Pulp Fiction

Domácí kino, DVD, Bluray, TV aneb tipy na dobrý film či koncert.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Pulp Fiction

Příspěvek od Mark Levinson »

Zjistil jsem, že nedávno vyšel film Pulp Fiction na Bluray. Protože tento film mám rád, tak jsem se rozhodnul ho pořídit i na tomto formátu (DVD samozřejmě mám), ale nemohu jej na českých webech najít jen na zahaničních. Nevíte jestli bude tento bluray obsahovat i český dabing? Rád bych ho tam měl, protože je skvěle udělán.
Mark Levinson
Odar

Re: Pulp Fiction

Příspěvek od Odar »

Seriozny E-Shop ma presny popis, co BluRay obsahuje.

Napr. na Amazone http://www.amazon.com/Pulp-Fiction-Blu- ... B001AQT0Z4 je napisane
Language: English
Subtitles: English, Spanish

Tak isto tu http://www.blu-ray.com/movies/Pulp-Fict ... -ray/3637/
Audio
English: DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 24-bit)
Subtitles
English, English SDH, Spanish


Takze sa treba drzat popisu. Osobne si myslim, ze BluRay CZ dabing obsahovat nebude v ziadnej distribucii.
monte

Re: Pulp Fiction

Příspěvek od monte »

Odar píše:Seriozny E-Shop ma presny popis, co BluRay obsahuje.



Takze sa treba drzat popisu. Osobne si myslim, ze BluRay CZ dabing obsahovat nebude v ziadnej distribucii.
Plně souhlasím, vše záleží na naší distribuci. Provozoval jsem půjčovnu a rychle jsem ji po roku ve ztrátě ukončil. Některé supertituly vycházely jen ve speciální edici a Viktore budeš rád za titulky. U takových pecek osobně raději titulky. Zrovna mám před sebou THELMA A LOUISE a zákazník se rozčiloval , kde je dabing.
Druhá možnost je koupit a do kopie přidat titulky, ale to je trošku složitější pro začátečníka. Když už, kup si třeba i na DVD film Vzpoura na Bounty dvojdisk a super kvalita obrazu.

Hošaní, holt sdílení vše ukončilo, tak i ukončuje CD. Nosič není na vině, ale lidé !
Odar

Re: Pulp Fiction

Příspěvek od Odar »

A potom zly pirat uploadne BluRay aj s CZ zvukovou stopou, ktoru tam napasoval z existujuceho DVD. Ale pirati su zli :lol: (alebo nezvladnuta distribucia?)
Uživatelský avatar
noaid
Příspěvky: 305
Registrován: 27 pro 2010 12:38
Bydliště: Ostrava

Re: Pulp Fiction

Příspěvek od noaid »

Odar píše:A potom zly pirat uploadne BluRay aj s CZ zvukovou stopou, ktoru tam napasoval z existujuceho DVD. Ale pirati su zli :lol: (alebo nezvladnuta distribucia?)
...i s CZ titulky samozřejmě. A trvá mu to na rozdíl od distributorů jen pár minut.

:lol: :lol: :lol:
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Zábava je pokračování nudy jinými prostředky.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Pulp Fiction

Příspěvek od Mark Levinson »

Po čase jsem opět zhlédl Pulp Fiction poze na DVD a jen jsem se utvrdil, že tenhle film chci na Bluray s dabingem. Hold budu muset asi počkat, ale tyhle hlášky jsou neskutečné. Samozřejmě, jsou filmy, které jsou dobré jen s titulky, ale Pulp Fiction já raději s dabingem.
To by jako titulky nevyznělo:

"Nemůžou Tě prohledávat."
"Tohle právo policajti v Amsterdamu nemaj."
"Nic neříkej, jedu tam."
"Věřím, že by Tě to bralo."

=)) =)) =))
Mark Levinson
Odar

Re: Pulp Fiction

Příspěvek od Odar »

Myslim, ze BluRay RIP by si s CZ dabingom (doplnenym z DVD) zohnal. Na oficialny BluRay disk s CZ zvukovou stopou by si sa mohol nacakat . . . do smrti :cool:
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: Pulp Fiction

Příspěvek od Naprach »

Nevím, jestli Mark Levinson ještě tohle téma sleduje, ale něco jsem našel na filmarena.

http://www.filmarena.cz/blu-ray-pulp-fi ... z-podsveti

Blu-ray - čeština.

:thumbup:

Sice zatím jen předobjednávka ale snad se něco konečně děje.
Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Pulp Fiction

Příspěvek od Mark Levinson »

Naprachu, milý brachu, sleduji a udělal jsi mi velkou radost. Když už je předobjednávka, tak ještě chvilku počkáme......:-ss
Děkuji ^:)^
Mark Levinson
monte

Re: Pulp Fiction

Příspěvek od monte »

Tento týden film dávají na Filmboxu a v plné kvalitě HD i český dabing. Byla to pastva pro oči, oproti prvnímu, kdysi dávno na VHS :thumbup: .
mfr
Příspěvky: 2
Registrován: 26 srp 2011 12:16

Re: Pulp Fiction

Příspěvek od mfr »

monte píše:Tento týden film dávají na Filmboxu a v plné kvalitě HD i český dabing. Byla to pastva pro oči, oproti prvnímu, kdysi dávno na VHS :thumbup: .
jj, minuly tyden jsem vydrzel do 1:00 rano...

:smile:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Pulp Fiction

Příspěvek od Mark Levinson »

Naprach píše:Nevím, jestli Mark Levinson ještě tohle téma sleduje, ale něco jsem našel na filmarena.

http://www.filmarena.cz/blu-ray-pulp-fi ... z-podsveti

Blu-ray - čeština.

:thumbup:

Sice zatím jen předobjednávka ale snad se něco konečně děje.
Stále jen předobjednávka. Nevíte někdo jestli už je to někde v prodeji? Chtěl bych to dát jako tip pro Ježíška ;)
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Pulp Fiction

Příspěvek od Mark Levinson »

Mark Levinson píše:Naprachu, milý brachu, sleduji a udělal jsi mi velkou radost. Když už je předobjednávka, tak ještě chvilku počkáme......:-ss
Děkuji ^:)^
Tak nakonec to trvalo skoro rok, ale již je to venku. Pulp Fiction na Bluray je v prodeji!

http://www.filmarena.cz/blu-ray-pulp-fi ... -podsveti#
Mark Levinson
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Pulp Fiction

Příspěvek od lidumil »

Mužeš napsat v jakém formátu je zvuk, jaké zvukové stopy a titulky? Díky.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Pulp Fiction

Příspěvek od Mark Levinson »

lidumil píše:Mužeš napsat v jakém formátu je zvuk, jaké zvukové stopy a titulky? Díky.
Bohužel ještě tento Bluray nemám doma :crazy:.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Pulp Fiction

Příspěvek od lidumil »

To nevadí, tak až budeš mít doma. Info na webu se navzájem poněkud liší.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Pulp Fiction

Příspěvek od Mark Levinson »

lidumil píše:To nevadí, tak až budeš mít doma. Info na webu se navzájem poněkud liší.
Po delší době se vracím k tomuto filmu a musím doporučit vydání na BD všem kdo jej ještě nemají. Prostě klasika se skvělým obrazem, zůstal vynikající dabing jen si více užijete detailů. Třeba ve scéně kdy jede Travolta s Jacksonem pro záhadný kufřík do bytu Bretovy bandy, tak ve výtahu probíhá rozhovor o plánování rande s Miou, ale ono to není žádné rande ;). Tak v tom výtahu jsem si nevšimnul, že v kabině je větrací mřížka ve které se míhá světlo jako, že ten výtah jede. Na DVD jsem to nepostřehnul, ne že to tam není (asi jo), ale prostě si toho člověk nevšimne a takových drobností je tam více.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Pulp Fiction

Příspěvek od pajuna »

Prave zacina na slovenske DAJTO
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Odpovědět