Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
roberto
Příspěvky: 57
Registrován: 24 úno 2020 09:50

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od roberto »

Pochop, kvality celého zesilovače stojí na "kvalitě" levného integrovaného obvodu určeného pro spotřební elektroniku. Ten má nějaké vlastnosti dané vnitřním zapojením..je to kvazikomplementární koncový stupen, čili návrat do roku asi 1970.
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od F2014 »

Jasně. Zkus si porovnat formulace:

"Za me je to hovno zabalene do libive kastle s naprosto mimo cenovkou..."

"Postavil jsem pár zesilovačů na podobné součástkové základně a žádná sláva to nebyla. Mám tedy oprávněnou pochybnost o možnostech Moonriver, ale rád se přijedu přesvědčit, zda se má očekávání potvrdí."
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
roberto
Příspěvky: 57
Registrován: 24 úno 2020 09:50

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od roberto »

Recenze je jasná a potvrzuje moje slova

https://www.stereophile.com/content/moo ... -amplifier

je to past na truhliky kteri se nechaji obalamutit libivou kastli, vysokou cenou ..referencní v názvu :mrgreen:
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od F2014 »

Zásadní rozdíl je v tom, že recenzent si ten přístroj nejprve poslechl.
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
roberto
Příspěvky: 57
Registrován: 24 úno 2020 09:50

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od roberto »

F2014 píše: 30 črc 2021 12:45 Jasně. Zkus si porovnat formulace:

Jo uznávám šlo to říct kulantněji..

Jinak uvedený IO je oblíbený v DIY

https://pl.aliexpress.com/wholesale?cat ... +amplifier

https://neurochrome.com/collections/power-amplifiers
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od Mark Levinson »

Roberto,
proboha jak můžeš posuzovat zvuk zesilovače podle jedné součástky. Prosím, zdrž se takových komentářů a očerňování něčeho o čem nemáš očividně ani tušení. Já jsem ten zesilovač na rozdíl od Tebe slyšel a rozhodně není pravda co tady uvádíš.
Děkuji.
Mark Levinson
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od MAR »

Z mého podpisu si můžete všimnout, že nenakupuji u P. Dioka, přesto mě útoky které jsou zde vedeny, zřejmě cíleně, vadí.
Nevím zdali na Pavla nebo značku MOONRIVER AUDIO, ale nejde si toho nevšimnout, zvláště poté co jsem zesilovač slyšel.

Opravdu by mě zajímalo co jsou ,, ROBERTO " a ,, BALI585" zač.
Co to jsou za ,, Ho_na" které zde kydají, pro koho to dělají, čí snad co prodávají, že se musí ,, sr_t i na fórum.
roberto
Příspěvky: 57
Registrován: 24 úno 2020 09:50

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od roberto »

Záleží na citlivosti reprosoustav.. běžná u většiny reprosoustav je kolem 86-88 dB a 50W žalostně málo. Proto se běžně vyrábí zesilovače 100-400W do 4 Ohm..
roberto
Příspěvky: 57
Registrován: 24 úno 2020 09:50

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od roberto »

Ten výše zminovaný elektronkový zvuk je daný právě tím vysokým zkreslením. Pokud se to někomu líbí jeho věc, preferuji jinou cestu :) Podobný zvukový charakter se dá dosáhnout výrazně levněji.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od PítrsPraha »

roberto:
Co takhle jít hlásat svou slepou víru někam jinam? S hodnocením zvuku zesilovače podle jeho obrázků na monitoru, případně na základě vlastních nepodarků s jedinou společnou součástkou tady naštěstí neuspěješ. Stejně jako s "pravdami" typu 2x50 W je žalostně málo. Jsou lidé, kteřé mají citlivé repro a/nebo poslouchají potichu a těch 2x50 W je pro ně ažaž.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
roberto
Příspěvky: 57
Registrován: 24 úno 2020 09:50

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od roberto »

Říká někdo kdo má doma 2x400W/4Ω pro celkem citlivé bedny (88dB) :) Asi víš proč..
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od PítrsPraha »

Vím. Rád poslouchám dost nahlas a vyhovuje mi zvuk koncáku Parasound (při jakékoliv hlasitosti).
Jak to ale souvisí?
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
roberto
Příspěvky: 57
Registrován: 24 úno 2020 09:50

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od roberto »

Ano , jsi spokojený, i díky té výkonové rezervě která umožní nezkreslený přenos hudebních špiček... :thumbup:
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od PítrsPraha »

roberto píše: 30 črc 2021 14:59 Ano , jsi spokojený, i díky té výkonové rezervě která umožní nezkreslený přenos hudebních špiček... :thumbup:
Ano jsem, protoze, podruhe, posloucham rad dost nahlas.

Jinak, zkus se nekoho, kdo vi, o cem je rec, zeptat, jaky skutecny vykon je potreba pro tichy poslech (rekneme do 75 dB) s citlivyma bednama... Budes se hodne divit. Evidentne netusis a pak to konci nesmyslnym placanim o nedostatecnosti 50 W.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
roberto
Příspěvky: 57
Registrován: 24 úno 2020 09:50

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od roberto »

Realita je opačná, ty nevíš o čem plácáš.. je to složitější než si myslíš.
roberto
Příspěvky: 57
Registrován: 24 úno 2020 09:50

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od roberto »

Obrázek
bali858

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od bali858 »

MAR píše: 30 črc 2021 13:25 Z mého podpisu si můžete všimnout, že nenakupuji u P. Dioka, přesto mě útoky které jsou zde vedeny, zřejmě cíleně, vadí.
Nevím zdali na Pavla nebo značku MOONRIVER AUDIO, ale nejde si toho nevšimnout, zvláště poté co jsem zesilovač slyšel.

Opravdu by mě zajímalo co jsou ,, ROBERTO " a ,, BALI585" zač.
Co to jsou za ,, Ho_na" které zde kydají, pro koho to dělají, čí snad co prodávají, že se musí ,, sr_t i na fórum.
Nevím proč se do me sereš. Pouze jsem napsal ze se mi nelíbí desing, o zvuku zhola nic. Tedy jak bych mohl kazit prodej tohoto úžasného zesilovace? Který si hned bezim koupit abych nebyl nazván ........ No to víš, me tu za příspěvky platí... vzpamatuj se!
bali858

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od bali858 »

MAR píše: 30 črc 2021 13:11 Včera jsem byl po dlouhé době na delší poslech u P.Dioka ve studiu.

Hrálo se na Lawrence Audio z Luminu X1 a Esotericu K5xs, přes Westminsterlab.
No, co dodat k Westminsterlab. Excelentní top zvuk, který pro mě nemá chybu. ^:)^
Všechno to jsou komponenty z vyšší ligy, takže to není, až tak překvapující.

Co mi ovšem vyrazilo ke konci poslechu dech ^:)^ , je zvuk zesilovače MOONRIVER AUDIO.
I při bezprostředním přepnutí z top sestavy na Moonriver a bedny Horns, nepřichází pocit zklamání a v momentě, kdy se dozvídám cenu, žasnu. :clap:
V ten moment posloucháme jen Moonriver a tady je popis jak to slyším já :

Fantastický muzikální, až lampový projev s výbornou kontrolou spodního pásma. Slušná dynamika a krásně vykreslený prostor jako u Westminsterlab. Obvykle u integráču této kategorie je tichý poslech plochý, nezáživný, tady NÉ a to i při ninimální hlasitosti, navíc velice jemná regulace, žádné skoky.
Málo kdy se objeví v této třídě, takto hrající kus.
Zato Tento příspěvek bych mohl nazvat jako placená reklama na fóru takže se Chytni sám za nos Než začneš někoho napadat aby někdo nenapadl tebe aby se ti v té hlavě konečně rozsvítilo.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od PítrsPraha »

..."Nevis, o cem placas" od nekoho, kdo hodnoti zvuk audio komponentu podle obrazku na monitoru a vlatnich nepodarku se zvukem na hovno... ?

...argumentovat vykonem nutnym pro 120 dB v diskusi o tichem poslechu 75 dB na citlivych repro... ?

:lol:

Takze kloboucek a sbohem.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
bali858

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od bali858 »

K té jedné údajně nekvalitní součástce v tom zesilovači. Neříkají právě Hifisti tak rádi a často, ze sestava hraje jako jeho nejslabší článek? Tudíž i nejslabší článek v zesilovači, nebo to zde neplatí? Aneb nehodící se škrtni?
roberto
Příspěvky: 57
Registrován: 24 úno 2020 09:50

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od roberto »

F2014 píše: 30 črc 2021 11:53 @roberto: Z Tvého příspěvku se nedozvídáme o zesilovačích Moonriver naprosto nic. Zato se dozvídáme, že Ty sám jsi postavil z LM3886 zesilovač, co není žádný zázrak. A navíc jsi z toho "hovna" (jak sám píšeš) pak postavil několik dalších. Co k tomu dodat? Mít za sebou takový "úspěch", držím se ve svých formulacích při zdi.
protože evidentně nevíš o co jde, vysvětlím:

-zapojení obvodu je dané katalogovým listem https://www.ti.com/lit/ds/symlink/lm3886.pdf

Obrázek

-jak je zřejmé tento obvod stačí doplnit pár externími součástkami

Obrázek

a je hotovo. Jestli to udělám já nebo v Moonriver Audio je uplně jedno, výsledné vlastnosti- měřitelné parametry a z nich plynoucí zvuk je dán obvodem 3886. Pokud teda žiješ v reálném světě a ne šmoulím s důvěrou v to, že v Moonriver Audio tento obvod nějak očarují :mrgreen: Není ani šance že ho zapojí trochu jinak a bude hrát líp. Není to možné.

Z měření ve Stereophile jde jasně vidět že tento zesilovač zkresluje, šumí, je vysokofrekvenčně nestabilní a nemá udávaný výkon.

Výrobce ho použil z důvodu jednoduchosti a nízké ceny. Stačí doplnit pár součástek, přišroubovat jedním šroubkem a je hotovo.

Ano, nějak to funguje, s citlivýma bednama v male mistnosti to může stačit, ale rozhodně to není a ani nemůže být nějaké ultimátní řešení. Poctivě udělaný koncák vypadá jinak (viz. třeba Pitrsuv Parasound).

Z pohledu konkurenčních zesilovačů je to slušná ojebávka a tak trochu podvod. Neustálé omýlání že jsem to neslyšel je nesmyslné. Tento asi 20 let starý obvod jsem slyšel mnohokrát a vím co budu slyšet. Zvlášt v porovnání s poctivě udělanými zesilovači.
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od MAR »

bali858 píše: 30 črc 2021 20:26
MAR píše: 30 črc 2021 13:11 Včera jsem byl po dlouhé době na delší poslech u P.Dioka ve studiu.

Hrálo se na Lawrence Audio z Luminu X1 a Esotericu K5xs, přes Westminsterlab.
No, co dodat k Westminsterlab. Excelentní top zvuk, který pro mě nemá chybu. ^:)^
Všechno to jsou komponenty z vyšší ligy, takže to není, až tak překvapující.

Co mi ovšem vyrazilo ke konci poslechu dech ^:)^ , je zvuk zesilovače MOONRIVER AUDIO.
I při bezprostředním přepnutí z top sestavy na Moonriver a bedny Horns, nepřichází pocit zklamání a v momentě, kdy se dozvídám cenu, žasnu. :clap:
V ten moment posloucháme jen Moonriver a tady je popis jak to slyším já :

Fantastický muzikální, až lampový projev s výbornou kontrolou spodního pásma. Slušná dynamika a krásně vykreslený prostor jako u Westminsterlab. Obvykle u integráču této kategorie je tichý poslech plochý, nezáživný, tady NÉ a to i při ninimální hlasitosti, navíc velice jemná regulace, žádné skoky.
Málo kdy se objeví v této třídě, takto hrající kus.
Zato Tento příspěvek bych mohl nazvat jako placená reklama na fóru takže se Chytni sám za nos Než začneš někoho napadat aby někdo nenapadl tebe aby se ti v té hlavě konečně rozsvítilo.


ASI SE UŽ TADY VŠEM ROSVÍTILO !

TAK SE POCHLUBTE CO STAVÍTE NEBO PRODAVÁTE.

ŽE JE TU TAKOVÝ HUMBUK OKOLO ZESILOVAČE ZA CCA 100 TIS. a neznáme značky.
Podobné kousky s násobnýma cenovkama, známých značek, VÁS NECHAVAJÍ CHLADNÝMI, A KONSTRUKČNE jsou třeba podobné.
Takové konstrukční moudra by byla na místě u koncáku či monobloku za řádově vyšší ceny.
Copak to pro vás už není konkurence ?

TAK O CO VÁM KU_VA JDE !
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od aretax »

Roberto píše: ... Jestli to udělám já nebo v Moonriver Audio je uplně jedno, výsledné vlastnosti- měřitelné parametry a z nich plynoucí zvuk je dán obvodem 3886. Pokud teda žiješ v reálném světě a ne šmoulím s důvěrou v to, že v Moonriver Audio tento obvod nějak očarují :mrgreen: Není ani šance že ho zapojí trochu jinak a bude hrát líp. Není to možné.

Z Tvojich príspevkov mi nie je jasné, prečo práve Ty nevyrábaš ten jeden jediný a teda najlepší zosilňovač na svete. Predsa nikto na celom svete nechápe tak dokonale princíp stavby zosilňovačov, ako Ty. Tak začni na tom pracovať, budeš mať poradovník na predaj. Najprv začneš ako "One Man s r.o.", potom postavíš fabriku, potom ďalšie, založíš nadnárodný koncern a - ovládneš svet. Tak sa do toho pusti !!! Budúcnosť máš ružovú...
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
roberto
Příspěvky: 57
Registrován: 24 úno 2020 09:50

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od roberto »

Kolem zesilovačů se motám cca 20let, par sem jich postavil :) spusty testoval, jak komerčních tak ruzne DIY.. Nějaké jsem i opravoval, tunil a upravoval.. S kamarádem jsme spáchaly

Obrázek

Obrázek

ale zalozeni firmy neplanujem..je to jen koniček.
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od sekal »

ad http://highendforum.cz/posting.php?mode ... 33#pr97012

roberto: výborný rozbor vč. odůvodnění. :thumbup: Obávám se však, že na tomto typu pléna se mine účinkem. Tady se dočkáš jen otřepaných (a přitroublých) floskulí, jako je např. ta od aretaxe.

To měření z testu ve Stereophilu je skutečně špatné. Konstatuje to ostatně (opatrně) v závěru i sám Atkinson. Naměřené hodnoty nesplňují ani specifikace garantované výrobcem příslušného IO, což je na pováženou. Jednoznačně nepovedený stroj.
roberto
Příspěvky: 57
Registrován: 24 úno 2020 09:50

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od roberto »

Ale hifi normu DIN45500 z roku 1966 to asi splnuje :)
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od PítrsPraha »

Ridil jsem uz hromadu aut, najel stovky tisic km a proto prece z obrazku auta a par izolovanych parametru 100% poznam, jake ma jizdni vlastnosti, jak je sladena prevodovka s motorem, jak se v nem sedi na dlouhych strekach a jaky celkove jizda s nim na ruznem povrchu dela dojem.

To je prce jasne, kdyz to delam uz 20 let.

Buntismus idiocismus.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od PítrsPraha »

aretax píše: 31 črc 2021 15:42 Z Tvojich príspevkov mi nie je jasné, prečo práve Ty nevyrábaš ten jeden jediný a teda najlepší zosilňovač na svete. Predsa nikto na celom svete nechápe tak dokonale princíp stavby zosilňovačov, ako Ty.
Pozor, takovy zesilovac a konstrukter uz prece existuji!!! Neni fyzikalne mozne, aby na jedne planete byli dva. Ledaze by to nebyli (nebo nebyly :lol: ) pozemstane...
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
roberto
Příspěvky: 57
Registrován: 24 úno 2020 09:50

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od roberto »

PítrsPraha píše: 31 črc 2021 17:51 Ridil jsem uz hromadu aut, najel stovky tisic km a proto prece z obrazku auta a par izolovanych parametru 100% poznam, jake ma jizdni vlastnosti
Když dáš do Lamborghini motor z trabanta musel bys byt uplna lama abys nepoznal že to nejede uplně dobře..
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od F2014 »

OFF TOPIC
@roberto: Myslím, že nechceš pochopit, o čem tato diskuse s Tebou ve skutečnosti je - tak to nechme.

Ale když už se nám tady svěřuješ s svými letitými skušenosti ze stavby zesilovačů, tak by mne zajímalo, proč jsi ty sám opakovaně postavil zesilovače z té jedné nanicovaté součástky, jejíž přítomnost v přístoji pohřbí zvuk celého přístroje ať uděláš, co uděláš?
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
roberto
Příspěvky: 57
Registrován: 24 úno 2020 09:50

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od roberto »

Vyhodou toho obvodu, jak uz jsem psal, je jednoduchost a cena. Pro nenarocne ucely typu ozvuceni chaty ap.a hudbu typu Kabat, Rammstein..je to naprosto dostacujici.
Pro soustredeny domaci poslech jsou vhodnejsi zalezitosti
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od PítrsPraha »

roberto píše: 31 črc 2021 19:18 Když dáš do Lamborghini motor z trabanta musel bys byt uplna lama abys nepoznal že to nejede uplně dobře..
Pomatene cobykdyby scenare nejsou realny svet.

F2014 ma v prvnim odstavci pravdu.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od MAR »

ČAU LIDI,
odteť žádná Warzsawa, studia, poslech. Zavoláte Robertovi. On vám řekne co si koupite !
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od terahera »

Nemyslím si,že Roberto je úplná lama,tak jak si to nemyslím ani o Diokovi.Spor je vlastně o čem?Že Roberto napsal nějakou zkušenost se součástkou,která je v zesu,který Diok má v nabídce?Že ho napadají ostatní,zato,že píše o stroji,který doma nikdo neslyšel?A kdo ten stroj slyšel doma?Že hraje dobře,nepochobuji,že je levná nějaká součástka taky ne,že se do něj někdo zamiluje,nebo naopak,taky nepochybuji.Takže o co tu vlastně go :-?
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
bali858

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od bali858 »

A jinak je již více než 20 testů, které o těchto zesilovačích vyšly a žádný nebyl kritický ke zvuku viz -

Já taky neznám kritickou reklamu. Např komediant Březina a jeho pohádky co si cucá z prstu. Kde je ta doba kdy jsem věřil pohadkam, a bavilo me to číst.
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od MAR »

to,, TERAHERA
No to by mě taky zajmalo?
Slyšel jsem to, až po těch uražkách,, - že je to v pc bedynkách, plastoidní zvuk, hovno zabalené do libivé kastle.
Tak nevím ? Na to, jak to hraje jsem čumněl a o tom co se piše na foru se zmínil Diok až pak.
Nechápu proč tak intenzivní útok?
Ať píši všichni co je špatně, to je dobře a lidé z fora by určitě upřednostnili Český zesilovač i DIY, než neznamý Švédský, ale to by ho museli nejprve slyšet.

Tak fakt tomu nerozumím na jakou ČESKOU Nótu se tu hraje

ROBERTO hned z fotky pozná a ví to nejlíp, že to hraje blbě.
Žádnou firmu nemá, dělá to pro lidi.
Nebo žeby snad vynalezl stejný zesilovač jako druhý ? - CIMRMAN
skypi
Příspěvky: 54
Registrován: 27 lis 2012 18:44

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od skypi »

Takže vše neoslavné je "irelevatní" a šup do "korea" vlákna? A povoleny jen oslavné příspěvky ala oskarová dekovačka? No, asi jen příklad tendenčnosti moderátora a aby někomu "neirelevantní" osvěta nekazila kšefty...
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od vitek »

skypi píše: 01 srp 2021 14:18 Takže vše neoslavné je "irelevatní" a šup do "korea" vlákna? A povoleny jen oslavné příspěvky ala oskarová dekovačka? No, asi jen příklad tendenčnosti moderátora a aby někomu "neirelevantní" osvěta nekazila kšefty...
Jsi trošku mimo. Kdyby se mi to nelíbilo, tak to klidně napíšu. Moderátor akorát udělal pořádek v tom, co s tím zesilovačem nemá nic společného.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od Mark Levinson »

skypi píše: 01 srp 2021 14:18 Takže vše neoslavné je "irelevatní" a šup do "korea" vlákna? A povoleny jen oslavné příspěvky ala oskarová dekovačka? No, asi jen příklad tendenčnosti moderátora a aby někomu "neirelevantní" osvěta nekazila kšefty...
Skypi,
je vidět, že Tvé uvažování je velmi tendenční. Povoleny jsou veškeré příspěvky týkající se konkrétního výrobku, ale na základě faktů nebo praktických zkušeností s konkrétním výrobkem. Úmyslné zaplevelení vlákna úvahami a dedukcemi bez konkrétní zkušenosti s tímto výrobkem tady nemají co dělat. Tyto útoky vedou jen ke konfliktům a k znechucení pisatelů dál přispívat. Když se podívám na příspěvky těchto lidí, tak zjistím, že nikdy žádné vlákno nezaložili a nic zajímavého k našemu koníčku nenapsali. Zato vždy rychle přispěchají psát tam kde nemají co říct např. (viz Tvůj příspěvek výše).
Mark Levinson
Odpovědět