Parník-Hudební klub Ostrava

Diskuze o koncertech, festivalech a jiných hudebních akcích.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Parník-Hudební klub Ostrava

Příspěvek od Mark Levinson »

Odkaz na výborný hudební klub v Ostravě-Parník.
http://klub-parnik.cz/
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od Mark Levinson »

VICTOR WOOTEN & JD BLAIR "2 Minds – 1 Groove"

Podruhé se v Ostravě na festivalu FOJN objeví baskytarista Victor Wooten a předvede svůj nový projekt 2 Minds – 1 Groove. Jeho předešlé výkony s Bela Fleckem, SMV či vlastním bandem dávají tušit, že půjde o zajímavý večer, ačkoliv na podiu budou pouze dva hudebníci.
http://klub-parnik.cz/program-klubu/article.aspx


Datum akce: 10.05.2011 Začátek akce: 20:00
Vstupné: 300,- Místo akce: klub Fabric
http://www.victorwooten.com
Mark Levinson
Uživatelský avatar
noaid
Příspěvky: 305
Registrován: 27 pro 2010 12:38
Bydliště: Ostrava

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od noaid »

Mark Levinson píše:Místo akce: klub Fabric
což je ovšem průser. :sad:
Zábava je pokračování nudy jinými prostředky.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od Mark Levinson »

Další zajímavý koncert může být Steve Lukather band. Ex kytarista kapely Toto se svými osvědčenými spoluhráči, vydává se na velké evropské turné na podporu nového alba “All’s Well That Ends Well”.
http://klub-parnik.cz/program-klubu/ste ... -band.aspx

Sestava:
Steve Lukather – guitar, vocal,
Steve Weingart – keyboards, vocal,
Renee Jones – bass guitar, vocal,
Eric Valentine - drums

Datum akce: 24.02.2011
Začátek akce: 20:00
Vstupné: 400,-
Místo akce: Fabric
Mark Levinson
bohus
Příspěvky: 133
Registrován: 12 led 2011 21:51

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od bohus »

Je to už dávno a dávno, co jsem tam objevil Michala Žáčka a moc se mi líbil. (pro rýpače - muzikantsky)
Od té doby jsem se na něj byl podívat kdykoliv jsem měl příležitost a už jej hocha objevili i jiní.
Báječný klub.
Uživatelský avatar
noaid
Příspěvky: 305
Registrován: 27 pro 2010 12:38
Bydliště: Ostrava

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od noaid »

Tak aby to bylo pohromadě - 1. pololetí vybrané zahraniční koncerty:

24. 2. 2011 - STEVE LUKATHER BAND
16. 3. 2011 - MACEO PARKER
14. 4. 2011 - MIKE STERN BAND
15. 4. 2011 - DEAN BROWN TRIO
3. 5. 2011 - RICHARD BONA GROUP
10. 5. 2011 - VICTOR WOOTEN & JD BLAIR "2 Minds- 1 Groove"
Zábava je pokračování nudy jinými prostředky.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Laco Deczi & Celula New York

Příspěvek od Mark Levinson »

Dne 2.5.2011 ve 20:00 hodin vystoupí v Parníku Laco Deczi & Celula New York. Cena vstupenky je 250,-Kč.
Vystoupí v sestavě: Laco Deczi - trumpet, Eric - keyboards, Nob Kinukawa - bass, Vaico Deczi - drums. Takhle hráli i loni na Colours Of Ostrava, pro mne opravdu zážitek :thumbup:.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
noaid
Příspěvky: 305
Registrován: 27 pro 2010 12:38
Bydliště: Ostrava

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od noaid »

Ostravský jazzový organizátor a muzikant Boris Urbánek má hlavní zásluhu na dalším ročníku Jazz Open Ostrava, konaného každoročně v červnu na slezskoostravském hradě (jedno z pódií Colours).
Krásné počasí, dobré jidlo a pití a pohodový jazzík B. Urbánka, Michala Žáčka a dalších jejich přátel a jejich kombinací dobře naladily na zlatý hřeb večera, Američany Kenny Garrett Quartet.
http://www.kennygarrett.com/
http://en.wikipedia.org/wiki/Kenny_Garrett

Neuvěřitelně mocná, suverénní, kompaktní hudba bez jediného hluchého tónu, která člověka odpálila do jiné dimenze JAZZU!!!
Ti chlapi nám ukázali, jak se má hrát jazz!

Posuďte sami - 1. úvodní skladba - více než čtvrthodinová. Doporučuji zhlédnout v HD - 1080p nebo alespoň 720p, podle toho, co zvládne vaše PC - nastavuje se v pravém dolním rohu okna videa.
A omluvte sníženou kvalitu kameramana, byl jsem v transu ;)

část 1 http://www.youtube.com/watch?v=t2V0NoCn0iE
část 2 http://www.youtube.com/watch?v=Wj9Iek2GvmM

A takový nářez to byl celý koncert. Krásný byl okamžik, kde bubeníkovi z hlavy vystupovala pára...
A kde zase a opět byli hifisti? ............. Posuzovali, zda jejich aparát přiblíží koncertnímu soundu více koncovka Oyade nebo Furutech?
Zábava je pokračování nudy jinými prostředky.
davidsound

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od davidsound »

To byl teda narez, az se zacalo kourit z hlavy i mne. :thumbup:
Diky za odkazy.
Uživatelský avatar
noaid
Příspěvky: 305
Registrován: 27 pro 2010 12:38
Bydliště: Ostrava

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od noaid »

Vypadá to, že Nohavicovi docházejí prachy :razz: , opět začne hrát v Parníku, za 500 Kč/osobu, ať to pára tlačí... Takové vstupné tam nemají ani zahraniční hvězdy, a to jsou třeba 4 muzikanti s vlastním zvukařem.
Zábava je pokračování nudy jinými prostředky.
Guliver
Příspěvky: 452
Registrován: 03 led 2011 20:07
Bydliště: SK, BA-TT

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od Guliver »

Až treraz som si všimol s čím bolo robené to video s Kenny Garrettom. Okrem toho, že to bolo skvelé vystúpenie sa zdá, že aj úroveň toho videa je výborná. Je dnes niečo lepšie ako Panasonic HDC-SD900 (v cenovej hladine)?
NAS Synology, Linn Majik DS, Audio Research LS17, Bryston 4B SST, Avalon, Velodyne, Cardas, Oyaide, Furutech
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od martinowsky »

26. ledna čtvrtek bude v parníku Jablkoň. Lístky jsem si už rezervoval.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od martinowsky »

Tak Jablkoň v Parníku pro mě dopadl tak že jsem ležel doma s horečkou a střevníma problémama. Lístek propadl protože jsem do poslední chvíle doufal že půjdu, ale pak jsem strávil 2 dny na WC.

no každopádně teď jsou 2 koncerety Blue Efect tak už mám lístky na sobotní koncert tak to snad výjde. Byl jsem na ně před 2 lety a byla to pecka. Všem doporučuju.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od martinowsky »

Obrázek
Obrázek

Naprosto fantastický koncert Blue Efect to umí neskutečně rozjet. Byla to opět neskutečná bomba. Příště jdu zase.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Martine,

pěkné foto, v prvním shlédnutí jsem si myslel, že jsi vydal nějaké nové album a přizval k sobě na křest tuto hvězdu :lol: :thumbup:

Někdy se taky musím přemoci a zajít na tento koncert. Naposledy jsem byl tady u nás v Kopřivnici na Martin Kratochvíl - Jazz Q a byl jsem mile překvapen. Važme si takových muzikantů....
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od martinowsky »

Vzali jsme s sebou na koncert i švagra a švagrovou, oba říkali že pár písniček znají a že je oslovujou jen ty známé z rádia a že i tak je to trochu nuda. Pak jsme se smáli jak jsme pozorovali jak byli z toho koncertu hotoví. Opravdu kdo je na živo neviděl tak nemůže se záznamem ze studia vůbec opravdu VŮBEC srovnávat. Jejich koncerty jsou opravdu dělo a 2 hodiny v totálním tempu. Všechny je opravdu obdivuju a i to jak přátelsky nenamyšleně s náma byli ochotni po koncertě pokecat. Klobouk dolů.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od martinowsky »

4. Dubna v Parníku Ivan Hlas trio. Viděl jsem tak před třemi lety a fest mě překvapili. Tak se chystám že půjdu a že bodou opět parádní.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
KRAT

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od KRAT »

Tááák lupeny jsou

Obrázek
.. jak se říká v suchu.

Ještě 4x zapadne slunce a koncert může začít :D
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od Mark Levinson »

A bylo to fakt dobré :thumbup:
Vlastíku, nebyla by nějaká fotka?
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od Mark Levinson »

Tak je tady další akce, 15.10.2012 ve 20:00 hodin vystoupí v parníku Laco Deczi & Celula New York. Vstupné je 250,- Kč.
Jedná se o koncert legendárního trumpetisty se svým bandem v rámci festivalu Ostrava Jazz Night.

Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od Mark Levinson »

Další skvělou akcí tento měsíc bude 23.10.2012 ve 20:00 hodin ve Fabricu Tony Levin Stick Men. Tony Levin vystupuje se svou skupinou, ale je znám, že se účastnil mnoha projektů s jinými muzikanty např. Petrem Gabrielem. Cena vstupenky je 350,- Kč.


Obrázek
Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Jedna z mála kapel, na které mohu jít každý rok, hezky se pobavím a asi mě nikdy neomrzí.


Datum akce: 24. ledna 2013 Začátek akce: 20:00
Vstupné: 200,- Místo akce: Parník
Koncert folkrockové kapely.
jablkon.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
Mamut
Příspěvky: 296
Registrován: 29 pro 2010 23:09

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od Mamut »

Supr, já je mám v plánu zas zde. http://www.kczahrada.cz/ Do Parníku je to od nás, přeci jen kus :smile:
Sláva bustrovanejm kytarám a rychlejm bicím!!!!
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od Mark Levinson »

FRANK GAMBALE NATURAL HIGH TRIO

24.3.2013 ve 20:00 hodin v Parníku!

Sestava:
Frank Gambale - guitars
Alain Caron - 6 string bass
Otmaro Ruiz - piano (známý třeba z desek Brombo I. a II. Briana Bromberga)

Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od Mark Levinson »

V úterý 28.5.2013 ve 20:00 hodin vystoupí Chester Thompson Trio v Parníku.

Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od Mark Levinson »

V ostravském Parníku se chystá koncert Zawinul Legacy Band, 30.10.2013 ve 20:00 hodin.
Kapela složená výhradně z členů Weather Report a Zawinul Syndicate, která zahraje kreativní a originální hudbu Joe Zawinula.
Do Ostravy dorazí tito skvělí hudebníci:

Scott Kinsey – keys
Bob Malach – sax
Mike Baker – drums, vocals
Hadrien Feraud – bass
Bobby Thomas jr - percussion

Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od fox »

Už mám koupené lístky.


18.listopadu bude v Parníku Gavin Harrison, bubeník Porcupine Tree a King Crimson.
Obrázek
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od Ramones »

...rovněž, bral jsem 6 ks pro rodinu :thumbup:
Uživatelský avatar
noaid
Příspěvky: 305
Registrován: 27 pro 2010 12:38
Bydliště: Ostrava

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od noaid »

Kytarová onanie ejakulující afektované hudební prázdno tvářící se jako umění.
Kdyby ti synci s kytarama zůstali vzadu v extrovně a dali si radka, mohl být koncert možná zajímavější.
Takhle lituji, že jsem si raději za ty tři stovky nekoupil sedmičku dobrého vína.
Zábava je pokračování nudy jinými prostředky.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od fox »

Pokud by se z té sračky, co tam čepují, neposrali. :lol:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od Ramones »

Synci s kytarama nevadili, ale pokus o zpěv měli "Ericovi" zakázat :razz:
Já si dal kolu, takže pivo nemužu hodnotit, ale přítelkyně se ptala, co jsem ji to koupil za víno, prý připomíná Ostravský kahan :silent:
Zpět k hudbě. Gawin je famozní, ale stačil by mi s doprovodem baskytary......
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od Mark Levinson »

Tak to jsem naštěstí vynechal.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od fox »

Máš pravdu. Pokud hráli, bylo to dobré. Ale když začal zpívat, veškerý rytmus se jakoby rozsypal. Místy mi připadalo, že hraji pořád jedno a to samé.
Buďme ale rádi, že se v Ostravě něco děje. Takto dotované klubové koncerty má málo který region. Letos bylo možno si vyslechnout různé žánry. Od SBB, Chestera Thompsona, kapelu bývalých Weather Report i některými zatracovaného Gavina Harrisona.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
DD

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od DD »

to je len iluzia ze Gavin hra stale to iste... chlapi treba to mat viac napocuvane (podobny pocit som mal ked som prvy krat ako decko pocul discipline od King Crimson)
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od Mark Levinson »

19.2.2014 ve 20:00 hodin v Parníku vystoupí THE TRIO OF OZ feat. Omar Hakim and Rachel Z with Jon Toscano.
Cena vstupného 350,- Kč.

Trio of Oz propojuje rock, jazz a improvizaci do hudebního vyjádření, které prostě musíte slyšet. Za poslední rok nepřetržitého koncertování si Trio of Oz vytvořilo širokou základnu fanoušků po celém světě. Legendární bubeník Omar Hakim (Weather Report, Miles Davis, David Bowie, Sting) a pianistka a vítězka Grammy Awards Rachel Z (Wayne Shorter, Stanley Clarke, Peter Gabriel) vytvořili Trio of Oz v roce 2010 a jejich debutové album The Trio of Oz posbíralo nadšené kritiky včetně nominace na nejlepší jazzové CD roku časopisu Jazzist Magazine. Na kontrabas je bude tentokrát doprovázet Jon Tuscano. Trio of Oz bere publikum na magickou cestu průlomových aranží zásadních rockových písní od kapel jako jsou Killers, Depeche Mode, Death Cab for Cutie nebo Police. Hudební virtuosita, groove, ale zároveň srdce a cit, to vše dělá z Tria of Oz jedinečný hudební zážitek pro všechny milovníky rocku, jazzu a jamování. Trio of Oz dostává lidi na kolena všude, kam přijedou hrát, ať už to jsou hudební festivaly, workshopy nebo kluby.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od Mark Levinson »

12.10.2015 vystoupí v Ostravském klubu Parník Erik Truffaz.
Cena vstupenky je 400,- Kč.

Erik Truffaz se narodil roku 1960, na konzervatoři v Ženevě hrál hudbu Mozarta a Verdiho, roku 1990 založil skupinu Orange a o rok později získal prestižní francouzskou jazzovou cenu Prix Special. Roku 1994 vydal své první album pod vlastním jménem a vystoupil na jednom z nejvýznamnějších evropských jazzových festivalů v Montreux. Získal kontrakt u EMI France, roku 2000 pronikl před americké publikum, kde jeho nahrávky vydává legendární jazzová značka Blue Note.

Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od Mark Levinson »

21.9.2016 ve 20:00 hodin se koná v klubu Parník koncert:
Vstupné 250,- Kč

Jonas Hellborg & Trinity

Hvězdné trio vystoupí ve složení: Jonas Hellborg - bass, Keith Leblanc - drums, Esen Aydin - keyboards. Jonas Hellborg jeden z nejlepších basistů na světě, který ohromuje se svým basem. Vydal za svou kariéru více než 40 sólových alb a můžeme ho být slyšet na bezpočtu dalších jako hosta. Všestrannost, technická brilance a tvořivost to je Hellborg. Jeho nahrávky získaly řadu mezinárodních ocenění, včetně Grammy Awards. Hudebníci jako Bill Frisell, Billy Cobham, Ginger Baker, Tony Williamsem či Ornette Coleman byl mezi jeho spoluhráči. Keith Leblanc jako legenda par excellence na bubny, za zmínku určitě stojí, že byl též spoluhráčem Tiny Turner. Esen Aydin označován jako nejslavnější turecký pianista.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od Mark Levinson »

Tak včera jsem byl na koncertě a musím říct, že vůbec nelituji. Bylo to parádní, Jonas Hellborg exceloval na bassu a sekundovali stejně dobří kolegové na klávesy a bicí. Hellborg mne potěšil, že neprováděl žádné exhibice, jedním slovem paráda a to vše na boso...
Mark Levinson
Uživatelský avatar
noaid
Příspěvky: 305
Registrován: 27 pro 2010 12:38
Bydliště: Ostrava

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od noaid »

No mám opačný názor. Basák a bubeník sice byli technicky velmi dobří, ale to nestačilo, hudba se celkově úplně rozpadala, i rytmicky, jako by nevěděli, co mají hrát, hlavně kvůli klávesistovi. Mnohdy jen onanie bez nápadu, struktury, koncepce. Prázdnota.
Stylově mi první polovina připomínala Jazz Q Pozorovatelnu, moje zamilovanou desku, která ale je po hudební stránce o pár pater výše.
Druhá polovina byla rychlejší a to jim víc sedělo. Ale dojem už nezachránilo.

Že jsem z toho nebyl hodně rozpačitý sám dokazuje i to, že nebyl vytleskáván přídavek, což je naprostá výjimka, velmi často se vytleskají i přídavky dva. Teď nic. Takový případ v Parníku nepamatuji.
Pro mne jeden ze slabých koncertů. To Vargas Blues Band (Santanův kytarista) 2 týdny nazpět přidával 2x.
Zábava je pokračování nudy jinými prostředky.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Parník-Hudební klub

Příspěvek od Mark Levinson »

V úterý 11.10.2016 byl v Parníku koncert Jeff Lorber Fusion.
Setkali jsme se s Lindemannem a Vítkem, příjemný zážitek. Jimmy Haslip byl skvělý.
2016-10-11 22.07.08.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Odpovědět