Identifikace repro

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mamut
Příspěvky: 296
Registrován: 29 pro 2010 23:09

Identifikace repro

Příspěvek od Mamut »

Kamarád mi zaslal z mobilu toto foto a rád by pomohl s identifikací, co to vlastně je. Nechci ho nějak odbýt, že asi nějaká blbost :D Nesetkal se někdo z vás s takovouhle designovkou?

Díky.
mm.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Sláva bustrovanejm kytarám a rychlejm bicím!!!!
Patmann
Příspěvky: 111
Registrován: 09 úno 2012 16:11
Bydliště: Štramberk

Re: Identifikace repro

Příspěvek od Patmann »

...a není to spíš větrák? :smile:
Pro-Ject RPM 10.1, Sumiko Bluepoit 2., CD Leema Acoustic Antila, Accuphase E305, Beovox MS150, Sonus Faber Toys Tower
Uživatelský avatar
Mamut
Příspěvky: 296
Registrován: 29 pro 2010 23:09

Re: Identifikace repro

Příspěvek od Mamut »

Já fakt nevím :D Tohle mi poslal a že prej to někde vyfotil v hospodě. Jestli si někde vyděl větrák podobného zjevu, sem s ním.
Sláva bustrovanejm kytarám a rychlejm bicím!!!!
Patmann
Příspěvky: 111
Registrován: 09 úno 2012 16:11
Bydliště: Štramberk

Re: Identifikace repro

Příspěvek od Patmann »

no,když jsem se pořádně zadíval,vidím v každém kruhu tři lopatky,nevím,jestli se mi to nezdá :-)
Pro-Ject RPM 10.1, Sumiko Bluepoit 2., CD Leema Acoustic Antila, Accuphase E305, Beovox MS150, Sonus Faber Toys Tower
davidsound

Re: Identifikace repro

Příspěvek od davidsound »

Vidím tam taky vetracky :-)
aretax
Příspěvky: 3078
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Identifikace repro

Příspěvek od aretax »

To je určite high end ventilátor a kabelážou Nordost.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 501
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Identifikace repro

Příspěvek od Tony »

aretax píše:To je určite high end ventilátor a kabelážou Nordost.
Kdeže, kabeláž je Kimber :smile:
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 715
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Identifikace repro

Příspěvek od lubin »

Vpravo vedle můžeme vidět basovou past GIK. Je to repro chlapy. Lopatky slouží k rozmetání středních a vyšších kmitočtů do prostoru, zlepšuje to vnímání prostoru nahrávky, bohužel na úkor lokalizace. Otáčky jsou řízené procesorem, takže např. při deathmetalu se točí rychleji, při š. jazzu naopak téměř stojí (ty lopatky). Kabeláž je Kimber, to ano.
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,Magnepan 3.7i,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Identifikace repro

Příspěvek od bigjoe »

Naprosto souhlasím. Když Kimber, tak na větrák... :D x_x :silent:
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Identifikace repro

Příspěvek od martinowsky »

Prostorová lokalizace bude dobrá akorát je závislá na individuálním nastavení. Každý reprovětrák se dá nastavit (pokud mě zrak neklame) jak v horizontální tak vertikální rovině. Takže je jen potřepa si pořádně pohrát s úhly vyzařování zvuku a větru. \m/
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
jimmi
Příspěvky: 552
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: Identifikace repro

Příspěvek od jimmi »

Kabeláž bude Cardas.A zozadu sypať niake konfety- napr. http://www.consul.sk/serpentiny-a-konfe ... 3_180.html dopredu dať Vianočný stromček ,zapnuť a máš ho aj ozdobený.
davidsound

Re: Identifikace repro

Příspěvek od davidsound »

A dulezita věc postavit kabel na nejake dřevěné či jiné drzacky aby se nenasral, ze jste ho nechali chudaka ležet na zemi. Mohl by se vám odměnit ne příliš highend zvukem. A to by bylo zoufalé :-)
Uživatelský avatar
Mamut
Příspěvky: 296
Registrován: 29 pro 2010 23:09

Re: Identifikace repro

Příspěvek od Mamut »

Kluci, máte pravdu. Nechal sem se pěkně napálit a jdu se objednat na brejle :smile: Je to opravdu větrák, kamarádovi tento ftípek jen tak nedaruji a já blbec s tím lezu ještě na forum x_x
Sláva bustrovanejm kytarám a rychlejm bicím!!!!
Odpovědět