Anketa - Co Vás na HEF baví?

Různé průzkumy apod.
Odpovědět

Anketa - Co Vás na HEF baví?

konverzace o high endu (technice)
26
17%
konverzace o muzice
12
8%
dává mi větší přehled ve světě hudby a high endu
35
23%
setkání s přáteli, povídání s nimi, navázání nových přátelství
18
12%
dává mi prostor pro realizaci, vyjadřování – aktivní přístup
9
6%
raději čtu – pasivní přístup
34
23%
porovnávat názory
12
8%
mám jiný důvod
3
2%
 
Celkem hlasů: 149

Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Anketa - Co Vás na HEF baví?

Příspěvek od pajuna »

Rádi bychom znali názory vás, kteří navštěvujete naše fórum, zejména důvody, proč navštěvujete HEF, co vás zde baví, případně čím vás obohacuje. Výsledky samozřejmě mohou pomoci k dalšímu směřování. Každý má na výběr 3 možnosti.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
bertram

Re: “Co Vás na HEF baví?”

Příspěvek od bertram »

Odpovedal som čo ma baví na HEF , ale niečo by som ešte pridal , prečo som sa vôbec začal tomuto venovať.U mňa to začali dve LP.
Bol to Osmy svetadiel od Elán a Doktor sen od Mira Žbirku.Možno sa budete niektorý smiať , ale boli to moje dve prvé LP , ktoré som
si naozaj kúpil v predajni OPUS a ktoré som si vela krát púšťal na gramorádiu Tesla môjho taťku.
Od téj doby ma stále zaujímala technika na ktoréj sa rôzne média dajú prehrávať .Často krát som chodil ešte za socializmu obdivovať do
Elektra a Tuzexu , cenovo nedosiahnutelné , ale krásne prístroje.Vždy som sníval , že niečo takéto si raz kúpim a budem na nich počúvať
všetko , čo som v téj dobe poznal.
A to ma drží stále , je to velká láska , som hlavne konzument a preto potrebujem , aby ma niekto občas pribrzdil , nie v zlom , ale v dobrom.
Preto som na HEF .
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: “Co Vás na HEF baví?”

Příspěvek od pajuna »

Dekuji vsem, kteri prispeli nejakym tim hlasem a bertramovi za osobni psany prispevek. Pocet hlasu odpovida neco malo pres 20 hlasujicim clenum, coz je cca 4% vsech registrovanych :thumbdown: . Nevim zda anketa zapadla mezi ostatni temata a posunula se dozadu, nebo zda jde o opravdu takovy pasivni pristup ci je vetsi procento clenu zde jen tak pro cteni mimochodem. Ocekavali jsme vetsi ucast, zvlaste kdyz jde o anonymni zalezitost. Ale i tak to neco vypovida. Meli jsme v umyslu navazat ny tyto vysledky, ale bohuzel vytvoreni navazne ankety pri takovem procentu ucasti by toho pravdepodobne moc nevypovedelo.
Nicmene, anketa stale zustava otevrena ;) .
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Odpovědět