Roger Waters

Diskuze o koncertech, festivalech a jiných hudebních akcích.
Odpovědět
lubanza
Příspěvky: 23
Registrován: 20 bře 2012 17:03

Roger Waters

Příspěvek od lubanza »

Co říkáte na změnu místa konání koncertu?Zdá se mi to dosti podivné a nesolidní jednání,pokud si koupím vstupenky za nemalé peníze a pokud chci alespoň kapku solidní místa,tak musím do Prahy a vystát si frontu na nové vstupenky.Docela by mě zajímalo,jak to mají řešit lidé někde od Ostravy nebo z ciziny.Lístky jdou prý také posílat poštou,ale nikdo nezaručí jaký ten lístek bude.No nevím,prostě si z nás zase dělají srandu.Luboš
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1252
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Roger Waters

Příspěvek od lidumil »

Vysvětlení přesunu je hned nahoře, jen mi přijde poněkud podivné, že to "nevěděli" hned ze začátku :-( Ještě, že mám lístky pod podium.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
lubanza
Příspěvky: 23
Registrován: 20 bře 2012 17:03

Re: Roger Waters

Příspěvek od lubanza »

Je to jasný.Zase nás oblbujou.Jen opravdu nevím,ale jet do Prahy a vystát frontu,ještě k tomu jenom mezi třetí až šestou se zdá opravdu kapku ulítlé i když už máme od ledna lístky!!!!!Už jsem zažil dost koncertů i v cizině,ale to co se děje poslední dobou u nás je dosti na h.....Ale stejně se moc těším!!!!!!!!!!!!!
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Roger Waters

Příspěvek od martinowsky »

To víte kluci. V Praze nevěděli že je v Srpnu v 20 hod ještě světlo a že mají noční klid v 10hod. Co bysme taky od pepíků mohli čekat. Taky jseme museli poslat 9 lístků známým do Praglu a Ti ochotně vystáli hodinovou frontu a lístky nám vyměnili. Ještě že existují ochotní lidé.
Tak se v srpnu uvidíme. \m/
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Roger Waters

Příspěvek od pajuna »

Tesi me, ze jsou jeste i ochotni lide. Me prijde, ze v dnesni spolecnosti uz je to jen nahodne a kazdy pocita vyhody jen pro sebe.
Byl jsem na Watersovi vloni a bylo to paradni :thumbup: . Ani nevim zda jsou jeste listky na letosni vystoupeni, sel bych klidne jeste jednou, ale tentokrat uz v sede.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Odpovědět