Highendové zásuvky

Filtry, pračky, síťové zásuvky a elektrické rozvody k hifi.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Highendové zásuvky

Příspěvek od terahera »

Nebo tahle :smile:

Obrázek
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Highendové zásuvky

Příspěvek od Mark Levinson »

jcaesar píše: 21 pro 2021 14:15 Mimochodem nemáte někdo tip na hifi nástěnnou zásuvku?
Jedny z nejlepších na trhu jsou Japonské Furutech nebo Oyaide, tam asi nejde udělat chybu. Z Evropských firem dělá velmi kvalitní třeba Polský Gigawatt.
Mark Levinson
jcaesar
Příspěvky: 15
Registrován: 10 říj 2016 09:28

Re: Highendové zásuvky

Příspěvek od jcaesar »

Děkuji, měl jsem spíš na mysli zásuvku co se montuje na zeď. Nebo existuje krabice na zeď, do které se to dá zamontovat?
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Highendové zásuvky

Příspěvek od terahera »

jcaesar píše: 21 pro 2021 17:19 Děkuji, měl jsem spíš na mysli zásuvku co se montuje na zeď. Nebo existuje krabice na zeď, do které se to dá zamontovat?
A námi doporučované se montují kam,když ne na zeď :-?
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
jcaesar
Příspěvky: 15
Registrován: 10 říj 2016 09:28

Re: Highendové zásuvky

Příspěvek od jcaesar »

Jasně, na zeď. Ale ve zdi už musí být instalační krabice.
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Highendové zásuvky

Příspěvek od F2014 »

"Do" zdi vs "na" zeď.

Já jsem nechtěl sekat do panelu, tak mám udělanou dřevěnou krabici na zeď (to asi není košer, nevím?, asi by měla být třeba z toho sádrokartonu), v ní mám montážní krabici do sádrokartonu pro zásuvky a tam mám pak osazenou zásuvku Furutech..
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Highendové zásuvky

Příspěvek od terahera »

jcaesar píše: 21 pro 2021 17:31 Jasně, na zeď. Ale ve zdi už musí být instalační krabice.
Jo ták,tak se dělá plastová krabice na zeď a do ni se namontuje zásuvka,jako by byla krabice ve zdi,hodně se to používá právě v panelácích,kde je problém sekat do zdi.Krabice jde koupit za pár desetikorun v každé prodejně s elektromateriálem
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
blesk666
Příspěvky: 1293
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Highendové zásuvky

Příspěvek od blesk666 »

v stene ale uz predsa krabica zasekana snad je? Vymontovat povodnu a do nej zapojit novu. Inak mi uplne unika zmysel.
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Highendové zásuvky

Příspěvek od terahera »

blesk666 píše: 21 pro 2021 18:54 v stene ale uz predsa krabica zasekana snad je? Vymontovat povodnu a do nej zapojit novu. Inak mi uplne unika zmysel.
Jedná se asi o klasický případ v paneláku,kdy je kabel veden lištou a je třeba ho nějak zakončit kýženou zásuvkou :cool: Ta krabice se myslím jmenuje elektroinstalační krabice na omítku
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Highendové zásuvky

Příspěvek od Frogyman »

Pokud má sestavu v místě, kde zásuvka nebyla, a řeší přívod, tak je potřeba udělat novou. A než sekat, tak krabice je OK. Viděl jsem u více členů.
Stačí do google zadat "instalační krabice na omítku" a vyjedou ti jich mraky. Nevím, jestli se dělají i nějaké high-end, ale určitě jsou různé barvy i tvary, takže koupíš takovou, co bude vyhovovat.

https://www.google.com/search?q=instala ... 61&dpr=1.1


Obrázek
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Vienna
Příspěvky: 263
Registrován: 04 led 2020 12:51

Re: Highendové zásuvky

Příspěvek od Vienna »

Ten Schneider vypada super highendove, s hlinikovym nebo sklenenym rameckem a spravnym strojkem to bude vypadat profi :thumbup: Bych potreboval neco takhle pekneho najit aby to melo IEC 15 female... ale nedari se...
Odpovědět