velmi dobre a ktore nepoznam.

Inac celkovo ten HEGEL - sa mi to zda taka zbytocna diskusia - je to slaby [v zmysle vykonu] integrac so zabudovanym DACom za par supov - pre mna kategoria "k bedniam k PC alebo do dielne" , Neviem ci tu niekto realne zvazuje kupu konkretne toho modelu, a ked ano, ci sa neda najst nieco lepsie. Hegel je pre mna nieco ako Honda alebo Renault - pocul som o nich, ale nikdy v zivote ma ani len nenapadlo to kupit. Aj celkovo ta pozicia HEGELu ako "tajny tip na high end za malo penazi" mi nic nehovori.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Pitbull
Příspěvky: 192
Registrován: 17 říj 2021 10:59

Re: HEGEL

Příspěvek od Pitbull »

PavelDosko píše: 03 pro 2021 22:26 mozna malinko OT, mozna ne
uz si nekdo sestavil aparaturu dle mereni pana Armira ? A jak je spokojeny ?
Kdyby ta měření byla komlexní a správná, tak by to reálně šlo.
První problém jsou ta měření. Příliš málo měřených veličin a i u nich je nutné ta měření ořezat, aby to bylo ekonomicky únosné.
Např. u přeběhu se udává rychlost, ale málokdy to jde tak daleko, aby se řešily zákmity pro každou frekvenci, zdroj atd.
Prostě tady by vznikl problém s tím počtem měření a hlavně s nějakou kosmickou náročností na měřící techniku, kterou nikdo nemá k dispozici.
Druhý problém by vzniknul, že asi nikdo mimo hlavního měřiče by se v tom nevyznal, bylo by to nepoužitelné pro uživatele.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: HEGEL

Příspěvek od PítrsPraha »

A daleko nejzásadnější problém je v interpretaci rozdílů v měření do vlivu na zvuk. Ze dvou sad jakkoliv podrobných měření nelze popsat konkrétní rozdíly v podání třeba vykreslení prostoru, obálky kolem nástrojů, charakteru basů atd. V tom jsou současné možnosti měření těžce nedostatečné.

To je problém mnoha vědních oborů, že se umí téměř dokonale zaměřit na detail (velmi přesné měření konkrétní izolované veličiny), ale zcela uniká celek (popis zvuku jako takového). Zkuste z dechberoucně přesné chemické analýzy třeba steaku určit, jak chutná... To je to samé.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Vienna
Příspěvky: 263
Registrován: 04 led 2020 12:51

Re: HEGEL

Příspěvek od Vienna »

Proc tolik rozruchu kvuli levnemu Hegelu? To uz je tu skoro jako u Moonriver Audio. Amir to tu stejne necte a kazdy guru svoje nasledovniky najde, at se to nekomu libi nebo ne. Pockejte, az se na konci Amirova mericiho prehledu ocitnou monobloky od D´Agostina, to bude teprve srumec. Oni ale sami varuji, ze to meri blbe, takze je to asi v poradku. Jezis taky meril blbe - podvyziveny, blouznici, nikdo ho nechapal krome nasledovniku, matka prostitutka, nikomu se nehodil do kramu... a vidite...
Pitbull
Příspěvky: 192
Registrován: 17 říj 2021 10:59

Re: HEGEL

Příspěvek od Pitbull »

PítrsPraha píše: 04 pro 2021 10:21 A daleko nejzásadnější problém je v interpretaci rozdílů v měření do vlivu na zvuk. Ze dvou sad jakkoliv podrobných měření nelze popsat konkrétní rozdíly v podání třeba vykreslení prostoru, obálky kolem nástrojů, charakteru basů atd. V tom jsou současné možnosti měření těžce nedostatečné.

To je problém mnoha vědních oborů, že se umí téměř dokonale zaměřit na detail (velmi přesné měření konkrétní izolované veličiny), ale zcela uniká celek (popis zvuku jako takového). Zkuste z dechberoucně přesné chemické analýzy třeba steaku určit, jak chutná... To je to samé.
Když přišel formát CD, tak byli všichni u vytržení z odstupu signálu od šumu, absolutního zkreslení......., až později se přišlo na to, že lidský sluch je velmi citlivý třeba na jitter.
Tak je to i dnes. Postupně se ta měření rozšiřují o další měřené parametry. Nikdy to nedojde ale do stavu, že se bude měřit úplně všechno. Buď to bude technicky nemožné, příliš finančně náročné, nebo absolutně nesrozumitelné pro koncového uživatele.
Takže všichni velcí solidní výrobci používají ještě slepé, nebo abx testy. To tady ale většina? diskutujících odmítá.
Pitbull
Příspěvky: 192
Registrován: 17 říj 2021 10:59

Re: HEGEL

Příspěvek od Pitbull »

Vienna píše: 04 pro 2021 10:33 Proc tolik rozruchu kvuli levnemu Hegelu? To uz je tu skoro jako u Moonriver Audio. Amir to tu stejne necte a kazdy guru svoje nasledovniky najde, at se to nekomu libi nebo ne. Pockejte, az se na konci Amirova mericiho prehledu ocitnou monobloky od D´Agostina, to bude teprve srumec. Oni ale sami varuji, ze to meri blbe, takze je to asi v poradku. Jezis taky meril blbe - podvyziveny, blouznici, nikdo ho nechapal krome nasledovniku, matka prostitutka, nikomu se nehodil do kramu... a vidite...
Co je levné, nebo drahé vidí každý jinak. Jestli to tady Amir čte, nebo nečte je mi celkem jedno. Tohle je normální diskuse o zesilovači Hegel, následně o těch měřeních, zapojení, parametrech..... A jestli je to rozruch? To se mi nezdá. To bychom museli jako ovce bez komentáře přijímat buď ty reklamní žvásty, nebo chybná měření.
Vienna
Příspěvky: 263
Registrován: 04 led 2020 12:51

Re: HEGEL

Příspěvek od Vienna »

@Pitbull: Tak jestli vidis jako svou povinnost komentovat kazdou recenzi nebo mereni co kdo kde udela, tak pak je jasny, ze to rozebirat MUSIME. Bez Hegele zpatky do Norska, nebo odkud to jsi, nauc se stavet elektroniku a teprve pak se vrat na ceske forum... =))
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: HEGEL

Příspěvek od PítrsPraha »

Vienna píše: 04 pro 2021 10:33 Jezis taky meril blbe - podvyziveny, blouznici, nikdo ho nechapal krome nasledovniku, matka prostitutka, nikomu se nehodil do kramu... a vidite...
:lol: :mrgreen: :thumbup:
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Pitbull
Příspěvky: 192
Registrován: 17 říj 2021 10:59

Re: HEGEL

Příspěvek od Pitbull »

@Vienna,jestli ti vadí diskuse, nebo "rozebírání" těch měření, tak je to přece jednoduché TY to rozebírat nemusíš, nech to na jiné.
(A jestli budu na českém, AJ, nebo jiném fóru si s dovolením rozhodnu sám)
Vienna
Příspěvky: 263
Registrován: 04 led 2020 12:51

Re: HEGEL

Příspěvek od Vienna »

Vsak jo, to jsi me spatne pochopil. Ja jsem Ti opravdu vdecny za to, ze to za nas rozeberes a vydiskutujes. Alespon pak vime, co kupovat. Skoda, ze tot ak nedela i Amir.
Fidji99
Příspěvky: 830
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: HEGEL

Příspěvek od Fidji99 »

Ja mam inac ASR velmi rad a rozhodne ma ASR bavi viac ako vsetky tie blogy a stranky s lyrizovanou prozou.

Len jedna vec je vtipna - Amir ma monobloky Mark Levinson, ze preco ich a) neodmera a b) preco nehra namiesto ML na nejake Hypexy

Zahada nad zahadu ;-)
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: HEGEL

Příspěvek od PítrsPraha »

Mně na ASR vadí ten obrovskej a nijak neskrývanej bias, kterej Amir má. Jeho záměr není špatnej, ale moc mu chybí nadhled.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Vienna
Příspěvky: 263
Registrován: 04 led 2020 12:51

Re: HEGEL

Příspěvek od Vienna »

Fidji99 píše: 04 pro 2021 12:39 Ja mam inac ASR velmi rad a rozhodne ma ASR bavi viac ako vsetky tie blogy a stranky s lyrizovanou prozou.

Len jedna vec je vtipna - Amir ma monobloky Mark Levinson, ze preco ich a) neodmera a b) preco nehra namiesto ML na nejake Hypexy

Zahada nad zahadu ;-)
Souhlas. Bylo by super, kdyby treba Amira naverboval The Absolute Sound, aby pro ne meril. To by me fakt zajimalo.
Odpovědět