Vypínať, alebo nie - tranzistorové zosilňovače

Diskuze o zesilovačích-principy zesílení, jejich třídy apod.
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: Vypínať, alebo nie - tranzistorové zosilňovače

Příspěvek od Mirek »

No není to úplně k věci....ale před pár lety jsem měl CD přehravač Rega Apollo, který byl v "Áčku" a tam ten zvukový rozdíl po cca 15 min hraní byl poznat celkem dost - za studena byl zvuk tzv. plochý, ale stejně jsem to vypínal ;)
BVaudio

Re: Vypínať, alebo nie - tranzistorové zosilňovače

Příspěvek od BVaudio »

Chcem sa týmto verejne ospravedlniť BVa, pretože slová o zahrievaní jeho zosilňovačov naozaj neodzneli v jeho predajni. Boli to síce jeho prístroje, ale nie v jeho predajni a teda ani on ich nevyslovil. Na tento omyl ma upozornil kolega, ktorý bol vtedy so mnou. Bol to z mojej strany omyl, za ktorý sa ešte raz ospravedlňujem. Chcem sa týmto verejne ospravedlniť BVa, pretože slová o zahrievaní jeho zosilňovačov naozaj neodzneli v jeho predajni. Boli to síce jeho prístroje, ale nie v jeho predajni a teda ani on ich nevyslovil. Na tento omyl ma upozornil kolega, ktorý bol vtedy so mnou. Bol to z mojej strany omyl, za ktorý sa ešte raz ospravedlňujem.
Ako pokus dobré, ale stále mimo.. Žiadny predajca nemá moje zosilňovače k dispozícii na predvedenie.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Vypínať, alebo nie - tranzistorové zosilňovače

Příspěvek od aretax »

Žiaden pokus, ale mysli si o tom čo chceš. Povinnosť voči Tebe a sebe som si splnil a ako sa k tomu Ty postavíš to je Tvoja vec. Môj problém nie je oznamovať Tebe, ani nikomu inému sortiment v predajniach. Viem o dvoch, kde sa Tvoje výrobky nachádzajú.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Odar

Re: Vypínať, alebo nie - tranzistorové zosilňovače

Příspěvek od Odar »

aretax s hentym tonom si mozes svoje "ospravedlnenie" strcit akurat tak do zadnice. Nik nie je nan zvedavy. Ak si myslis, ze mas nejaku "povinnost", tak to si na omyle. Ziadnu povinnost nemas. Ospravedlnenie druhemu cloveku je o tom, ze si dotycneho vazim a za nejakych okolnosti som voci nemu "prestrelil". Ak sa ospravedlnujes iba kvoli tomu, aby si na fore "nestratil tvar", tak sa na to vyser. Tu si tu uz davno stratil a nikto na tvoje "tanceky" nie je zvedavy.

Pred par dnami by som ta pasoval na "herca". Dnes si to v mojich ociach dopracoval na poziciu "dvorneho sasa". Len tak dalej :clap:
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Vypínať, alebo nie - tranzistorové zosilňovače

Příspěvek od sekal »

Odar : Naprostý souhlas, do posledního písmene.. Je neuvěřitelné, co zde Aretaxovi u vedení (fóra) opakovaně prochází.. Přitom mu po těch jeho extempore v poslední době nelze věřit ani nos mezi očima.. :sick: :thumbdown:
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Vypínať, alebo nie - tranzistorové zosilňovače

Příspěvek od aretax »

Odar, Sekal: s vami som sa nikdy nebavil a nemienim tak robiť ani do budúcna. Myslím, že do celej záležitosti je vás dvoch akurát tak prd. Či som u vás stratil tvár, či nie, z toho naozaj nebudem mať poruchy spánku. To je z mojej strany pre vás dvoch všetko. To, že sa máte pozrieť v prvom rade sami na seba je vám určite zbytočné hovoriť.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Vypínať, alebo nie - tranzistorové zosilňovače

Příspěvek od sekal »

Aretax :
Pokud by ses tady opakovaně nedopouštěl lží a manipulací, nikdo by se tady tebou nezabýval. Na to jsi příliš bezvýznamný, nudný a otravný patron..
forfans

Re: Vypínať, alebo nie - tranzistorové zosilňovače

Příspěvek od forfans »

kodlNAD píše:Proti vsem nepsanym pravidlum mam komponenty zavrene ve skrince, vetraci otvory jen zezadu. Zesilovac vetsinou zapinam rano a vypinam pozde vecer. NIkdy sem zadny problem nezaznamenal, letos byl na kontrole a veskere mereni nevykazalo zadne znamky toho, ze by to melo byt jinak. Pak tu mam treba PowerBooka G4, posledni 12''model s procesorem G4, vyrobeny v roce 2006. Do ted ho pouzivam coby server a ten pocitac se vypina pouze, pokud jedem na delsi cas pryc. Pri velkem zatizeni ukazuji cidla procesoru zahrati az 110 stupnu, vse krom akumulatoru je puvodni a nevypada, ze by na nem bylo neco spatne. Takze muj nazor je, ze je to uplne jedno, jestli se ma neco pokazit, pokazi se to a pokud ne, tim lepe. ;)
=============================================
Absolutně s tebou souhlasím !!!
Odpovědět