Hifi Tuning HT2-CD/DVD/Bluray demagnetizer

Doplňky - hifi stojany, podložky, hroty a ostatní doplňky pro kvalitiní poslech.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4230
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Hifi Tuning HT2-CD/DVD/Bluray demagnetizer

Příspěvek od Mark Levinson »

Na trhu se objevil další demgnetizer, tentokrát od firmy Hifi Tuning. Podle tisku by měl být ještě účinnější než Furutech RD-2 nebo Acoustic Revive RD-3 a vzhledově se jim velmi podobá. Dokonce i cena kolem 200,-€ je oproti konkurenci velmi příznivá.

Obrázek

Stránky Hifi Tuning:
http://www.hifi-tuning.com/index_eng.html
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4230
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Hifi Tuning HT2-CD/DVD/Bluray demagnetizer

Příspěvek od Mark Levinson »

Demagnetizér firmy Hifi Tuning HT-2 se dá nyní koupit i na Slovensku za 219,-€, dováží ho fa Highendshop. Odkaz je zde:
http://www.highendshop.sk/index.php?cur ... 62&sort=4d
Mark Levinson
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 715
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Hifi Tuning HT2-CD/DVD/Bluray demagnetizer

Příspěvek od lubin »

Když prej budu hodnej, donese ho Ježíšek. Tak jestli nezapomene, dám vědět o pocitech :D
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,Magnepan 3.7i,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
Teti
Příspěvky: 439
Registrován: 26 črc 2011 18:59
Bydliště: Velka Britanie

Re: Hifi Tuning HT2-CD/DVD/Bluray demagnetizer

Příspěvek od Teti »

Vypada to velice hezky, zajimalo by me, jestli se na tom daji odmagnetizovat i magnetofonove pasky ?
Audio Tweak.net - Humble home of newbie tweaker
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: Hifi Tuning HT2-CD/DVD/Bluray demagnetizer

Příspěvek od Peer »

Tak mě umřel můj demaghetizér Bedini Dual Beam.
Vážně uvažuji o koupi demagnetizeru od Hifi Tuning.
Dle testů je účinější než Furutech a spol.
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 715
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Hifi Tuning HT2-CD/DVD/Bluray demagnetizer

Příspěvek od lubin »

Ježura šel kolem a tak jsem ho překecal jen na půjčení.
CD se demagnetizuje z obou stran (dle návodu). Mezi jednotlivými CD nebo DVD se musí počkat 5 minut s vypnutým přístrojem.
Pocity: lepší rekonstrukce prostoru, lepší čitelnost scény a "nadhled", jakoby mírně pevnější zvuk se zvýrazněným pocitem vnímání skutečnosti, jež se tvůrci snažili zaznamenat na CD. Změny nejsou výrazné, ale slyšitelné. Zajímavé je, že výrazně slyšitelnější změny jsem pozoroval při neoriginálních CD, neboli vypálených kopiích.
Toliko prvních pocitů. Pak mě byl demagnetizér vytrhnut z ruky a prý až za dva týdny.... :D
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,Magnepan 3.7i,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
zakka68

Re: Hifi Tuning HT2-CD/DVD/Bluray demagnetizer

Příspěvek od zakka68 »

lubin píše:Ježura šel kolem a tak jsem ho překecal jen na půjčení.
CD se demagnetizuje z obou stran (dle návodu). Mezi jednotlivými CD nebo DVD se musí počkat 5 minut s vypnutým přístrojem.
Pocity: lepší rekonstrukce prostoru, lepší čitelnost scény a "nadhled", jakoby mírně pevnější zvuk se zvýrazněným pocitem vnímání skutečnosti, jež se tvůrci snažili zaznamenat na CD. Změny nejsou výrazné, ale slyšitelné. Zajímavé je, že výrazně slyšitelnější změny jsem pozoroval při neoriginálních CD, neboli vypálených kopiích.
Toliko prvních pocitů. Pak mě byl demagnetizér vytrhnut z ruky a prý až za dva týdny.... :D
Uvažujem o kúpe vecičky s názvom Hifi Tuning Disc Demagnetizer, avšak predtým by ma celkom zaujímalo ako sa Tebe osvedčil tento prístroj v praxi a hlavne Tvoj názor s odstupom času.
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 715
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Hifi Tuning HT2-CD/DVD/Bluray demagnetizer

Příspěvek od lubin »

Názor s odtupem času je podobný. Jen tak neprožívám a neopékám pokaždá CD před hraním... :D
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,Magnepan 3.7i,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Odpovědět