Pro pokročilé skalní hifisty nad 50 let

Doplňky - hifi stojany, podložky, hroty a ostatní doplňky pro kvalitiní poslech.
Odpovědět
monte

Pro pokročilé skalní hifisty nad 50 let

Příspěvek od monte »

Velmi dobrá pomůcka pro zlepšení poslechu až o 50%, výtažek z moře. Stříknout, 20 sekund cítíte var a velké bubli,bubli, nakonec krásný čistý poslech hifi.

Obrázek

Prodávají lékárny
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Pro pokročilé skalní hifisty nad 50 let

Příspěvek od fox »

KLYSTÝR, VYPUMPOVAT ŽALUDEK A NAKONEC PROPLÁCHNOUT SLECHY !!! :lol:

Obrázek
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
monte

Re: Pro pokročilé skalní hifisty nad 50 let

Příspěvek od monte »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , ale ten spray je fakt dobrý :clap: :clap:
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Pro pokročilé skalní hifisty nad 50 let

Příspěvek od pajuna »

Jeste ze me par let zbyva :lol: a slysim zatim slusne. Vyzkousim to pozdeji :lol:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: Pro pokročilé skalní hifisty nad 50 let

Příspěvek od Peer »

Mě ten sprej zaujal.
Kolikrát slyším i to co ostatní ne... :D
monte

Re: Pro pokročilé skalní hifisty nad 50 let

Příspěvek od monte »

Nakonec, čím blíže, tím lépe :lol: :lol: :lol:


Obrázek
Uživatelský avatar
Pininfarino
Příspěvky: 29
Registrován: 23 úno 2011 17:15
Bydliště: Piešťany

Re: Pro pokročilé skalní hifisty nad 50 let

Příspěvek od Pininfarino »

Heh . Dobrý tip. Ale ešte nemám nárok, 50-ku mám až koncom roka. Potom vyskúšam... :wtf:
No a v prípade že sprejík nezabre, nastupuje záložný plán a zvukovod sa dôsledne pretlačí priloženým šrobovákom %-(
DYNAUDIO S 3.4 - upgrade, ACCUPHASE E-530, ACCUPHASE P-1000, ACCUPHASE DP-67, AQ COLORADO, CARDAS CROSSLINK, G.R, G.C., FURUTECH POWERFLUX....
monte

Re: Pro pokročilé skalní hifisty nad 50 let

Příspěvek od monte »

:lol: Takže poznávám jak hifisti podceňují údržbu, toho nejdůležitějšího a nejdražšího aparátu co doma mají. :thumbdown: Nakonec jen začnou běhat po sousedech a výstavách a hledají co už nelze najít. :lol: Jako třeba Peer.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Pro pokročilé skalní hifisty nad 50 let

Příspěvek od fox »

Někdo na své sestavě slyší každé nepatrné zlepšení, někdo ne. :eek: Hlavně, že nás to baví. :smile:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4230
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Pro pokročilé skalní hifisty nad 50 let

Příspěvek od Mark Levinson »

Monte,
myslím, že hifisti nepodceňují údržbu sluchu. Existují takové spraye už léta. Používal jsem například tento Francouzský:

Obrázek

Navštěvuji pravidelně údajně nejlepší ušní lékařku v Ostravě, kterou zde nebudu jmenovat a ta má dokonce své vlastní ušní kapky, které se mi osvědčily lépe než tyto spraye. Součástí návštěv je také pravidelné měření sluchu.
V jiném vlákně jsem četl o použití ušních svící, takže nevěřím, že by hifisti nedbali o svůj sluch [-x.
Mark Levinson
monte

Re: Pro pokročilé skalní hifisty nad 50 let

Příspěvek od monte »

To jsi mne potěšil, používám jednou za měsíc a je citelné jak se ušiskám uleví. Většina lidí :lol: si jen klasicky vyčistí vatou. Proto jsem byl zvědavý, jestli taky hifisti sem tam použijí něco lepšího. Taky člověk, když už má poškozený bubínek, nemůže spray používat. Ti, co si stěžují na tzv. zalehnutí v uších, třeba při koupání. Jsou i lidé, kteří si nečisti celý rok a pak se diví. :lol: Nejhorší verze, nenadálý pískot, pak bych hifi už raději prodal, postačil by kombajn.
Odpovědět