KEF BLADE

Diskuze o reprosoustavách.
Odpovědět
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

KEF BLADE

Příspěvek od anawak »

Mate niekto nejake zazitky alebo skusenosti s touto bednou? Je relativne vysoko hodnotena a ziskala mnoho cien. Za zvuk aj za design. Ale nie ze som ju nikdy nevidel LIVE ale samozrejme nikdy ani nepocul. Ako nabytok, lebo z ineho uhla to zial zatial hodnotit nemozem, sa mi ale velmi paci.

Obrázek
Uživatelský avatar
Davidus
Příspěvky: 137
Registrován: 27 pro 2010 20:09
Bydliště: Praha

Re: KEF BLADE

Příspěvek od Davidus »

Hrály letos na High Endu. Nevěnoval jsem jim tolik pozornost, ale co jsem stihl poslechnout, tak to bylo dobrý. Snad někdo rozepíše trochu více.
ProJect RPM 5.1 -- Ortofon 540 mk II -- iPhono 2
Pioneer PD-91
Luta DAC
SPX 2010 -- DPA 223 -- Tannoy Revolution DC6T Signature
Uživatelský avatar
milan
Příspěvky: 38
Registrován: 01 led 2011 19:24

Re: KEF BLADE

Příspěvek od milan »

Ja som ich mal možnosť počuť na výstave v Prahe, veľmi dobrý, vyvážený zvuk plný detailov. V mojom ponímaní, jeden z nalepších zvukov výstavy. Pripájam par fotiek a video.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 6flXyBMn_s

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
bertram

Re: KEF BLADE

Příspěvek od bertram »

Velmi pekné bedne a na HEP 2012 patrili podla mňa ,medzi najlepšie hrajúce reprosústavy. Firma Isotek na nich prezentovala vplyv sieťovéj
filtrácie a napájacích káblov na zvuk.Velmi pekná prezentácia aj s velkými zmenami zvuku pri rôznych kábloch a filtroch fy.Isotek.A zase sme
pri kábloch .Asi je lepšie kecať o nich ako sa prieť ,ktorý booklet CD je ešte prijatelný a ktorý nie.Alebo by sme sa ešte pobavili o Focaloch? ^:)^
Ale nie ,to myslím je už za mnou.KEF BLADE sú naozaj krásne bedne a pre mňa aj s velmi pekným zvukom a vedel by som si ich predstaviť
aj u mňa doma. V téj čiernej farbe sú naozaj krásne a vyzerajú naozaj luxusne.Velmi povedené :thumbup:
Odpovědět