Slušná komunikace na našem foru

Diskuze o správě fóra. Návrhy, připomínky a dotazy k provozu fóra.
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od Mirek »

Od fotolaik :
to monte : Ty znas konkretne tuto poslechovku ?? Obavam se, ze nikoliv ..tak nebud chytrej ... ja ji znam celkem dobre, akustika v tomto prostoru byla resena pomerne dobre a sofistikovane ... to ze tam vidis nejakou cast kuchynske linky, je irelevantni a Tve "smyšlenky" a nejake manzelce pecici rizky si nech pro sebe, kdyz nevis co placas ..
navic povazuji za vrchol lidske hlouposti se takto nevhodne navazet do prodejniho vlakna ..
majitel BW se omlouvam za OT, ale nekterym slaboduchym jedincum je potreba asi vse vysvetlit "polopatě" ...
Nejsem administrátor a taky nejsem svatý a možná se někdy někoho tím, co napíši i dotknu, ale nedá mi, než napsat k výše uvednému textu svůj názor. Osobně mi připadá velmi nevhodné na naše společné forum, které si i při zcela pochopitelných rozdílných názorech některých členů až na maličkosti si doposud udržuje vysokou úroveň slušnosti (na dalších forech nevídanou), zavádět způsob komunikace, které asi většina z nás už dříve zažila.

Je jasné, že se Montemu jeho příspěvek moc nepodařil, nemluvě o to, že se jedná o prodejní vlákno. Ale on to určitě zase tak zle nemyslel - každý jsme nějaký a jenom málo z nás je dokonalých, že ;)a asi každý máme své slabé chvilky, ale nechápu, kdo dal právo fotolaikovi ho takovým způsobem napadnout. Napsat o někom, že je slaboduchý jedinec, ža plácá atd. mi připadá jako vrcholný projev neúcty. Zajímalo by mne, zda-li by si to troufl Montemu říci osobně do očí. Napadnout někoho přes internet to věru velkého hrdiny nevyžaduje.

Také mi připadá neobvyklé si hrát na nějakého pana spravedlného, Fotolaikovo vlákno to není a aby se ozval je snad věc majitele vlákna. Možná jsem se přehlédl, ale zdá se mi, že se jedná o 1.Fotolaikův příspěvěk a je vskutku podnětný.
Mirek
Uživatelský avatar
davidm535i
Příspěvky: 126
Registrován: 03 úno 2012 20:45
Bydliště: Třemošná u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od davidm535i »

@Mirek

Mluvis mi z duse, chtel jsem napsat neco podobnyho.
Nejsem tu dlouho, takze jsem nechtel nejak mentorovat.

Pro mne je ale az s podivem, jak nekteri jedinci na ceskych forech dokazi zle reagovat, uz jsem to zazil vickrat.
Neco podobnyho jsem malokdy v zahranicnich forech videl :shock:

Vzdyt jde vetsinou o uplny h.vno, ale agresivita nekterych jedincu je opravdu podivuhodna. :thumbdown:

Navic, mne ten prispevek v BW vlakne od monteho prisel spis srandovni :mrgreen:

David
mp3 + špunty
monte

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od monte »

Měl jsem na mysli čistě jen architekturu dnešních nových domů. Až jsem názor poslal, tak jsem si uvědomil blbost. Raději jsem mohl s fotografií založit nové téma. Před dvěma měsíci jsem mluvil s jedním známým, nový dům za X nul a prý nic neslyší, ani televizi. :sad: Nakonec levá strana musí zákonitě utíkat.

Myslím tři minuty na opravu je málo, píši pouze spontánně, to je všechno.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od fox »

od monte » pon 20. úno 2012 15:42:32

Omlouvám se za off,ale...............

Klasický příklad dnešní hrůzné architektury, někde převzaté z amerických filmů. Nedovedu si představit, poslouchám muziku a vedle manželka pálí řízky. Akustika spíše u sousedů.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Myslím si, že monteho příspěvek byl vtipný. :thumbup: Na fotce vypadá poslechovka vedle kuchyně trochu nesymetricky. I ty láhve, není poznat jestli jsou plné a pokud ne, mohli by při reprodukci takových obřích beden chrastit, nejsou hifi. :smile:
V některých vláknech o představení členů fóra se taky někteří z nás pozastavuji nad doplňky naších obýváků.
Samozřejmě to do prodejního vlákna nepatří. Na druhé straně se tato poznámka nabízela a trochu okořenila jednotvárnost tohoto fóra.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
fotolaik
Příspěvky: 80
Registrován: 11 led 2012 19:53

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od fotolaik »

Byl to muj nazor .. Monte si napsal take svuj .. Proc merite kazdemu jinym metrem ?? To ze zde nemam pripevky(co do poctu) snad nesnizuje muj narok na "nazor" ...nekteri i zde me znaji roky z jineho fora,zde jsem si delal registraci jen z duvodu, ze je vyzadovana adminem pri cteni pro primo vlozene obr apod .. Je li problem, ze jsem se vyjadril z Vaseho pohledu neuctive k Motemu, ktery prasil prodejni vlakno nemistnou poznamkou, nemam problem - respektuji a klidne me zruste registraci .. Preziju ...
Tomas - fotolaik
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od fox »

Vždyť o hovno jde. Tak proč ten ukřivděný tón !?
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
davidsound

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od davidsound »

Podle mne monte pindal do prodejního vlákna a poznamka byla nemistná a mne směšná vůbec nepřišla. Fotolaik reagoval podrazdeně a vůbec se mu nedivím. Příspěvky o hovvnu v prodejích by mely byt mazány a ne obhajovany jako žert nebo cokoliv jiného.
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od boxer »

Nejde o hovno.

Je to děsnej zlozvyk v česko-slovenských končinách věčně se cpát do prodejního vlákna z kecema o čemkmoliv.
Do prodejního vlákna má psaát pouze reakce potencionální kupující ke konkrétnímu prodejnímu tématu.

Cokoliv i byť vtipného (tím nemyslím Monteho příspěvek),tam prostě nepatří.
bertram

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od bertram »

Ano ,boxer má pravdu. Každý cudzí vstup pri predaji ,hlavne negatívny aj keď si dotyčný myslí ,že správny a vtipný je na škodu.
Pri predaji má byť len predávajći a kupujúci. Ak chce kupujúci o výrobku nájsť niečo viac tak si to nájde a nepotrebuje na to
múdre hlavy.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od jirie »

Škoda, že si každý prodejce nemůže vlákno zamknout.
Bylo by po ptákách.
Ať si zájemci píší do SZ ;)
monte

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od monte »

Navrhoval bych inzeráty zpoplatnit. Zveřejňovat bude pouze admin, po zaplacení jisté částky (dohodou) zveřejní a inzerát uzamkne.

Stačí se podívat na všechny příspěvky člena, který podal inzerát a kvůli kterému vznikly emoce.
bertram

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od bertram »

V tomto musím dať za pravdu montemu.Niektorý členovia sú tu len preto ,aby podávali inzeráty.Ale to nemení
môj názor na to ,že do predaja netreba vstupovať.Zvyšok je na adminoch ,či si to tak prajú ,alebo nie.Každý
občas potrebuje niečo predať,ale ak využíva forum len na obchod ,niečo nie je OK. :!:
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 492
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od Tony »

monte píše:Navrhoval bych inzeráty zpoplatnit. Zveřejňovat bude pouze admin, po zaplacení jisté částky (dohodou) zveřejní a inzerát uzamkne.

Stačí se podívat na všechny příspěvky člena, který podal inzerát a kvůli kterému vznikly emoce.
Stačí sa držať toho, čo napísal Boxer.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od fox »

Nepamatuji si, že by pan Machalík na nějaké fórum vůbec někdy přispíval.
Vždy jsem tam viděl jenom propagaci jeho BAZARU. :thumbdown:
JSEM PRO TO, ABY BYLO PRODEJNÍ VLÁKNO ZPOPLATNĚNO. Dotyčný si ho zamkne a odpovědi může dostávat přez SZ.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od zappa »

fox píše:Nepamatuji si, že by pan Machalík na nějaké fórum vůbec někdy přispíval.
Vždy jsem tam viděl jenom propagaci jeho BAZARU. :thumbdown:
JSEM PRO TO, ABY BYLO PRODEJNÍ VLÁKNO ZPOPLATNĚNO. Dotyčný si ho zamkne a odpovědi může dostávat přez SZ.
Pak ovšem si myslím,že by veškerá reklama i hifi studií měla být zpoplatněna,protože v podstatě je to také prodej a také ve velkém.Tak bud nechat jak to je,a nebo zpoplatnit všechny komerční aktivity.Co myslíte vy?Ale Monteho příspěvek do prodejního vlákna není vhodný,to v každém případě(at myšlen tak nebo onak).a také bych to nezlehčoval,mělo by se zdůraznit(i v pravidlech fora),že tyto aktivity v prodejních vláknech by měly být tabu.Monteho bych už neřešil,stalo se stalo,to už ted nevrátíme(to je co hysterčením ML myslel).
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od lachim »

add slušná komunikace....

koukám, že si někdo udělal stejný nick jako již léta pražským hifistou používaný nick boxer.
koukám, že si někdo udělal stejný nick jako již léta pražským hifistou používaný nick fotolaik.

ani jeden z nich na tento"svůj nick" nemá žádný nárok.
jen to může způsobit dosti komunikačních problémů a bylo by dobré to "mezi fóry" nějak řešit.
adminům tohoto fóra jsou zrovna tyto "nicky" léta dobře známy, že?
monte

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od monte »

Pak ovšem si myslím,že by veškerá reklama i hifi studií měla být zpoplatněna,protože v podstatě je to také prodej a také ve velkém.
Michale souhlasím s tvoji větou. Podnikáš, tak bys měl znát proč se vydělávají peníze. Tady je jasný případ zprostředkování za účelem prodeje a zisku. Taky může nastoupit finanční úřad i když má ze všeho Viktor prd, krom svého času. Bude vyzvaný na podávání informací, viz. problémy AUKRA a může dojít k podvodu s falešným inzerátem ! Že si něco napíšeš do podmínek fóra, nikoho nezajímá co se týká obchodu, ten musí vycházet ze zákona.

Já se omluvil, podal vysvětlení a hotovo. Přeji pěkný den :thumbup:
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od fox »

lachim píše:add slušná komunikace....

koukám, že si někdo udělal stejný nick jako již léta pražským hifistou používaný nick boxer.
koukám, že si někdo udělal stejný nick jako již léta pražským hifistou používaný nick fotolaik.

ani jeden z nich na tento"svůj nick" nemá žádný nárok.
jen to může způsobit dosti komunikačních problémů a bylo by dobré to "mezi fóry" nějak řešit.
adminům tohoto fóra jsou zrovna tyto "nicky" léta dobře známy, že?
Viktore, to by jste měli vědět nejlépe vy, moderátoři !!!
Pokud dotyční požívaji stejný nick, měli by nám to objasnit. Máme právo vědět, s kým komunikujeme.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
davidsound

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od davidsound »

Monte&fox- hosi jinak všechno v pořádku jo??? Všichni jsou zdravi???? Tady uz vážně některým trosku začíná vlhnout mysl.
monte

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od monte »

davidhighend píše: začíná vlhnout mysl.
Kdy Tě tato slova napadla, lepší forum neexistuje, že by :lol: :lol:. Každý den tady padám smíchy pod stůl :lol: a to zrovna poslouchám Mozarta :lol:
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od boxer »

lachim

koukám, že si někdo udělal stejný nick jako již léta pražským hifistou používaný nick boxer..na tento"svůj nick" nemá žádný nárok.
.


nevím jak fotoamatér,ale já mám svůj nick v pořádku.

Právě proto,abych byl rozenatelnej ,mám stejný nick fšude,kam se podíváš.Jen na Slovanetu nemám ty rukavice. \m/
fotolaik
Příspěvky: 80
Registrován: 11 led 2012 19:53

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od fotolaik »

i ja se hlasim ke sve identite .. stejny nick na vsech hifi forech uz mnoho mnoho let :-) ..
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od pajuna »

lachim píše:add slušná komunikace....

koukám, že si někdo udělal stejný nick jako již léta pražským hifistou používaný nick boxer.
koukám, že si někdo udělal stejný nick jako již léta pražským hifistou používaný nick fotolaik.

ani jeden z nich na tento"svůj nick" nemá žádný nárok.
jen to může způsobit dosti komunikačních problémů a bylo by dobré to "mezi fóry" nějak řešit.
adminům tohoto fóra jsou zrovna tyto "nicky" léta dobře známy, že?
lachime

Mohl bys toto tvrzeni nejak podlozit? Zavolat mi treba na mobil 602130312 nebo poslat nejaky podklad?
V pripade, ze ano, muzeme to nejak resit.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od pajuna »

fox píše:
lachim píše:add slušná komunikace....

koukám, že si někdo udělal stejný nick jako již léta pražským hifistou používaný nick boxer.
koukám, že si někdo udělal stejný nick jako již léta pražským hifistou používaný nick fotolaik.

ani jeden z nich na tento"svůj nick" nemá žádný nárok.
jen to může způsobit dosti komunikačních problémů a bylo by dobré to "mezi fóry" nějak řešit.
adminům tohoto fóra jsou zrovna tyto "nicky" léta dobře známy, že?
Viktore, to by jste měli vědět nejlépe vy, moderátoři !!!
Pokud dotyční požívaji stejný nick, měli by nám to objasnit. Máme právo vědět, s kým komunikujeme.
Myslim, ze neni potreba se chytat vseho co kdo napise ;)
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
davidsound

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od davidsound »

Boxer a fotolaik jsou ti stejni lidi jako na jiných forech. Co furt blbnete.
paul
Příspěvky: 318
Registrován: 26 pro 2010 20:10
Bydliště: Šumperk

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od paul »

-pánové klídek-fakt jsem nepochopil o co jde,boxík i tom jsou na forech přeci "staří pardálové". ;)
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 492
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od Tony »

Za tým všetkým je určite eštébé :shock:
paul
Příspěvky: 318
Registrován: 26 pro 2010 20:10
Bydliště: Šumperk

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od paul »

Tony - to mě sakra nenapadlo :lol:
Uživatelský avatar
davidm535i
Příspěvky: 126
Registrován: 03 úno 2012 20:45
Bydliště: Třemošná u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od davidm535i »

jsou na forech přeci "staří pardálové"
to nejak souvisi s hulvatstvim? =))

D.
mp3 + špunty
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od Mirek »

Fotolaik :
Byl to muj nazor .. Monte si napsal take svuj .. Proc merite kazdemu jinym metrem ?? To ze zde nemam pripevky(co do poctu) snad nesnizuje muj narok na "nazor" ...nekteri i zde me znaji roky z jineho fora,zde jsem si delal registraci jen z duvodu, ze je vyzadovana adminem pri cteni pro primo vlozene obr apod .. Je li problem, ze jsem se vyjadril z Vaseho pohledu neuctive k Motemu, ktery prasil prodejni vlakno nemistnou poznamkou, nemam problem - respektuji a klidne me zruste registraci .. Preziju ...
Tomas - fotolaik
Tak prima, Monte se namontoval kam neměl a napsal, co neměl - a mám ten dojem, že to bohužel není naposled (ale nikdo ho tady taky za to nechválí), ale aspoň se omluvil. Ale že ty se místo omluvy za zcela evidentní hrubiánství ještě cítíš ukřivděný jako nějaký malý kluk a urážíš se jak slečinka, to tedy zírám. Vidím. že Monte je docela splachovací, že si nechal, tak vynadat. Ale zkus se Fotolaiku zamyslet nad tím, jak tobě by se líbílo, kdyby tebe někdo jiný veřejně nazval slaboduchým jedincem, jak by ses cítil ty ?

Ty to pravděpodobně nechápeš, ale je zásadní rozdíl mezi kritikou něčeho a někoho. Monte kritizoval (i když to ani asi nebyla kritika, ale zřejmě pokus o vtip na nevhodném místě) poslechovku ale ne jejího majitele (on nikoho neurážel - on nenapsal, že takovou poslechovku může mít jenom slaboduchej jedinec, nebo něco podobného), ale tys hodně nevybíravým způsobem kritizoval ho a to je hodně osobní.

Jo a jenom mimochodem já v té poslechovce byl....ale nemám potřebu o tom jaké to bylo tady psát.
BVaudio

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od BVaudio »

Patrí k "slušnosti" aj to že nick aretax sa schováva (má to uvedené v profile) za mail svojho zamestnávateľa, a v podstate aj za názov firmy? Odkiaľ píše rôzne maily, a keď dostane odpoveď, ktorú si zaslúži, tak sa zťažuje u zamestnávateľa? Neporušuje to žiadne pravidlo?
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od Peer »

To je pěkná demagogie!
To bys mohl pokazovat na to, že Mark Levinson se schovává za konstruktéra, Zappa
za hudebníka, Pamela za silikony... atd.
Už toho napadání nechte a estébácký praktiky na žádné fora netahejte.
To myslím obecně.
Takovej hnus, co se objevuje poslední dobou zcela koresponduje s náladami ve společnosti.
Divím se, že se do toho nechávají zatáhnout i lidé, které osobně znám a vždy se
jevili pohodově.
Prostě je to hrůza a je to spíš k pláči.
Odar

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od Odar »

Nick je vedlajsi - ide o ten e-mail.
BVaudio

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od BVaudio »

Peer
Ak sa ti zdá normálne, že používa aj v profile aj v komunikácii s ľuďmi mail svojho zamestnávateľa/šéfa, ktorý sa potom iným za zaslúženú odpoveď (čo aretaxovi napíšu na adresu, z ktorej im písal) vyhráža políciou, tak to je provokatérska eštébacka praktika. Nie to, že sa na to poukáže.
Mark Levinson se schovává za konstruktéra, Zappa
za hudebníka, Pamela za silikony...
.. a Peer za anglickú šľachtu.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od aretax »

BVaudio píše:Patrí k "slušnosti" aj to že nick aretax sa schováva (má to uvedené v profile) za mail svojho zamestnávateľa, a v podstate aj za názov firmy? Odkiaľ píše rôzne maily, a keď dostane odpoveď, ktorú si zaslúži, tak sa zťažuje u zamestnávateľa? Neporušuje to žiadne pravidlo?
Omyl. Aretax sa nesťažuje u zamestnávateľa, ale dotyčný poslal na adresu jeho zamestnávateľa výhražný e-mail v presvedčení, že to je aretax. Tento mail je uložený a kedykoľvek ho je možné dokladovať aj s adresou a časom odosielateľa.
Čo sa týka "schovávania sa" - prečo súdiš práve Ty? Ty sa voláš BVa? To asi nie. Za koho - čo sa schovávaš Ty? Nikto na tomto fóre nekomentuje, odkiaľ maily píšeš Ty, alebo ktokoľvek iný. Ak porušujem pravidlo, tak ho potom porušujú všetci členovia fóra. Všetci sú anonymní a preto tieto fóra vyzerajú tak, ako vyzerajú. Tak prosím Ťa, nekomentuj to, čo nevieš.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od aretax »

A ešte niečo - podľa vyjadrenia BVa a poniektorých ďalších je úplne vporiadku, keď si niektorý člen fóra zistí adresu iného člena, potom ju zverejní. Následne posiela výhražné listy. Sám pritom zostáva anonymný. BVa, pokús sa na to pozrieť aj z tej druhej strany. Ako by sa to páčilo Tebe? S niekým si na fóre nerozumieš a začneš ho napádať v súkromí? Alebo on Teba? To je v poriadku? Podľa Teba je chyba v tom, že ten napadnutý nezverejní svoju adresu? Aj keď si my dvaja nerozumieme po stránke hifi, nechápem Tvoj postoj.
Záver je taký, že naozaj sa na týchto fórach nemá zmysel prezentovať. Navyše, môže to byť aj nebezpečné. Dnes som to ja, kto to bude nabudúce?
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
knoflik
Příspěvky: 46
Registrován: 25 dub 2012 20:23

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od knoflik »

Myslim si, ze highendforum zostava asi poslednou baštou, kde sa snazi udrat aky, taky poriadok medzi komunikaciou a odseparovat večnych rypacov. Staci pozriet na udelene posledne bany. V inom fore su praktiky tychto clenov akceptovane a vznika tam chaos a stale dookola urazanie bez konca.
jimmi
Příspěvky: 551
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od jimmi »

Páni a Páni-toto špinavé prádlo si perte na inej pračke a nie tu .Dakujem.
Odar

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od Odar »

aretax píše:keď si niektorý člen fóra zistí adresu iného člena
Dotycny pouzil e-mail, ktory si uviedol v svojom profile (a uvadzas ho aj v svojich inzeratoch napr. hifionline). Nikto nic nezistoval. Pouzil to, co mas v profile.
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: Slušná komunikace na našem foru

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

aretax píše:Čo sa týka "schovávania sa" - prečo súdiš práve Ty? Ty sa voláš BVa? To asi nie. Za koho - čo sa schovávaš Ty?
Ja ti napoviem
http://www.bvaudio.sk/kontakt.htm
Odpovědět