Technické problémy HEF

Vedení HEF-informace.
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Technické problémy HEF

Příspěvek od valderon »

PavelDosko píše: 02 říj 2021 17:46 musim se v PC dovzdelat proste
hezky den
Tak, nikdo není dokonalý, že 😂
Mě to taky v chromu maká v pohodě 👍
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2560
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Technické problémy HEF

Příspěvek od PavelDosko »

p.s. ze vsech webu kde jsem prihlaseny mi to dela jen HEF po zmene php, ale je to sumak
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Technické problémy HEF

Příspěvek od Frogyman »

V posledních pár dnech mám problém se zobrazením HEF přes pevnou i wifi od UPC / nyní Vodafone /. A to jak na mobilu, tak i na ntb. Hlásí mi to nedostupný web. Když se přepnu na mobilní data, tak vše v pořádku.
Zajimavy je, ze to dělá opravdu jen HEF.
Už jsem zkusil restartovat vše, co se restartovat dá, ale změna žádná.
Netušíte někdo, v čem by mohl být problém? V obou zařízeních používám chrome.

Ted jsem zkoušel na ntb edge a taky nic. :sad:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Janik
Příspěvky: 1650
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Technické problémy HEF

Příspěvek od Janik »

Mne zas ukazuje toto. Tiež iba na HEF.
Screenshot_20220228-192912_Opera.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1057
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Technické problémy HEF

Příspěvek od YamahaMan »

Kontaktoval som tak vyše roka dozadu admina, prečo nie je HEF na platforme "https" ale do teraz bez odozvy....
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Technické problémy HEF

Příspěvek od Frogyman »

Snímek obrazovky 2022-02-28 200250.png
Snímek obrazovky 2022-02-28 200313.png
Screenshot_20220228-200446_Chrome.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1057
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Technické problémy HEF

Příspěvek od YamahaMan »

zabiny007 píše: 28 úno 2022 19:20 V posledních pár dnech mám problém se zobrazením HEF přes pevnou i wifi od UPC / nyní Vodafone /. A to jak na mobilu, tak i na ntb. Hlásí mi to nedostupný web. Když se přepnu na mobilní data, tak vše v pořádku.
Zajimavy je, ze to dělá opravdu jen HEF.
Už jsem zkusil restartovat vše, co se restartovat dá, ale změna žádná.
Netušíte někdo, v čem by mohl být problém? V obou zařízeních používám chrome.

Ted jsem zkoušel na ntb edge a taky nic. :sad:
Sašo, ešte je možnosť zmeniť prehliadač.
Niekedy pomôže....
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Technické problémy HEF

Příspěvek od Frogyman »

Psal jsem výše, že jsem zkusil edge. To nepomohlo. A sice mám HEF rád, ale zas ne tolik, abych si kvůli němu instaloval něco dalsiho.
Spíš doufám, že to půjde vyřešit. Jsem člověk analogový, pro IT lidi z mého okolí úplná lama, tak možná stačí správná IT rada a bude zase vše ok.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4223
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Technické problémy HEF

Příspěvek od Mark Levinson »

zabiny007 píše: 28 úno 2022 20:25 Psal jsem výše, že jsem zkusil edge. To nepomohlo. A sice mám HEF rád, ale zas ne tolik, abych si kvůli němu instaloval něco dalsiho.
Spíš doufám, že to půjde vyřešit. Jsem člověk analogový, pro IT lidi z mého okolí úplná lama, tak možná stačí správná IT rada a bude zase vše ok.

Ahoj Sašo,
moc to taky nechápu a vždy běžím pro radu k odborníkům, tak se na to zkusím zeptat. Myslím, že problém bude asi někde jinde, protože já osobně mám také internet od UPC (nyní Vodafone) a také používám Google. Fakt nevím...

YamahaMan píše: 28 úno 2022 19:47 Kontaktoval som tak vyše roka dozadu admina, prečo nie je HEF na platforme "https" ale do teraz bez odozvy....

Ahoj,
odezva nebyla, protože sám nevím na co se ptáš, rozuměj tomu tak, že já tomu nerozumím.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1057
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Technické problémy HEF

Příspěvek od YamahaMan »

YamahaMan píše: 28 úno 2022 19:47 Kontaktoval som tak vyše roka dozadu admina, prečo nie je HEF na platforme "https" ale do teraz bez odozvy....

Ahoj,
odezva nebyla, protože sám nevím na co se ptáš, rozuměj tomu tak, že já tomu nerozumím.
[/quote]

Ahoj, pozri SS.Vďaka.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Technické problémy HEF

Příspěvek od Frogyman »

Mark Levinson píše: 01 bře 2022 13:54
Ahoj Sašo,
moc to taky nechápu a vždy běžím pro radu k odborníkům, tak se na to zkusím zeptat. Myslím, že problém bude asi někde jinde, protože já osobně mám také internet od UPC (nyní Vodafone) a také používám Google. Fakt nevím...

No, bylo to jen a čistě u HEF, žádný jiný web to nedělal.
Každopádně teď to najednou po 5 dnech začalo fungovat zase normálně.
Tak asi se to "vyřešilo samo". :angel:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Odpovědět