Zappa aka Zappadaddy

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Halíř píše: 13 led 2021 13:39 Taky by mne zajímalo, jak si Tambaqui povede nejen jako čistý DAC, ale i jako prostředník pro stream díky ethernetu s Roon ready. To by ještě mohlo choutky na toho Holanďana zvrátit, pokud by nakonec rozdíl v kvalitě zvuku ve prospěch Faun nenastal.
Doufám, že výsledek bude odpovídající, dám vědět. Ale už s Auralic G2.1 to prý posouvá Molu úplně někam jinam ve streamování, toto by mělo být podstatně dál než Auralic. Tady je ta recenze na Yotube kde o tom zástupce GTT mluví v druhé půlce. https://www.youtube.com/watch?v=xMILLkc ... GTTAudio
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od PavelDosko »

Faun uz neplati ? :smile:
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

PavelDosko píše: 13 led 2021 19:11 Faun uz neplati ? :smile:
Platí, už jsem dal zálohu. Nevím jestli se mám radovat nebo brečet. Možná jsem ulítl dát takový peníze za streamer. Ale bonus je asi 1200 hirez titulů v interním 2TB, je to demo kousek z highendového studia, všechny tituly co nakoupili tak uložili do Pink Faun, to prý dělá 2x tolik než je cena samotného zařízení. A dále mne uklidnuje, že kdykoliv v budoucnu za příplatek mohu upgradovat na nejnovější verzi. :crazy:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Pink Faun 22kg streamer. Stereophile review.
https://www.stereophile.com/content/pin ... c-streamer
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

zappa píše: 13 led 2021 20:45
PavelDosko píše: 13 led 2021 19:11 Faun uz neplati ? :smile:
Platí, už jsem dal zálohu. Nevím jestli se mám radovat nebo brečet. Možná jsem ulítl dát takový peníze za streamer. Ale bonus je asi 1200 hirez titulů v interním 2TB, je to demo kousek z highendového studia, všechny tituly co nakoupili tak uložili do Pink Faun, to prý dělá 2x tolik než je cena samotného zařízení. A dále mne uklidnuje, že kdykoliv v budoucnu za příplatek mohu upgradovat na nejnovější verzi. :crazy:
SOLD SOLD SOLD! https://www.audio-markt.de/market/pink- ... 4338973214
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od PavelDosko »

co tak na chvilku slezt z kolotoce ?
drzim palce
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

PavelDosko píše: 13 led 2021 21:19 co tak na chvilku slezt z kolotoce ?
drzim palce
:lol: díky, díky
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
kychtax

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od kychtax »

Neboj. Bude to absolutni delo. Podle mne s tim DAC uplna spicka/tresnicka v Tve sestave . :thumbup:
WaVe_99
Příspěvky: 185
Registrován: 17 led 2013 17:51

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od WaVe_99 »

Tywe, v tom Pink Faunu je normální PC deska. To je docela síla...
WaVe_99
Příspěvky: 185
Registrován: 17 led 2013 17:51

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od WaVe_99 »

Aha, tak asi nemá, tak pardon :-) Ale ten zadní panel fakt na audiomarktu tak celkem vypadá :-)
Janik
Příspěvky: 1636
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Janik »

Vyzera to ako uplne normalne pasivne chladene pc s linearnym zdrojom.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Jiri »

Chlapi, pokud dáte dohromady DIY streamer podobně fungující jako Pink Faun, tak určitě Zappa rád ušetří a koupí si to od vás. Držím palce.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Jiri píše: 14 led 2021 10:13 Chlapi, pokud dáte dohromady DIY streamer podobně fungující jako Pink Faun, tak určitě Zappa rád ušetří a koupí si to od vás. Držím palce.
:thumbup: dík
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
vanav
Příspěvky: 46
Registrován: 12 pro 2012 12:41

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od vanav »

Jak jsou na tom Mola Mola Tambaqui a Pink Faun s MQA?
kychtax

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od kychtax »

BUbuxin, diky za odkaz. Deska vypadá že je ASUS ROG Crosshair VI Hero. CPU 8-mi jádro AMD Ryzen.
Na případnou srovnávačku se rád vypravím, jestli budeš mít Zappa chuť. Samotného by mne zajímal, jak velký je ještě odskok z mého DIY "Streamru".
WaVe_99
Příspěvky: 185
Registrován: 17 led 2013 17:51

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od WaVe_99 »

Jiri píše: 14 led 2021 10:13 Chlapi, pokud dáte dohromady DIY streamer podobně fungující jako Pink Faun, tak určitě Zappa rád ušetří a koupí si to od vás. Držím palce.
Jiri, ja zvuk ani kvalitu toho streameru nehodnotim, neslysel jsem, nevidel jsem. Jen me prekvapilo, ze v produktu za pul milionu je zakladni PC deska plna spinanych zdroju. Nic vic.
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 923
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od dvader »

A kdo by jako pro takovýto kusový výrobek vyvíjel board odznovu?
To není jako vymyslet a postavit výhybku do reprobedny...

Výkonné PC servery klidně těch půl mega také stojí a i do nich se dávají hromadně vyráběné desky - i když ty serverové jsou přeci jen bytelnější.
WaVe_99
Příspěvky: 185
Registrován: 17 led 2013 17:51

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od WaVe_99 »

Vzhledem k tomu, co jsem slyšel od konstruktérů, jaký vliv na rušení má jen například zapnutý HDMI výstup (a tady na té desce jsou všechny myslitelné výstupy), jsem se pouze podivil. Nic víc. A to srovnání se servery je úplně navíc, mimo téma. To je zcela jiný účel.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Yngwie »

WaVe_99 píše: 14 led 2021 13:25 Vzhledem k tomu, co jsem slyšel od konstruktérů, jaký vliv na rušení má jen například zapnutý HDMI výstup (a tady na té desce jsou všechny myslitelné výstupy), jsem se pouze podivil. Nic víc. A to srovnání se servery je úplně navíc, mimo téma. To je zcela jiný účel.
To všechno jde vypnout. Jestli je to trošku schopné, pak to upravené Windows Enterprise a všechny nepotřebné procesy a aplikace jsou fuč. Jasně, chtít takové prachy nebo ještě větší v případě Taiko za upravené PC s LPS a Jplay se zdá být odvážné, ale třeba to je skutečně tak dobré.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od PavelDosko »

jen technickou - veskere nepotrebne vystupy povypinat v biosu
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Tahle recenze by mohla mnohým pomoci lépe zhodnotit o jaké zařízení se jdná, prozatím alespon v teoretické rovině: https://www.monoandstereo.com/2019/11/p ... t-one.html
Sám jsem zvědav jak to dopadne v mé skoro poslechovce, a co mi za ty peníze předvede. :-|
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

I tahle obsáhlá recenze https://www.hifi-advice.com/blog/review ... 2-16x-1-3/ Jinak Pink faun používá Aries cerat ve svých prezentacích tak to mi ukazuje, že by to mohl být dobrý stroj.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od aretax »

Super ponuka: https://www.audio-markt.de/market/rike- ... -376148584
Veľká zľava - no nekúp to !!!
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

aretax píše: 15 led 2021 08:42 Super ponuka: https://www.audio-markt.de/market/rike- ... -376148584
Veľká zľava - no nekúp to !!!
výhodná nabídka :lol:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Halíř »

Je mi jasné, že už's to ty, popř. i jiní zvídavci, asi četl, ale kdyby ne, tak jen názor dalšího testéra.

https://www.hifi-voice.com/testy-a-rece ... a-tambaqui
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 923
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od dvader »

Halíř píše: 20 led 2021 16:26 Je mi jasné, že už's to ty, popř. i jiní zvídavci, asi četl, ale kdyby ne, tak jen názor dalšího testéra.

https://www.hifi-voice.com/testy-a-rece ... a-tambaqui
Tak zrovna tenhle web pochválí všechno, v podstatě jsem tam neviděl, že by nějaký přistroj dopadl špatně =))
vintage
Příspěvky: 38
Registrován: 25 říj 2011 23:49

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od vintage »

Je treba umet cist mezi radky, jasny ze tam nenapisou ze neco stoji za h**** kdyz ziji z inzerce.
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od lubin »

Věřím, že to bude jistě velmi dobrý DAC a rád bych ho slyšel na mé sestavě...nicméně euforické nadšení z některých atributů (třeba zobrazení prostoru nahrávek), bych zejména při shlédnutí fotografií umístění repro v prostoru ap. až tak nesdílel.
Ve srovnání s horším strojem jistě slyšitelné, ale v rámci toho, co vidím na fotografiích, zavání popis neerudovaností...
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

lubin píše: 20 led 2021 19:26 Věřím, že to bude jistě velmi dobrý DAC a rád bych ho slyšel na mé sestavě...nicméně euforické nadšení z některých atributů (třeba zobrazení prostoru nahrávek), bych zejména při shlédnutí fotografií umístění repro v prostoru ap. až tak nesdílel.
Ve srovnání s horším strojem jistě slyšitelné, ale v rámci toho, co vidím na fotografiích, zavání popis neerudovaností...
Bavíte se o recenzi D. Březiny? Byl jsem na jeho recenzi dost zvědav, protože si myslím, že jeho sestava nemá dostatečné schopnosti opravdu ocenit ten největší highend, což např. Tambaqui určitě je. V každém případě s jeho básnickými schopnostmi se nakonec v recenzi slušně popasuje s nevýhodami jeho řetězce, a základní atributy recenzovného přístroje většinou dobře vypíchne. Ale jedno mu nezapomenu, a to recenzi Tannoy Canterbury, jestli si dobře vzpomínám použil opravdu neadekvátní partnery k repro, a dle toho ta recenze vypadala, a tak to někdy s panem Březinou je, bohužel. Ale zpět k Tambaqui, těch 14 dní co jsem ho měl doma jsem si naprosto užíval, byla to radost poslouchat, tu přirozenost, reálný tembr a detail. Tady jsem pochopil proč někteří říkají, že Delta sigma není úplně to ono. Moon byl pro mne opravdový skok, z žádného převodníku do 780d byl až šokový, a tak jsem nečekal, že Tambaqui mne takhle dostane. No, proto to snad děláme, abychom docílili co nejlepší zvuk ve svém řetězci, a to se daří, ne? :thumbup: Už přes týden nehraji, čekání na objednaný Tambaqui je velmi dlouhé , a přehrávání s cd přehravačem Audio Analogue Maestro je velmi nezábavné. Streamer je již Pink Faunem modifikován na míru, Ultra OCXO clock bude na výstupu AEBU, druhým alternativním výstupem bude I2S, přesně jak mi to v konverzaci Mola Mola doporučila. Nápajecí zdroj Sotm Evox bude napájen baterií kabelem made by Pytel a propojen bude Wireworld Platinum ethernetovým kabelem, ze streamru do Tambaqui se půjde bud opět Wireworld Platinum Starlight8 AEBU( nebo možná Fabrizio cable) a alternativně Pink Faun I2s propojovacím kabelem. Konec reportu
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

vintage píše: 20 led 2021 17:50 Je treba umet cist mezi radky, jasny ze tam nenapisou ze neco stoji za h**** kdyz ziji z inzerce.
U Březiny to tak možná je, nevím, ale Audidrom to za peníze nedělá a Tambaqui dostal 99 ze 100, zrovnatak ho úplně stejně chválí i spousty zahraničních recenzí, a přesně tak jsem Tambaqui po 14 dní slyšel hrát. Tentokrát to opravdu sedí. Mne nikdo neplatí, a já ho s čistým svědomím opravdu doporučuji. :cool:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 923
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od dvader »

Já jsem rozhodně nechtěl Tambaqui hanět!
Jen jsem si pošťouchl, že zrovna tyhle recenze se musí brát s rezervou. :angel:
kychtax

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od kychtax »

Zappa tesim se az to vsechno zapojis a napises dojmy. To se zatrese zeme/bude to ultimativni sestava. :thumbup: ^:)^
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od PavelDosko »

mozna, mozna je nekdy dobre zkusit i kombinace bez peti nul a nenechat se zmast recenzemi
neni placka, neni highend
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od aretax »

PavelDosko píše: 20 led 2021 22:22 mozna, mozna je nekdy dobre zkusit i kombinace bez peti nul a nenechat se zmast recenzemi
:thumbup: :thumbup:
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Halíř »

dvader píše: 20 led 2021 21:40 Já jsem rozhodně nechtěl Tambaqui hanět!
Jen jsem si pošťouchl, že zrovna tyhle recenze se musí brát s rezervou. :angel:
Jsem rád, že's nás ostatní svým příspěvkem takto nezištně poučil a vyvedl z temnoty, do té doby jsme totiž Březinovi žrali každé slovo. Díky, máš to u nás :thumbup: .
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 923
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od dvader »

Halíř píše: 21 led 2021 06:58
dvader píše: 20 led 2021 21:40 Já jsem rozhodně nechtěl Tambaqui hanět!
Jen jsem si pošťouchl, že zrovna tyhle recenze se musí brát s rezervou. :angel:
Jsem rád, že's nás ostatní svým příspěvkem takto nezištně poučil a vyvedl z temnoty, do té doby jsme totiž Březinovi žrali každé slovo. Díky, máš to u nás :thumbup: .
Není zač!
Rád pomůžu a nestojí mne to ani halíř... :mrgreen:
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

PavelDosko píše: 20 led 2021 22:22 mozna, mozna je nekdy dobre zkusit i kombinace bez peti nul a nenechat se zmast recenzemi
Mýlím se v tom, že jsme na platformě, která se nazývá "Highend forum", kde je zjevné, že kombinace s 5 nulama tu bude jen frčet!????? :lol: Určitě existují fóra, kde je to převážně o 4 nulách. :lol:
Co se týče recenzí, inteligentní a zkušený člověk přeci ví, jak je to s recenzemi. To však neznamená, že recenze jsou k ničemu. Jenom bychom měli poznat, zda recenze je na základě faktů, měření a poslechových zkušeností či jen profesionální a komerční lež. Pro mne je většina recenzí pro můj výběr přístroje jen málo použitelná, a proto taky všechno, kromě Audio Aero, jsem měl možnost si doma vyzkoušet. Vyjímkou je recenze na Audiodromu, která mne na Tambaqui upozornila, proto jsem si ho půjčil, a zjistil, že nekecá. :clap: Už v minulých příspěvcích jsem naznačil mou ostražitost k recenzím, které chválí do nebe, a že mne baví si některé z nich přístroje poslechnout a ověřit, zda se recenze zakládá na pravdě, či je to jen placený marketing. V případě Tambaqui zcela jistě ne, aspoň tedy v případě Audiodromu, který za své recenze nedostává peníze!!!! A hlavně Tambaqui je opravdu zcela vyjímečný převodník, to mohu potvrdit. :thumbup: Není přeci těžké zajet si do Ostravy a přístroj si oproti záloze vypůjčit. Takže doufám, že nepatřím mezi ty, kteří se nechají zmást recenzemi. Nicméně klobouk dolů před Tvou schopností rozpoutat debatu o ničem. :lol: Sledovanost fóra je pak o to větší, gratuluji. :clap: Je to jen zábava, a proto mne tvůj příspěvek baví, jen tak dál a muzice zdar. :)
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
kychtax

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od kychtax »

Zappa :thumbup:
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od PavelDosko »

bylo to spis k tomu pc, ale v zasade kdyz pobavilo ...
neni placka, neni highend
Odpovědět