terahera

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Speciálně pro Janika
Nemám chuť se rozepisovat o kabelu člověku,který jinde psal,že na kabely nevěří a že si konkrétně kabely od rixe pořídil jen kvůli pocitu,protože rozdíl nepozná.Takže bych ocenil,kdybys mi neplenil vlákno otázkami kolem kabelu,jakéhokoliv,moc děkuji za pochopení
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Janik
Příspěvky: 1654
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: terahera

Příspěvek od Janik »

terahera píše: 10 čer 2021 22:11 Speciálně pro Janika
Nemám chuť se rozepisovat o kabelu člověku,který jinde psal,že na kabely nevěří a že si konkrétně kabely od rixe pořídil jen kvůli pocitu,protože rozdíl nepozná.Takže bych ocenil,kdybys mi neplenil vlákno otázkami kolem kabelu,jakéhokoliv,moc děkuji za pochopení
Precitaj si svoje komenty keď si začínal s hifi. Viac k téme mojich prvých poctivých napájacích kabloch všetko.

Čo sa týka mojej otázky ohľadne konštrukcie furutech káblov, ktore si tu zdieľal. Co bolo zle na tej otázke?! Viacerí ľudia sa tu dopytovali ci sa jedna o originál alebo fake. Potvrdil si, že ide o originál metráž nepotvrdil si koncovky. Tiež si nenapísal aku konkrétne metráž si použil. Co je zle sa neopytat resp. prečo máš problém napísať označenie kábla a kde si kúpil koncovky?!

Len nerozumiem načo niečo ukazujes a nič bližšie k tomu nenapíšeš ale tak jasne je to tvoje právo a ja to rešpektujem.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

A ty si přečti své začátky zde,kdy se v tomto ohledu nemůžeš se mnou přeci vůbec srovnávat :oops: Já se posunoval stylem,kdy jsem vždy byl rád za jakoukoliv radu jiných.Ty jsi od začátku vždy jen vyzvídal,pak jsi přispívající označil pocitáři,udělal si po svém a následně změnil nick s tím,že jsi vlastně použil rad,které ti byly dány,pouze se změnou nicku tam a zpět.Promiň mi tedy,že konkrétně tebe beru trochu jinak :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Janik
Příspěvky: 1654
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: terahera

Příspěvek od Janik »

terahera píše: 10 čer 2021 22:29 A ty si přečti své začátky zde,kdy se v tomto ohledu nemůžeš se mnou přeci vůbec srovnávat :oops: Já se posunoval stylem,kdy jsem vždy byl rád za jakoukoliv radu jiných.Ty jsi od začátku vždy jen vyzvídal,pak jsi přispívající označil pocitáři,udělal si po svém a následně změnil nick s tím,že jsi vlastně použil rad,které ti byly dány,pouze se změnou nicku tam a zpět.Promiň mi tedy,že konkrétně tebe beru trochu jinak :cool:
Neviem o tom ale tak ok. Možno by bolo fajn nechat to. Ja ti tu už nebudem prispievať.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Děkuji :thumbup:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Je to ale někdy dřina ten poslech :cool:

Obrázek
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Urbino
Příspěvky: 659
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: terahera

Příspěvek od Urbino »

Máro i mi to hraje po několika rumech prefektně :clap: :clap: A tak to má být.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Tak dnes pokračovalo naše balkánské tažení,které začlo o víkendu srazem balkánské kliky na Bystřičce,a to návštěvou Valderona a poslechem jeho skvostné sestavy.Hned ze startu musím říct,že od mé poslední návštévy u něj nezůstal kámen na kameni :eek: O své sestavě se,pokud bude chtít,snad rozepíše sám,tak nebudu zde psát jednotlivé jeho miláčky :cool: Ale jeho brutální magický gramofon Transrotor se třemi rameny zmínit musím :cool: Neskutečný macek,krasavec,prostě kouzelný stroj,na něj se jen stačí dívat a nemusí ani nic hrát,už tak je to zážitek.Jinak zvuk u Jardy je prostě velký,neskutečná zcéna,koncert přímo před očima,fakt brutální zážitek.Jardo díky moc za pohoštění,pokec a skvělý poslechový zážitek,na který se jen tak nezapomíná.A snad se ve svém vlákně rozepíšeš víc o své vymazlené sestavě,dáš mraky fotek,ať to všichni vidí,byla by to škoda :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Dasta
Příspěvky: 1451
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: terahera

Příspěvek od Dasta »

Též jsem se zúčastnil navstevy u valderona, v podstatě stejné dojmy jako Mára.
Největší přínos byl porovnání tří špičkových přenosek pres preamp phono Brinkman.
Úžasná zkušenost, málokde proveditelná, zážitek nepřenositelný.
Zvuk na horní možnosti přístrojů, hifistický svátek.
Jarku dekuji mnohokrát.
PS
Píší z mobilu, skládá si to slova jak chce, nevím jak je to možné, původní věta nemusí vyjádřit vyznam
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: terahera

Příspěvek od slayers »

Jste to tam dobrá banda, nelze jinak nežli závidět takovýhle sešn :thumbup: .
Dobrý pokec a poslech výborné sestavy vždycky nakopne k posunutí dál.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
Tom_TA
Příspěvky: 10
Registrován: 06 led 2021 17:47
Bydliště: Ostrava

Re: terahera

Příspěvek od Tom_TA »

Dasta píše: 28 črc 2021 09:50 Největší přínos byl porovnání tří špičkových přenosek pres preamp phono Brinkman.
Omlouvám se že se sem takhle vtírám, ale kdybyste třeba při jedné z příštích akcí chtěli k tomu phono preampu slyšet i kombo Brinkmann Mono/Marconi/Nyquist, tak když budou chlebíčky, tak to klidně přivezu :angel:
HonzaE
Příspěvky: 418
Registrován: 21 úno 2019 22:33

Re: terahera

Příspěvek od HonzaE »

slayers píše: 28 črc 2021 09:57 Jste to tam dobrá banda, nelze jinak nežli závidět takovýhle sešn :thumbup: .
Dobrý pokec a poslech výborné sestavy vždycky nakopne k posunutí dál.
Jj setkani muselo byt fajn. :thumbup: Snad bychom casem mohli neco vymyslet i v tom nasem kraji.

Sorry Maro za OT v tvem vlakne. :angel:
Oppo BDP-105D (EU) Casea mk2+zdroj
Tesla NC580 s Ortofon Super OM20, Trichord Dino MkIII / Aiwa AD-F600
Hegel H200, Denon AVC-A11XV
Magnat Vintage 620, 410, Center 6
kabeláž Sroll, Oehlbach, Audioquest, Supra, Viablue, filtry Supra
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: terahera

Příspěvek od Frogyman »

Tom_TA píše: 28 črc 2021 13:46
Dasta píše: 28 črc 2021 09:50 Největší přínos byl porovnání tří špičkových přenosek pres preamp phono Brinkman.
Omlouvám se že se sem takhle vtírám, ale kdybyste třeba při jedné z příštích akcí chtěli k tomu phono preampu slyšet i kombo Brinkmann Mono/Marconi/Nyquist, tak když budou chlebíčky, tak to klidně přivezu :angel:
No vida, Mono bych slyšel velice rád... Marconi mi už nějakou chvilku společně s Edisonem dělá společnost :angel:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: terahera

Příspěvek od valderon »

HonzaE píše: 28 črc 2021 14:15
slayers píše: 28 črc 2021 09:57 Jste to tam dobrá banda, nelze jinak nežli závidět takovýhle sešn :thumbup: .
Dobrý pokec a poslech výborné sestavy vždycky nakopne k posunutí dál.
Jj setkani muselo byt fajn. :thumbup: Snad bychom casem mohli neco vymyslet i v tom nasem kraji.

Sorry Maro za OT v tvem vlakne. :angel:
Myslím si, a promiň Marku, že píši v tvém vlákne, že toto určitě není OT. Pokud fórum dokáže spojit lidi i reálně, je to paráda. Už je v republice několik klik, proč by nemohla být nová 👍👍👍
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: terahera

Příspěvek od Frogyman »

Přesně tak, klik jsou mraky, ale většina je uzavřená a nikde neventilují, co dělají.
BTW - myslím, že dřív nebo později do takovéto uzavřenosti dospějeme i my...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Dasta
Příspěvky: 1451
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: terahera

Příspěvek od Dasta »

V rámci balkánského tažení jsem dnes navštívil Máru (terahera).
Nebyl jsem u něho pomalu dva roky,zvuk se mu zase posunul k lepšímu,diky novému phono pre a nové kabeláži.Reprodukce je přesnější s výborně podanými basy,poslouchané skladby z lp byl zážitek.
Mára vlastně zorganizoval balkánské setkání, když všechny obvolal, ať přijedou na Bystřičku, že tam v sobotu prijedu na dovolenou.Prijel Saša, Jarek, Mára a Lubor.
Byl jsem až dojat, že jsme se všichni sešli a mohli pokecat.
Máro díky za vše a brzo se ukaž.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Bylo mi ctí :angel: Ono to přeci ani nešlo,něco nevymyslet,když jsem se dověděl,že budeš týden dovolenkovat kousek ode mě :cool: Super je,že balkánská klika je pro každou "autocenzura",takže domluvit kluky,aby na víkend dojeli,byla hračka :thumbup:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Zdar všem při neděli :angel: Tento víkend,který asi je jeden z posledních horkých,jsem vytáhl děti a jel kempovat a skončil v kempu na okraji Olomouce.Při této příležitosti jsem navštívil člena Koudy42,který bydlí nedaleko kempu :cool: Děti se koupali v bazénu a mi se vrhly na poslech jeho sestavy.Oproti loňsku,kdy jsem byl u něj naposledy,nezůstal kámen na kameni :eek: Jiné repro,jiné železo,snad jen cd přehraváč zůstal původní.Co se týče zvuku,tak se Koudy posunul do zcela jiné dimenze :thumbup: Zvuk je hutný,pěkná stereozcéna,prostor a separace na výborné úrovni,zvuk je klidný,vyrovnaný,na cenu jeho sestavy až překvapivý.Trochu mi vadilo takové jakoby zastření,což jsem mu i řekl,ale to je věc,která lze řešit,dle mého velká rezerva v napájení jeho setupu.Díky moc za poslech,pohoštění(samozřejmě pivko :lol:) a budu čekat teď já na tebe u mně :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
PGH
Příspěvky: 3195
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: terahera

Příspěvek od PGH »

To je škoda ze jsem to nevěděl, stavil bych se!
koudy42

Re: terahera

Příspěvek od koudy42 »

Diky za navstevu Marovi :razz:, byla to pohodova poslechova session a jsem rad za nestranny nazor a tipy, jak posunout sestavu zase o maly stupinek vys. Dulezite je, ze je na cem stavet. Tesim se na poslech u tebe!

@PGH - bylo to docela na rychlo upecena akce a vzhledem k teplotam jake panuji ted o vikendu, je lepsi separe poslech, protoze monobloky maji 50°C, coz je docela peklicko v 14m2, Pocitam s tebou, domluvime se na primo, pocasi ted bude poslechu prat :). Zaroven budu rad, kdyz poslechneme Moon s KEF :thumbup:
PGH
Příspěvky: 3195
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: terahera

Příspěvek od PGH »

Jasné 😎
bali858

Re: terahera

Příspěvek od bali858 »

koudy42 píše: 22 srp 2021 11:45 Diky za navstevu Marovi :razz:, byla to pohodova poslechova session a jsem rad za nestranny nazor a tipy, jak posunout sestavu zase o maly stupinek vys. Dulezite je, ze je na cem stavet. Tesim se na poslech u tebe!

@PGH - bylo to docela na rychlo upecena akce a vzhledem k teplotam jake panuji ted o vikendu, je lepsi separe poslech, protoze monobloky maji 50°C, coz je docela peklicko v 14m2, Pocitam s tebou, domluvime se na primo, pocasi ted bude poslechu prat :). Zaroven budu rad, kdyz poslechneme Moon s KEF :thumbup:
Tak jsem hledal tve vlákno, ale nenašel jsem. Škoda ze se nemůže člověk podívat o čem je vlastně řeč.
koudy42

Re: terahera

Příspěvek od koudy42 »

Nechci to tu Marovi frasit, cili Jen strucne slo o tohle vlakno viewtopic.php?f=17&t=7423. Premyslim, ze si zalozim si vlastni :cool:.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

To bys měl :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
zatty
Příspěvky: 554
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: terahera

Příspěvek od zatty »

Jelikož včera bylo hnusně tak sem zavítal k Marovi na jeho nové upgrady sestavy. Sice vím jaké to byly díly, ale vždy sem je slyšel jen pouze jako test samostatně takže teď nastal čas to slyšet v celku. Marovi sem vždy tak trochu nadával, že mu to jede extrémně od spodku jako v nějakém Jazzovém klubu, což je fajn a vždy to byl zážitek poslouchat gramofon aj s tím mým malým ale.... Upgrady byly složité a zajímavé a pln očekávání po dílčích posleších sem se těšil na komplet. A ano.... super super :clap: :clap: , konečně to není ten přímý klubový zvuk se základním charakterem hutnosti. Celé se to otevřelo, hutnosti a plnosti spodku až nad hlavu. Zadní scéna mnohem lépe vykreslená, nástroje jdou daleko citelněji slyšet a jsou více separované, jelikož už jim to nebere ta obrovská klubová hutnost. Celý poslech jakékoliv skladby se zvedl o 2 levely. Teď se mi to moc líbí, konečně si to sedlo a hraje to na plno :thumbup: Tyto upgrady u tebe řadím na stejnou výši jako pořízení lampy od Canoru. ^:)^ ^:)^
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2561
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: terahera

Příspěvek od PavelDosko »

Super. Kde ty zebriky levelu vlastne konci ?
neni placka, neni highend
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: terahera

Příspěvek od valderon »

PavelDosko píše: 25 srp 2021 12:34 Super. Kde ty zebriky levelu vlastne konci ?
Nikde... Cíl není důležitý, ale ta cesta, plná hudby, zábavy a všeho, co je kolem. Kamarádi, radost z posunu. Cesta je cíl..
Navíc, dlouho říkám, že od jisté úrovně to není ani tak líp, jako spíš jinak :smile:
zatty
Příspěvky: 554
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: terahera

Příspěvek od zatty »

valderon píše: 25 srp 2021 12:43
PavelDosko píše: 25 srp 2021 12:34 Super. Kde ty zebriky levelu vlastne konci ?
Nikde... Cíl není důležitý, ale ta cesta, plná hudby, zábavy a všeho, co je kolem. Kamarádi, radost z posunu. Cesta je cíl..
Navíc, dlouho říkám, že od jisté úrovně to není ani tak líp, jako spíš jinak :smile:
přesně to říkáš: již delší dobu používám zkratku 3S což jsou tří slova: hraje to jinak
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
fufin
Příspěvky: 46
Registrován: 31 led 2020 09:18

Re: terahera

Příspěvek od fufin »

Janik píše: 10 čer 2021 22:38
terahera píše: 10 čer 2021 22:29 A ty si přečti své začátky zde,kdy se v tomto ohledu nemůžeš se mnou přeci vůbec srovnávat :oops: Já se posunoval stylem,kdy jsem vždy byl rád za jakoukoliv radu jiných.Ty jsi od začátku vždy jen vyzvídal,pak jsi přispívající označil pocitáři,udělal si po svém a následně změnil nick s tím,že jsi vlastně použil rad,které ti byly dány,pouze se změnou nicku tam a zpět.Promiň mi tedy,že konkrétně tebe beru trochu jinak :cool:
Neviem o tom ale tak ok. Možno by bolo fajn nechat to. Ja ti tu už nebudem prispievať.
To není OK, on celkově Terahera pěkně plácá, do PM píše nesmysly, mne konkrétně že jsem ho prý slovně napadl, a to na úkon toho, že jsem si dovolil u jeho kamaráda tlačit cenu dolů, to se mu zase nepozdávalo mé jednání.
Nedávno jsem zde četl, jak někoho zabije nějaký kabel, co si kdosi vyrobil. Psal, že také jen vyzvídám, no prostě mimo, to jsem také napsal.
ON prostě rád řeší lidi =)) Takže já mám názor jasný - Zbytečnost.
Dokonce - PŘEMNLOUVAL LIDI, ABY MI NEPSALI! (*)



(Edit by ML)
To Fufin:
Prosím, přesuň praní osobního špinavého prádla do SZ, na HEF to nepatří.

To Terahera:
Rozhodni si jestli nechceš osobní výpady přesunout do Koreji
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Lulin
Ty něco hulíš,nebo se takhle chováš normálně :-?
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Jinak k osobnímu útoku lulina(asi při vymýšlení svého nicku fufin zaměnil obě l za f),bych řekl jen to,že lže a to veřejně.Já mu nic nepsal sám od sebe,naopak psal SZ on mně,kde jsem mu,vzhledem k jeho chování na fóru,odmítl poskytnout radu,nacož mě následně ve svém stylu vyčinil.Další lží a výplodem jeho choré mysli je,že jsem něco řešil ohledně jeho nevím jaké koupě a tlačení ceny dolů od kamaráda.Vůbec nevím,o čem točí,buď si mně s někým spletl,nebo výplod jeho zvrácené fantazie.A že někoho přemlouvám,ať se s lulinem nebaví,tak to už je úplně mimo mísu,jednak jej vůbec neznám a vůbec nemám důvod se o někom takovém s někým bavit,už vůbec né někoho přemlouvat,s kým se má bavit a s kým ne.Tolik odemně k této osobě :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

ML
Nepřesouvej,ať to zde zůstane v mém vlákně,když to byl osobní výpad vůči mně
zabiny007 píše: 28 črc 2021 14:25 Přesně tak, klik jsou mraky, ale většina je uzavřená a nikde neventilují, co dělají.
BTW - myslím, že dřív nebo později do takovéto uzavřenosti dospějeme i my...
Až teď si uvědomuji,jakou jsi měl Sašo asi pravdu :sad:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4224
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: terahera

Příspěvek od Mark Levinson »

zabiny007 píše: 28 črc 2021 14:25 Přesně tak, klik jsou mraky, ale většina je uzavřená a nikde neventilují, co dělají.
BTW - myslím, že dřív nebo později do takovéto uzavřenosti dospějeme i my...
Až teď si uvědomuji,jakou jsi měl Sašo asi pravdu :sad:
[/quote]

A tak to si myslím, že by byla velká škoda. I přes některé neduhy jsem přes HEF poznal spoustu příjemných lidí, kamarádů, které spojuje tento krásný koníček.
Mark Levinson
Dasta
Příspěvky: 1451
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: terahera

Příspěvek od Dasta »

Nevěřím tomu,co napsal fufin o terahera.
Proč?
Protože Máru znám a popisovaný vzorec, který předkládá fufin je členovi terahera naprosto cizí.Takhle by s ním Mára spor neřešil,ten by ho poslal do "autocenzura" hned ze startu, protože zákulisních taktik prostě není schopen.Nemá to v povaze.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2561
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: terahera

Příspěvek od PavelDosko »

dtto Dasta
neni placka, neni highend
aretax
Příspěvky: 3070
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: terahera

Příspěvek od aretax »

fufin píše: 25 srp 2021 15:58
Janik píše: 10 čer 2021 22:38
terahera píše: 10 čer 2021 22:29 A ty si přečti své začátky zde,kdy se v tomto ohledu nemůžeš se mnou přeci vůbec srovnávat :oops: Já se posunoval stylem,kdy jsem vždy byl rád za jakoukoliv radu jiných.Ty jsi od začátku vždy jen vyzvídal,pak jsi přispívající označil pocitáři,udělal si po svém a následně změnil nick s tím,že jsi vlastně použil rad,které ti byly dány,pouze se změnou nicku tam a zpět.Promiň mi tedy,že konkrétně tebe beru trochu jinak :cool:
Neviem o tom ale tak ok. Možno by bolo fajn nechat to. Ja ti tu už nebudem prispievať.
To není OK, on celkově Terahera pěkně plácá, do PM píše nesmysly, mne konkrétně že jsem ho prý slovně napadl, a to na úkon toho, že jsem si dovolil u jeho kamaráda tlačit cenu dolů, to se mu zase nepozdávalo mé jednání.
Nedávno jsem zde četl, jak někoho zabije nějaký kabel, co si kdosi vyrobil. Psal, že také jen vyzvídám, no prostě mimo, to jsem také napsal.
ON prostě rád řeší lidi =)) Takže já mám názor jasný - Zbytečnost.
Dokonce - PŘEMNLOUVAL LIDI, ABY MI NEPSALI! (*)



(Edit by ML)
To Fufin:
Prosím, přesuň praní osobního špinavého prádla do SZ, na HEF to nepatří.

To Terahera:
Rozhodni si jestli nechceš osobní výpady přesunout do Koreji
Nechceš založiť nové fórum, kde budeš riešiť, kto a čo povedal a ako Ti ublížil? Bez ohľadu na to, že je to vlákno Teraheru, Tvoje príspevky nepatria do žiadneho fóra a už vôbec nie do high end fóra. Dokonca nepatria ani na vedľajšie fórum a to už je čo povedať !! Ak máš komplexy, lieč si ich mimo tohoto fóra. Myslím, že tu nikoho nezaujíma, kto Ťa napadol a kto Ti ublížil.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Tak jsem udělal trochu upgrade analogu :cool:

Obrázek


Obrázek
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
jupol
Příspěvky: 351
Registrován: 17 kvě 2012 18:02
Bydliště: Košice, SVK

Re: terahera

Příspěvek od jupol »

Gratulujem, máš to super. Ako hraje Technics?
Luxman L-590AX MkII, Revel Performa3 F-206, Luxman D-05u, Technics SL-1200GR, PJ Signature 10, Benz Micro ACE S L, Cadenza Black
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: terahera

Příspěvek od valderon »

Marku paráda! Blahopřeji k novému kolotoči, je vidět, že víš, co je pro tebe dobré a jdeš si za tím. Co je to přesně zač? 😉
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Je to Technics 1210mk2,je to vlastně pravý opak konstrukce mého prvního kolotoče.Technics je pevný directdrive,The Classic odpružený beltdrive,takže teď mohu využít výhod obou konstrukcí :angel: Technicse jsem zatím předrátoval,signálové VDH 501hybrid silver,napájecí VDH Mainserver a čeká na přenosku SPU Classic
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Odpovědět