Hokej

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od bigjoe »

Tak chlapci, víte jak to doopravdy bylo ??? Vyhráli jsme díky mně !!! O:-) .
Když na konci 2. třetiny pampelišky vyrovnali #-o , tak jsem se nasral a šel jsem od TV ke mně do pokoje a sednul si k PC. Pak na mě manželka volá, že vyrovnali ~x( , tak jsem si řek, že za trest se na ně nebudu koukat :ymdaydream: , ale furt jsem na Netu koukal na on-line sledování a když chybělo asi 7 minut do konce, tak jsem jim to odpustil a řekl jsem si, že klukum musim pomoct - a....vyhráli jsme. Neděkujte mi, udělal jsem to rád =)) .
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

Som zvedavý či si ešte pamätáte druhú slohu spoločnej hymny. Po zápase si ju budete môcť precvičiť :-)
Uživatelský avatar
gabik
Příspěvky: 146
Registrován: 06 úno 2011 20:57
Bydliště: Ustí nad Labem/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od gabik »

Bubuxin

To vy nasi hymnu dobre znate za tech 20 let co vas porazime :). Naposledy vam hrala pred MS v Praze a Brstislave :-)
ProAc Studio 140; Marantz 7001; draty Cable4you
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od pajuna »

Nasi pratale ze Slovenska prohravaji obvykle pred zapasem s nami uz v kabine pred nastupem ;)
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

Však preto som zvedavý či ste ju nezabudli. Ja verím (rovnako ako vy) že vyhráme.
monte

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od monte »

bubuxin píše:Však preto som zvedavý či ste ju nezabudli. Ja verím (rovnako ako vy) že vyhráme.

Už se někdy stalo :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
gabik
Příspěvky: 146
Registrován: 06 úno 2011 20:57
Bydliště: Ustí nad Labem/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od gabik »

Bude to zajimavej souboj, uvidme jak to dopadne. U nas se tak nejak vseobecne predpoklad, ze uz jsme ve finale, ale zas tak jednoduchy to nebude. Budu rad, kdyz to bude peknej hokej, jako se Svedama.
ProAc Studio 140; Marantz 7001; draty Cable4you
monte

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od monte »

Letošní průběh mistrovství, hra našich mi dnes připadá jako těžká taktika. Dříve zahráli jen co musí a hlavně neukázali co umí. Včera úplně jiné mužstvo a udeřili :thumbup: . Rusáci, všichni mluví jak to není super hokejové mužstvo a zítra splasknou jako bublina. Slováci jich nakonec o bronz dorazí :lol: .

Bylo by pěkné

První: Česká republika
Druhé: Finsko
Třetí: Slovenská republika

(*) (*) (*) (*) (*)
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od fox »

Když vyhrají Češi, bude to dobré. :clap: Když Slováci, nebudu tak moc zklamaný, protože je vede český trenér. A to je na tomto mužstvu převelice znát. :thumbup:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
bertram

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od bertram »

Dnes sa oteplilo a preto sme na bicykloch vybehli na blízky salaš po syr a brynzu. Stretly sme pod Tatrami vela českých turistou a tak
isto fanúšikou hokeja .Vela podpichovania , vela srandy aj bača s honelníkmi pozerajú hokéj , museli si ísť kúpiť aj benzín do rezervy
pre elektrocentrálu.Vraj aj ovce sa zlakli keď začali kričať pri našom víťaznom góle proti Kanade.Ale vraj ich potom rýchlejšie podojili.

Tak ,páni bratia , ešte nie ste jednou nohou vo finále a druhú už dvíhate ,ako sa to u Vás už píše v denníkoch. Ešte ste stále pred dverami.
Dvere otvára len víťaz. Tak zajtra o 17,30 hod. Bude to paráda. Naozaj som sa už dávno na hokéj takto netešil. :clap:
monte

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od monte »

Jsme ve finále :lol: , průměrná nadílka bývá kole sedmi góóólů :lol: , jako Ráthovina, sedm určitě bude :thumbup:
bertram

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od bertram »

Bolo a už nebude . V našom teame už nie sú osobnosti a skupinky , je tu mužstvo a vela nových hráčov , ktorým predchádzajúce
nádielky nič nevravia.

Šum z Helsínk - finále snou podla fínských fanúšikou : Fínsko - Slovensko v nedelu o 20,00 hod :lol:
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od pajuna »

CR - SR. Dnes jsem vsadil na vysledek 5:2! Kdyby to ale bylo treba 4:2, klidne to vydrzim bez vyplacenych penez :D
Finove at si sni ocem chteji, samozrejme, ze si preji slabsiho soupere, ale ja myslim, ze to bude jinak.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
bertram

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od bertram »

Teda takto by som to nebral , že Fíni chcú slabšieho súpera. Ešte ste nič nevyhrali a už ste lepší.Alebo rozhoduje štatistika?

Hoši ,hoši [-x
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od bigjoe »

Samozřejmě, že jsme lepší - o tom právě svědčí ta statistika (výsledky dlouhodobé i před turnajem atd.) :thumbup: .
Ale to neznamená, že dnes musíme automaticky vyhrát. Momentálně může být lepší vaše mužstvo. Vůjtek s ním udělal hodně práce. I v minulosti jste měli hodně dobrá mužstva, ale jakmile narazili na nás tak byli poloviční - strašně přemotivovaní, jak nás chtěli porazit a tím si to prohrávali sami. Uvidíme jak se zlepšili v psychice. Ale musím uznat - za zápas s Kanadou - klobouk dolů. A dneska ? Ať vyhraje lepší. :thumbup:
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od pajuna »

bigjoe píše:Samozřejmě, že jsme lepší - o tom právě svědčí ta statistika (výsledky dlouhodobé i před turnajem atd.) :thumbup: .
Ale to neznamená, že dnes musíme automaticky vyhrát. Momentálně může být lepší vaše mužstvo. Vůjtek s ním udělal hodně práce. I v minulosti jste měli hodně dobrá mužstva, ale jakmile narazili na nás tak byli poloviční - strašně přemotivovaní, jak nás chtěli porazit a tím si to prohrávali sami. Uvidíme jak se zlepšili v psychice. Ale musím uznat - za zápas s Kanadou - klobouk dolů. A dneska ? Ať vyhraje lepší. :thumbup:
Jako bych to napsal ja sam svym vlastnim perem. A to doslova :thumbup:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
monte

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od monte »

Finsko je na kolenou a moje předpověď taky :lol: .
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od boxer »

Nemám sílu se dívat na ty zku.v.sy.y ! :mad:
paul
Příspěvky: 318
Registrován: 26 pro 2010 20:10
Bydliště: Šumperk

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od paul »

boxer - mám to podobně :crazy:
-bohužel je ruská mašina drtí nekompromisně,myslím si,že už to skore asi neotočí
monte

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od monte »

Je tady ticho, ale začínáme tlačit. Ve třetí góly začnou padat, opatrnost půjde stranou :thumbup:
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od boxer »

Mě snad trefí.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od pajuna »

Ja nevim proc, ale jsem naprosto klidny!
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4232
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od Mark Levinson »

Mám tlak někde v nebi......
To budou nervy ve 3. třetině ~x(
Mark Levinson
Uživatelský avatar
brvr
Příspěvky: 16
Registrován: 09 led 2012 13:54

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od brvr »

SR vo finále z Ruskom :thumbup: :thumbup: :thumbup: Výýýýýýýýýýborne.
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od boxer »

Musím blahopřát kolegům ze Slovenska.

Byli ve všech směrech lepší a doslova si naše vychutnali. Škoda Erata, protože bezzubost 1.pětky byla do očí bijící.

Blahopřeji. A dejte těm "autocenzura" ruskejm co proto. Ale myslím,že letos na ně nikdo nemá. To by nesměli mít Malkikyna s Ovcí.
Odar

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od Odar »

:clap:
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

Nad Tatrou sa blíska hromy divo bijú.... :thumbup:
Ja som vám to hovoril, bol to dobrý hokej.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od pajuna »

Taky blahopreju! Rozhodne ale nesouhlasim ze byli ve vsech smerech lepsi, cekali na chyby a my je udelali. My jsme nebyli schopni dat goly. Preju vse nej ve finale, budu fandit!
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
monte

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od monte »

:lol: Padaly, ale kde neměly. Byli jsme lepší, ale Slováci měli daleko lepšího brankaře. Frolík tolik šancí, Hemský dřel, neměl komu přihrát. Měl se hrát otevřený hokej, ne čekat na brejky.

Jinak blahopřeji a dnes bych nechtěl být na Slovensku :lol: .
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od fox »

Slováci hráli výborně takticky. Dobře bránili a pouštěli se do nebezpečných brejků. Trochu mi to připomínalo souboje naší a ČS reprezentace v minulosti proti Rusům.
Monte mýlíš se. Soupeř byl lepší a proto zaslouženě vyhrál. Budu jim při finále fandit. I když bych byl rádší, kdyby to bylo naopak. GRATULUJI ! :thumbup:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
bertram

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od bertram »

Fantázia ,fantázia , mali sme dve návštevy a skoro nám rozbili obyvačku. V tretéj tretine som mal stále tep nad sto za
minútu.Naozaj super zápas s obrovským adrenalínom pre mňa a našich známich. Veci to prežili , tak zajtra vo finále.

Sláva víťazom a česť porazeným. :clap: Super zážitok!
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od boxer »

Sem si spravil chuť po ne zrovna krásném hokeji.

Bayern : Chelsea super mač.
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od bigjoe »

Já mám pocit, že tento zápas byl duel hlavně trenérů. Slováci měli perfektně propracovanou taktiku na které si naši vylámali zuby. Tím nemyslím, že jim Vůjtek vymyslel jak mají dát góly, ale vymyslel, jak góly nedostávat (i když brankář měl také lví podíl). Gratuluju. Radši prohraju se Slovenskem, než s Rusákama.
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
gabik
Příspěvky: 146
Registrován: 06 úno 2011 20:57
Bydliště: Ustí nad Labem/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od gabik »

Gratulace na Slovensko. My jsme dneska soutezili v krasobrusleni, chteli jsme zavesit do prazdny brany, takhle, dve tycky... Proste vyhral ten lepsi. Rusova asi vyhrajou, ale bylo by pekny, kdyby to Slovaci dali... Uskodilo nam to, ze vischni nas uz videli automaticky ve finali, asi se tam videli sami i hokejisti, holt bez pokory to nejde.

Cheslea, dobry, akorat meli kopec a pet dalsich Mt. Everestu stesti. To uz i s Barcou..., ale to k tomu taky patri. Kyby dal Bayern penaltu v prodlouzeni...
ProAc Studio 140; Marantz 7001; draty Cable4you
bertram

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od bertram »

Je pravda , že posúvanie Českého teamu do finále ,prezentované mediami a ako som občas počul aj na CT 4 a ich komentátormi,
hráčom viac uškodilo ako pomohlo.Bolo to evidentne vidieť na tréneroch.Český, velká nervozita a to všetko sa prenáša na hráčou a
u nás úplný klud. Výmena brankárov tú nervozitu len potvrdila.
Doteraz sme mali len trénerov, teraz po dlhom čase je to pán tréner.Aj keď je to čech , manželku má slovenku. Velmi pekné. Nie som
nacionalista a vždy som fandil českým ako aj našim hráčom. Vo vzájomnom súboji som už na strane slovenska. Tieto súboje majú vždy
náboj, pre fanúšikou športový ,pre media - tam sa mi zdá že často tlačia české media do popredia nacionalizmus.Ťažko sa mi to vraví,
ale ten pocit tu mám. Ja som to takto nikdy nebral a myslím , že ani drtivá väčšina fanúšikov Media sú velmi silné a často formujú názory.
Je to len môj subjektívny názor a tak to aj berte . :-|
Uživatelský avatar
Kokin
Příspěvky: 168
Registrován: 05 úno 2011 10:45
Bydliště: Prostějov

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od Kokin »

Podle mě rozhodly 3 věci:
1. špatně zvolená naše taktika
2. zranění Erata
3. dvě obrovské hrubice pana Blatáka
Nic to nemění ale na tom, že Slováci hráli výborně. Vyhráli zcela zaslouženě.
Gratuluji a držím palce ve finále.
Gigawatt PF-2 EVO, Mytek, ATC SIA2-150, ATC SCM40 v2, Furutech, Oyaide, Acoustic Revive, Nordost, Supra
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4232
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od Mark Levinson »

Tak dnes o ten Bronz, po první třetině to vypadá dobře :thumbup:
Mark Levinson
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od anawak »

No poslednotyzdnove novinky sa ku mne teraz dostavaju tazko kedze som v ruskej riti ale ako som pred chvilou zistil, tak ste bratia cesi dostali od nas pekne na "autocenzura" :D :D :D
Tesim sa z toho o to viac, ze vacsinou dostaneme na rit my od vas.. =)) =))

Ale nezufajte. Aj na rok budu majstrovstva sveta....

RESPECT!!! ^:)^ :-BD
bertram

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od bertram »

Anawak, verím že v téj ruskéj riti máte el. prúd a TV . Večer o 19 00 nášho času , neviem v akom časovom pásme si,sadaj
k TV a drž palce.Rusáci sú naozaj dobrý. Ovečkyn , Malkin .... ,som naozaj zvedavý. :thumbup:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4232
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: MS- hokej- 2012

Příspěvek od Mark Levinson »

anawak píše:No poslednotyzdnove novinky sa ku mne teraz dostavaju tazko kedze som v ruskej riti ale ako som pred chvilou zistil, tak ste bratia cesi dostali od nas pekne na "autocenzura" :D :D :D
Tesim sa z toho o to viac, ze vacsinou dostaneme na rit my od vas.. =)) =))

Ale nezufajte. Aj na rok budu majstrovstva sveta....

RESPECT!!! ^:)^ :-BD

Večer tu máme finále s Rusem, doufám, že to dotáhnete do vítězného konce :thumbup:
Mark Levinson
Odpovědět