SROLL

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
Odpovědět
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: SROLL

Příspěvek od Dasta »

Na určení poměru cena/výkon, nemusíš mít zesilovače bezprostředně vedle sebe. Je to tak, že vy někteří majitelé Sroll vůbec nechcete připustit to, že by se mu něco vyrovnalo, natož, že by bylo něco lepší.
Připadá mně to, jako by jste podlehli masáži konstruktéra a jeho nekritických obdivovatelů.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Horizon
Příspěvky: 36
Registrován: 15 črc 2018 10:06

Re: SROLL

Příspěvek od Horizon »

:smile: asi jo .... ale nesmíš házet všechny do jednoho pytle,já jsem cca necelý rok vyhlížel v seconhandu 2 modely zesilovačů a v celé EU jsem se nedočkal - právě toho poměru výkon/cena (z mého pohledu) mezitím jsem měl možnost vyzkoušet nový Epigram a zvukově je téměř u jednoho typu co jsem vyhlížel,ale i za nový je za 50% cenu + 5 let záruka
-
Jinak já osobně jsem nikde netvrdil že Sroll je nejlepší,jen mi v danou dobu,za danou cenu vyhovuje,a s repro které momentálně mám hraje (pro mě) luxusně,co bude za 5 let nikdo neví ..
Sroll Epigram,DAC Casea Lynx 2020,CD Canor 1.10,repro-DIY 3,5p (CZ),kabely - Roth,AAI,Synergistic Research,RDAcoustic,Heavens Gate Audio Ultra extreme gen II
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: SROLL

Příspěvek od Dasta »

Já nehážu všechny do jednoho pytle, mám kamarády srollisty, kteří si to nemyslí.
Mně se taky Rhytm líbí, měl ho u mně loni na jaře Sonofstar, říkal jsem mu tehdy, že kdybych neměl Brassany, tak si koupím Rhytm.
Vadí mně ten přístup některých srollistů, jako by měli naleštěný hovno.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: SROLL

Příspěvek od PavelDosko »

imo zbytecny spor
at si kazdy audiosoudruh posloucha co chce
neni placka, neni highend
whisp
Příspěvky: 380
Registrován: 12 lis 2013 14:34

Re: SROLL

Příspěvek od whisp »

Sroll je uz lepsi ako kabeli :mrgreen:
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: SROLL

Příspěvek od vitek »

kychtax píše: 16 zář 2020 09:10 to nebude tak horké. Např. zesilovače jsou bez konkurence v CR.
Ty jsi ale srandista.... nebo spíš černý humor!!!
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: SROLL

Příspěvek od Jiri »

Dasta
mně zase vadí jakýkoliv hifisti co vynášejí soudy, aniž to podpořili detaily, jak k tomuto závěru došli (na jaké sestavě(-ách) slyšeno? u sebe doma? bylo přímé nebo jen nepřímé porovnání s odstupem času? atd). Potom si totiž teprve ostatní udělají představu o věrohodnosti takového tvrzení.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: SROLL

Příspěvek od Dasta »

Nevynáším žádné soudy, napsal jsem pouze svůj názor, jak jsem to slyšel u sebe doma, když jsem porovnával oba stroje, jak si stojí vůči mým zesilovačům.
Pochopitelně tyto poslechy proběhly ne ve stejný den, ale v horizontu asi šesti týdnů.
Že jsme se v názoru nepotkali, je zcela normální, jsme na fóru, kde mají lidé různé názory na jednu věc.
Nevěděl jsem, že budu muset dokazovat, kde to bylo, na čem, s kým, proč a co mně vedlo k výše napsanému.
To bych se na to radši vykašlal a něco bych si pustil, protože ze všeho nejméně si přeji kousat se do "autocenzura" s ultrasrollistou. To mne věř.
Pochopitelně si stojím za tím, co jsem napsal výše.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: SROLL

Příspěvek od Jiri »

Dasta
díky za vysvětlení okolností toho porovnání. Nic víc jsem po tobě nechtěl.
Nemám problém souhlasit s tím, že Sroll zesilovač hrál na tvých Xavian Carisma prakticky stejně jako Brassany nebo SPaudio za míň peněz.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: SROLL

Příspěvek od Dasta »

Jiří.
Ty si myslíš, že mojeXavian jsou pro toto porovnání limitní?
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
macher
Příspěvky: 118
Registrován: 05 črc 2014 10:29

Re: SROLL

Příspěvek od macher »

Dasta píše: 16 zář 2020 21:00 Jiří.
Ty si myslíš, že mojeXavian jsou pro toto porovnání limitní?
Sroll zesiky moc nemusim, ale v tomto pripade si taky myslim, ze na tech Xavianech to nedokazes realne posoudit... k zvuku treba byt ferovej.
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: SROLL

Příspěvek od Dasta »

Macher,
myslím, že nevíš o čem mluvíš.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: SROLL

Příspěvek od valderon »

Macher:
Tak to seš macher něco takového napsat. Sedni do auta, zajed si to k Dastovi poslechnout a potom piš. A uvidíme, jak budeš férovej potom, až tady napíšeš cos slyšel. Vůbec nevíš, jaký Xavy Dasta má a jak mu to hraje. To potom bude fér, ne?
macher
Příspěvky: 118
Registrován: 05 črc 2014 10:29

Re: SROLL

Příspěvek od macher »

valderon píše: 17 zář 2020 10:59 Macher:
Tak to seš macher něco takového napsat. Sedni do auta, zajed si to k Dastovi poslechnout a potom piš. A uvidíme, jak budeš férovej potom, až tady napíšeš cos slyšel. Vůbec nevíš, jaký Xavy Dasta má a jak mu to hraje. To potom bude fér, ne?
Vychazel jsem z informace, ze Dasta ma Xavian Carisma. Ty jsem slysel a dojem to na me neudelalo. Pokud ma neco jineho, tak se omlouvam, a v tom pripade mas ve vsem pravdu.
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: SROLL

Příspěvek od Dasta »

Největší paradox je, že jsem původně odpovídal kychtaxovi na příspěvek o konkurenceschopnosti v Čechách vůči zesilovači Sroll.
Po pár příspěvcích z toho všeho vyplynulo, že mám vlastně na hovno bedny.
To je smutné i směšné zároveň.
valderon,
Jarku děkuji.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
macher
Příspěvky: 118
Registrován: 05 črc 2014 10:29

Re: SROLL

Příspěvek od macher »

Dasta píše: 17 zář 2020 11:27 Největší paradox je, že jsem původně odpovídal kychtaxovi na příspěvek o konkurenceschopnosti v Čechách vůči zesilovači Sroll.
Po pár příspěvcích z toho všeho vyplynulo, že mám vlastně na hovno bedny.
To je smutné i směšné zároveň.
valderon,
Jarku děkuji.
No, to jsem nikde nerekl, tak mi to prosim do ust nevkladej.

Zadne bedny nejsou uplne "na hovno". V dobre kombinaci komponentu jsem jiz mnohokrat slysel jak bedny za 50k "prehraly" bedny za 200k. Dival jsem se na foto v osobnim vlaknu a verim, ze to tak je i ve Tvem pripade. Navic mas velice krasne resen prostor.

Komentoval jsem vsak Jiriho post, kde napsal, ze kombinace Sroll a bedny Xavian vs zbytek vyladene sestavy nedokaze uplne posoudit kvalitu/nekvalitu Srolla. A s tym souhlasim, i kdyz Sroll zesiky rad nemam. V tomto konkretnim pripade si myslim, ze vlastnosti zesiku omezuji bedny. Tudiz proto Ti vychazi SPaudio a pod stejne dobre jako Sroll, protoze ty bedny to proste omezuji, takze neresis vlastne limit zesiku, ale beden...
kychtax

Re: SROLL

Příspěvek od kychtax »

Macher, ty zesiky jsou to nejlepsi na te znacce. Dle mnohych. Hm. Slysel jsem je hodnekrat a z toho nekolikrat hralo se sroll vyborne, samozrejme subjektivni je to vsechno. U jinych ceskych brandu jsem zatim spokojen nebyl. Mozna jsem zpovykavy srollisty v mem okoli, ale ja clenem sekty (nelibi se mi to oznaceni) nejsu, snazim se hodnotit zvuk. :shock:
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: SROLL

Příspěvek od PGH »

Mě by zajímalo porovnání zesilovače Sroll proti BVa na stejných bednách i zdroji.
To by byl zajímavý test kdyby se tak domluvil.
Rád bych se ho zúčastnil.
Quentin

Re: SROLL

Příspěvek od Quentin »

Dasta píše: 17 zář 2020 11:27 Největší paradox je, že jsem původně odpovídal kychtaxovi na příspěvek o konkurenceschopnosti v Čechách vůči zesilovači Sroll.
Po pár příspěvcích z toho všeho vyplynulo, že mám vlastně na hovno bedny.
To je smutné i směšné zároveň.
valderon,
Jarku děkuji.

=)) moc hezky si to napsal...a že je tu prča =))
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: SROLL

Příspěvek od Dasta »

Macher,
nebuď vztahovačný, to napsal včera už Jiří,
přestože je také neslyšel, ačkoliv bazíruje, že vše má být podloženo poslechem, nejlépe bezprostředně ihned po sobě
Připadá mně to, že vše se hodnotí v duchu:
Když se něco nezdá při reprodukci zesilovače Sroll, vždy za to může jiný komponent v sestavě, Sroll nikdy.
Japex,
hlavně, že je alespoň nějaká legrace, v téhle době je to jedině dobře.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
macher
Příspěvky: 118
Registrován: 05 črc 2014 10:29

Re: SROLL

Příspěvek od macher »

Dasta
jenom dva fakty za me:
1, Xavian Carisma jsem slysel
2, Sroll zesiky se mi zvukove nelibi
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: SROLL

Příspěvek od terahera »

Ať už Sroll hraje jak chce,nic to nemění na skutečnosti,že vzhledem k chování a praktikám jejich stvořitele jsou to v 2hnd neprodejné kusy a už z principu bych si od něj tedy nic nekoupil :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: SROLL

Příspěvek od Dasta »

Macher,
jeden fakt za mně :
Moje Carisma jsou postavené trochu jinak.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: SROLL

Příspěvek od PavelDosko »

Xaviany u Dasty imo nebudou brzdou zesilovace
neni placka, neni highend
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: SROLL

Příspěvek od daliborr »

Pavel má pravdu. U Dasty to hrálo nádherně. Ty výšky u mě nádherný. :thumbup:
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: SROLL

Příspěvek od Dasta »

Daliborr,
Jsem potěšen, že se vám zvuk tenkrát líbil.
V současnosti zvuk je trochu dále, neb jsem měnil přenosku za vyšší.
Též jsem zařadil i Step up trafo do gramo větve, když jste byli s Pavlem a Petrem u mně, ještě jsem ho neměl.
Výšky jsou teď velice jemné a více rozlišené, jsem spokojen.
Jestli chceš, přijeď si poslechnout, vezmi Petra a Pavla a přijeďte. Rád Vás uvidím a přivítám.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: SROLL

Příspěvek od PGH »

daliborr píše: 25 zář 2020 12:46 Pavel má pravdu. U Dasty to hrálo nádherně. Ty výšky u mě nádherný. :thumbup:
Taky se přidám že u Honzy to hrálo užasně! Slyšel jsem dražší sestavy a nebylo to tak dobré.
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: SROLL

Příspěvek od Jiri »

Hele, Dasta má přeci své osobní vlákno tak ty gratulace pište rovnou tam.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: SROLL

Příspěvek od terahera »

Ano chlapci,že to Dastovy hraje fenomenálně,do sektářského vlákna nepatří :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: SROLL

Příspěvek od Dasta »

Myslím, že to nejsou gratulace, ale odezva na to, že moje bedny asi nebudou degradovat zvuk tak výjimečného stroje, jako Sroll.
Tudíž je to správně zde, ne v mojem osobním vláknu. Ostatně tam je to už od jara2019.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: SROLL

Příspěvek od zappa »

Slyšel jsem Lyrica s Moon 780d a Jays audio transportem, na repro Fyne, a bylo to opravdu vynikající, písen Its a miracle od Waterse mne fascinovala v tom jak na této sestavě hrajou ty úvodní varhany, jako v kostele, obrovské rozlišení a čistota, naprostá paráda. To, že Luděk Sroll není zrovna skvělým obchodníkem se ví, ale jeho zesilovače jsou umírněně řečeno jedny z nejlepších v dané cenové relaci, za mne extra třída. Ale jak to prostě v hifi je, musí mít k sobě správné partnery, aby se ta kvalita ukázala v plné kráse. Tahle sestava hrála opravdu top, můžete si poslechnout v Benešově ve studiu u pana Bouši, který je mimochodem velmi vstřícný a muzikou žije. Mimochodem Fyne audio jsou na prodej(180t ?), a jsou fakt výborné, doporučuji do menších a středně velkých prostorů.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: SROLL

Příspěvek od Jiri »

Zappa
To je přesně ono, aby se ukázala plná kvalita Sroll zesilovačů, tak je potřeba aby i vše ostatní v systému bylo špičkové. Jinak Sroll ukáže "necnosti" okolních komponentů. Za mě mohu říct, že od dob, kdy se Sroll Lyric zesilovač přestal prezentovat s Vivid G2 na H-E výstavě v Praze, tak už mě to nikdy úplně neoslnilo. U mého Rhythm to platí ještě víc, protože je to ještě dotaženější (čistota, rozlišení) zesilovač než všechny Lyricy.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: SROLL

Příspěvek od zappa »

Takže je to velký rozdíl mezi původní a MK3 verzí? jaký je rozdíl mezi MK3 a Epigramem?
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
jimmi
Příspěvky: 551
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: SROLL

Příspěvek od jimmi »

Asi o 49 šrolov :angel: tipujem.

( Hlavná jednotka 1 Sroll má 1000 malých šrollov :cool: ,na prirovnanie niečo ako 1m že má 1000 mm https://www.hackmath.net/sk/kalkulacka/ ... rtuj&dir=1)
Naposledy upravil(a) jimmi dne 26 lis 2020 13:51, celkem upraveno 2 x.
petrnemec2011
Příspěvky: 12
Registrován: 07 črc 2016 10:35

Re: SROLL

Příspěvek od petrnemec2011 »

Zdravím,

nedávno jsme o tom hovořil s Luďkem a rozdíl je hlavně v tom, že Epigram má mít odolnější provedení a přístupnou pojistku zvenčí. On prý od tohoto jara dává do Epigramu jinou, údajně velmi dobrou průmyslovou pojistku, která má být o hodně lepší než je ta, kterou dával dříve do Rhythmu. Takže když někdo do MK3 dá lepší pojistku, má v podstatě po zvukové stránce Epigram. Vhledem k ceně Rhythmu se určitě vyplatí např. Synergistic Research Orange Fuse.
jimmi
Příspěvky: 551
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: SROLL

Příspěvek od jimmi »

Ja to dávno a stále hovorím a píšem :cool: :lol: že všetko je to v kábloch a poistkách. :lol: Ten zvuk aby bol lepší na ucho. :cool: :crazy: :lol: :thumbup:
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: SROLL

Příspěvek od zappa »

petrnemec2011 píše: 26 lis 2020 13:48 Zdravím,

nedávno jsme o tom hovořil s Luďkem a rozdíl je hlavně v tom, že Epigram má mít odolnější provedení a přístupnou pojistku zvenčí. On prý od tohoto jara dává do Epigramu jinou, údajně velmi dobrou průmyslovou pojistku, která má být o hodně lepší než je ta, kterou dával dříve do Rhythmu. Takže když někdo do MK3 dá lepší pojistku, má v podstatě po zvukové stránce Epigram. Vhledem k ceně Rhythmu se určitě vyplatí např. Synergistic Research Orange Fuse.
A cena Epigramu? Nevíš?
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
petrnemec2011
Příspěvky: 12
Registrován: 07 črc 2016 10:35

Re: SROLL

Příspěvek od petrnemec2011 »

Předpokládám, že cena Epigramu bude kolem 160 tisíc Kč, po osobní domluvě možná trošku méně, ale já mám MK3.
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: SROLL

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

petrnemec2011 píše: 26 lis 2020 13:48 Takže když někdo do MK3 dá lepší pojistku, má v podstatě po zvukové stránce Epigram.
To nemyslíš vážne, však? Kde sú roky vývoja? Kde sú desiatky prototypov? Stačí vymeniť poistku a je z toho nový model??
petrnemec2011
Příspěvky: 12
Registrován: 07 črc 2016 10:35

Re: SROLL

Příspěvek od petrnemec2011 »

Epigram je jen o pár týdnů mladší než MK3, ale nikomu svůj názor nevnucuju.
Odpovědět