Sotm sNH-10G - switch

Diskuze o CD přehrávačích, transportech, DAC, room corrector apod..
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od Yngwie »

Má někdo zkušenosti s tímto switchem? Dají se k němu pořídit i externí hodiny a hlavně má SFP porty pro Lumin X1. Idea je propojit NAS od QNAP s SSD disky a SFP do SOTM a k němu připojit X1 zase na SFP. Něco takového ale zřejmě nikdo nezkoušel.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od PavelDosko »

SFP (nebo samostatne media konvertory) se do cesty ethernetu davaji bezne, urcite tim nic nepokazis
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od Yngwie »

PavelDosko píše: 24 čer 2020 14:05 SFP (nebo samostatne media konvertory) se do cesty ethernetu davaji bezne, urcite tim nic nepokazis
Díky. To samozřejmě vím, ale spíše jsem se chtěl optat, zda nemá někdo přímou zkušenost s tímto konkrétním switchem, který má i modul master clock a případně i lineární zdroj. Je to celkem darda za komplet, ale podle všeho originální řešení a není žádné přeznačený TP LINK nebo Cisco. Jsou výrazně levnější řešení, ale tento mě zaujal.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od PavelDosko »

neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od PavelDosko »

a trochu rozsahlejsi x pripojeni X1 - https://www.audioshark.org/lumin-169/lu ... 14265.html
neni placka, neni highend
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od Vinco »

Ja mam X1 pripojeny relativne jednoduchou optikou za cca. 60€ zo switchu Melco S100.
V nom je aj NAS, dalsi streamer, predzosilovac aj set top box.
Ta optika je velky rozdieĺ, aj ked sa to porovnava hoc aj s 1.000 eurovym LAN kablom.
Melco ma samozrejme linearny zdroj....
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od Yngwie »

Před několika dny jsem si udělal takový malý test. Vrátil jsem do hry levný TP LINK konvertor před X1 a v zájmu poskytnutí výhody jsem napájel z Sboosteru. Rozdíl o klasiky mezi TP LINKem a Sotm byl opravdu velmi velmi zřetelný. Sešup na TP Link jsem nechtěl absolvovat dlouho, ale zkratce ... jednotlivé zdroje zvuku začaly slévat dohromady a scéna se smrskla doprostřed. Přehodil jsem zpátky na Sotm, ale na metaliku ... upgrade ale smutek za optikou zůstal. Paradoxně jsem zůstal u SFP modulů TP LINK ... Mikrotiky vnesly do hudby analýzu ale opakovaně mě začaly po chvíli sr*t (někomu ale analytickým charakterem mohou vyhovovat). Lepší jsem zatím nenašel. TIDAL bez Sotm je pro mě teď neposlouchatelný. Jediné v čem mám veliky otazník je LPS pro Sotm, kde moc nejsem schopen poznat rozdíl mezi dodávaným SPS a Sboosterem ... :roll:
PTK
Příspěvky: 126
Registrován: 22 bře 2020 20:41

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od PTK »

Moje zkušenost se SOtM je velice krátkodobá, je to ještě úplně syrové, ovšem s originálním přiloženým zdrojem mám pocit, že zvuk tak trochu "umře". Opravdu dobré napájení switche je základní podmínkou aby ukázal co umí..
V příštích dnech chci porovnat sPS500 s jinými zdroji, Sbooster bohužel nemám. Nejvíc se asi těším na Qsource, to by mohlo být ideální spojení, ovšem testnu také iFi a laboratorní zdroj.
Nezkoušel jsi i takové varianty napájení?
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od PavelDosko »

Yngwie píše: 26 lis 2020 21:22 Před několika dny jsem si udělal takový malý test. Vrátil jsem do hry levný TP LINK konvertor před X1 a v zájmu poskytnutí výhody jsem napájel z Sboosteru. Rozdíl o klasiky mezi TP LINKem a Sotm byl opravdu velmi velmi zřetelný. Sešup na TP Link jsem nechtěl absolvovat dlouho, ale zkratce ... jednotlivé zdroje zvuku začaly slévat dohromady a scéna se smrskla doprostřed. Přehodil jsem zpátky na Sotm, ale na metaliku ... upgrade ale smutek za optikou zůstal. Paradoxně jsem zůstal u SFP modulů TP LINK ... Mikrotiky vnesly do hudby analýzu ale opakovaně mě začaly po chvíli sr*t (někomu ale analytickým charakterem mohou vyhovovat). Lepší jsem zatím nenašel. TIDAL bez Sotm je pro mě teď neposlouchatelný. Jediné v čem mám veliky otazník je LPS pro Sotm, kde moc nejsem schopen poznat rozdíl mezi dodávaným SPS a Sboosterem ... :roll:
jsem se v tom popisu nejak ztratil ... jak to mas nakonec zapojene ?
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od Yngwie »

Zdar, tak jak to mám v podpisu. Až bude trošku času, tak vyzkouším pořádně s Sboosterem a dodávaným SPS, mám ještě slíbený zapůjčený jiný kvalitní zdroj, tak aspoň třeba z toho něco vyplyne.
PTK
Příspěvky: 126
Registrován: 22 bře 2020 20:41

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od PTK »

Yngwie:
Překvapující výsledek s napájením iFi Power (starší varianta).
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od terahera »

PTK píše: 28 lis 2020 14:10 Yngwie:
Překvapující výsledek s napájením iFi Power (starší varianta).
Já ifi starší verzi používám k obyč switch v audio cestě a rozdíl proti původnímu napájení je zcela fatální :thumbup: Někde jsem to na tomhle fóru i loni psal :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od Yngwie »

terahera píše: 28 lis 2020 14:33
PTK píše: 28 lis 2020 14:10 Yngwie:
Překvapující výsledek s napájením iFi Power (starší varianta).
Já ifi starší verzi používám k obyč switch v audio cestě a rozdíl proti původnímu napájení je zcela fatální :thumbup: Někde jsem to na tomhle fóru i loni psal :cool:
Jo já jsem pozapomněl, že to starší černé Ifi mám taky ... měl jsem to za wallmart čínu SPS:D ... ještě koupím dva pro převodník optika/metalika od providera a wifi router.
PTK
Příspěvky: 126
Registrován: 22 bře 2020 20:41

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od PTK »

Nemá zde někdo zkušenost s napájením switche SOtM zdrojem Farad Super3? Na zahraničních fórech je tento zdroj hodnocen jako podstatně lepší než PS500 nebo Sbooster.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od Yngwie »

PTK píše: 19 pro 2020 22:22 Nemá zde někdo zkušenost s napájením switche SOtM zdrojem Farad Super3? Na zahraničních fórech je tento zdroj hodnocen jako podstatně lepší než PS500 nebo Sbooster.
Pouze Sbooster bohužel, ale docela přemýšlím nad Ferrum Hypsos.
PTK
Příspěvky: 126
Registrován: 22 bře 2020 20:41

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od PTK »

Ano, to vypadá velmi zajímavě.
Jak jsem se dočetl na stránkách výrobce,v ČR má zastoupení P. Diok. Snad tedy bude možnost vypůjčit a porovnat..
PTK
Příspěvky: 126
Registrován: 22 bře 2020 20:41

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od PTK »

Včera jsme s kolegou Namorem navštívili Petra Svobodu v jeho studiu Amarock v Kopřivnici.
Původní plán byl pouze vyzvednout objednané switche SOtM Evox s příslušenstvím, ale návštěva se od ranních hodin protáhla až do odpoledne.
Pěkný a naprosto nečekaný Silvestr se z návštěvy nakonec vyklubal a já bych rád tímto ještě Petrovi poděkoval za velmi příjemný Silvestrovký zážitek a výbornou kávu.
20201231_112747.jpg

Skvělá kombinace Rockport/Vitus/Métronome nás prostě nepustila, užívali jsme si hudbu napříč všemi žánry, od klasiky až po folk.
Jsem asi poměrně náročný posluchač, častokrát odcházím od rádoby referenčních sestav „světových“ značek poněkud rozladěně, ale Petrova sestava je opravdu TOP, zvuk Rockportu je „můj šálek kávy“.

No a pak jsme se pustili do testování switchů a jejich příslušenství:
20201231_113847.jpg
20201231_114102.jpg

Po zkušenosti se switchem SOtMsNH-10G sCLK-EX jsem neočekával tak skokové zlepšení zvuku modelu Evox, ale opak je pravdou.

Verze Evox se stříbrnou vnitřní kabeláží a fólií eABS je o skok dále než byl předchozí model.
Je to dobré, opravdu dobré.

Ve srovnávacích testech které znám, se původní model switche SOtM v hodnocení kvality zvuku většinou umisťoval na druhém místě za switchem Telegartner M12 Gold, ale po tomto skvělém upgradu bych si na Telegartner raději nevsadil.
Cenově je to jasné: 4.165€ za Telegartner je už opravdu poněkud za hranou, SOtM se stále ještě drží v rozumné cenové relaci.

Ať už se ceny audiofilních switchů někomu líbí nebo ne, bez audiofilního switche je hudební zážitek ze sítě o ničem. Pokud switch ze sítě odpojím a vrátím se k původnímu nastavení, které jsem nepovažoval vůbec za špatné (kvalitní switch, filtrace, lineární napájení, optické konvertory, atd.), poslech ze sítě přestává být opravdovým hudebním zážitkem a rychle opět vracím switch SOtM.

Zbývá mi jen poslední záležitost – doladění optimálního LPS.
Aktuálně zkouším upgradované PS-500 Evox, ale v přímém porovnání je to jasné: etalonem zatím zůstává Nordost Qsource.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od Yngwie »

Lze ten upgrade udělat na standardní verzi? Někde jsem četl, že to stojí cca 300 Euro.
PTK
Příspěvky: 126
Registrován: 22 bře 2020 20:41

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od PTK »

Opravdu netuším, kupovali jsme nové přístroje.
Vzhledem k výši příplatků za Evox + fólii + stř. kabeláž při objednávce nových kusů bych při upgrade staršího přístroje tipoval vyšší částku než 300€.
Napiš P. Svobodovi, jistě ochotně odpoví.
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od vitek »

PTK píše: 01 led 2021 16:28 Opravdu netuším, kupovali jsme nové přístroje.
Vzhledem k výši příplatků za Evox + fólii + stř. kabeláž při objednávce nových kusů bych při upgrade staršího přístroje tipoval vyšší částku než 300€.
Napiš P. Svobodovi, jistě ochotně odpoví.
A u nových přístrojů ten upgrade dělá někdo tady, nebo přímo fabrika? Dík
kychtax

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od kychtax »

Srovnava tu nekdo se zvukem "bez site"? Nebo z Cd? Hadam asi ne. Ptam se, protoze kdyz zapnu sit. Zvuk rapidne "spadne". I na me slepene sestave. Pri testech switchu by bylo fajn mit I toto srovnani, coz? Chapu ale ze se zakoupenym streamrem only to pujde tezko. [-x je to svym, zpusobem past, na dalsi nutne vydaje. Aby HE streamer hral a vyuzil svuj potencial, musi byt toto, toto, toto.. atd. ~x( :ympeace:
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od PavelDosko »

kychtax píše: 02 led 2021 12:03 ...Ptam se, protoze kdyz zapnu sit. Zvuk rapidne "spadne". I na me slepene sestave.
nebo mozna prave proto
neni placka, neni highend
PTK
Příspěvky: 126
Registrován: 22 bře 2020 20:41

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od PTK »

Vítek
Upgrade dělá výrobce, při objednávce zadáš požadovanou konfiguraci:
https://www.sotmaudio.cz/switche/

Kychtax
Pokud sis vybral hifi jako koníčka, spadl jsi do pasti na další nutné výdaje.. :lol:
kychtax

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od kychtax »

brzdím to, aby se to nerozjelo jak drezína z himálájského svahu. Dělám si radosti i jiného rázu. :thumbup:
To ale neznamená, že to není u mně počutelné. kamarád který zkoušel Aurender a vypínal wifi (přes kterou se to musí ovládat) o tom referoval také. S mnohonásobně lepší sestavou. To byla taková lehká úvaha, jestli někoho neosmělím se přidat, že taky hraje bez streamu (ze "streamru"). A je to u něj top.. o takových kolezích vím. :ympeace:
kychtax

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od kychtax »

a jádro pudla je, proč bych tam ten streamer strkal, když mi tam nese svinčík (a řešil kontra opatření), když je jednodušší hrát z izolovaného zdroje. A zdroj bordelu odpárat na začátku. A už mlčím. :silent:
Vadim
Příspěvky: 177
Registrován: 09 lis 2011 21:25

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od Vadim »

Kdyz hraju na Merging+Player z externiho SSD ovladam to z Roon Remote na iPhonu, Merging je pripojen kabelem (wifi tam neni). Po spusteni skladby a vytazeni kabelu neslysim zadny rozdil.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od PavelDosko »

Honzo, to ze se neco ovlada "pres wifi" neznamena, ze ovladany komponent ma nutne wifi konektivitu ...
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od zappa »

OFT
Zrovna jsme s kamarádem ze Slovenska řešili přes FB hovor ethernetový switch, který prodává. Jelikož nemám žádný tak jsem se rozhodl si ho od něj zakoupit. Znáte někdo English electric 8switch dělaný speciálně pro Chord audio ? V odkazu zminují právě Sotm jako o srovnatelné konkurenci. https://www.hifistyl.cz/English-Electr ... escription
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od PavelDosko »

co jsem se kdesi docetl je to jen prebrandovane Cisco viz https://www.ab-com.cz/cisco-sg110d-08hp ... hXEALw_wcB
neni placka, neni highend
Quentin

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od Quentin »

PavelDosko píše: 02 led 2021 17:30 co jsem se kdesi docetl je to jen prebrandovane Cisco viz https://www.ab-com.cz/cisco-sg110d-08hp ... hXEALw_wcB
No, školy nemám, ale to Cisco, co odkazuješ, má na rozdíl od English Electric 8Switch 4 porty PoE, takže to asi nebude jenom "přebrandované" :-?
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od PavelDosko »

se omluvuju za spatny odkaz, co presne zmeni hodiny ve switchi z hlediska signalu pro streamer/dac ?
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od zappa »

EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od F2014 »

zappa píše: 02 led 2021 17:09 OFT
Zrovna jsme s kamarádem ze Slovenska řešili přes FB hovor ethernetový switch, který prodává. Jelikož nemám žádný tak jsem se rozhodl si ho od něj zakoupit. Znáte někdo English electric 8switch dělaný speciálně pro Chord audio ? V odkazu zminují právě Sotm jako o srovnatelné konkurenci. https://www.hifistyl.cz/English-Electr ... escription
Měl jsem možnost porovnat oba uvedené zapojené ve dvou různých instalacích - ve studiu a u sebe doma.

English electric 8switch mohu bez uzardění doporučit tam, kde není zatím nijak ošetřen ethernet před streamerem - je výrazně lepší než přímé propojení s WiFi routerem od UPC, lepší než běžné switche (Cisco, Zyxel do 1000 korun), lepší než profi switch Cisco za cca 30000, o něco lepší než oddělení přes mediaconvertory FS.COM. U mne se nepotvrdilo, že by jeho napájecí zdroj byl tak dobrý, že není třeba zapojovat do lineárního zdroje, právě naopak, zapojení do lineárního zdroje jsem vnímal pozitivně.

SOTM (sNH-10G + sCLK-EX) (s lepšími hodinami, ale bez upgrade na "stříbro") je ovšem něco úplně jiného. Vím, že hodnocení přínosu čehokoli v audiu je nepřenositelné, ale ... no upřímně, těžko si umím představit, že by v systému, kde je slyšet zapojení 8switch, někdo vyhodnotil vliv SOTM jako srovnatelný :angel:
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od PavelDosko »

muze byt, tezko rict co se signalem dela samotny streamer pred dodanim dacu, mam to reseno oddelene a galvanicke oddeleni mezi pc(streamerem) a reclock az v ceste usb signalu, samotny ethernet pred pc oddeleny optikou
tak at vam delaji switche radost
neni placka, neni highend
PTK
Příspěvky: 126
Registrován: 22 bře 2020 20:41

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od PTK »

Kychtax
U sebe doma ti mohu velmi lehce dokázat, že vyřazením switche z cesty eth. signálu a přímým spojením úložiště – streamer se zvuk naopak zhorší. Odpověď proč to tak je není vůbec složitá – master clock v SOtM.

Zappa
Je samozřejmě otázkou, kolik chceš do ošetření své sítě investovat, ale pokud to s hraním ze sítě myslíš vážně, úplně zapomeň na nějaké náhražky audiofilního switche. Nefunguje to a jen ztrácíš čas.
Kvalitní audio switch musí mít interní master clock.
Ještě lepší řešení je výstup BNC na externí master clock a výstup signálu řízený externími hodinami. To je sice excelentní, ale opravdu enormně drahé řešení a navíc je nezbytný vstup BNC ve streameru.

Přebrandované switche používá více firem, dokonce i Melco ve switchi S100. Pokud se nemýlím, jedná se o základní desku ze switche Buffalo BS-GS2016. Řešilo se to i na WB, spousta lidí samozřejmě nepřekousne za jaké peníze Melco prodává reinkarnaci switche Buffalo s ceníkovou cenou 150USD.
Jenže switch Melco má jiné napájení a především interní hodiny. Strávil jsem s Melco dostatek času abych si mohl udělat názor na jeho funkčnost oproti běžnému Buffalu. Melco je opravdu výborné.

V přímém porovnání se mi však SOtM jevilo jako lepší, model Evox odskočil ještě o výrazný skok dopředu. SOtM Evox je dle mého názoru aktuálně nejlepší řešení audiofilního switche. V poměru cena/výkon jednoznačně.
Kvalitativně předchozí model SOtM přehrál pouze Telegartner M12 Gold, čímž jsme se ovšem posunuli do jiné cenové relace. U modelu Evox bych si vítězstvím Telegartner nebyl tak jistý, možná se někdy dokopu k přímému porovnání.

Odkaz na výše uvedené fórum jsem si rozklikl a něco přečetl … no je to poněkud úsměvné.
Souhlas, pokud není ošetřeno vůbec, může být slyšitelný přínos.

Ale špičkový switch pro audio je trochu jiná káva... :lol:
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od Vinco »

Howgh
Quentin

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od Quentin »

@PTK boží! Sice tohle není v hifi můj šálek kávy, ale napsal a vysvětlil si to tak, že Ti věřím každé slovo :thumbup:
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od Yngwie »

Já bych ještě k tomu doplnil, že je potřeba mít k tomuto switchi kvalitní LPS, kabeláž a hlavně uložiště NAS s SSD ... alespoň něco na úrovni IO DATA SoundGenic 2TB. Já jsem vyměnil napájení u konvertoru optika/metalika od providera internetu a také u domácího wifi routeru ... no všechno kručky dopředu. Nakonec jsem se vrátil u Lumina X1 z optiky zpět k metalice.
Quentin

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od Quentin »

Píšete o tom digitálu tak hezky, že se do toho asi také pustím :lol: . Mám to doma vytrubkováno, je to přes 2 patra, tak by to nemělo být zase takový problém vyměnit Belden 5.cat. za něco lepšího.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od Yngwie »

japex píše: 02 led 2021 22:34 Píšete o tom digitálu tak hezky, že se do toho asi také pustím :lol: . Mám to doma vytrubkováno, je to přes 2 patra, tak by to nemělo být zase takový problém vyměnit Belden 5.cat. za něco lepšího.
No řeknu ti to tak. Špičkový SACD/CD player je pořád to nejlepší řešení podle mě ... krom toho gramce. Ale ten komfort streamování je prostě návykový.
Odpovědět