Avantgardní léto 2012

Diskuze o Hifi akcích (výstavy, srazy apod.)u nás i ve světě.
Odpovědět
Libor Šulc-TYKON
Příspěvky: 157
Registrován: 24 bře 2011 10:48
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Avantgardní léto 2012

Příspěvek od Libor Šulc-TYKON »

Velmi zvažujeme "repeté"mimořádně zdařilé akce "Avantgardní léto 2010".

Zneužili bychom zase období festivalu Colours of Ostrava (letos 12.7-15.7.2012),aby měli o důvod více zaskočit do Ostravy i přespolní.

Provádíme předběžný průzkum zájmu,tak se prosím výjádřete,kdo by se chtěl zúčastnit.

Předem díky za reakce ^:)^
Uživatelský avatar
milan
Příspěvky: 38
Registrován: 01 led 2011 19:24

Re: Avantgardní léto 2012

Příspěvek od milan »

Všetko zaleží na tom, aké bude "menu". Treba uviesť par ochutnávok ako návnadu. Zúčastnil som sa poslednej takejto akcie, bolo super. Výborný zvuk, výber komponentov a aj špeciality pre hladné žalúdky boli na úrovni.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Avantgardní léto 2012

Příspěvek od martinowsky »

Moc rád příjdu. A s práznýma rukama to nebude :mrgreen:
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4232
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Avantgardní léto 2012

Příspěvek od Mark Levinson »

Já se tedy také hlásím, akce byla posledně vynikající. Hledal jsem nějakou fotku, aby viděli i ti co neví vo co go, ale asi jsem nic nefotil. Nemůžu nic najít. Každopádně patři Liborovi Šulcovi velký dík za organizaci tak velkolepé akce. Sešli jsme se tam tehdy z Moravy, Čech i Slovenska a náramně jsme si pokecali při steaku a dobrém pivu. A vůbec nevadilo, že jeden byl na lampy a jiný na tranzistory, někdo byl kutil a někdo majitel drahého high endu, všechno jedno ba naopak debata byla košatá a nekonečná. Poslouchat jsme chodili po etapách aparát za několik milionů a pouštět jsme mohli cokoliv na žánru nezaleželo, o takové možnosti se vám na výstavě ani nezdá.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
milan
Příspěvky: 38
Registrován: 01 led 2011 19:24

Re: Avantgardní léto 2012

Příspěvek od milan »

Prikladam par fotiek z predošlej akcie Avantgardní léto 2010

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Avantgardní léto 2012

Příspěvek od pajuna »

Chlapi, nemohl by nekdo predstavit ty krasne obliceje :?: ;)
Ja poznam jen Peera, ML, Petra5, Pasula....
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Avantgardní léto 2012

Příspěvek od anawak »

Ja by som prisiel na tuto akciu velmi rad.
(teda ak mi kratko pred tym zase neukradnu auto)

Bude vystupovat aj darTZeel??
Uživatelský avatar
Bína
Příspěvky: 200
Registrován: 01 úno 2011 22:54
Bydliště: Praha

Re: Avantgardní léto 2012

Příspěvek od Bína »

Pokud by byla nějaká výprava z Prahy, tak bych se rád podíval do Ostravy :)
Zaměstnanec firmy Shanling
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4232
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Avantgardní léto 2012

Příspěvek od Mark Levinson »

Milane,
díky za ty fotky. Já věděl, že jsem je někde viděl.....
Už si vzpomínám, i ta obsluha byla moc pěkná ;)
Mark Levinson
monte

Re: Avantgardní léto 2012

Příspěvek od monte »

anawak píše:Ja by som prisiel na tuto akciu velmi rad.
(teda ak mi kratko pred tym zase neukradnu auto)
Tak tady je už trochu úroveň, kdy si firma váží zákazníka. Firma Vlkelektronic ve Zlíně razila podobný styl, ale to se opakuji.

Anawak: :lol: V Ostravě příjdeš rychleji o auto, než v Bratislavě :lol:, tak pozor kde parkuješ. V nejlepším případě příjdeš o sklo a dostaneš službu zdarma, vyčistění vozidla uvnitř :thumbup: :lol:
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Avantgardní léto 2012

Příspěvek od martinowsky »

Servírka vypadá :thumbup: jestli bude i letos .. tak už nic neříkej jedu tam :D
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: Avantgardní léto 2012

Příspěvek od Maretti »

Já bych určitě dorazil - mám to za humny, léto mám rád a Hifi ještě více. :thumbup:
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Avantgardní léto 2012

Příspěvek od zappa »

To byla akce hodná k následování,všichni obchodníci s hifi by se měli touto inspirovat. :thumbup: Byla to skvělá akce i s tím zesilovačem s vaginální červení. :lol: Chtělo by to však větší místnost ,aby se zvuk Avantgarde mohl opravdu projevit.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4232
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Avantgardní léto 2012

Příspěvek od Mark Levinson »

Libore,
podle ohlasů, které jsem slyšel na výstavě bude účast na Avantgardním létu 2012 hojná, jen se nám někteří asi stydí projevit v tomto vlákně =))
Mark Levinson
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

Re: Avantgardní léto 2012

Příspěvek od MAR »

Také se hálsím
a nabádám i fandy z větší dálky. Alespon část ,,BRNĚNSKÉ KLIKY''by se mohla přidat ve větším počtu.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Avantgardní léto 2012

Příspěvek od zappa »

Chtělo by to špičkový lampáč,pak bych přijel.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Avantgardní léto 2012

Příspěvek od pajuna »

Uz tu nejaky cas neni zminka o stavu. Rad bych se zeptal, jak to vypada z organizaci akce, bude a pripadne v jaky termin :?: Rad bych dorazil, kdyz budu vedet dopredu...Diky za info
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Libor Šulc-TYKON
Příspěvky: 157
Registrován: 24 bře 2011 10:48
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Avantgardní léto 2012

Příspěvek od Libor Šulc-TYKON »

Nemám pánové dobrou zprávu.
Právě jsme se dozvěděli,že vývoj jistého výrobku,který měl být tahákem Avantgardního léta,a který měl mít v Ostravě zároveň světovou předpremiéru se protáhne.(Jsou tam ještě nějaké problémy a výrobce jej nechce pustit "nedopečený"do světa)

A laťku jsme nastavili hodně vysoko.

Proto jsme se rozhodli akci letos nepořádat.
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 715
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Avantgardní léto 2012

Příspěvek od lubin »

To je nemilá zpráva. Nejsem sice až tak "zarytý" hifista, jako někteří zde na foru, ale letos bych si výlet udělal...byl jsem zvědavý na určité věci, které ve studiu máte a na setkání lidí...a co třeba Avantgardní podzim?? :smile:
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,Magnepan 3.7i,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Avantgardní léto 2012

Příspěvek od pajuna »

Taky bych dorazil a ani by me nevadilo, ze tam nejsou nove prirustky. Skoda, tak treba nekdy jindy...
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Odpovědět