Uložení gramofonu - vibrace

Gramofony a jiné analog. zdroje včetně příslušenství kromě phono předzesilovačů.
Jan1k

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od Jan1k »

zabiny007 píše: 18 říj 2020 20:23
Jan1k píše: 18 říj 2020 20:15 Neviete čo tam je vo vnútri za zmes?
Netuším. Ale když jsem si nechal dělat Garrard, tak jsem v základně nechal udělat kapsy, do kterých jsem dával toto:
https://www.analogueseduction.net/speak ... iller.html
Obrázek

Ale úplně správně by tam mělo být více druhů různých materiálů a rozměrů...
Diky zaujímavé možno keď sa budem veľmi nudiť niečo z toho vyrobim :smile:
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od terahera »

Jan1k píše: 19 říj 2020 06:03
terahera píše: 18 říj 2020 23:04
Jan1k píše: 18 říj 2020 11:42 Ja to mam tak nejak... Najväčší posun som zažil keď som znížil rack, že nemám gramo na úrovni oči oproti sebe. Ešte viac dokážem vnímať scénu. Preto aj dávam dosť často dole kryt.

2020-10-18-113903144.jpg
Jak to myslíš,že dáváš dost často dole kryt?
Plexi
:roll: Takže zkusím znovu,jak to myslíš,že.dáváš dost často dole kryt?
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Jan1k

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od Jan1k »

terahera píše: 19 říj 2020 07:39
Jan1k píše: 19 říj 2020 06:03
terahera píše: 18 říj 2020 23:04

Jak to myslíš,že dáváš dost často dole kryt?
Plexi
:roll: Takže zkusím znovu,jak to myslíš,že.dáváš dost často dole kryt?
Vysuniem ho z držiakmi a položím na zem na koberec.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od terahera »

Takže chápu to tak,že někdy hraješ s krytem?
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Jan1k

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od Jan1k »

terahera píše: 19 říj 2020 08:50 Takže chápu to tak,že někdy hraješ s krytem?
Jasne. Hlavne ked pocuvam nejake slabsie nahravky a sedim za pracovnym stolom. Tam mi to je dosti jedno. Inak Ten kryt mi hlavne vadi ked sa nato mam pozerat. Kazi to scenu a atmosferu :thumbup: .
Jan1k

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od Jan1k »

+ zrejme sa to deje len na urovni psychiky. Inak vyskusaj si tiez dat dole na zem gramo budes prekvapeny. Clovek sa uvolni a nie je taky sustredeny pohladom na gramofon. Dokazes viac sledovat hudbu. Ja by som najradsej zrusil v strede vsetko a presunul na bok. Na telku uz mam pripraveny taky navlek z jantzen tkaniny.
jardak
Příspěvky: 22
Registrován: 30 čer 2012 21:23

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od jardak »

Ahoj! Reprodukovaný zvuk neovlivňuje chování přenosky v drážce??? Řekl bych, že ano a dost. Jrd
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od terahera »

Gramofon jsem na zemi zkoušel,ale asi bys to nechtěl slyšet :lol: Jinak já poslouchám zásadně bez krytu( což asi drtivá většina kolotočářú).Ještě se tě zeptám na jednu věc,při otáčení nebo výměně lp,vypínáš pohon?
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Jan1k

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od Jan1k »

terahera píše: 19 říj 2020 09:36 Gramofon jsem na zemi zkoušel,ale asi bys to nechtěl slyšet :lol: Jinak já poslouchám zásadně bez krytu( což asi drtivá většina kolotočářú).Ještě se tě zeptám na jednu věc,při otáčení nebo výměně lp,vypínáš pohon?
Vsimol som si, ze Dasta, Pytel nedavaju dole kryt. Jasne vypinam. Preco?
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od terahera »

Tak u Dasty i Pytla jsem byl a ani jeden nehrál s krytem :-?
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Jan1k

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od Jan1k »

terahera píše: 19 říj 2020 09:45 Tak u Dasty i Pytla jsem byl a ani jeden nehrál s krytem :-?
download/file.php?id=12965&mode=view
download/file.php?id=14334&mode=view
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od Ramones »

Bez krytu ani tón.
Prach je nepřítel gramodesek.
Nehraji tak nahlas, aby se rezonance krytu slyšitelně přenášely do poslechu
a už vůbec ne formou zpětné vazby.
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od Ramones »

:thumbup:
Jan1k

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od Jan1k »

Ramones píše: 19 říj 2020 10:12 Bez krytu ani tón.
Prach je nepřítel gramodesek.
Nehraji tak nahlas, aby se rezonance krytu slyšitelně přenášely do poslechu
a už vůbec ne formou zpětné vazby.
S tym uplne suhlasim. Kludne niekedy necham kryt len ho zatvorim a pocuvam aj tak. Mam kryt odizolovany od sasi silikonovymi podlozkami.

Niekto by vsak namietal, ze to je zasadny rozdiel :thumbup: s krytom vs bez krytu. Mozeme zalozit dalsiu temu. Tuto nechajme na ulozenie gramofonu.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od Frogyman »

S krytem ani ťuk. S prachem se dá bojovat. Gramofon nevypínám :thumbup:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Jan1k

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od Jan1k »

zabiny007 píše: 19 říj 2020 10:26 S krytem ani ťuk. S prachem se dá bojovat. Gramofon nevypínám :thumbup:
Ja tiez nevypinam uplne gramofon len ked davam novu platnu vypinam motor. Nie je to pre mna problem kedze mam regulovane otacky quartzom mam hned presne otacky :thumbup: .

Ohladne krytu otvoril som dalsiu temu.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od terahera »

U toho uložení gramofonu hraje velkou roli konstrukce gramce,jinak se na různých podložkách chová pevný direct drive,jinak odpruzeny belt drive atd.,proto jsou názory tolik rozdílné a je třeba tedy zkoušet na svém systému,co sedí.Co si ale myslím,že je univerzální,je uložení gramce na zdi :-?
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od Frogyman »

Pls, nešlo by dávat k odkazům alespoň základní popis?
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1046
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od YamahaMan »

Keďže sa veci nehýbu tak, ako som si predstavoval - týždeň som čítal všetko o tom, čo pod gramo.
Včera som narysoval schému sendviča a objednal cez net komponenty /do obchodov sa nesmie/.
Celé to bude na magnetických nohách /aké má Mára, poslal mi link/ ^:)^
Keď to bude celé hotové, dám report, foto a kalkuláciu. Zatial teda bez nového gramca...
... zabudol som rozmer. 455x370 /+po 20mm obvod lišty z každej strany/, presne pod plánovaný gramec.
Schema antirez doska.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od terahera »

Tvl,to bude vážit tak metrák bez gramce :lol:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1046
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od YamahaMan »

terahera píše: 31 říj 2020 14:16 Tvl,to bude vážit tak metrák bez gramce :lol:
=))
Máro nestraš.
Myslím, že sa dostanem na váhu Ground It Carbon.
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od F2014 »

@YamahaMan: Koukám, že nechceš nechat nic náhodě a tak aplikuješ na sebe několik různých antivibračních technik. Dost zajímavé - a ještě zajímavější by bylo zdůvodnění, proč to takto zkoušíš - nechceš napsat, co si od jednotlivých vrstev slibuješ?
Tak jako tak, doporučuji nezapomenout na zdánlivou drobnost - oddělení žulové desky od MDF rámečku (například tlustým těsněním s prázdným jádrem).
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1046
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od YamahaMan »

F2014 píše: 31 říj 2020 14:51 @YamahaMan: Koukám, že nechceš nechat nic náhodě a tak aplikuješ na sebe několik různých antivibračních technik. Dost zajímavé - a ještě zajímavější by bylo zdůvodnění, proč to takto zkoušíš - nechceš napsat, co si od jednotlivých vrstev slibuješ?
Tak jako tak, doporučuji nezapomenout na zdánlivou drobnost - oddělení žulové desky od MDF rámečku (například tlustým těsněním s prázdným jádrem).
Máš pravdu - nič na náhodu a ako som písal, základ je viac vrstiev a váha.
Čo sa týka oddelenia tej žuly - bude tam nie veľká a ani nie malá medzera od boku MDF.
Čiže spodné vibrácie majú na starosť mag. nohy, nerez a bitumen. Ak by sa niečo prenieslo z vrchu - žula s guličkami a ak by sa náhodou dotkla žula MDFky, prenesie sa to cez základňu a rozdelí do guličiek a bitumenu.
Toľko teória, keď bude všetko ready aj s novým gramcom, napíšem ako to funguje.
Ešte pripomínam, že bude mať oddelený zdroj.
Jan1k

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od Jan1k »

Je to postavené úplne bez akéhokoľvek zmyslu. Položiť zulovu dosku rovno na oceľové guľôčky? To hadam nie. Radšej rieš gramofon a potom podložku pod gramofon aby si počul aký to má vplyv a ci nejaký na zvuk.

Ja si myslím, že základ je prvú vrstvu v tomto prípade zulovu dosku oddeliť a to napríklad tak, že ju polozis v rohoch na 4 podložky (trebárs silikónové podložky s co najmenšou plochou) od zbytku. Medzi tým mali priestor a potom môžeš dat tie ostatne veci. Všimni si na koľkých bodoch stojí taky most napr.

Alebo pod tu zulovu dosku položiť nejaký tlmiaci materiál.
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od F2014 »

@Jan1k: Prezentuješ svůj názor docela radikálním způsobem - jako bys VĚDĚL, že ten projekt je nesmysl.
Ale to ty ve skutečnosti nevíš, či?
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od terahera »

YamahaMan píše: 31 říj 2020 14:26
terahera píše: 31 říj 2020 14:16 Tvl,to bude vážit tak metrák bez gramce :lol:
=))
Máro nestraš.
Myslím, že sa dostanem na váhu Ground It Carbon.
No nevím,já mám jen sendvič mdf s nerez 2mm a jsem na 25kg.Ty tam máš nerez 5mm a ještě žulu,takže si myslím že od toho metráku nebudu daleko :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1046
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od YamahaMan »

Jan1k píše: 31 říj 2020 15:43 Je to postavené úplne bez akéhokoľvek zmyslu. Položiť zulovu dosku rovno na oceľové guľôčky? To hadam nie. Radšej rieš gramofon a potom podložku pod gramofon aby si počul aký to má vplyv a ci nejaký na zvuk.

Ja si myslím, že základ je prvú vrstvu v tomto prípade zulovu dosku oddeliť a to napríklad tak, že ju polozis v rohoch na 4 podložky (trebárs silikónové podložky s co najmenšou plochou) od zbytku. Medzi tým mali priestor a potom môžeš dat tie ostatne veci. Všimni si na koľkých bodoch stojí taky most napr.

Alebo pod tu zulovu dosku položiť nejaký tlmiaci materiál.
Je mi absolútne jedno, čo si o tom myslíš ale určite to nie je bez akéhokoľvek zmyslu.
Nech ti to hrá.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od Frogyman »

YamahaMan píše: 31 říj 2020 14:26 Myslím, že sa dostanem na váhu Ground It Carbon.
Grund IT carbon má 14,5 kg, takže podle mne určitě půjdeš hodně přes. Každopádně jsem zvědav, jaká bude zkušenost. Podobné uložení jsem už pod gramcem u jednoho člena viděl, jen horní deska místo žuly byla MDF a místo broků jemný štěrk do akvárka.

A teoretiky neřeš, praxe a osobní zkušenost je nejvíc. 👍
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1046
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od YamahaMan »

zabiny007 píše: 31 říj 2020 17:09
YamahaMan píše: 31 říj 2020 14:26 Myslím, že sa dostanem na váhu Ground It Carbon.
Grund IT carbon má 14,5 kg, takže podle mne určitě půjdeš hodně přes. Každopádně jsem zvědav, jaká bude zkušenost. Podobné uložení jsem už pod gramcem u jednoho člena viděl, jen horní deska místo žuly byla MDF a místo broků jemný štěrk do akvárka.

A teoretiky neřeš, praxe a osobní zkušenost je nejvíc. 👍
Presne o to ide, máš recht.
Keď to bude, dá sa experimentovať so sklenenou drťou a pod.
A váha - čím viac, tým lepšie...
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od aretax »

Jan1k píše: 31 říj 2020 15:43 Všimni si na koľkých bodoch stojí taky most napr.
To bolo veľmi zlé prirovnanie. Uloženie mostu má celkom iný dôvod, ako sú vibrácie. Ale to sem nepatrí. K téme: viacnásobné utlmenie vibrácií nemôže ničomu uškodiť, ale naopak, pomôcť. či však je žula ten najvhodnejší materiál, o tom si na základe vlastných skúseností dovolím pochybovať. Mne sa najlepšie osvedčila hrubá doska MDF.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od terahera »

A s tou vahou bych taky souhlasil,čím víc,tím líp :thumbup:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Quentin

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od Quentin »

YamahaMan píše: 31 říj 2020 13:10 Keďže sa veci nehýbu tak, ako som si predstavoval - týždeň som čítal všetko o tom, čo pod gramo.
Včera som narysoval schému sendviča a objednal cez net komponenty /do obchodov sa nesmie/.
Celé to bude na magnetických nohách /aké má Mára, poslal mi link/ ^:)^
Keď to bude celé hotové, dám report, foto a kalkuláciu. Zatial teda bez nového gramca...
... zabudol som rozmer. 455x370 /+po 20mm obvod lišty z každej strany/, presne pod plánovaný gramec.

Schema antirez doska.jpg
Sorry za OT a že jsem zvědavý, mohu se zeptat jaký gramec plánuješ?
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1046
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od YamahaMan »

japex píše: 31 říj 2020 17:44
YamahaMan píše: 31 říj 2020 13:10 Keďže sa veci nehýbu tak, ako som si predstavoval - týždeň som čítal všetko o tom, čo pod gramo.
Včera som narysoval schému sendviča a objednal cez net komponenty /do obchodov sa nesmie/.
Celé to bude na magnetických nohách /aké má Mára, poslal mi link/ ^:)^
Keď to bude celé hotové, dám report, foto a kalkuláciu. Zatial teda bez nového gramca...
... zabudol som rozmer. 455x370 /+po 20mm obvod lišty z každej strany/, presne pod plánovaný gramec.

Schema antirez doska.jpg
Sorry za OT a že jsem zvědavý, mohu se zeptat jaký gramec plánuješ?
Thorens TD-1601 + Ortofon ST90, čiže celá phono vetva bude symetrika.
Jan1k

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od Jan1k »

Kúp gramofon a potom rieš tieto kktiny? Aký máš gramofon teraz a aké máš skúsenosti so zmenou podložky pod gramofonom?
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od terahera »

Jan1k píše: 31 říj 2020 18:20 Kúp gramofon a potom rieš tieto kktiny? Aký máš gramofon teraz a aké máš skúsenosti so zmenou podložky pod gramofonom?
Absolutně nechápu o co ti jde :eek: Ještě v loni jsi tu žàdal ve všech možných vláknech o rady a zkušenosti a teď jsi odborníkem na všechno a ještě do druhých vyrypuješ :oops:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Jan1k

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od Jan1k »

terahera píše: 31 říj 2020 18:30
Jan1k píše: 31 říj 2020 18:20 Kúp gramofon a potom rieš tieto kktiny? Aký máš gramofon teraz a aké máš skúsenosti so zmenou podložky pod gramofonom?
Absolutně nechápu o co ti jde :eek: Ještě v loni jsi tu žàdal ve všech možných vláknech o rady a zkušenosti a teď jsi odborníkem na všechno a ještě do druhých vyrypuješ :oops:
Riešil som gramofon kúpil som gramofon. Riešil som prenosku kúpil som prenosku. Medzičasom už aj ďalšiu. Riešil som phono kúpil som a medzicasom aj druhé. Riešil som SUT kúpil som. Tieto podložky a blbosti to je hrajkanie. Zatiaľ nepredstavil aktuálny stav. Což ja hneď na začiatku. O čom je tu táto debata?
Naposledy upravil(a) Jan1k dne 31 říj 2020 18:40, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od terahera »

Mimochodem,jestli ti uložení gramofonu připadá jako kkotina,tak snad ani dál v analogové větvi doma nepokračuj :roll:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1046
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od YamahaMan »

terahera píše: 31 říj 2020 18:30
Jan1k píše: 31 říj 2020 18:20 Kúp gramofon a potom rieš tieto kktiny? Aký máš gramofon teraz a aké máš skúsenosti so zmenou podložky pod gramofonom?
Absolutně nechápu o co ti jde :eek: Ještě v loni jsi tu žàdal ve všech možných vláknech o rady a zkušenosti a teď jsi odborníkem na všechno a ještě do druhých vyrypuješ :oops:
Máro, najlepšie nereagovať :thumbup:
OT - u nás na JOJ idu Mimoni, hneď som si na teba spomenul =))
Jan1k

Re: Uložení gramofonu - vibrace

Příspěvek od Jan1k »

YamahaMan píše: 31 říj 2020 18:40
terahera píše: 31 říj 2020 18:30
Jan1k píše: 31 říj 2020 18:20 Kúp gramofon a potom rieš tieto kktiny? Aký máš gramofon teraz a aké máš skúsenosti so zmenou podložky pod gramofonom?
Absolutně nechápu o co ti jde :eek: Ještě v loni jsi tu žàdal ve všech možných vláknech o rady a zkušenosti a teď jsi odborníkem na všechno a ještě do druhých vyrypuješ :oops:
Máro, najlepšie nereagovať :thumbup:
OT - u nás na JOJ idu Mimoni, hneď som si na teba spomenul =))
Tipujem ta na tarajka ktorý nič nekúpi len robí zo seba blbca.
Odpovědět