Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
B. M. C. G.
Příspěvky: 99
Registrován: 27 pro 2021 20:35

Re: PMA

Příspěvek od B. M. C. G. »

B. M. C. G. píše: 20 dub 2024 11:41
PMA píše: 20 dub 2024 10:14 Žádám admina o přesun příspěvků B.M.C.G., matuse_pigy a Jiriho na smetiště, kam patří.
...
subumbra
Příspěvky: 37
Registrován: 07 říj 2023 08:59

Re: B.M.C.G.

Příspěvek od subumbra »

Jano hifista píše: 08 kvě 2024 08:45
B. M. C. G. píše: 08 kvě 2024 00:48 No, ja ti nevím jak by se ti líbil zvuk beden co by ti výškáčem uřízl hlavu :mrgreen: A basy by jsi musel hledat pod sedačkou. (humor, ale ne tak úplně) :-?
Ono za nejake tie mesiace ci dokonca roky uz musí kazdy nie len vediet,aky charakter bedni mu vyhovuje ale uz by to mal mat vsetko aj zladené.Ale ked tuná vidím poniektorych co uz maju v poradí tretiu ci stvrtu bednu a furt len spekuluju ako zlatnícky učen :lol: tak to uz nevidím ako normalne.O com to potom je ? Ale iste,predajcovia sa potesia lebo cim viac takychto bláznov tak aspon viac zarobia :mrgreen:
Jano, jsou tací co je ty změny prostě baví a tak bych jim tu radost přál, u beden v tom problém nevidím, ale jsou tací co krom beden mění i jména a to už je opravdu na pováženou, třeba takový "Nordland" alias "Arim" alias "Jirka33" alias "Marilyn" alias "M.B.C.I." alias "xrob29" alias B.M.C.G. to asi není třeba komentovat :thumbdown:
rimidalv
Příspěvky: 17
Registrován: 01 led 2023 09:34

Re: B.M.C.G.

Příspěvek od rimidalv »

Tak nekomentuj!
Taky se divím, že to má zapotřebí, ale BANy jsou věcí moderátorů.

B.M.C.G. je svéráz, ale poslechovku má parádní a zvuk, co jsem slyšel od jiných, taky.
MANA etc. - ve vší úctě, v obývákojídelně nikdy nic tak hrát nebude!
B. M. C. G.
Příspěvky: 99
Registrován: 27 pro 2021 20:35

Re: B.M.C.G.

Příspěvek od B. M. C. G. »

subumbra píše: 08 kvě 2024 09:07
Jano hifista píše: 08 kvě 2024 08:45
B. M. C. G. píše: 08 kvě 2024 00:48 No, ja ti nevím jak by se ti líbil zvuk beden co by ti výškáčem uřízl hlavu :mrgreen: A basy by jsi musel hledat pod sedačkou. (humor, ale ne tak úplně) :-?
Ono za nejake tie mesiace ci dokonca roky uz musí kazdy nie len vediet,aky charakter bedni mu vyhovuje ale uz by to mal mat vsetko aj zladené.Ale ked tuná vidím poniektorych co uz maju v poradí tretiu ci stvrtu bednu a furt len spekuluju ako zlatnícky učen :lol: tak to uz nevidím ako normalne.O com to potom je ? Ale iste,predajcovia sa potesia lebo cim viac takychto bláznov tak aspon viac zarobia :mrgreen:
Jano, jsou tací co je ty změny prostě baví a tak bych jim tu radost přál, u beden v tom problém nevidím, ale jsou tací co krom beden mění i jména a to už je opravdu na pováženou, třeba takový "Nordland" alias "Arim" alias "Jirka33" alias "Marilyn" alias "M.B.C.I." alias "xrob29" alias B.M.C.G. to asi není třeba komentovat :thumbdown:
Nikdy jsem neměl nick Arim, xrob29.
subumbra
Příspěvky: 37
Registrován: 07 říj 2023 08:59

Re: B.M.C.G.

Příspěvek od subumbra »

rimidalv píše: 08 kvě 2024 09:21 Tak nekomentuj!
Taky se divím, že to má zapotřebí, ale BANy jsou věcí moderátorů.

B.M.C.G. je svéráz, ale poslechovku má parádní a zvuk, co jsem slyšel od jiných, taky.
MANA etc. - ve vší úctě, v obývákojídelně nikdy nic tak hrát nebude!
při vší úctě nebudeš mi přikazovat co mám nebo nemám komentovat, ten člověk permanentně porušuje pravidla a evidentně to nehodlá změnit.....
A hodnocení zvuku podle toho co sem slyšel od ostatních ....proboha [-x
rimidalv
Příspěvky: 17
Registrován: 01 led 2023 09:34

Re: B.M.C.G.

Příspěvek od rimidalv »

subumbra píše: 08 kvě 2024 09:07
Jano hifista píše: 08 kvě 2024 08:45
B. M. C. G. píše: 08 kvě 2024 00:48 No, ja ti nevím jak by se ti líbil zvuk beden co by ti výškáčem uřízl hlavu :mrgreen: A basy by jsi musel hledat pod sedačkou. (humor, ale ne tak úplně) :-?
Ono za nejake tie mesiace ci dokonca roky uz musí kazdy nie len vediet,aky charakter bedni mu vyhovuje ale uz by to mal mat vsetko aj zladené.Ale ked tuná vidím poniektorych co uz maju v poradí tretiu ci stvrtu bednu a furt len spekuluju ako zlatnícky učen :lol: tak to uz nevidím ako normalne.O com to potom je ? Ale iste,predajcovia sa potesia lebo cim viac takychto bláznov tak aspon viac zarobia :mrgreen:
Jano, jsou tací co je ty změny prostě baví a tak bych jim tu radost přál, u beden v tom problém nevidím, ale jsou tací co krom beden mění i jména a to už je opravdu na pováženou, třeba takový "Nordland" alias "Arim" alias "Jirka33" alias "Marilyn" alias "M.B.C.I." alias "xrob29" alias B.M.C.G. to asi není třeba komentovat :thumbdown:
Přikazovat ????

Prečti si po sobě svoje moudra....
subumbra
Příspěvky: 37
Registrován: 07 říj 2023 08:59

Re: B.M.C.G.

Příspěvek od subumbra »

rimidalv píše: 08 kvě 2024 09:32
subumbra píše: 08 kvě 2024 09:07
Jano hifista píše: 08 kvě 2024 08:45 Ono za nejake tie mesiace ci dokonca roky uz musí kazdy nie len vediet,aky charakter bedni mu vyhovuje ale uz by to mal mat vsetko aj zladené.Ale ked tuná vidím poniektorych co uz maju v poradí tretiu ci stvrtu bednu a furt len spekuluju ako zlatnícky učen :lol: tak to uz nevidím ako normalne.O com to potom je ? Ale iste,predajcovia sa potesia lebo cim viac takychto bláznov tak aspon viac zarobia :mrgreen:
Jano, jsou tací co je ty změny prostě baví a tak bych jim tu radost přál, u beden v tom problém nevidím, ale jsou tací co krom beden mění i jména a to už je opravdu na pováženou, třeba takový "Nordland" alias "Arim" alias "Jirka33" alias "Marilyn" alias "M.B.C.I." alias "xrob29" alias B.M.C.G. to asi není třeba komentovat :thumbdown:
Přikazovat ????

Prečti si po sobě svoje moudra....
Uber volume,
Tvůj pseudoargument " ale poslechovku má parádní a zvuk, co jsem slyšel od jiných, taky." je naprosto irelevantní, nepsal jsem vůbec o jeho poslechovce nebo jeho zvuku, já se na rozdíl od Tebe nebo BMCG nikdy nevyjadřuji k tomu co jsem neslyšel, psal jsem o porušování pravidel a to jak v komunikaci mezi lidmi tak přímo zde na fóru.
subumbra
Příspěvky: 37
Registrován: 07 říj 2023 08:59

Re: B.M.C.G.

Příspěvek od subumbra »

B. M. C. G. píše: 08 kvě 2024 09:24
subumbra píše: 08 kvě 2024 09:07
Jano hifista píše: 08 kvě 2024 08:45 Ono za nejake tie mesiace ci dokonca roky uz musí kazdy nie len vediet,aky charakter bedni mu vyhovuje ale uz by to mal mat vsetko aj zladené.Ale ked tuná vidím poniektorych co uz maju v poradí tretiu ci stvrtu bednu a furt len spekuluju ako zlatnícky učen :lol: tak to uz nevidím ako normalne.O com to potom je ? Ale iste,predajcovia sa potesia lebo cim viac takychto bláznov tak aspon viac zarobia :mrgreen:
Jano, jsou tací co je ty změny prostě baví a tak bych jim tu radost přál, u beden v tom problém nevidím, ale jsou tací co krom beden mění i jména a to už je opravdu na pováženou, třeba takový "Nordland" alias "Arim" alias "Jirka33" alias "Marilyn" alias "M.B.C.I." alias "xrob29" alias B.M.C.G. to asi není třeba komentovat :thumbdown:
Nikdy jsem neměl nick Arim, xrob29.
od Mark Levinson » 07 bře 2020 14:08
Arim - udělen trvalý BAN pro porušení pravidel II./6.
Jirka33 - udělen trvalý BAN pro porušení pravidel II./6.
Dvojí identita Arim = Jirka33
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4246
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Mark Levinson »

Irelevantní příspěvky z osobního vlákna B.M.C.G. jsem přesunul do vlákna Korea.
Subumbra, prosím nechej BANy na moderátorech HEF.
Mark Levinson
B. M. C. G.
Příspěvky: 99
Registrován: 27 pro 2021 20:35

Re: B.M.C.G.

Příspěvek od B. M. C. G. »

subumbra píše: 08 kvě 2024 10:19
B. M. C. G. píše: 08 kvě 2024 09:24
subumbra píše: 08 kvě 2024 09:07
Jano, jsou tací co je ty změny prostě baví a tak bych jim tu radost přál, u beden v tom problém nevidím, ale jsou tací co krom beden mění i jména a to už je opravdu na pováženou, třeba takový "Nordland" alias "Arim" alias "Jirka33" alias "Marilyn" alias "M.B.C.I." alias "xrob29" alias B.M.C.G. to asi není třeba komentovat :thumbdown:
Nikdy jsem neměl nick Arim, xrob29.
od Mark Levinson » 07 bře 2020 14:08
Arim - udělen trvalý BAN pro porušení pravidel II./6.
Jirka33 - udělen trvalý BAN pro porušení pravidel II./6.
Dvojí identita Arim = Jirka33
Tak ti to ještě jednou zopakuji, pro méně bystré. U MANA byli lidé co to slyšeli, a řekli si soukromě svůj názor. Jednoho z nich co ma vyřešeno, a ma velké zkušenosti přijel pro zajímavost i ke me. Zajímalo me porovnání MANA vs Moje poslechovka. Když x lidi řekne ze GT hrají špatně, a bylo porovnano vs u mě, tak to asi těžko může být dobré. Dobré to je pouze pro MANA. Ze to hrálo špatně se vlastně nakonec i veřejně tu přiznalo, a řešilo se to. Uz me tahle komedie nebaví. Tudíž v ní nebudu pokračovat.
Odpovědět