Rix AUDIO

Diskuze o kabelech.
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od F2014 »

Jan1k píše: 14 říj 2020 19:40
F2014 píše: 14 říj 2020 19:25 @djrix: Prosím, neber to tak, že Tvé kabely někdo odsuzuje na základě fotky - to bych spíše řekl, že vypadají moc pěkně. Jenže když ten, kdo je tady doporučuje, se zdráhá připutit jejich pozitivní vliv na zvuk systému, tak to pak vyznívá dost blbě.
Čítal si, že nemám preamp ako sa teda vyjadrím k vplyvu? Hádam je logické, že horšie to asi nebude ako s PC káblami ci si myslíš niečo iné? Tie káble vôbec nevyzerajú ako diy je to profi robota. Mnohí co si tu robia kábliky sa nechytaju.
@Jan1k: Zbytečně se nečerti. Že nemáš preamp jsem četl. No a co? Znamená to, že vůbec nehraješ a kabely doporučuješ proto, že mají pěkný oplet a hezky ofouklou stahovačku? K tomu si přidej těch pár svých pochybovačných poznámek o (ne)vlivu napájecí kabeláže .. no, já bych řekl, že djrixovi velkou službu neděláš.
A pokud se mne ptáš na názor k těmto konkrétním kabelům, pak žádný nemám, ve svém systému jsem je neslyšel. Pokud se mne ptáš na můj obecný názor na napájecí kabeláž, pak si myslím, že v systému se na zvuku významně projevuje.
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od Dieter Burmester »

Jan1k píše: 14 říj 2020 16:47 Precital si aj tu prvu cast vety ci hned si reagoval na koniec vety?
Cital som :thumbup:
Dieter Burmester
Jan1k

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od Jan1k »

zabiny007 píše: 14 říj 2020 19:47 Problém není v kabelu jako takovém. Ať si každý má takový, jaký mu vyhovuje nebo na jaký dosáhne. Problém je v tom, že majitel popírá jakýkoliv vliv napájecích kabelů s oblíbenou frází frajerů z hovnametu o "posledním metru". Což možná funguje u buntofonů a podobných zázraků, ale u většiny jiných sestav ne. Taky bych rád ušetřil a měl raději u strojů kabely od PC. Ale u mne to bohužel nejde.
Pozri nemusis to brat tak osobne. Ty mas citlivejsi aparat na kable preto to vnimas inak. Ako si spominal vyssie ja mam iba buntofon. Moj nazor na kable som len naznacil a moj pohlad sa nesnazim nikomu vnucovat.
F2014 píše: 14 říj 2020 19:54
Jan1k píše: 14 říj 2020 19:40
F2014 píše: 14 říj 2020 19:25 @djrix: Prosím, neber to tak, že Tvé kabely někdo odsuzuje na základě fotky - to bych spíše řekl, že vypadají moc pěkně. Jenže když ten, kdo je tady doporučuje, se zdráhá připutit jejich pozitivní vliv na zvuk systému, tak to pak vyznívá dost blbě.
Čítal si, že nemám preamp ako sa teda vyjadrím k vplyvu? Hádam je logické, že horšie to asi nebude ako s PC káblami ci si myslíš niečo iné? Tie káble vôbec nevyzerajú ako diy je to profi robota. Mnohí co si tu robia kábliky sa nechytaju.
@Jan1k: Zbytečně se nečerti. Že nemáš preamp jsem četl. No a co? Znamená to, že vůbec nehraješ a kabely doporučuješ proto, že mají pěkný oplet a hezky ofouklou stahovačku? K tomu si přidej těch pár svých pochybovačných poznámek o (ne)vlivu napájecí kabeláže .. no, já bych řekl, že djrixovi velkou službu neděláš.
A pokud se mne ptáš na názor k těmto konkrétním kabelům, pak žádný nemám, ve svém systému jsem je neslyšel. Pokud se mne ptáš na můj obecný názor na napájecí kabeláž, pak si myslím, že v systému se na zvuku významně projevuje.
Nepisal som nic o vplyve tychto kablov na zvuk lebo som cez ne este nepocuval. Popisal som len to co vidim, preto ten "oplet" a to ako tie kable na mna posobia. Ked si precitas hocijaku recenziu je tam aj kapitola len o dizajne a konstrukcii, tak to mozes brat podobne. Viac informacii ku konstrukcii dodal djrix. Moje pochybovacne komentare su len moj pohlad na tuto vec a nesnazim sa nikomu vyvratit ten jeho, ktory je opacny. Je to len moja posluchova skusenost s tym ako mi to doma hraje aj s pc kablami.

Chlapi este jedna vec, ak som vas nejak vyprovokoval ospravedlnujem sa. Mozno je to tym, ze nie vsetky aspekty tohto konicka beriem vazne.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od Frogyman »

Jan1k píše: 14 říj 2020 20:29 Pozri nemusis to brat tak osobne. Ty mas citlivejsi aparat na kable preto to vnimas inak. Ako si spominal vyssie ja mam iba buntofon. Moj nazor na kable som len naznacil a moj pohlad sa nesnazim nikomu vnucovat.
V pohodičce, každý posloucháme tak, jak nám vyhovuje. :thumbup:
Jen když "takové chujoviny" jako testování lepších kabelů neděláš, tak nedělej ani "takové chujoviny", že své neověřené domněnky vydáváš za fakt a tlumočíš zde názory, kterých je plné sousední i přeshraniční fórum.
A až budeš mít někdy příležitost, zkus půjčit a zapojit do sestavy nějaký "předražený" kabel. Jen tak. Pro rozšíření obzorů. Třeba budeš překvapen :thumbup:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Jan1k

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od Jan1k »

zabiny007 píše: 14 říj 2020 20:46
Jan1k píše: 14 říj 2020 20:29 Pozri nemusis to brat tak osobne. Ty mas citlivejsi aparat na kable preto to vnimas inak. Ako si spominal vyssie ja mam iba buntofon. Moj nazor na kable som len naznacil a moj pohlad sa nesnazim nikomu vnucovat.
V pohodičce, každý posloucháme tak, jak nám vyhovuje. :thumbup:
Jen když "takové chujoviny" jako testování lepších kabelů neděláš, tak nedělej ani "takové chujoviny", že své neověřené domněnky vydáváš za fakt a tlumočíš zde názory, kterých je plné sousední i přeshraniční fórum.
A až budeš mít někdy příležitost, zkus půjčit a zapojit do sestavy nějaký "předražený" kabel. Jen tak. Pro rozšíření obzorů. Třeba budeš překvapen :thumbup:
Počkaj kde som písal o nejakom fakte? To co je pre teba fakt neznamená, že to je fakt pre mňa. Ja som písal o mojom názore. Na jednej strane je clovek, ktorý ladi zostavu drahými káblami na druhej strane som ja a môj aparát s buntofonom a PC káblami. Viem len jednu vec na 100% z tých dvoch a to ako to hraje mne doma a môžem mať kludne aj PC kable. Neviem ci chápeš co sa snažím vysvetliť. To aký velky vplyv budú mať nové káble na zvuk to nedokážem odhadnúť momentalne a je mi to jedno lebo to hraje aj s PC káblami super.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od PítrsPraha »

Myslím, že zvolený způsob prezentace postavený jen na domněnkách, vzhledu opletu a pocitu, je dost medvědí službou. Zaplatit 1000 resp. 1400 Kč za to, že má kabel hezký oplet, ale jinak nepřináší nic navíc oproti PC šňůře za stovku, je přesně ten skeak oil, proti kterému rádobytechnici tak vehementně bojují. To už je 100x lepší přidat pár stokorun a koupit prověřené kabely zavedených firem, které mají na zvuk slyšitelně pozitivní vliv typu Vincent, Audioquest...
djrix píše:myslím, že by obstály naprosto bez problémů a porazily kdejaký násobně dražší kabel
Jaký konkrétně? Na jaké sestavě? Kdo nezávislý při jakém testu to potvrdil?
Jan1k píše:Tie káble vôbec nevyzerajú ako diy je to profi robota. Mnohí co si tu robia kábliky sa nechytaju.
Kdo konkrétně se nechytá? S jakými dalšími DIY kabely jsi tyhle přímo porovnával, držel v ruce?


Neberte to jako rýpání za každou cenu, ale spíš jako nakopnutí k tomu vzít prezentaci za úplně jiný konec než ve stylu "ty kabely jsou jen pro dobrý pocit" nebo "jsou lepší než anonymní dražší kabel, se kterým to ale nikdo reálně neporovnal".
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od PítrsPraha »

Domluv se s pár náhodně vybranýma lidma s různýma sestavama k otestování, poslechnutí, srovnání a dostaneš 1000x smysluplnější výsledek než "myslím si, že...".
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
djrix
Příspěvky: 112
Registrován: 14 dub 2020 13:42

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od djrix »

Hezky se nám tu rozjela "diskuse". Já bych jen za sebe rád dodal k tomu celému, že především nemám potřebu tu dělat nějakou prezentaci, není to můj byznys ani obživa, vyrábět kabely, nikde ty kabely nenabízím, nikomu nevnucuji a když je nikdo nebude chtít nebude mi to vadit :lol:
(myslím že si každý dovede spočítat, jaký je to těžký byznys při ceně 999Kč/kus :lol: )
Viděli je fyzicky jen ti, kdož mě osobně navštívili ve studiu, zeptali se na ně a já je nabídl jako variantu. Dělám je výhradně na objednávku a pro ty, co vědí přesně co chtějí.

Tyhle káble vznikly právě jako varianta právě k všemožným snake oil nesmyslům, jak to je v hifi často vidět (úplně nejmíň nejkyslíkatější měď, nějak kouzelně stočené vodiče, exotické materiály izolací apod)
Tyto kabely, jsou na rozdíl od hromady hifi nesmyslností udělané technicky správně.
PítrsPraha píše: 15 říj 2020 08:35 Myslím, že zvolený způsob prezentace postavený jen na domněnkách, vzhledu opletu a pocitu, je dost medvědí službou. Zaplatit 1000 resp. 1400 Kč za to, že má kabel hezký oplet, ale jinak nepřináší nic navíc oproti PC šňůře za stovku, je přesně ten skeak oil, proti kterému rádobytechnici tak vehementně bojují.
Na základě čeho hodnotíš, že moje kabely nepřináší nic navíc oproti PC šňůře za stovku ?
Mají lepší průřez kabelů, mají stínění omezující vyzařování, mají EMI ferit omezující rušení,v neposlední řadě jsou hezčí než PC kábl za stovku, je toho málo ?
PítrsPraha píše: 15 říj 2020 08:35 To už je 100x lepší přidat pár stokorun a koupit prověřené kabely zavedených firem, které mají na zvuk slyšitelně pozitivní vliv typu Vincent, Audioquest...
To je hezký pokus o manipulaci :thumbup: Pár stokorun jsou dvě, takže 1200Kč. Jestli víš o komerčně vyráběném stíněném kabelu C13 za dvanáct stovek, klidně sem hoď odstatním odkaz. A může být klidně i za 15 stovek, ať se netaháme za fusekli že jsi tím pár myslel víc než 2 :smile:
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od PítrsPraha »

Ať má diskuse nějaký smysl a kontext, před kladením otázek prosím nejdřív odpověz na to, na co jsem se ptal... Jinak to bude bezobsažný dvojmonolog.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Jan1k

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od Jan1k »

PítrsPraha píše: 15 říj 2020 08:35 Myslím, že zvolený způsob prezentace postavený jen na domněnkách, vzhledu opletu a pocitu, je dost medvědí službou. Zaplatit 1000 resp. 1400 Kč za to, že má kabel hezký oplet, ale jinak nepřináší nic navíc oproti PC šňůře za stovku, je přesně ten skeak oil, proti kterému rádobytechnici tak vehementně bojují. To už je 100x lepší přidat pár stokorun a koupit prověřené kabely zavedených firem, které mají na zvuk slyšitelně pozitivní vliv typu Vincent, Audioquest...
djrix píše:myslím, že by obstály naprosto bez problémů a porazily kdejaký násobně dražší kabel
Jaký konkrétně? Na jaké sestavě? Kdo nezávislý při jakém testu to potvrdil?
Jan1k píše:Tie káble vôbec nevyzerajú ako diy je to profi robota. Mnohí co si tu robia kábliky sa nechytaju.
Kdo konkrétně se nechytá? S jakými dalšími DIY kabely jsi tyhle přímo porovnával, držel v ruce?


Neberte to jako rýpání za každou cenu, ale spíš jako nakopnutí k tomu vzít prezentaci za úplně jiný konec než ve stylu "ty kabely jsou jen pro dobrý pocit" nebo "jsou lepší než anonymní dražší kabel, se kterým to ale nikdo reálně neporovnal".
Vytrhavas z kontextu samozrejme ucelne ale mozno sa mylim. Tieto napajacie kable nie su konkurencia drahym kablom za 10tky tisic CZK ako tu spominal aj djrix no splnia si rovnaku sluzbu ako ine kable a mozno aj drahsie. Preco? No napriklad preto lebo ked si kupis hocijaky filter alebo sietovu pracku alebo oddelovak, vyrobca co odporuca? Ano vidim to v tvojej hlave. Pouzit tienene kable. Ale specifikuje? Musia to byt kable za 20 000 alebo stacia kable za 1500? Su tieto kable tienene? Ano su oba kable su tienene dokonca tie za 1500 CZK maju az dvojite tienenie. Staci to uzivatelovi jan1k? Ano mne to staci. Na ziadnej zostave som ich nepocul. Naco by som to robil ked jedina moja podmienka bola aby bol kabel tieneny kedze som nasledoval odporucanie vyrobcu.

Vieme teraz, ze som ich neporovnaval s nijakymi "znackovymi" kablami alebo inymi DIY kablami. Mal som vsak moznost vidiet kopec DIY kablov na forach a mal som moznost drzat v ruke aj najdrahsie kable od AQ kedze moj kamarat je v manazmente Bisaudia. Hadam mam pravo tvrdit to co som tvrdil. Ci si myslis, ze neviem rozlisit profi robotu od nejakeho hifi nadsenca bez akychkolvek skusenosti s elektronikou, ktory sa rozhodol robit nejake hyper exoticke konstrukcie napajacich kablov, ktore vyzeraju ako by ich robil niekto na osade s obmedzenymi moznostami?

Co som teda prezentoval?! Prezentoval som len dizajn. Co je natom spatne ked mam obmedzene info? Co je natom, ze som to zdielal hned bez toho ako som ich pocul v svojej zostave? Citas recenzie kde na uvod sa redaktor venuje dizajnu. Tuto prezentaciu ako tomu ty hovoris mozes brat presne takto.

Kedze som tuto temu otvoril ja, samozrejme by som zdielal aj dalsie informacie po implementacii kablov do mojej zostavy. Ci to nejak pocujem?! Ze? Ci si myslis, ze som to sem dal aby som ukazal aki ste hlupi, ze kupujete alebo si robite drahe napajacie kable. No nato si musis odpovedat sam pretoze toto nebol ani zdaleka ucel.

Djrix prezentoval transparentne konstrukciu kablov a nebal sa zdielat aj viac ako je bezne.

Ze to niekomu staci a nemusi investovat viac? Splni si to svoj ucel? Co je natom spatne?
RedBaron
Příspěvky: 265
Registrován: 10 zář 2013 14:19

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od RedBaron »

Bože tohle je ústav fakt - A musí to bejt slyšet a musí a musí!!! Nemůžeš sem přece dávat kabely a říkat že neslyšíš jak se zpevnily basy, rozjasnily středy a rozetřpytily výšky! :roll:
SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od Ramones »

:thumbup:
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od F2014 »

RedBaron píše: 15 říj 2020 10:23 Bože tohle je ústav fakt - A musí to bejt slyšet a musí a musí!!! Nemůžeš sem přece dávat kabely a říkat že neslyšíš jak se zpevnily basy, rozjasnily středy a rozetřpytily výšky! :roll:
Ale jasně, že můžeš :smile:

Jenže, když si pak výrobce (djrix) posteskne, že je jeho produkt některými příspěvky odepsaný po shlédnutí obrázku a bez vyzkoušení - cituji z příspěvku:
... přesto že si myslím, že by obstály naprosto bez problémů a porazily kdejaký násobně dražší kabel, i když z některých postů zde, aniž by je někdo slyšel, je cítit, že jsou odsouzeny jako brzdiče sestavy hned z jedné fotky,bez osobní zkušenosti.
tak je doporučení od někoho, kdo veřejně deklaruje, že kabely ve zvuku slyšet nejsou a že tyhle stejně ještě nemohl vyzkoušel (pač nemá komplet systém), medvědí službou jejich výrobci.

Nic víc a nic míň v tom není.
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Jan1k

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od Jan1k »

@F2014 ach prosim ta prestan s touto polohou. hadam si mal na plane kupit si kabel od djrixa a ja som ti pokazil chut?
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od F2014 »

Ještě bych dodal, že djrixovi fandím. Jeho kabely jsou za hubičku, i zapřisáhlý kabeloskeptik si je může vyzkoušet a nemusí se bát, že propadne okouzlení vysokou cenou ... což z něj možná udělá kabelo-optimistu :thumbup:
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od F2014 »

Jan1k píše: 15 říj 2020 10:54 @F2014 ach prosim ta prestan s touto polohou. hadam si mal na plane kupit si kabel od djrixa a ja som ti pokazil chut?
@Jan1k: Nezlob se, ale jsi trochu mimo. O mne tady přece vůbec nejde. Ten, kdo má pocit, že se na jeho produkt dívají někteří hodně skepticky, je právě djrix. Já jen napsal, že to do značné míry je důsledek Tvých příspěvků ... a to přesto, že jsi to jistě myslel dobře a chtěl jsi jeho produkt vyzdvihnout.
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Jan1k

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od Jan1k »

@F2014 ak by si chcel pomoct mohol by si pozicat kabliky od Petra a otestovat u seba. co ty nato?
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od Frogyman »

jan1k
Když napíšeš - jsou to "super kabely a plně mi vyhovují", tak je to v pořádku.
Když napíšeš "přehrají dražší kabely", tak je potřeba k tomu dodat co se porovnávalo a na jaké sestavě.
Když proklamuješ "na kabely nevěřím, je to jen kabel", tak veškerá výše uvedená sdělení ztrácejí na významu...
Když napíšeš "kabel od DJRIX funguje stejně jako PC šnůra, kterou jsem měl doposud", tak tomu se říká medvědí služba...

PS: Nechytej mne prosím za slovíčko, necituji Tě přesně, nemám chuť to dohledávat. Jen píši to, jak příspěvky vyznívají...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Jan1k

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od Jan1k »

zabiny007 píše: 15 říj 2020 11:17 jan1k
Když napíšeš - jsou to "super kabely a plně mi vyhovují", tak je to v pořádku.
Když napíšeš "přehrají dražší kabely", tak je potřeba k tomu dodat co se porovnávalo a na jaké sestavě.
Když proklamuješ "na kabely nevěřím, je to jen kabel", tak veškerá výše uvedená sdělení ztrácejí na významu...
Když napíšeš "kabel od DJRIX funguje stejně jako PC šnůra, kterou jsem měl doposud", tak tomu se říká medvědí služba...

PS: Nechytej mne prosím za slovíčko, necituji Tě přesně, nemám chuť to dohledávat. Jen píši to, jak příspěvky vyznívají...
Nenasiel si odpovede na tieto "otazky" v mojich poslednych prispevkoch? Ak nie tak nemam co k tomu dodat a rezignujem v tejto teme.
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od F2014 »

Jan1k píše: 15 říj 2020 11:11 @F2014 ak by si chcel pomoct mohol by si pozicat kabliky od Petra a otestovat u seba. co ty nato?
Díky za nabídku. Nejsem tak motivovaný, abych si o ně požádal a pak je zase posílal zpět, ale pokud budeš mít cestu na severní Moravu, určitě se můžeme domluvit na návštěvě u mne a káblíky rád vyzkouším. Už jsem tady měl Kychtaxe s jeho starší generací kabeláže, napájecí a propojovací kabely od NA, napájecí kabel od RothAudio.
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od fox »

A už to tu je jako na vedlejším fóru. Kecy o hovnu. :thumbdown:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od Frogyman »

V pohodě, nechme to byt, asi jazyková bariéra 😎
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od lidumil »

fox píše: 15 říj 2020 12:06 A už to tu je jako na vedlejším fóru. Kecy o hovnu. :thumbdown:
No když nesmrdí .... :thumbup: :clap:
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
šeďour
Příspěvky: 127
Registrován: 03 lis 2011 12:20
Bydliště: Praha

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od šeďour »

Buďte v klidu, negativní reklama je taky reklama a vyvolává u lidí zájem.Mám s tím léta zkušeností...

Rixi...ty si připrav metráž, brzy to vypukne.
Audio mini PC, napájení iFi, DAC Topping D30 PRO, zesilovač HEGEL H300, NextWaveSS PK Audio, reprokabel Kabelguru Reptilian Silver, XLR kabel Kabelguru Ultra
Jan1k

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od Jan1k »

šeďour píše: 15 říj 2020 14:24 Buďte v klidu, negativní reklama je taky reklama a vyvolává u lidí zájem.Mám s tím léta zkušeností...

Rixi...ty si připrav metráž, brzy to vypukne.
Pevne dufam, ze budes mat pravdu.

@djrix mozno by bolo dobre prehodnotit cenu aby bola viacej premiovejsia. Vytvorit mk2 verzie s vyssou cenou. Podla mna ak niekto zaklada novu aparaturu je fajn objednat bundle pre vsetky zariadenia. Potom skusat nejake ine kable a porovnat si.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od terahera »

Je zajímavé,jak člověk,který na kabely nevěří a nevnímá rozdíly u "posledního metru",je neskutečně aktivní ve vlákně o kabelech.Je to pro mě docela úsměvné,že testovat kabely na vlastní kůži nemá za potřebi a vnímá to u sebe jako zbytečnost,ale trávit čas diskusí na tohle téma ve virtuálním prostoru mu jako zbytečnost nepřijde :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Jan1k

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od Jan1k »

terahera píše: 15 říj 2020 17:48 Je zajímavé,jak člověk,který na kabely nevěří a nevnímá rozdíly u "posledního metru",je neskutečně aktivní ve vlákně o kabelech.Je to pro mě docela úsměvné,že testovat kabely na vlastní kůži nemá za potřebi a vnímá to u sebe jako zbytečnost,ale trávit čas diskusí na tohle téma ve virtuálním prostoru mu jako zbytečnost nepřijde :cool:
Niečo popri robote musím robiť nie :angel:.

Edit.

Ty by si nechcel vyskúšať tieto káble a porovnať so svojimi u seba doma?
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od terahera »

Jak jsem výše psal,měl jsem je udělané z téhle metráže,takže jsem je zkoušel :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od Ramones »

Djrix, poslal jsem ti vzkaz do soukromých sprav.
Jan1k

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od Jan1k »

terahera píše: 15 říj 2020 18:05 Jak jsem výše psal,měl jsem je udělané z téhle metráže,takže jsem je zkoušel :cool:
Djrix ich upravoval takže nie je to to iste... :cool:
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od terahera »

Jestli myslíš úpravou stinici punčošku,tak to jsem taky zkoušel,tak jak jsem zkoušel stíněni připojit na.straně přístroje,pak na straně zásuvky........
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od terahera »

A jak jsem taky psal,mile mě ta metráž překvapila :angel: (na to,že stojí 80czk/m)
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
djrix
Příspěvky: 112
Registrován: 14 dub 2020 13:42

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od djrix »

SPC 1 dostal novy oplet a ferit :)

Obrázek
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Rix AUDIO

Příspěvek od terahera »

A důvod? :-?
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Odpovědět