Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od terahera »

lubin píše: 05 srp 2022 21:50 Chlapi to nemyslíte vážně toto.... :thumbdown:
Problém je,že někteří,kteří neznají mantinely,jak sami píšou výše,tak to asi vážně myslí :-? Ještě větší problém potom je,když po x letech na fóru,kde jediný jejich přínos je,jak vše omrdat,jak vše dražší nebo mimo jejich úroveň smyslu investice,je nazvat pacientismem,finanční negramotností atd....A ještě se pak ve finále cítí uražení :shock:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od terahera »

A dokonce konkrétní člověk je pak soukromně schopen říct,že mu sedí jeho komfortní zóna,ale aby byl schopen uznat komfortní zónu i u jiných,to ne,to už je pacientismus a spol....Je to pro mě jedno z největších zklamání u člověka,kterého jsem poznal v rámci hifi a hlava mi to fakt nebere,je mi to i líto :crazy:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od aretax »

Dasta píše: 05 srp 2022 13:19 Klid si dej ty, když nevíš,zda jsi překročil mantinely,mohu ti to připomenout osobně,budu od příštího týdne ve vašem kraji a Mára mi určitě rád do Olomouce zaveze.
Toto nie je "prekročenie"mantinelov"? Podľa mňa je to hodne za čiarou. Alebo že by to znamenalo: "položiť za HIFI aj život"?
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od PGH »

Co tak domluvit nějaké osobní setkání více lidi a o všem si v KLIDU promluvit.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od terahera »

Osobně si myslím,že není o čem mluvit v tomto konkrétním případě.Jako každý jsme nějaký,jinak se chováme ve virtuálním prostoru,jinak to může být mimo tento prostor.Ale když se podíváš do historie Koudyho příspěvků za několik posledních let,tak je to furt stejné schéma,jen jak co omrdat,sochifi a nic jiného nelze připustit,pacienti,negramoti......A hlavně,jak sám napsal,neví,že jsou nějaké meze a než jako chlap řešit situaci,tak radši udělat bengál a zbaběle utéct(opusti fórum)
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od jirie »

Je velmi smutné, že skvělého znalce hudby dokáže jeden nejmenovaný element, dohnat k takovým výrokům!!!
Bez spousty lidí mezi něž Dastu samozřejmě počítám by forum nebylo to pravé, ale byli tu a jsou členové, kteří jsou úplně bez přínosu, a ještě si v tom libují.
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od PGH »

Tak ono toto forum už nějakou dobu žadný přínos nemá.
Těch pár lidí co si tu navzájem pochlebuje že objevili ameriku žádný přínos stejně pro toto forum nemá.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od terahera »

Nevidím nic špatného na tom,když někdo na hifi fóru napíše o nějaké své zkušenosti,která u něj funguje,posune ho a dělá radost.Nebo podle tebe by přínos měly být jen příspěvky zesměšňující všechno a vše,jen proto,že to ten druhý má a ještě si dovolí napsat,že to u něj funguje?
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Quentin

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Quentin »

aretax píše: 06 srp 2022 05:48
Dasta píše: 05 srp 2022 13:19 Klid si dej ty, když nevíš,zda jsi překročil mantinely,mohu ti to připomenout osobně,budu od příštího týdne ve vašem kraji a Mára mi určitě rád do Olomouce zaveze.
Toto nie je "prekročenie"mantinelov"? Podľa mňa je to hodne za čiarou. Alebo že by to znamenalo: "položiť za HIFI aj život"?
Hezky se nám kluci odkopali :mrgreen:
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Dasta »

Proč to komentujete, když o tom nic nevíte?
Moje příspěvky jsou pouze velmi slušná reakce na osobní urážky od koudyho.
Jak by jsi Quentine ty reagoval?
Osobním setkáním bych si pouze ověřil,zda je i tváří v tvář takový hrdina,jako u klávesnice, nic víc . Nemám rad násilí, napadení z mojí strany by nehrozilo.Jen si to vyříkat s nevychovaným hulvátem.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 923
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od dvader »

Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od lidumil »

Dasta píše: 07 srp 2022 08:47 Osobním setkáním bych si pouze ověřil,zda je i tváří v tvář takový hrdina,jako u klávesnice, nic víc . Nemám rad násilí, napadení z mojí strany by nehrozilo.Jen si to vyříkat s nevychovaným hulvátem.
Nebo bys zjistil, že je normální a ve virtuálním prostoru se jen stylizuje do něčeho, čím není.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: PINK FLOYD

Příspěvek od jirie »

Tak mi to nedá. Na iDnes článek o rozhovoru Waterse a jeho podpoře Putina.
Že se z něj k stáru stal aktivista mě vzhledem k jeho předchozím levicovým postojům moc nepřekvapilo.
Ovšem tím si to asi nejen u mě definitivně pohnojil.
The lunatic is in his head!!!
Quentin

Re: PINK FLOYD

Příspěvek od Quentin »

Také sdílím jeho úhel pohledu :thumbup: A o podpoře Putina v sestříhaném rozhovoru nepadlo ani slovo :-|
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Mark Levinson »

Pánové, politiku fakt ne. To nevěstí nic dobrého, protože ani dva lidi se neshodnou.....
Mark Levinson
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od efičák »

Souhlasim s Viktorem.
Mame hospudku s kamarady. Stoly se rozpojily a mosty nikde.

Pekny citat psali vedle na audiowebu,
"Kazdy clovek je dobry jen dokud ho nepozname."
Zvuk dobrý - všechno dobré
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Frogyman »

Tyjóóó. člověk se nestačí divit. Osobní urážky od hovada, co si nevidí do huby, osobně útočí a bojí se osobní konfrontace je zde přehlížena, kdežto obrana napadeného (vč. podpory osob blízkých) je vnímána negativně? Asi jsem v tom případě na špatném místě, protože za mna je Dasta KING a Koudy je jen "tvarůžek". (tvarůžek = synonymum pro všechny vulgární slova, která bych rád použil, ale bohužel by to bylo aplikováno jako "autocenzura")
Dasta píše: 07 srp 2022 08:47 Jak by jsi Quentine ty reagoval?
Tak to je asi všem jasné. Odhlášením z fóra a po čase návrtat s jiným nickem,


PS: možná je při osobním setkání koudy něco jak Gandhí, ale podle virtuálního obrazu je to pro mne normální č.u.r.á.k / p-i.č.u.s / k.o.k.o.t . co si nevidí do huby.
PS2: píšu s plným vědomí , že za svůj názor mohu získat BANÁNA. Ale to mne vůbec netrápí, protože spíš přemýšlím, zda mám na tomto fóru vůbec dál fungovat...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od aretax »

aretax píše: 06 srp 2022 05:48
Dasta píše: 05 srp 2022 13:19 Klid si dej ty, když nevíš,zda jsi překročil mantinely,mohu ti to připomenout osobně,budu od příštího týdne ve vašem kraji a Mára mi určitě rád do Olomouce zaveze.
Toto nie je "prekročenie"mantinelov"? Podľa mňa je to hodne za čiarou. Alebo že by to znamenalo: "položiť za HIFI aj život"?
Už sa na tomto fóre veľmi neangažujem a to práve kvôli takým "expertom", ako je Koudy. Nezastávam sa Koudyho. Ale nemyslím si, je namieste reagovať na podobné príspevky, ako sem dal Koudy v rovnakom "duchu". Potom sa každá diskusia dostane do pozície "kto z koho". To iba na vysvetlenie, pretože si Dastu vážim a nechcel by som, aby sa dostal na mentálnu úroveň Koudyho. Občas na toto fórum "zavítam", snažím sa (až na výnimky) na nič nereagovať. Myslím, že prehodnotím aj to samotné "zavítanie" sem. Už dlhu tu nebol pre mňa hodnotný príspevok a keď som se v minulosti niečím prispel, dopadlo to presne tak, ako Dasta s Koudym.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od terahera »

Koudyho znám osobně,párkrát jsme i s našimi dětmi společně něco podnikly,byl jsem několikrát u něj,jako on u mě,bral jsem ho jako kamaráda,zapáleného hifistu,prostě pohodového ogara se stejmým koníčkem,zapáleného pro věc.Nevím,kde se to zlomilo,co se přihodilo,že došlo k takové změně u něj.Ze začátku jsem to vnímal jen jako změnu ve virtuálním prostoru,kde se jeho věčná propagace sochifi a dehonestování všeho,co jen trochu vybočovalo z jeho přístupu,nepřesune do osobní roviny.Ale jeho neurvalý osobní útok na Dastu mě zarazil a přehodnotil jsem své vnímání jeho osoby.Je pravda,že těch útoků bylo ve finále víc a od více osob vůči Koudymu,ale vždy stejný scénář vyprovokovaný Koudym.Poslední dobou jsme se od něj nedočkali jiné reakce na cokoli,než jen finanční negramota,pacient...Doufejme,že už tato kapitola je za náma,že se to zde zklidní,bude se moct zase normálně přispívat bez obav z napadání stylu pacient...
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Quentin

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Quentin »

zabiny007 píše: 10 srp 2022 01:10
Dasta píše: 07 srp 2022 08:47 Jak by jsi Quentine ty reagoval?
Tak to je asi všem jasné. Odhlášením z fóra a po čase návrtat s jiným nickem,
Jsem rád, že si se stal mým tiskovým mluvčím zrovna Ty :thumbup:
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od PGH »

Proč ho pořad řešíte a sprostě urážite, už tady není tak mate klid!
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Dasta »

Petře,
Jenom na vysvětlení.
Není tady, protože se tak rozhodl sám.
Nelze urazit někoho,kdo sám uráží.Nejde slušně přistupovat k někomu,kdo tak sám nečiní , protože si to nezaslouží a porušuje se tím rovnováha.Co svět existuje je to tak funguje, až teď se společnost snaží uplatňovat korektnost tam,kde spadává na zem a stejně se míjí účinkem.
V českých zemích odjakživa platí, že na hrubý pytel hrubá záplata.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od lidumil »

Ale ve Tvém věku to hoď za hlavu, nerozčiluj se a užívej hudby.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od efičák »

lidumil píše: 10 srp 2022 13:03 Ale ve Tvém věku to hoď za hlavu, nerozčiluj se a užívej hudby.
Jistě, souhlasil bych, ale tohle je jiný případ.
Dasta má pravdu.
Jeho " umravňování " a vysvětlení že se nemá rozčilovat přilévá olej do ohně.

Koudy byl velmi osobní a velmi urážlivý a porušil všechny hranice spoléhaje na bezpečí klávesnice, která nemá Dastovy ruce jak lopaty, ztvrdlé od dekád tvrdé práce. Stačilo mi když podal ruku na návštěvě. :thumbup:

Koudy, nevím co se u Vás děje. To není normální, změň sebe a změníš celý svět.
Já se naučil psát lépe díky PC prográmku s gramatikou. Forum takový program má - autocenzura. I tak ji umíme obejít. :smile:
Zvuk dobrý - všechno dobré
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od PGH »

Je sranda že vše vzniklo kvuli prodeji Tidalu za vyšší cenu a kam jsme se to dostali. K urážkám a sprostém nadávání.
To už o něčem svědčí
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od terahera »

Omyl,co se Koudyho prudění týče,to už začalo mnohem dříve,Tidalem to naopak skončilo :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Mark Levinson »

PGH píše: 10 srp 2022 18:29 Je sranda že vše vzniklo kvuli prodeji Tidalu za vyšší cenu a kam jsme se to dostali. K urážkám a sprostém nadávání.
To už o něčem svědčí
Jen krátká glosa událostí.
Petře, zdá se mi, že se na to vůbec nedíváš objektivně. Nevím jestli se s Koudym42 osobně znáš a jsi tím ovlivněn, ale Koudy 42 odešel z HEF na vlastní žádost. Vůbec to nesouvisí s vláknem Tidal, ale Koudy42 si neslušným chováním vysloužil varování a následný krátký BAN. Ihned po skončení BANu požádal o smazání účtu na HEF.
Co se týče Dasty, naprosto nechápu jak může někdo chápat jeho příspěvky jako nějaká atak na Codyho42, naopak velice slušně a trpělivě se pokoušel bránit neslušným atakům vůči své osobě.
Díky za pochopení.
ML
Mark Levinson
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od PavelDosko »

Nehledě na aktéry je smutné, že fórum ožívá jen při hadkach
neni placka, neni highend
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od aretax »

Mark Levinson píše: 10 srp 2022 22:10
PGH píše: 10 srp 2022 18:29 Je sranda že vše vzniklo kvuli prodeji Tidalu za vyšší cenu a kam jsme se to dostali. K urážkám a sprostém nadávání.
To už o něčem svědčí
Jen krátká glosa událostí.
Petře, zdá se mi, že se na to vůbec nedíváš objektivně. Nevím jestli se s Koudym42 osobně znáš a jsi tím ovlivněn, ale Koudy 42 odešel z HEF na vlastní žádost. Vůbec to nesouvisí s vláknem Tidal, ale Koudy42 si neslušným chováním vysloužil varování a následný krátký BAN. Ihned po skončení BANu požádal o smazání účtu na HEF.
Co se týče Dasty, naprosto nechápu jak může někdo chápat jeho příspěvky jako nějaká atak na Codyho42, naopak velice slušně a trpělivě se pokoušel bránit neslušným atakům vůči své osobě.
Díky za pochopení.
ML
Samozrejme, že Dasta má pravdu. Ale keby sme všetci príspevky "ala Koudy" ignorovali, tak by dotyčných (a nie je to iba Koudy) prestalo baviť provokovať. Nie je to ľahké, ale dá sa to. V opačnom prípade toto fórum dopadne tak, ako susedné. Ako si iste všetci pamätajú, aj ja som sa vždy bránil, až to vyústilo do aféry s nebohým Boxerom a nikomu to nič neprinieslo. Ani mne. Ako som už písal, ja si Dastu veľmi vážim aj ako hifistu, aj ako človeka. Ale naozaj si myslím, že tu na fóre nie je nutné reagovať na "facku ďalšou fackou", ani keď je pravda na jeho strane. Vo všeobecnosti bude vždy platiť:
Ak sa hádam s blbcom viac, ako 10 sekúnd, tak sa už hádajú dvaja blbci (nie je to osobné !!!)
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od PGH »

Mark Levinson píše: 10 srp 2022 22:10
PGH píše: 10 srp 2022 18:29 Je sranda že vše vzniklo kvuli prodeji Tidalu za vyšší cenu a kam jsme se to dostali. K urážkám a sprostém nadávání.
To už o něčem svědčí
Jen krátká glosa událostí.
Petře, zdá se mi, že se na to vůbec nedíváš objektivně. Nevím jestli se s Koudym42 osobně znáš a jsi tím ovlivněn, ale Koudy 42 odešel z HEF na vlastní žádost. Vůbec to nesouvisí s vláknem Tidal, ale Koudy42 si neslušným chováním vysloužil varování a následný krátký BAN. Ihned po skončení BANu požádal o smazání účtu na HEF.
Co se týče Dasty, naprosto nechápu jak může někdo chápat jeho příspěvky jako nějaká atak na Codyho42, naopak velice slušně a trpělivě se pokoušel bránit neslušným atakům vůči své osobě.
Díky za pochopení.
ML
Ano Koudyho znám osobně a názor na tuto zalezitost měnit nebudu ale dal se k tomu už vyjadřovat taky nebudu. Tím bych to celé uzavřel. Ať nám to všem hraje co nejlip!
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od PavelDosko »

neni placka, neni highend
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od PGH »

Asi hrají užasně ale vypadají hrozně, nic pro mě.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od PavelDosko »

:razz:
za 700 000 USD by sis zvyknul
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od terahera »

:lol: :lol: :lol:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od PGH »

Tak to určitě. Ale za ty prachy kdybych je měl bych koupil rodině domek a v něm poslechovku s normální aparaturou, tou co mám ted.
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 923
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od dvader »

Bohatý sonny nezajímá, jak to hraje, je zajímá, kolik to stojí…
M.B.C.I.
Příspěvky: 9
Registrován: 10 říj 2022 21:52

Re: Gryphon

Příspěvek od M.B.C.I. »

Takže neporovnal.
M.B.C.I.
Příspěvky: 9
Registrován: 10 říj 2022 21:52

Re: Gryphon

Příspěvek od M.B.C.I. »

Máš tři kusy ceraball pod repro. Proč jej máš v téhle konfiguraci? Bedna bývá těžší v přední části. Ceraball mas v předu jeden, je pretizen.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Gryphon

Příspěvek od terahera »

M.B.C.I. píše: 23 říj 2022 20:12 Máš tři kusy ceraball pod repro. Proč jej máš v téhle konfiguraci? Bedna bývá těžší v přední části. Ceraball mas v předu jeden, je pretizen.
Proč jsi vstoupil do vlákna,které je v podstatě dnes už vzácností,tedy,že se někdo představil a to se vším všudy,včetně sestavy a vlastně jen vyrypuješ?Zajímá tě jen,s čím porovnával,jak má podložené bedny,ale vůbec neřešíš,že na rozdíl od tebe se představil,ukázal na čem hraje.....
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
M.B.C.I.
Příspěvky: 9
Registrován: 10 říj 2022 21:52

Re: Gryphon

Příspěvek od M.B.C.I. »

To chce klid pane Kunz. Pokud je něco špatně, napíšu to. Ale dobře, psát uz nebudu.

Kde bereš tu jistotu že jsem se zde nepředstavil?!
Odpovědět