Koncertní Blu-ray disky, hodné pozornosti

Doporučte ostatním členům nahrávky, které se vám líbí.
Uživatelský avatar
noaid
Příspěvky: 305
Registrován: 27 pro 2010 12:38
Bydliště: Ostrava

Koncertní Blu-ray disky, hodné pozornosti

Příspěvek od noaid »

Včera jsem se konečně dokopal a zhlédl blu-ray vydání Eric Clapton and Steve Winwood: Live from Madison Square Garden . Musím říct, že po dlouhé době je to koncert, který mne potěšil, hlavně S.Winwood.
Jediné mínus bylo, že zvuk kupodivu nebyl DTS HD MA, jak je už běžné, ale jen obyčejné DTS. Ale i tak to stálo za to vidět.
Mé vrcholy - Georgia, Little Wing, Woodoo Child, Crossroads (v bonusech) - nejspíše proto, že ten zbytek jsem tak nějak čekal.


http://www.amazon.com/Eric-Clapton-Stev ... 687&sr=8-2

Obrázek
Zábava je pokračování nudy jinými prostředky.
Uživatelský avatar
noaid
Příspěvky: 305
Registrován: 27 pro 2010 12:38
Bydliště: Ostrava

Re: Koncertní Blu-ray disky, hodné pozornosti

Příspěvek od noaid »

Jeden z těch atraktivnějších modrých disků, který na mne doma netrpělivě čeká, jen to není přímo koncert, ale hudební dokument o NY období JL. Jen velká škoda, že nemá ani EN titulky. No musím se s tím poprat.

LENNONYC

http://www.blu-ray.com/movies/LennoNYC-Blu-ray/15826/

Obrázek
Zábava je pokračování nudy jinými prostředky.
Uživatelský avatar
noaid
Příspěvky: 305
Registrován: 27 pro 2010 12:38
Bydliště: Ostrava

Re: Koncertní Blu-ray disky, hodné pozornosti

Příspěvek od noaid »

Dnes se mi mhodně líbil modrý disk s koncertem Eltona Johna - Red Piano. Asi to nebude pro každého, ale já poslouchám cokoliv a tudíž i tohle a musím říct, že Madman Across The Water je jedno z mých nejoblíbenějších alb vůbec. Taky proto, že bylo jedno z prvních, které jsem měl někdy ve 13 letech nahráno, vedle Uriah Heep Live, Fireball a T.Rex Electric Varrior.
http://www.amazon.com/Elton-John-Red-Pi ... B001YXXSCO
Obrázek
Zábava je pokračování nudy jinými prostředky.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Koncertní Blu-ray disky, hodné pozornosti

Příspěvek od Mark Levinson »

noaid píše:Včera jsem se konečně dokopal a zhlédl blu-ray vydání Eric Clapton and Steve Winwood: Live from Madison Square Garden . Musím říct, že po dlouhé době je to koncert, který mne potěšil, hlavně S.Winwood.
Jediné mínus bylo, že zvuk kupodivu nebyl DTS HD MA, jak je už běžné, ale jen obyčejné DTS. Ale i tak to stálo za to vidět.
Mé vrcholy - Georgia, Little Wing, Woodoo Child, Crossroads (v bonusech) - nejspíše proto, že ten zbytek jsem tak nějak čekal.


http://www.amazon.com/Eric-Clapton-Stev ... 687&sr=8-2

Obrázek

Tenhle kousek jsem viděl v High end studiu Panský Dvůr na projektoru, velkém plátně a musím potvrdit Noiadová slova, je to opravdu vynikající. Koncerty moc na Bluray nehromadím, ale tohle opravdu bylo velmi dobré.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Koncertní Blu-ray disky, hodné pozornosti

Příspěvek od Mark Levinson »

Jeden z mála koncertů na Bluray, který jsem musel doma mít a který tady chci doporučit je Rush - Snake and arrows. Ačkoliv název koncertu je shodný s názvem řadového alba, tak na bluray nechybí pecky jako Digital man, YYZ, Tom Sawyer, The spirit of radio, Subdivisions nebo Red barchetta. V podstatě je to průřez jejich tvorbou a znějí převážně starší skladby s vynikajícím obrazem a zvukem, délka skoro 3 hodiny, skvělé bonusy.
Vřele doporučuji (*) (*) (*) (*) (*)
Názvy skladeb jsou na obrázku dole.


Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
noaid
Příspěvky: 305
Registrován: 27 pro 2010 12:38
Bydliště: Ostrava

Re: Koncertní Blu-ray disky, hodné pozornosti

Příspěvek od noaid »

"Největší nebezpečí pro Spojené státy", kanaďan Neil Young vydává 14.6.2011 další cd/blu-ray/vinyl A Treasure. Tentokrát jde o především zvukové záznamy z koncertů z 80.let, které sám považuje za nejlepší verze těchto písní. Jak sám říká, vychází to na BD, protože "mp3 sucks, CD is better, DVD even better, but blu-ray is best".

Více řekne sám na uvedeném odkaze

http://www.neilyoung.com/treasurepage.html
http://www.neilyoung.com/
Zábava je pokračování nudy jinými prostředky.
Uživatelský avatar
noaid
Příspěvky: 305
Registrován: 27 pro 2010 12:38
Bydliště: Ostrava

Re: Koncertní Blu-ray disky, hodné pozornosti

Příspěvek od noaid »

Obrázek

Dnes jsem vytáhl z archívu tenhle blu-ray:

Joe Bonamassa: Live from The Royal Albert Hall
Obraz se ani hodně zdaleka neblíží pojmu referenční, zato zvuk je pěkný jak v mch tak ve stereu.
Kdo má rád energické elektrické dvanáctky, neprohloupí.
Zábava je pokračování nudy jinými prostředky.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

BluRay

Příspěvek od Mark Levinson »

Konečně jsem se stal vlastníkem tohoto Bluray - Return to forever je to live koncert z Montreux z roku 2008. Chick Corea, Stanley Clarke, Al Di Meola a Lenny White to úžasně rozjedou a to v perfektní kvalitě obrazu i zvuku, prostě nářez, který doporučuji mít doma nebo alespoň poslechnout. Mne nejvíce chytlo solo Stanley Clarka na kontrabas, to jsem kdysi viděl u Pavla Dioka na projektoru ve Full HD, úžasné.

Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: BluRay

Příspěvek od fox »

Já taky ! :thumbup:
Máme i původní LP.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
komak
Příspěvky: 211
Registrován: 01 bře 2012 21:22

Re: BluRay

Příspěvek od komak »

Výborné
páni sa zabávajú :clap:
komak
Příspěvky: 211
Registrován: 01 bře 2012 21:22

Re: BluRay

Příspěvek od komak »

50 výročie Fender Stratocaster
odporúčam,výborný koncert aj zvuk
a teraz aj cena
http://www.dvdbest.sk/blu-ray/122575/st ... rt-blu-ray
komak
Příspěvky: 211
Registrován: 01 bře 2012 21:22

Re: BluRay

Příspěvek od komak »

Uživatelský avatar
-NIN-
Příspěvky: 116
Registrován: 04 led 2014 13:27
Bydliště: Strakonice

Re: BluRay

Příspěvek od -NIN- »

Tady si vyznavači blues šmáknou. Upozornil bych na skladbu Voodoo Chile v podání Claptona se Steve Winwoodem. :thumbup:

Obrázek
Ayon+MF+Tannoy
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: BluRay

Příspěvek od pajuna »

Slysel jsem nedavno tento BR u Mirka, je to paradni koncert. Jakmile mi dorazi novy Bluray prehravac, tak si to zakoupim.
Vysel i koncert 2013.
Obrázek
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: BluRay

Příspěvek od winelover »

Mám 2004, 2007 a 2010. Sice jen DVD, ale i tak je to paráda!!! :thumbup:
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Uživatelský avatar
-NIN-
Příspěvky: 116
Registrován: 04 led 2014 13:27
Bydliště: Strakonice

Re: BluRay

Příspěvek od -NIN- »

Tenhle pán se také účastní Crossroads a tuhle sadu mohu vřele doporučit. Hlavně koncert na obrázku vlevo by neměl ujít vaší pozornosti. Dá se to koupit i zvlášť, ale tohle jsem koupil za cenu jednoho. Mezi diváky v klubu je třeba Page s Plantem nebo Kirk Hammet z Metallica a další vyvolení. :thumbup:

Obrázek
Ayon+MF+Tannoy
raskod
Příspěvky: 129
Registrován: 10 kvě 2014 17:05

Re: Koncertní Blu-ray disky, hodné pozornosti

Příspěvek od raskod »

Nádherný akustický blues rock, po technickej stránke tiež ok.
Obrázek
Uživatelský avatar
noaid
Příspěvky: 305
Registrován: 27 pro 2010 12:38
Bydliště: Ostrava

Re: Koncertní Blu-ray disky, hodné pozornosti

Příspěvek od noaid »

Zábava je pokračování nudy jinými prostředky.
raskod
Příspěvky: 129
Registrován: 10 kvě 2014 17:05

Re: Koncertní Blu-ray disky, hodné pozornosti

Příspěvek od raskod »

Toto sa vydarilo, palec hore :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Obrázek
raskod
Příspěvky: 129
Registrován: 10 kvě 2014 17:05

Re: Koncertní Blu-ray disky, hodné pozornosti

Příspěvek od raskod »

a kto povedal, že DR je jediné kritérium kvality [-x
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Koncertní Blu-ray disky, hodné pozornosti

Příspěvek od jirie »

Já to jen nechápu.
Je to podle mě zahozená šance.
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Koncertní Blu-ray disky, hodné pozornosti

Příspěvek od valderon »

Tak jsem si udělal radost a objednal si taky Roger Waters - The Wall, Blu-ray. Hledal jsem verzi,kde je PCM 2,0. Ověřoval jsem si to i telefonem.Je tam i Dolby Atmos , s českými titulky. Těch verzí je moc a hrozný zmatek.Proto,pokud to někomu pomůže , bral jsem to odtud: http://www.musicrecords.cz/catalogue/hu ... -(133484)/
Až to dojde,dám vědět,jestli je to ta verze. Ono totiž na krabičce je prý napsáno něco jiného,než co je na disku.Prodejce si sám postěžoval,že je v tom zmatek....
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Koncertní Blu-ray disky, hodné pozornosti

Příspěvek od valderon »

Tak potvrzuji,na obalu napsáno Dts master 5.1 Eng. , Pcm 2.0 Franc. , titulky Eng.,Ned.,Fr.
Přitom je to Eng. Atmos a 2.0 , včetně českých titulků. Znám samozřejmě pořekadlo,že papír snese všechno,ale toto je hodně nechutný. Stát v obchodě,číst co to obsahuje a doma zjistit,že je to něco jiného? Hnus. Pak čemu věřit,když ani tomuto ne?
Jinak obraz i zvuk výborný. Byl jsem na koncertě v Praze,byl jsem v kině na premiéře a jsem rád,že to mám i doma,navíc v této verzi. Vánoční dárek jako vyšitý. Všem přeji krásný vánoční svátky a pěkný hudební dárečky
raskod
Příspěvky: 129
Registrován: 10 kvě 2014 17:05

Re: Koncertní Blu-ray disky, hodné pozornosti

Příspěvek od raskod »

neviem ake to ma DR, ale za mna :thumbup:
clapton_70.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
raskod
Příspěvky: 129
Registrován: 10 kvě 2014 17:05

Re: Koncertní Blu-ray disky, hodné pozornosti

Příspěvek od raskod »

:clap: :thumbup:
Obrázek
raskod
Příspěvky: 129
Registrován: 10 kvě 2014 17:05

Re: Koncertní Blu-ray disky, hodné pozornosti

Příspěvek od raskod »

Melody Gardot - Live At The Olympia Paris (2016) http://dr.loudness-war.info/album/view/110372

Obrázek
raskod
Příspěvky: 129
Registrován: 10 kvě 2014 17:05

Re: Koncertní Blu-ray disky, hodné pozornosti

Příspěvek od raskod »

Steve Hackett - Total Experience: Live in Liverpool

Obrázek
raskod
Příspěvky: 129
Registrován: 10 kvě 2014 17:05

Re: Koncertní Blu-ray disky, hodné pozornosti

Příspěvek od raskod »

Chillpill Liveband II (A.Šeban, M.Bugala, J.Griglak...) - Nothingleft

Obrázek
elektrosklady
Příspěvky: 26
Registrován: 04 říj 2012 18:28

Re: Koncertní Blu-ray disky, hodné pozornosti

Příspěvek od elektrosklady »

Spocks Beard - Snow Live - 2x Blu Ray 2017

Obrázek

Cituji z recenze na Progboardu :

Čistě prog rockových koncertů jsem neviděl mnoho, ty ale z větší části byly - co se týče dění na pódiu - poněkud statické. Zde je ale úplně vše jinak. Na poměrně velké pódium v evangelickém kostele se vejdou bez problému všichni hudebníci najednou. Za muzikanty je na zdi instalováno 8 velkých projekčních pásů, které skvěle dokreslují atmosféru různými klipovými dotáčkami či různými barevnými světelnými efekty.

Na scéně jsou umístěny dvě bicí soupravy, takže jsme svědky, jak se bubeníci skladbu od skladby střídají, doplňují nebo přímo válčí ve velkém zničujícím souboji v bonusové skladbě Falling For Forever, kde Jimmy Keegan a Nick D'Virgilio buší paličkami do všeho, co jim stojí v cestě – hrají i na dřevěnou podlahu. Nicka je však za bicími škoda, je to rozený showman, který lítá od jednoho kraje pódia na druhý, hraje na španělku, částečně rapuje s kšiltovkou v songu Welcome to NYC, ale i překvapuje neuvěřitelně procítěným zpěvem třeba v Solitary Soul. Jimmy se však také nedá zahanbit a zapěje sólově ve Freak Boy. Zde mě bubeníci dokonale rozhodili mou teorii o tom, kdo z nich je lepší. :-)

I klávesák Ryo Okumoto dokáže publikum pobavit svými opičkami a akrobatickými kousky na klávesách. Sám Neal zpívá, tančí, hraje na kytaru a klávesy a je vidět, jak moc si to užívá. K sólovému zpěvu dostává prostor i Ted Leonard – například v Devil's Got My Throat, spíše se však drží v pozadí (krom několika sborů) jako doprovodný kytarista. Rovněž basák Dave Meros zpovzdálí vše kontroluje a tvrdí muziku.

Album Snow je přehráno komplet celé, dalo by se říci notu po notě, pro žádná větší sóla a experimenty tu není místo. Jako bonus je na závěr koncertu přidána skladba June z alba The Kindness of Strangers a zcela nová a VÝBORNÁ Falling For Forever z roku 2015, která vyšla jako bonus na výběru The First Twenty Years. Při přímém porovnání se studiovou předlohou dopadla live verze na výbornou, jen občas mám pocit, že ta ze studia má razantnější vyznění, ač je to ve většině případů spíše naopak.

Za mě jeden z nejlepších rockových koncertů, kde je stále divák něčím překvapován a akce střídá akci – to vše doplněno výbornými světly a nadšeným publikem, kterému nevadí ani mírně omezený pohyb kostelními lavicemi. Rozhodující je však muzika a ta je na tomto albu skutečně výborná.

Doufám, že nikomu nevadí zvuk jen ve stereu.
raskod
Příspěvky: 129
Registrován: 10 kvě 2014 17:05

Re: Koncertní Blu-ray disky, hodné pozornosti

Příspěvek od raskod »

Marillion - All One Tonight: Live At The Royal Albert Hall (2018)
Obrázek

1. El Dorado (18:53)
2. Living in F E A R (7:25)
3. The Leavers (19:43)
4. White Paper (7:42)
5. The New Kings (16:48)
6. Tomorrow's New Country (1:46)
7. The Space (8:27)
8. Afraid of Sunlight (7:45)
9. The Great Escape (11:11)
10. Easter (7:05)
11. Go! (9:00)
12. Man of a Thousand Faces (9:19)
13. Waiting to Happen (6:44)
14. Neverland (11:35)
15. The Leavers : V. One Tonight (5:38)

Total Time 2:29:01

Line-up / Musicians

- Steve Hogarth / lead vocals, keyboards, guitar, percussion
- Steve Rothery / guitars
- Mark Kelley / keyboards, backing vocals
- Pete Trewavas / bass, guitar, backing vocals
- Ian Mosley / drums

with special guests :

In Praise of Folly String Quartet :
- Margaret Hermant / violin
- Maia Frankowski / violin
- Nicole Miller / viola
- Annemie Osborne / cello

- Sam Morris / french horn
- Emma Halnan / flute
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Koncertní Blu-ray disky, hodné pozornosti

Příspěvek od lidumil »

Díky, hned objednávám.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Koncertní Blu-ray disky, hodné pozornosti

Příspěvek od pajuna »

raskod píše:neviem ake to ma DR, ale za mna :thumbup:
clapton_70.jpg
Tento kousek vkladam do "supliku" nejcasteji. Skvely zvuk a obraz, a moc se mi libi aranze nekterych skladeb.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Koncertní Blu-ray disky, hodné pozornosti

Příspěvek od Mark Levinson »

pajuna píše:
raskod píše:neviem ake to ma DR, ale za mna :thumbup:
clapton_70.jpg
Tento kousek vkladam do "supliku" nejcasteji. Skvely zvuk a obraz, a moc se mi libi aranze nekterych skladeb.
Jardo,
prosím Tě ze kterého roku je ten koncert?
Mark Levinson
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Koncertní Blu-ray disky, hodné pozornosti

Příspěvek od pajuna »

2015 - nahravano u prilezitosti jeho 70.let. Doporucuji!
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
dr.fish
Příspěvky: 329
Registrován: 05 lis 2018 17:56

Re: Koncertní Blu-ray disky, hodné pozornosti

Příspěvek od dr.fish »

Nikdy jsem nebyl fanouškem Michaela Jacksona, ale vnímal jsem ho jako cosi co formovalo tvář hudby a tance na popové scéně poměrně dlouhou dobu. Něco jako i nesmrtelná Madonna stále ještě předvádí na pódiích. Filmový dokument This is it jsem pořídil na doporučení. Musím říct, že to pro mne je super překvapení. A hlavně zlidštění té podivné osoby, kterou jsem po léta vídal hlavně v novinách a nevalných článcích médií. Důležitá je hlavně hudba a příprava padesáti show pro šňůru 2009 asi byla docela náročná. A Jackson byl úplně u všeho. To si u mne šplhnul. Zajímavý film o něm i o věcech okolo. Samozřejmě nechybí spousta jeho muziky ve výborném mixu (místy referenčním). Jen je mi líto, že v krabičce taky nebyl záznam celého koncertu, protože do toho bych teď šel fakt s nadšením. Paradoxně není na trhu jediný BD s Jacksonovým show, to je tedy průser u krále popu!
Obrázek
OPPO 105DCaseaMkII., PRIMARE BD32Casea, CXU, Pannde PD-6 Elite, Cineultra V204
PRIMARE SP33Casea, 4xCAMBRIDGE 851WCasea, hlavní B&W 803D2, centr B&W HTM2D2, zadní B&W 804D2, sub 2xREL Britannia B1,TV Panasonic TX-65JZ2000E
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Koncertní Blu-ray disky, hodné pozornosti

Příspěvek od Frogyman »

Ten koncert nemůže být natočen, protože se bohužel tour nekonala, zemřel 18 dnů před plánovaným zahájením...
Jinak souhlas - zvuk referenční a povinná sestava každého multikanálníka! :thumbup:

Já si včera večer dal toto album, na kterém je vystoupení ET z roku 1993, ale i záznamy z předcházejících let cca 1973-1989.
Za mne je velice zajímavé srovnat její pěvecký výkon .
Obrázek
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
dr.fish
Příspěvky: 329
Registrován: 05 lis 2018 17:56

Re: Koncertní Blu-ray disky, hodné pozornosti

Příspěvek od dr.fish »

Tak to jsem nevěděl :oops: Jsem si naběhl. Tak teď je to jasné... :thumbup:
OPPO 105DCaseaMkII., PRIMARE BD32Casea, CXU, Pannde PD-6 Elite, Cineultra V204
PRIMARE SP33Casea, 4xCAMBRIDGE 851WCasea, hlavní B&W 803D2, centr B&W HTM2D2, zadní B&W 804D2, sub 2xREL Britannia B1,TV Panasonic TX-65JZ2000E
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Koncertní Blu-ray disky, hodné pozornosti

Příspěvek od lachim »

zabiny007, dr.fish
kvalitu zvuku "this is it" jsem musel, po posledních aktualizacích sestavy, zásadně přehodnotit.
pro mě již není zvukově referenční. ač roky bývalo.
pustím to ho u mě v současném "set-upu" DK. budeš též překvapen. jako jsem byl já nebo prodejce BW při posledním poslechu u mě.
:shock:
kolik chyb ve zvuku mixů je teď slyšet, jak nízké rozlišení dohrávaných částí hudby v nahrávce je, jak moc je vidět "mix" hlasů a hudby k obrazu...
před 5 měsíci to slyšet/vidět nebylo.
dnes toto památeční a fundamentální bluray řadím již jen do kategorie "sehr gut".
Odpovědět