Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Filtry, pračky, síťové zásuvky a elektrické rozvody k hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Frogyman »

lachim má vyřešeno kombinací supertitan a genesis. Rada byla směřována na mne a píše o kombinaci. Tedy Titan nechat pro koncáky a pro zdroje pořídt Accu... Alespoň tak to já chápu...

EDIT: lachim, díky za upřesnění
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od lachim »

zabiny
třeba ví Dietr B. něco, co jsi mě neřekl ?
že by jsi v brně tajně připravoval odkup některého ze 2 dalších kusů ?
:mrgreen:
pak ale stejně zapojíš 2,4kW bimotore do titana (jeho smysl) a accuph ps1210 také.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Dieter Burmester »

Ale ne, ja se jen prehlidnul v Titanu a Super Titanu. Na druhou stranu.... Bimotore by chtel preci kazdy, ne? :lol:
Dieter Burmester
otto_berg
Příspěvky: 9
Registrován: 18 pro 2019 22:04

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od otto_berg »

Já bych chtěl také přidat poznatek k filtru Harmonic Hammer 3000 od GMG Power.
Zůčastnil jsem se prezentace v AV-Center, kde byl tento filtr porovnáván přímo s Accuphase PS-530. Nejdříve zapojení pouze na zdrojových komponentech, pak celá sestava s Intergáčem Accuphase (sestava viz foto) i s monobloky McIntosh. A filtr HH3000 ho přehrál ve všech ohledech (prostor, hlasy, členitost jednotlivých nástrojů, vrstvy, makro i mikro-dynamika) o účinnosti v extrémních hlasitostech se ani bavit nebudu, tam Accuphase logicky došel dech a myslím, že ani PS-1200 by to nezachránila, ale to nemám vyzkoušeno.
Navíc, pokud si uvědomíme, že aktivní generátor pracuje se systémem zpětné vazby a vždy zpětně reaguje na deformaci sinusoidy, tak už to tak veselé není :-). Tedy pokud bychom si extrémě sinusoidu extrémě zazoomovali, bude ve výsledku možná křivější, než za kvalitním pasivním filtrem (samozřejmě se bavíme o standartní situaci, nikoliv tam, kde je totální deformace sinusoidy). To už, ale nikdo do svých prospektů logicky nedává :-D. Navíc co se stane hned ve zdroji zesilovače? Ve zdroji se sinus narovná, tedy pokud máme kvalitní zdroj (vysoké kapacity), tak nás trápit tvar sinusu až tak moc nemusí. Ale co se opravdu přenáší, jsou nežádoucí harmonické kmitočty a jejich subharmonické. A tam aktiv nemá oproti kvalitnímu pasivu šanci, protože je plný tranzistorů, usměrňovačů a dalších sr :silent: ček, které přímo na svých přechodech vytváří onen harmonický šum.
To mimo jiné bylo i změřeno Noise analyzátorem (Accuphase měl 4-8 jednotek v opakovaných měřeních a filtr od GMG Power měl vždy čistou 0)
Navíc tu nikdo nevzpomněl další důležitý fakt a tím je soufázovost (aktivní generátory posunují fázi) tedy pokud dáte část komponentů na generátor (předzes, CD, DAC atp. ) a část na pasiv, tak je soufázovost v pr...kně :-). Podle mě nelze dosáhnout v tomto případě naprosto uspokojivého výsledku. V Hammeru to všechno sedlo, jak se říká jako pr..el na hrnec :thumbup: , pokud do něj bylo zapíchnuté vše, hudba odcípala a jako celek to fungovalo naprosto grandiózně, bylo to slovy nepopsatelné.
IMG_0447.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Dieter Burmester »

Noise Analyzator (ten od IsoTeku) je naprosto nerelevantni merici nastroj vyladeny pro potreby vyzdvihnuti produktu znacky IsoTek. Je znamo, ze s aktivnim resenim si prilis nerozumi a vrha na takove vyrobky nepravem spatne svetlo. Nicmene jinak verim tomu, ze GMG strcilo Accu do kapsy, to je ocekavatelne :thumbup:

P.S.: dobra volba nicku :lol:
Dieter Burmester
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od lachim »

Otto berg
Zajimave cteni. Zajimava zkusenost. Ale vyvozovat z takto nevyrovnaneho duelu nejaky soud... :crazy:

Bud velika neznalost/ nezkusenost nebo zamer. Jinak tomu nerozumim.

Accup ps530 je preci jen pro 1-2 zdrojove komponenty. Zapojit do nej zesilovac v urovni sestavy na fotce... :crazy:
Ten vysledek jste museli preci vedet predem. I bez zapojeni.
otto_berg
Příspěvky: 9
Registrován: 18 pro 2019 22:04

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od otto_berg »

Psal jsem, že bylo zkoušeno i v zapojení pouze na zdrojové komponenty a pak také v celé sestavě. Výsledek byl vždy stejný, jak už jsem psal.
Bylo mi řečeno, že rozdíl mezi PS530 a 1200 je pouze ve výkonu, což dle obrázku vnitřní konstrukce může být pravda.
A samozřejmě rozdíl byl i v poslechu, kdy zesilovač byl provozován tak na 2W výkonu, tedy nemůže být o nedostatku výkonu ze strany 500W generátoru řeč.
Cílem spíše bylo to, že než mít 2 různé zařízení, které fungují na různých principech, otáčí různě fázi a v součtu stojí stejně jako zmiňovaný GMG Power. Není elegantnější mít jedno komplexní zařízení, které mi vyřeší vše? Já to tedy tak vyřešil.
otto_berg
Příspěvky: 9
Registrován: 18 pro 2019 22:04

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od otto_berg »

Navíc jsem byl opravdu jenom přizván. Accuphase 1200 holt nebyl k dispozici.
Já komponenty nevybíral. :sad:
otto_berg
Příspěvky: 9
Registrován: 18 pro 2019 22:04

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od otto_berg »

Dieter Burmester
- naprosto s tebou souhlasím, že Noise Analyser vypovídá jen pramálo o tom, co to zařízení umí. Na druhou stranu, když i u jiného zařízení než IsoTek naměří 0 a to zařízení i zvukově vykazuje mnohem lepší výsledek, tak to jen svědčí o univerzalitě toho zařízení A je to částečně důkaz, že se nejedná o úzkopásmový filtr (případ Isotek), ale o širokopásmový filtr, který funguje v max. možném rozsahu.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od lachim »

otto berg
" ....,že rozdíl mezi PS530 a 1200 je pouze ve výkonu .."
a není to právě ten hlavní parametr ?
není to právě TA příčina nevyrovnanosti takového duelu ?

mě osobně by zajímalo:
- zapojit accup ps530 (z ní pak max. 2 zdrojové komponenty) do silové zásuvky GMG a poslechnout sestavu takto "filtrovanou/regenerovanou.
a pak odpojit ps530 a zdrojové komponety píchnout do zdrojových zásuvej GMG.

- použít pasivní filtraci pro silové komponenty isotek Titan + Isotek Snycro + accuph ps530 ( opět jen na 2 zdrojové komponenty)
a tuto kombinaci pak zapojit proti GMG.

právě pro nemožnost vytvoření rozumných podmínek pro test GMG u mě v DK jsme se členem "zabiny" od jeho zapojení zcela upustili.
ač by nás to oba tuze zajímalo.
gery01
Příspěvky: 3
Registrován: 14 pro 2019 20:59

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od gery01 »

Lachim:
Uvažoval jsem stejně.
Toto by mě také zajímalo. Ale bylo mi řečeno, ze takto to zapojit nelze, ze to zarizeni to rozpozna a nepusti.
Ja nemel silu ani chut se dohadovat :-/. Byl jsem prece jen prizvan, tak mi to slusnost nedovolila.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od lachim »

gery01
1. ha. díky za příspěvek. tvůj nick vidím prvně.
2. nerozumím dobře. jako že GMG rozpozná v silové zásuvce regenerátor accuph ps530 ??
můžeš to, prosím, více poposat. to by byla záhada!
velmi zajímavé
:thumbup:
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Dieter Burmester »

otto_berg píše: 19 pro 2019 13:50 Dieter Burmester
- naprosto s tebou souhlasím, že Noise Analyser vypovídá jen pramálo o tom, co to zařízení umí. Na druhou stranu, když i u jiného zařízení než IsoTek naměří 0 a to zařízení i zvukově vykazuje mnohem lepší výsledek, tak to jen svědčí o univerzalitě toho zařízení A je to částečně důkaz, že se nejedná o úzkopásmový filtr (případ Isotek), ale o širokopásmový filtr, který funguje v max. možném rozsahu.
No jenze 0 to ukaze jen u pasivnich reseni (protoze u aktivnich reseni konkurencnich znacek se tomu tak nikdy nedeje, u aktivnich IsoTeku nemuzu rict - takove stesti jsem jeste nemel). Taky to ukaze 0 u nejlevnejsiho i nejdrazsiho pasivniho reseni u IsoTeku. Proc potom kupovat ten drazsi? To cislo je navic naprosto bezrozmerne.
Dieter Burmester
gery01
Příspěvky: 3
Registrován: 14 pro 2019 20:59

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od gery01 »

Lachim:
Ja to myslel opacne, dat nejdrive generator a pak jeste prohnat pres pasiv. Tvrdili, ze generator pozna, kdyz se za nej zapoji dalsi filtr s oddelovacim trafem.
Opacne mi to nedava smysl.
Proc davat pred generator pasiv??
otto_berg
Příspěvky: 9
Registrován: 18 pro 2019 22:04

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od otto_berg »

Dieter Burmester:
můžeš tedy prosím vysvětlit důvod proč se tomu u generátorů neděje? :-t
"No jenze 0 to ukaze jen u pasivnich reseni (protoze u aktivnich reseni konkurencnich znacek se tomu tak nikdy nedeje, u aktivnich IsoTeku nemuzu rict - takove stesti jsem jeste nemel)"

Ja si myslím, že je to z toho důvodu, co jsem popsal v prvním příspěvku, tedy že generátor negeneruje tak úplně čistý signál bez dalších harmonických složek, které ten debi.ní Noise analyser zachytí. A pokud by byl sofistikovanější a měřil do vyšších kmitočtů, možná bychom byli všichni překvapení...ale to je nemám empiricky ověřeno. Začnu šetřit na spektrální analyzátor :crazy:
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od lachim »

Gery01
Protoze to mam vyzkousene v praxi. Letite.
A naopak. Preci by jsi nedal slaboucky ps530 pred gmg ??
To by zase me nenapadlo. Zacit celou sestavu “500 w” trafem a za nej dat 1kw oddelovak. A pak celou sestavu. :mrgreen:
gery01
Příspěvky: 3
Registrován: 14 pro 2019 20:59

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od gery01 »

Lachim
- my si nerozumíme.. já bych to chtěl vyzkoušet v tomto zapojení jen proto, zda se dá generátor ještě dá dále posunout ve filtraci... (tím by bylo jasně prokázáno, že generátor není aboslutně konečným řešením ani pro zdrojové komponenty)
Jestli mi chceš tvrdit, že při provozu zes. na 1W výkonu uslyšíš rozdíl mezi verzí filtrace Acup. 530 a 1200, tak to je přesně ten důvod, proč si mě sem nikdy neviděl přispívat a toto bude můj poslední příspěvěk ;-)

A letitá praxe je sice fajn, ale pokud to nemá reálné vysvětlení, tak tomu stejně nevěřím :roll:
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od lachim »

gery01
nevěř. vyzkoušej.
doporučuji třeba test na repro avalon indra, xlr valhalla, sroll lyric revolution.
kombajn audionet vipg2+eps zapojit napřed do accuph ps530 a pak zapojit do ps1200.
podle výsledku jsem si jel koupit ps1200.
tvrdit bych ti uměl spoustu bláznivějších věcí.
:ympeace:
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Dieter Burmester »

otto_berg píše: 19 pro 2019 14:53 Dieter Burmester:
můžeš tedy prosím vysvětlit důvod proč se tomu u generátorů neděje? :-t
Vysvetlit to ja neumim, ale tim, co ty myslis, to nebude, protoze podle mereni softwarem/oscilatorem se tebou popisovane neduhy nezjistily. Kazdopadne, tim vsim jsem chtel rict hlavne to, ze ten IsoTek analyzator nelze brat vubec v uvahu - je to vyrobek urceny pouze k podpore prodeje vyrobku teto znacky.
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Dieter Burmester »

Zname.
Dieter Burmester
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od lachim »

rothaudio
jsem si přečetl ten odkazovaný článek. díky.
popis rozdílů po zapojení toho torus by se mi teď skvěle hodil na můj popis rozdílu po "při-zemnění" satelitu.
v pondělí s pytlem ještě přizemníme i regenerátor na QK1.
pokud tedy dovezeš QK1 včas.
:-)
free
Příspěvky: 5
Registrován: 31 pro 2015 13:31

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od free »

Zdravim.Mam v plane kupit sietovu pracku,no a mam vyhliadnute jednoznacne dva druhy.Jeden je Noble Audio Sunrise v2 a dalsi Kilbru TF05 a chcel by som vediet ci niekto viete porovnat,alebo aj odborne vysvetlit aky je medzi nimi rozdiel.Zaklad co viem,lepsie povedane co si myslim je ten ze Sunrise nema toroid a Kilbru ho ma,alebo sa mylim?
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Dieter Burmester »

Ja bych hlavne teda rekl, ze treba zrovna ten Sunrise neni pracka. Takze mas asi v planu poridit filtr :smile:
Dieter Burmester
free
Příspěvky: 5
Registrován: 31 pro 2015 13:31

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od free »

Tak neviem,co je teda pracka a co je iba filtr?
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od NA-Noble Audio »

To free
Sunrise v2 je proudově silně dimenzovaná pasivní filtrační jednotka se čtyřmi samostatnými filtračními větvemi a filtrací stejnosměrné složky sítě. KILBRU TF05 je jednotka s 500W oddělovacím transformátorem a jednou pasivní filtrační větví pro všechny zásuvky. Je to nejslabší ze čtyř modelů obsahující oddělovací transformátor, bývaly v nabídce verze 500/1500/2000/3000W. Z toho vyplývá, že TF05 je ekonomicky pojatá jednotka určená pouze k nevýkonovým přístrojům.
Sunrise je funkčně porovnatelná jednotka s jednotkou KILBRU Power filter.

Pračka je takové zvláštní pojmenování, pračka v obecně používaném slova smyslu odstraňuje nečistoty, a to se dá napsat o všech přístrojích které nějakým způsobem řeší úpravu napájecího proudu.
Jsou takové tři základní kategorie těchto přístrojů. RFI/EMI pasivní filtrační jednotky, jednotky s oddělovacím transformátorem doplněné o nějaké ty pasivní filtry a třetí jsou jednotky pracující na aktivním způsobu úpravy.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Dieter Burmester »

No a ten aktivni zpusob upravy je zvykem nazyvat prackou :thumbup:
Dieter Burmester
free
Příspěvky: 5
Registrován: 31 pro 2015 13:31

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od free »

Zdravim,tak sa zda ze som teda dostal odpovet priamo od samotneho konstruktera Nobleaudio :thumbup: Dakujem
Teraz sice viem asi tak zhruba odpoved na moju otazku.Stale ostava otazka, co bude lepsie pre moju audio sustavu.Sunrise alebo kilbru TF05
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od PavelDosko »

a jakpak tva sestava vypada ? jake mas rozvody ?
neni placka, neni highend
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

Čo bude lepšie zistíš keď si prístroje vo svojej zostave a vo svojich špecifických podmienkach vyskúšaš.
free
Příspěvky: 5
Registrován: 31 pro 2015 13:31

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od free »

Zosik Abrahamsen v2,0UP cize da sa povedat ze electrocompaniet
Dac prevodnik Abrahamsen v 6,0 a repro Dynaudio contour S 1,4
free
Příspěvky: 5
Registrován: 31 pro 2015 13:31

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od free »

Bubuxin-KILBRU power píše: 29 pro 2019 22:22 Čo bude lepšie zistíš keď si prístroje vo svojej zostave a vo svojich špecifických podmienkach vyskúšaš.
Ano to je pravda,to je presne ono,vzdy sa to musi vyskusat presne na konkretnej aparature a v danej miestnosti.To je vzdy najlepsia odpoved.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od lachim »

NA
:thumbup:
kychtax

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od kychtax »

lachim píše: 25 říj 2019 21:15 Kychtax
Ten isotek 32a mas ode mě a na mě doporučení. Jako nejlepší kabel v tvé sestavě. Už to budou tak 4 roky, ze?
A tak mi nedá se te zde nezeptat na tvůj názor;
Pokud u isotek supertitan v me sestavě náhradním 2 tlusté kabely sacco power
prave těmito kabely isotek 32a, tak mohu celou sestavu vypnout. Nebo vyhodit. Respektive mě poslech zcela přestane bavit.
Znamená to, ze :
- sacco power zcela překrucuji zvuk ?
- filtrace isotek super titan je tak zvuk prznící, ze funguje jen se stříbrnými sacco power a tvůj “keeper” ukáže její špatnost ?
- cele me DK je tak pokroucene, tak složité puzzle, ze ho výměna 2 kabelu za tvou letitou referenci dostane “ na lopatky “ ?
- atd...
- je to proste jen náhodná kombinace (velmi špatná a velmi dobra) a proste náhoda
- nebo je isotek 32a porad jen základní kabel ( první z těch lepších) a na me sestavě se ukáže jeho low level ?

DK u me znáš detailně. Jaké vysvětlení je nejblíže tvému názoru ?
^:)^
Je to zakladni kabel - mazac. Zabije Ti rozliseni a detail atd, myslim si.
kychtax

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od kychtax »

Mozna jsem to ve 3 v noci nenapsal, jak bych uplne chtel. Tzn doplnuji... S nim zase zvuk dostane urcitou nekdy zadouci lehce kulatost, kdyz je toto k plusu. On je super vyrovnany, jako maloktery kabel.
Tolik aspon pozorovano u mne.
wolf
Příspěvky: 172
Registrován: 05 čer 2013 21:19
Bydliště: Bratislava

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od wolf »

Zdravím , mám skúsenosť , možno trochu mimo hlavného prúdu, snáď to niekoho zaujme.Dlhé roky som filtroval cez
Monster Power HTS 2600 a bol som v celku spokojný so zvukom.Byt v starom paneláku s Al rozvodmi.
Samozrejme po čase som sa chcel posunúť ďalej. Natrafil som na jednom webe na filter SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE
a chrobák v hlave nedal pokoj.Prekutal som toho čo najviac a vždy len s pozitívnym výsledkom. No bežná cena cca 3 250.-EUR
sa mi videla moc.Nakoniec som našiel obchodníka v Holandsku za prijateľných 2400.-EUR. SYNERGISTIC pribaluje k tomuto filtru
skvelý napájací kábel Atmosphere Level 2 PowerCell , ktorý samotný stojí cca 1900.-EUR. Po zapojení do mojej zostavy
nastal posun vo všetkých smeroch a MP HTS mal ísť do sveta. Lenže záujem bol nulový, tak ma napadla takáto hovadina:
čo tak zapojiť oba filtre, ak to nebude fingovať , dám to späť. No vida, aj tak už výborný zvuk cez Power Cell , MP zapojený pred neho ešte málinko zvuk posunul......ale naozaj iba jemne.
No záver bol nečakaný , filtrujem aj prívod do plazmy Panasonic, pridaním MP do systému sa jednoznačne zvýšila ostrosť obrazu.
A poučenie? Viac filtrov , viac muziky?alebo obrazu? Skúšali ste to niekto?
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od lachim »

wolf
díky za zajímavou zkušenost. samozřejmě, že jsme to zkoušeli. třeba se členem "pytel" i v různých kombinacích.
filtrovat napájení pro placatou televizi se vyplatí vždy. zde není pozitivní přínos nijak diskutabilní
koudelka
Příspěvky: 329
Registrován: 11 zář 2013 15:50

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od koudelka »

Novinka od Audioquestu - Niagara 1200

https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/se20 ... 200-cz.pdf
Hi-Fi: Triangle Magelan Concerto, Linn, Sroll
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od fox »

Ale ten filtr nemá evropské zásuvky. Je vhodný na 230 V ?
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Quentin

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Quentin »

To je jenom "ilustrační foto". Určitě bude pro EU s SCHUKO zásuvkami.
Odpovědět