"MP3" přehravač

Potřebujete poradit? Hifi rady všeho druhu.
Zamčeno
sn50
Příspěvky: 3
Registrován: 05 bře 2014 11:25

"MP3" přehravač

Příspěvek od sn50 »

Zdravím,

zprvu doufám, že s tímto dotazem jdu na správné fórum a do správné sekce. V opačném případě se omlouvám.

Rád bych koupil nějaký MP3 kapesní přehravač. Nemám představu, co je dobré a co není. Nezajímá mě jen zvuková stránka věci (určitě k tomu nebudu kupovat nějaká drahá velká sluchátka, spíš bych to viděl na nějaké "špunty" nebo něco podobně praktického na chození, případně Porty-PRO na doma/v práci), ale i použitelnost, uživatelská přívětivost, výdrž baterie apod. Co mě napadá a co jsem slyšel od jiných, tak bych chtěl podporu složek, ideálně i playlistů, nějaké inteligentní ovládání/přecházení mezi soubory, paměť po přerušení přehrávání skladby (když bych chtěl pokračovat v audioknize).

Nic jiného mě zatím nenapadá. Rozpočet cca 2000. Klidně i míň. :-) (Nebo je to málo?) Mnoho z vás určitě něco mají a mohou mi doporučit, byl bych moc vděčný.

Předem díky za případné reakce a rady.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: "MP3" přehravač

Příspěvek od Dieter Burmester »

sn50 píše:Zdravím,

zprvu doufám, že s tímto dotazem jdu na správné fórum...
Spravne tusis, ze nejdes ;)
Dieter Burmester
sn50
Příspěvky: 3
Registrován: 05 bře 2014 11:25

Re: "MP3" přehravač

Příspěvek od sn50 »

Ok. :-) No, jestli to je fakt moc mimo mísu, tak ať to admini smažou..
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: "MP3" přehravač

Příspěvek od Dieter Burmester »

Nic si z toho nedelej, to je takovy muj zlozvyk :lol: V kategorii mp3 prehravacu za dva litry neni asi moc co resit - asi jen veci jako velikost pameti, funkce atd. Mozna ze nejake takove srovnani probehlo na Avmanii nebo v nejakme casopise typu Stereo & Video. Mrknul bych se asi spise tam ;) :thumbup:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
kodlNAD
Příspěvky: 126
Registrován: 09 úno 2013 21:10

Re: "MP3" přehravač

Příspěvek od kodlNAD »

co toto: http://store.apple.com/cz/buy-ipod/ipod-shuffle
Porty jsou ok k mp3. ;)
sn50
Příspěvky: 3
Registrován: 05 bře 2014 11:25

Re: "MP3" přehravač

Příspěvek od sn50 »

Dieter Burmester:
:D
Díky za tipy, určitě se tam podívám a pohledám.
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: "MP3" přehravač

Příspěvek od miero »

zacal by som citanim recenzii na http://mp3-prehravace.heureka.cz/ a potom skusil k vybranym modelom pohladat technicke parametre a porovnat
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: "MP3" přehravač

Příspěvek od pajuna »

Vlakno zamknuto - neslucuje se se zamerenim HEF
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Zamčeno