Billy Idol

Diskuze o koncertech, festivalech a jiných hudebních akcích.
Odpovědět
Uživatelský avatar
gabik
Příspěvky: 146
Registrován: 06 úno 2011 20:57
Bydliště: Ustí nad Labem/Praha
Kontaktovat uživatele:

Billy Idol

Příspěvek od gabik »

Caves,
Billy Idol 21. 6. 2014 Incheba Arena. Punk's nod dead, vy volové :). Jezdi sem celkem pravidelne, tentokrat na nej jdu. Na youtube bude urcite jeho VH1 Storrytellers, diky cemuz jsem ho objevil. Trochu pozde, ale prece. Jsem zvedavej, jesli dojde na bubnovani s vyhazovanim palicky do rytmu.
ProAc Studio 140; Marantz 7001; draty Cable4you
Uživatelský avatar
-NIN-
Příspěvky: 116
Registrován: 04 led 2014 13:27
Bydliště: Strakonice

Re: Billy Idol

Příspěvek od -NIN- »

Doporučuju všem, kteří v 80. letech ujížděli na hitech jako Rebel Yell, Flash for Fanthasy nebo White Wedding. Billy je stále ve výborné formě a má kolem sebe samý extra muzikanty. Jednak je to jeho dvorní kytarista Steve Stevens (dle mého jeden z nejlepších kytaristů světa), klávesista Derek Sherinian (ex Dream Theater) nebo druhý kytarista Billy Morisson (ex The Cult - baskytara). Jdu na něj už potřetí a nebojím se, že budu zklamanej. :thumbup:
Obrázek
Ayon+MF+Tannoy
Uživatelský avatar
gabik
Příspěvky: 146
Registrován: 06 úno 2011 20:57
Bydliště: Ustí nad Labem/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Billy Idol

Příspěvek od gabik »

Tak ja byl poprvy, ale bylo to super. Lucerna je Lucerna, ale koncert skvelej.
ProAc Studio 140; Marantz 7001; draty Cable4you
Uživatelský avatar
radimecek13
Příspěvky: 36
Registrován: 17 pro 2011 19:35
Bydliště: Liberec

Re: Billy Idol

Příspěvek od radimecek13 »

jjo,musím potvrdit užasnej koncert,super nasazení,slušnej zvuk a skvělá atmosféra..holt kdo umí ten umí...a na závěr překvapení,možnost bez problému fotit natáčet na mobil celý koncert bez jakéhokoli omezení..
Cambridge Audio Azur 540C -vdh mcd 300 mk III hybrid-Hypa 300SE - Beyerdynamic DT 880 600 ohm,Fostex TH -7B
Colorfly C3 - Fiio E12-Fischer Audio DBA-02 mk II,hisoundaudio live
Uživatelský avatar
-NIN-
Příspěvky: 116
Registrován: 04 led 2014 13:27
Bydliště: Strakonice

Re: Billy Idol

Příspěvek od -NIN- »

Pěkné to bylo. Byl jsem kousek před Stevensem a možná bych trochu ubral na hlasitosti. Když vzali všichni do rukou kytary (kromě tedy bubeníka) tak to chvílema řezalo hlavu :D . Jinak co jsem zaregistroval tak zahráli cca 6 novejch skladeb včetně otvíráku. Hned ta první mě ujistila, že právě vycházející CD mi doma chybět určitě nebude. :thumbup: Jinak v sestavě byly dvě nové tváře. Místo klávesáka Sheriniana hrál Paul Trudeau a místo Jeremy Colsona na bicích Erik Eldenius.
Ayon+MF+Tannoy
Uživatelský avatar
gabik
Příspěvky: 146
Registrován: 06 úno 2011 20:57
Bydliště: Ustí nad Labem/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Billy Idol

Příspěvek od gabik »

Jj, cekal jsem na hazeni palickou a to se nekonalo :). No a jestli dorazi pristi rok, tak treba pujdu znova, uvidime kdy, kde a za kolik.
ProAc Studio 140; Marantz 7001; draty Cable4you
Odpovědět