terahera

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: terahera

Příspěvek od Frogyman »

SPU :thumbup:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
dr.fish
Příspěvky: 329
Registrován: 05 lis 2018 17:56

Re: terahera

Příspěvek od dr.fish »

Koukám, že Onkyo zmizelo, to hraješ přímo z Oppo do koncáků?
OPPO 105DCaseaMkII., PRIMARE BD32Casea, CXU, Pannde PD-6 Elite, Cineultra V204
PRIMARE SP33Casea, 4xCAMBRIDGE 851WCasea, hlavní B&W 803D2, centr B&W HTM2D2, zadní B&W 804D2, sub 2xREL Britannia B1,TV Panasonic TX-65JZ2000E
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

dr.fish píše: 29 zář 2021 10:39 Koukám, že Onkyo zmizelo, to hraješ přímo z Oppo do koncáků?
Jj,při nějakém testu,už ani nevím jakém,jsem procesor vyřadil a zapojil Oppo analogově přímo do koncáků a zvuk byl lepší,líp odseparovaný,pevnější na spodu,nejvíc to bylo znatelné v akčních zcénách.Vždy jsem žil v domnění,že preamp musí být předřazen,ale zde to tak není,zřejmě jsou v Oppo lepší převodníky,takže šel procesor do světa.A asi bys nevěřil,kdo jej odemě koupil :cool: Byl to ten člověk,od kterého jsi jej koupil ty,než si ho prodal mně :lol:
P.S.Co popisuji platí pouze u multikanálu,ve stereu je to jinak,tam jedu do integráče,takže preamp je vlastně předřazen
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
dr.fish
Příspěvky: 329
Registrován: 05 lis 2018 17:56

Re: terahera

Příspěvek od dr.fish »

Svět je malej, takže mne nepřekvapuje ten koloběh. Všichni se tu známe, anebo známe své známé...
U toho Oppa ti to věřím, jelikož ačkoli to Onkyo byla vlajková loď, Oppo Casea ho rozdrtí vždycky. Takže bylo to Onkyo v řetězci vlastně zbytečné. Jiné by to ale bylo bez tuningu Casea, to by mělo Oppo asi problémy. :-? Zkoušel jsem takto CXU a byl to průser.
Teď zrovna Oppo Casea poslouchám zapojené XLR přímo do koncáků ve stereu. Takový zvuk by spoustě lidem stačil do konce života. A já jim závidím tu spokojenost. A těším se na vytuněný SP33, protože to bude ještě mnohem lepší.
OPPO 105DCaseaMkII., PRIMARE BD32Casea, CXU, Pannde PD-6 Elite, Cineultra V204
PRIMARE SP33Casea, 4xCAMBRIDGE 851WCasea, hlavní B&W 803D2, centr B&W HTM2D2, zadní B&W 804D2, sub 2xREL Britannia B1,TV Panasonic TX-65JZ2000E
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: terahera

Příspěvek od fox »

terahera píše: 29 zář 2021 09:15 Je to Technics 1210mk2,je to vlastně pravý opak konstrukce mého prvního kolotoče.Technics je pevný directdrive,The Classic odpružený beltdrive,takže teď mohu využít výhod obou konstrukcí :angel: Technicse jsem zatím předrátoval,signálové VDH 501hybrid silver,napájecí VDH Mainserver a čeká na přenosku SPU Classic
Chce to nožičky Isonoe a Achromat. :thumbup:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Tak Achromat každopádně,ten mám i na druhém kolotoči a max spokojenost,nožičky asi použiji také stejné jak na druhém gramci,jsou to magnetické s keramickýma kuličkama ve stylu ceraball :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: terahera

Příspěvek od fox »

Isonoe vyrábí nožičky specielně pro tvůj gramofon. Kuličky nebrat. Nožky musí být odpružené.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Quentin

Re: terahera

Příspěvek od Quentin »

Na domácí posloucháníčko naprosto zbytečné...navíc je narušena původní koncepce gramofonu :silent:

PS: sám výrobce uvádí: effectively reduces vibration / lessens feedback, especially in high-SPL environments such as nightclubs / live performance venues ...a to si myslím, že nikdo doma nemá :lol:
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

fox píše: 30 zář 2021 07:10 Isonoe vyrábí nožičky specielně pro tvůj gramofon. Kuličky nebrat. Nožky musí být odpružené.
Ty nožičky jsou odpružené,jsou magnetické a na vrchu je ještě část s kuličkama,funguje to perfektně,odzkoušeno a třeba Dasta to na své 1210ce používá a je spokojen :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: terahera

Příspěvek od Dasta »

Lze provádět upgrade neustále
Funk It nabízí talíř ze svého materiálu na který se presroubuji magnety z původního talíře, lepší ložisko,dale lze provést externí zdroj napětí, výměnu ramene, usazení do soklu, různé nožky,předratovat do stříbra.....
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Quentin

Re: terahera

Příspěvek od Quentin »

...a nebo také odnést do nebezpečného odpadu a koupit lepší gramofon :lol:
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: terahera

Příspěvek od valderon »

Quentin píše: 30 zář 2021 08:50 ...a nebo také odnést do nebezpečného odpadu a koupit lepší gramofon :lol:
Promiň, ale to je i jako vtip dost blbost....
Toto je gramofon, který i po tuningu pořád stojí směšné peníze a přehraje konkurenci i o řády dražší, o kvalitě provedení nemluvě. V mém okolí je pár lidí má a jsou to po všech stránkách výborné gramofony.
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: terahera

Příspěvek od Dasta »

To klidně můžeš udělat, vždyť ho máš taky Quentine.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Quentin

Re: terahera

Příspěvek od Quentin »

Dasta píše: 30 zář 2021 09:01 To klidně můžeš udělat, vždyť ho máš taky Quentine.
A, nechci @teraherovi plevelit vlákno (omlouvám se za OT)
B, NE to opravdu NE :lol: DIY a domácí tunning co svět dal není má parketa a doslova mě to odpuzuje!
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: terahera

Příspěvek od Dasta »

Quentin,
já ale nemyslel,aby jsi prováděl tuning gramofonu.
Já jsem chtěl říct, že ho taky můžeš odnést do nebezpečného odpadu.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Quentin

Re: terahera

Příspěvek od Quentin »

terahera píše: 29 zář 2021 09:15 ...a čeká na přenosku SPU Classic
Jestli se mohu zeptat, kupuješ novou (kde?) a nebo 2nd Hand (taky kde?)?
Děkuji
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Quentin píše: 30 zář 2021 11:06
terahera píše: 29 zář 2021 09:15 ...a čeká na přenosku SPU Classic
Jestli se mohu zeptat, kupuješ novou (kde?) a nebo 2nd Hand (taky kde?)?
Děkuji
Něco najdu ve zběrném dvoře
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Quentin píše: 30 zář 2021 09:16
Dasta píše: 30 zář 2021 09:01 To klidně můžeš udělat, vždyť ho máš taky Quentine.
A, nechci @teraherovi plevelit vlákno (omlouvám se za OT)
B, NE to opravdu NE :lol: DIY a domácí tunning co svět dal není má parketa a doslova mě to odpuzuje!
Oba dva gramofony mám proti výrobní verzi DIY a domácky tuněné a věř,že hrají úplně jinak,mnohem,mnohem lépe,takže neodsuzuj.Klidně se někdy zastav na poslech a můžeš sám posoudit :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Quentin píše: 30 zář 2021 08:50 ...a nebo také odnést do nebezpečného odpadu a koupit lepší gramofon :lol:
...a nebo také to dělat jako ty :smile: Koupit lepší gramec a pak ho s hrůzou reklamovat a třást se,jak to dopadne,koupit preamp a zjistit,že je vadný,koupit repro,které se rozlepí a zas reklamovat a nevím co vše jsi vlastně v nedávné minulosti řešil.... :lol:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: terahera

Příspěvek od PavelDosko »

pekny strojek, prekabatis ho jako Honza ?
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

PavelDosko píše: 30 zář 2021 12:50 pekny strojek, prekabatis ho jako Honza ?
V tomto nejsem ještě rozhodnut :-? Na jedné straně bych ho chtěl dovést do dokonalosti jako Honza,na straně druhé bych zas chtěl,ať zůstane co nejvíce zachován jako Technics :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: terahera

Příspěvek od YamahaMan »

[/quote]

V tomto nejsem ještě rozhodnut :-? Na jedné straně bych ho chtěl dovést do dokonalosti jako Honza,na straně druhé bych zas chtěl,ať zůstane co nejvíce zachován jako Technics :cool:
[/quote]

Tak to ti nezávidím a podľa mňa to je neriešiteľný problém.
Ale viem ako to myslíš. Držím palce.
Asi by to vyriešila Technics SL-1000R -ka ale to je iná liga...
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Tak tu jsem zatím ve sběrném dvoře nenašel :lol:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: terahera

Příspěvek od aretax »

terahera píše: 30 zář 2021 23:53 Tak tu jsem zatím ve sběrném dvoře nenašel :lol:
A čo tak si niečo vyrobiť? Ja som sa k tomu odhodlal práve preto, lebo naozaj kvalitný gramofón pod 10000 € nekúpiš a navyše si môžem zvoliť ramienko, aké chcem a nemusím robiť kompromisy pri výbere materiálov (napr. dural, bronz, ebenové drevo a pod.) a hlavne nepoužil som ani gram plastu. Ak chceš, poskytnem Ti výrobné výkresy. Vzhľadom na nekontrolované zvyšovanie cien ani to nie je lacná záležitosť, ale v konečnom dôsledku Ťa kvalitný gramofón bude stáť asi toľko, ako nový Signature 10 (samozrejme, najviac ovplyvní cenu ramienko).
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Tak jsem se nechal inspirovat Zattym a také použil prkna :angel: Použil jsem je na podložení gramců a musím uznat,že zvukově to jde sakra poznat.Jestli je to u mě k lepšímu zatím psát nebudu,nechám tak týden a pak vyhodnotím :cool:

Obrázek

Obrázek
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: terahera

Příspěvek od YamahaMan »

No v každom prípade ladí oku. Zvukovo uvidíš...
Ground-It Carbon si neskúšal?
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: terahera

Příspěvek od Dieter Burmester »

Nozicky Technicse precuhuji! :eek:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Dieter Burmester píše: 13 říj 2021 07:28 Nozicky Technicse precuhuji! :eek:
Jj,na Technicse kousek chybí,asi pořídím jiný gramofon :lol:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

A takhle by to mělo vypadat,kdyby byla má inspirace kompletní :cool:
IMG-20211012-WA0002.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: terahera

Příspěvek od lubin »

trošku předizajnovaný :-)
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
koudy42

Re: terahera

Příspěvek od koudy42 »

K takove signature uz chybi k dokonalosti jen akt samotneho hifisty poveseny za sestavou :lol: :ymdevil:.
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: terahera

Příspěvek od efičák »

Vidím plac na třetí gramofon.
Ve stereu se centr nepoužívá. O magnetické pole se postará nerez.
Napadá mě změna, klasický těžký gramec s těžším ramenem jako Fidelity Research.
Zvuk dobrý - všechno dobré
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: terahera

Příspěvek od Frogyman »

moje řeč :thumbup: :lol:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

koudy42 píše: 13 říj 2021 08:35 K takove signature uz chybi k dokonalosti jen akt samotneho hifisty poveseny za sestavou :lol: :ymdevil:.
To bude v podstatě vrchol mého díla,za sestavou dřevěný difuzor poskládaný z 5000ks hranolků a z něj vytvořen můj portrét :smile:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: terahera

Příspěvek od PavelDosko »

ty napisy nakonec nebudou blikat ?
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

efičák píše: 13 říj 2021 09:21 Vidím plac na třetí gramofon.
Ve stereu se centr nepoužívá
Ahoj Aleši
S tím centrem se mýlíš,používám ho ve stereu a dost zásadně,kde bych odkládal štěteček na očištění lp a obal právě hraného lp :lol:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

PavelDosko píše: 13 říj 2021 10:39 ty napisy nakonec nebudou blikat ?
Nakonec jsem po dlouhé úvaze,vzhledem ke skokovému růstu ceny elektřiny,od této fáze tuningu upustil :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Ještě teď musím doufat v Zattyho schovívavost,aby nebylo mé vlákno smazáno kvůli porušení autorských práv :eek: :-?
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: terahera

Příspěvek od zatty »

terahera píše: 13 říj 2021 11:53 Ještě teď musím doufat v Zattyho schovívavost,aby nebylo mé vlákno smazáno kvůli porušení autorských práv :eek: :-?
Neboj ode mne nic nebude... řeknu to takto, se dřevěnými podstavci si hraji dlouho a vím jaké jsou v nich rozdíly a prostě mají vliv ať si říká kdo chce co chce. Včerejší letmá návštěva u tebe mi to jen potvrdila. Samo se stavím ještě abych poslechl déle, včera toho bylo hodně na čas vše. Takže nějaké závěry si nechám na později
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Zdar všem při večeru :angel: Před časem jsme zde na fóru(naše balkánská klika) psali o distribučních lištách Furugescu a našem balkánském projektu,kdy se snažíme tyto již tak skvělé lišty,dostat do nějakého maxima.Takže lišty jsou už ve finále a dělají se konkrétní kusy pro konkrétní balkánce,díky čemuž se mi dostalo skvělé příležitosti si vyzkoušet naráz několik typů.Všechny jsou dle mně top,jen mají každá jiný zvukový charakter(díky použitým materiálům).Přikládám foto hotových kusů,kdy jedna je v měděném tělě a prodrátována solidcore stříbrem do hvězdy(neskutečná drbačka :crazy: ),druhá je v měděném těle prodrátována mědí(licna) do hvězdice a třetí je v nerezovém těle prodrátována solidcore stříbrem do hvězdice,jako první kus.Je až dechberoucí,jak je zařazení lišty do řetězce brutálně znát,a to bez ohledu,jestli se používá filtrace,či ne.Věřím,že časem napíší sami majitelé konkrétních kusů,jak se to u nich chová v konkrétních instalacích :cool:

Obrázek


Obrázek
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Odpovědět