Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Najhoršie nahrávky - kvalita hudby

Příspěvek od Frogyman »

Pochopitelně nejde o tento post, to je jen špička ledovce, pod kterým se skrývá zbytek tvých věčně rejpavých, cenu řešících příspěvků (opravdu, máš jeden z nejvýstižnějších nicků napříč fóry)... To vše bez slušného představení vlastní sestavy, aby si člověk udělal představu, na čem posloucháš atd. Jednoho Halíře každý absorbuje bez problémů, pět jich také zvládne, ale když většina přispěvovatelů fóra je z rodu Halířů, již je to otravné a bere to sílu cokoliv věcného psát. Proto se většina členů, ochotných sdílet vlastní zkušenosti postupně stahuje z fóra a komunikuje spolu na jiných a neveřejných platformách.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Najhoršie nahrávky - kvalita hudby

Příspěvek od Halíř »

Nejsem věčně rejpavý a už vůbec ne věčně ceny řešící. Cenu jsem zpochybnil a logicky snad u jednoho jediného výrobku, tedy paušalizuješ. Taky věta o tom, že většina přispěvatelů je z "rodu Halířů" vůbec nekoresponduje s děním tu na fóru. Není tady v poslední době snad jediný člověk, který by zpochybňoval, cokoliv, co sem sekta postne. Vlastně jsem asi jedinej, kdo zde něco zkritizoval. Ale né z plezíru, potřeby se vymezovat, prostě z logiky věci. Navíc se nejedná vůbec o nic závažného, což cítí určitě i ostatní, ale ta možnost nebo nutnost, dát mi na pr.del, že? Taková možnost veřejného pranýřování, odrazení od budoucího, byť jediného příspěvku. Směšné.
Quentin

Re: Najhoršie nahrávky - kvalita hudby

Příspěvek od Quentin »

Už tu chybí jenom vlákno typu Nejhorší zesilovač, Nejhorší gramofon, Nejhorší kabely, atd.

Cesta do pekel je vždy dlážděná dobrými úmysly...admine, smaž celé toto vlákno!!! Jinak tu fakt už nikdo nezůstane :cool:
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Najhoršie nahrávky - kvalita hudby

Příspěvek od terahera »

Tak ono v poslední době,díky různým halířům,každé vlákno končí stejným stylem,úplně mimo téma,jako žumpa,která už nikomu nic nepřinese,ale dává prostor k napadání a hádání se o čemkoliv,jen ne o podstatě tématu :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Najhoršie nahrávky - kvalita hudby

Příspěvek od Halíř »

Víc k tématu už můj příspěvek být ani nemohl. Příklad: Kdyby se, třebaZattyho příspěvek, týkal čistě hudebního obsahu a byl doporučující (tedy kladný), a já neznal interpreta, okamžitě by mne to donutilo vyhledat, poslechnout a třeba i zakoupit, za což bych Zattymu následně poděkoval. Jenže uvedení alba, jakožto obsahově špatného, se mnou přece nic neudělá, nic se nezmění. Nejenže nebudu mít důvodu takové album hledat, ale pokud na něj sám náhodně narazím, hned také sám zjistím, jestli se mi jeho hudební stránka líbí nebo ne. Proto je logika vlákna narozdíl od toho doporučujícího nesmyslná. Lépe popsat už to nejde. Někdo pochopí, někdo pochopit nechce. A proto pak dává demonstrativně najevo svojí ublíženost a označuje mne, co možná nejvíce okázale, za viníka div ne rozpadu HEF.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Najhoršie nahrávky - kvalita hudby

Příspěvek od terahera »

=)) :thumbup: Fakt jsi třída,ještě,že jsi nám přínos tvých příspěvků ostatním tak dokonale vysvětlil.Přitom jenom stačilo,když tě téma nezajímá a připadá ti nesmyslné,jen jej nečíst a nepřispívat do něj :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Najhoršie nahrávky - kvalita hudby

Příspěvek od Halíř »

Myslíš stejně, jako když tebe nezajímá můj post a proto jej nečteš a nereaguješ na něj? Typicky pokrytecký příspěvek demagoga.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Najhoršie nahrávky - kvalita hudby

Příspěvek od terahera »

=)) :thumbup: Jsi ještě větší .....,než jsem očekával.Já přispívám do vlákna,které mě zaujalo a reaguji na účastníky diskutující v tomto vlákně.Nikde jsem nenapsal,že mě tohle vlákno nezajímá a že nečtu příspěvky v něm napsané :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Najhoršie nahrávky - kvalita hudby

Příspěvek od Halíř »

Když máš chuť chovat se jako primitiv a urážet mě, čiň tak přímo jako frajer a nenahrazuj alibisticky nadávky slovem autocenzura, popřípadě tečkama. Pokud se bojíš banu za porušení pravidel, následuj můj přístup a ovládej se, pokud to tedy není pro tebe moc velké sebezapření.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Najhoršie nahrávky - kvalita hudby

Příspěvek od terahera »

=)) :thumbup: Opět jsi nezklamal,jde vidět,že přesně víš co a jak.Jen kdyby tě to zajímalo,tak ta autocenzura už z názvu dává jasně najevo svou podstatu,ale pro tebe speciálně:Autocenzura se do textu vloží automaticky a sama bez možnosti tohle ovlivnit pisatelem,nahrazuje tím vulgární výraz :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Najhoršie nahrávky - kvalita hudby

Příspěvek od terahera »

Takže se hoď do klidu,ať ti nepraskne žilka,nečti a nekomentuj prosím vlákna,která jsou pro tebe nesmyslná a radši si pusť něco pěknýho z youtube na své tajemné sestavě :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Najhoršie nahrávky - kvalita hudby

Příspěvek od Halíř »

Stejně jako ty tečky v tvém posledním příspěvku? Napal mě napřímo a trapně nekličkuj.
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Najhoršie nahrávky - kvalita hudby

Příspěvek od Halíř »

Jinak jsem v klidu, o to ty neměj péči. Mrtvička mi doufam nehrozí, žiju zdravě, defacto jsem abstinent. Teď asi nevis, o cem píšu, znamená to, že do sebe neházim deset škopků denně.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Najhoršie nahrávky - kvalita hudby

Příspěvek od aretax »

Hlavne, že Ty si "v klidu". Takí, ako Ty ste posrali jedno fórum a toto je tiež na najlepšej ceste za ním nasledovať...Môžeš byť na seba hrdý, darí sa Ti to. Naozaj nemá zmysel prispievať a baviť sa s typmi, ako si Ty (to totiž nie je zábava). Tí, ktorí by o to mali záujem, postupne odchádzajú. Asi majú pravdu.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od PavelDosko »

jen z radosti - cast finalnich soucastek do vyhybek dorazila - civky WAX Coil
Obrázek

takze bedny se blizi do finale
neni placka, neni highend
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od PGH »

Tak to je fajn že už se blíží finále.
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: PítrsPraha

Příspěvek od Ramones »

Yngwie a co jsem mu psal?
To same. Jenze on musi hned reagovat, jak kdyz mu slapnes na ocas.
S tim clovekem se neda normalne bavit...

(Edit by ML)
Na žádost PítrsPraha odstraněn tento příspěvek z jeho osobního vlákna.
mumu
Příspěvky: 63
Registrován: 10 říj 2011 20:29

Re: Kabelguru - česká značka audio kabelů

Příspěvek od mumu »

Kabelguru - Vás budú raz ukazovať za peniaze divákom. A tiež všetkých, ktorí si od Vás niečo kúpia.
Tak Vám páni predavači vysvetlili, že celý svet im ide utrhnout ruce za ich skvelé výrobky, tak držte huby a nekritizujte.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Kabelguru - česká značka audio kabelů

Příspěvek od fox »

mumu píše: 01 úno 2021 20:09 Kabelguru - Vás budú raz ukazovať za peniaze divákom. A tiež všetkých, ktorí si od Vás niečo kúpia.
Tak Vám páni predavači vysvetlili, že celý svet im ide utrhnout ruce za ich skvelé výrobky, tak držte huby a nekritizujte.
A tebe by měli za dvacet ukazovat a za padesát schovávat. :lol:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Kabelguru - česká značka audio kabelů

Příspěvek od jirie »

Mumu vrať se do Mumulandu :lol:
mumu
Příspěvky: 63
Registrován: 10 říj 2011 20:29

Re: Kabelguru - česká značka audio kabelů

Příspěvek od mumu »

fox píše: 02 úno 2021 08:15
mumu píše: 01 úno 2021 20:09 Kabelguru - Vás budú raz ukazovať za peniaze divákom. A tiež všetkých, ktorí si od Vás niečo kúpia.
Tak Vám páni predavači vysvetlili, že celý svet im ide utrhnout ruce za ich skvelé výrobky, tak držte huby a nekritizujte.
Dosť dobré 👍😁


A tebe by měli za dvacet ukazovat a za padesát schovávat. :lol:
Kabelguru - ja nepomlouvám, prajem Vám to👌. Nevešajte hlavu, ide Vám to dobre.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Kabelguru - česká značka audio kabelů

Příspěvek od PítrsPraha »

mumu píše:Niekto, kto je schopný predávať to, čo ty (Kabelguru) stratil nárok na akýkoľvek rešpekt.
mumu píše:Kabelguru - ja nepomlouvám, prajem Vám to
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
mumu
Příspěvky: 63
Registrován: 10 říj 2011 20:29

Re: Kabelguru - česká značka audio kabelů

Příspěvek od mumu »

Pitrs, čo Ti je nejasné? 😄Píšem im to priamo, nešepkám Ti to do uška, tak aké pomlouvání? Len názor.
BTW, napíš aj ty názor na obchodnú stratégiu Kabelguru , nečakaj večne na ostatných, neboj sa.
Ak to Vám, ako možným zákazníkom tej nešťastnej "firmy" nevadí, je to Váš boj. Myslím hlavne drzosť pánov predavačov.
Pekný deň, pokračujte✌️
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Kabelguru - česká značka audio kabelů

Příspěvek od PavelDosko »

ocuj ogare, prohledl jsem si tve prispevky ... krome hate te tu drzi presne co ?
neni placka, neni highend
mumu
Příspěvky: 63
Registrován: 10 říj 2011 20:29

Re: Kabelguru - česká značka audio kabelů

Příspěvek od mumu »

Žiadny hate, ogare, ľudí mám rád, dokonca aj Teba. Napíš radšej k veci, ako vnímaš Kabelguru, o tom je vlákno. Ja som to napísal svojim spôsobom, ale ty aTebe podobní jaksi nič, len reagujete ako "autocenzura" na moje reakcie. Toz neváhaj, vyjadri sa k téme, ogare. ✌️
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Kabelguru - česká značka audio kabelů

Příspěvek od PavelDosko »

ja kabely od Kabelguru pred lety mel, za dane penize slusne vyrobky ... a ty ?
neni placka, neni highend
mumu
Příspěvky: 63
Registrován: 10 říj 2011 20:29

Re: Kabelguru - česká značka audio kabelů

Příspěvek od mumu »

Mal som základný model cinch, ešte ich mám v šuplíku , môžem Ti poslať foto, nebol som spokojný, ale o to tu nejde. Ak nechápeš, nepomôžem Ti a ponechám Ťa Tvojmu osudu.
Napísal som, čo som musel, viac teraz nemám, čas ukáže svoje.
Opakujem, nevadí Vám spravanie predajcov? (moje Vám oprávnene vadí, ale ja nič nepredávam!)
Chápem, že sa bojíte, treba zachovať politickú korektnosť.
Nateraz všetko, píšte, pokiaľ možno k téme Kabelguru.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Kabelguru - česká značka audio kabelů

Příspěvek od PavelDosko »

skoda slov
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Kabelguru - česká značka audio kabelů

Příspěvek od fox »

fox píše: 02 úno 2021 08:15
mumu píše: 01 úno 2021 20:09 Kabelguru - Vás budú raz ukazovať za peniaze divákom. A tiež všetkých, ktorí si od Vás niečo kúpia.
Tak Vám páni predavači vysvetlili, že celý svet im ide utrhnout ruce za ich skvelé výrobky, tak držte huby a nekritizujte.
A tebe by měli za dvacet ukazovat a za padesát schovávat. :lol:
Tak se mi zdá, že padesát je málo. ~x(
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Kabelguru - česká značka audio kabelů

Příspěvek od PítrsPraha »

...notorický offtopic dlaždič, který se napříč fóry účastní diskusí jen proto, aby se navážel nebo sprostě nadával ostatním, si najednou hraje na strážce tématu a "slušného"... Svou pověst už nezměníš.

U Kabelguru platí to samé, jako u jakékoliv jiné firmy: má svaté právo určit si, co bude nabízet a za kolik peněz to bude nabízet. Jestli to bude zlevňovat či zdražovat nebo jestli to stáhne z nabídky. Že se to někomu nelíbí nebo že si dokonce někdo myslí, že je něco nepatřičného na prostém faktu, že o svých produktech a cenách si firma může rozhodovat podle svého zvážení, není problém Kabelguru. S nějakým strachem (z čeho???) nebo korektností to nemá nic společného. Je to jen normální respekt ke svobodě sebeurčení.

A že to kluci dělají ve svém volnu, kterého si nějak cení a za okolností, které si nevybrali a to zohlední v prodejní ceně, je taky jen a pouze jejich právo a volba. A je to jen jejich zodpovědnost, jak je jejich strategie úspěšná a jestli naplňuje jejich představy. Nemusí se za to nikomu zodpovídat (a za mě ani nikomu vysvětlovat).

Komu produkt a cena vyhovuje, koupí. Komu nevyhovuje, kupovat nemusí nebo může koupit kdekoliv jinde.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
mumu
Příspěvky: 63
Registrován: 10 říj 2011 20:29

Re: Kabelguru - česká značka audio kabelů

Příspěvek od mumu »

Pitrs - notorický dlaždič - :thumbup:
To ťa vystihuje.
Zase si poskladal dlhánsky text, pritom stačilo napísať, že nemáš názor, ale rád reaguješ na reagujucich. Vtipné, že doteraz si v tomto vlákne moc nepísal, ale tiež ti prajem všetko dobré, komiku s komickým zvukem. Mám z teba radosť, zostaň sám sebou, nič nemeň :thumbup:
Vienna
Příspěvky: 263
Registrován: 04 led 2020 12:51

Re: Kabelguru - česká značka audio kabelů

Příspěvek od Vienna »

mumu píše: 02 úno 2021 15:33 ...rád reaguješ na reagujucich...
Tomu se v Excelu rika cyklicky odkaz, sam na sebe =))
mumu
Příspěvky: 63
Registrován: 10 říj 2011 20:29

Re: Kabelguru - česká značka audio kabelů

Příspěvek od mumu »

Suprvtipné, :thumbup: samozrejme ku Kabelguru nemáš nič, ďakujeme za účasť :thumbdown:
Budem sa venovať len kreatívnym zakladateľom nemenovanej Kabelguru kompánii, a to vtedy, keď ich žvásty budú hodné mojej pozornosti. Tak "Ať Vám to hraje" :!:
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od Halíř »

Fíha, takhle se teď teda dělá retro výzor...ze strany se hřebíkem přitluče 2cm tlustej dřevěnej špalík a je vymalováno. Já měl kdysi doma pár pěknejch kousků od Yamahy s dřevěnejma bočnicema celostranovejma a to už je pak jiná...nehledě na VU měřáky, samozřejmě.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od Mark Levinson »

Prvořadý je samozřejmě zvuk, jinak nemá smysl o tom vůbec psát, ale je fajn, když to i dobře vypadá.
Halíři,
nevím co máš na mysli, ale je to naprostý nesmysl.....
Mark Levinson
roberto
Příspěvky: 57
Registrován: 24 úno 2020 09:50

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od roberto »

Přístro je pěkně provedený ale založený na obyčejných levných obvodech LM3886 (ca 200kč/ks). Používaná se v PC bedýnkách ap. Zvukově to není žádný zázrak, zvuk je takový plastoidní..
Uživatelský avatar
Pavel Diok - Panský Dvůr
Příspěvky: 111
Registrován: 01 led 2011 14:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od Pavel Diok - Panský Dvůr »

roberto píše: 29 črc 2021 15:36 Přístro je pěkně provedený ale založený na obyčejných levných obvodech LM3886 (ca 200kč/ks). Používaná se v PC bedýnkách ap. Zvukově to není žádný zázrak, zvuk je takový plastoidní..
Ty jsi ten zesilovač slyšel nebo jen tak plácáš do větru, že je to plastoidní zvuk? Možná, že v PC bedýnkách je to o ničem, ale pokud si myslíš, že to hraje blbě, tak se zeptej těch z fóra, kteří to slyšeli, třeba Mark Levinson, Vítek, MAR, tmwatch. Nechápu. proč někdo shazuje něco, co neslyšel.
Acoustic Revive, Acoustic Signature, Aequo Audio, Crosszone, Horns, Kerr Acoustic, KLH Audio, Lawrence Audio, Leben, Lumin, Miyajima Lab, Okki Nokki, Oyaide, Silent Angel, Soulnote, SPEC, Townshend, Wand, Westminster Lab https://www.diokaudio.cz/
bali858

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od bali858 »

Pořád lepší napsat svůj názor, než psát o někom za něj co slyšel nebo neslyšel.
roberto
Příspěvky: 57
Registrován: 24 úno 2020 09:50

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od roberto »

Ano zesilovace s LM3886 jsem slysel, nekolik jsem jich i postavil a neni to zadny zazrak. Nakonec ta recenze ve Stereophile dopadla hrozne...
Nikomu neberu ze se mu to libi. Tak holt ma velmi nizke naroky..
Za me je to hovno zabalene do libive kastle s naprosto mimo cenovkou...
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Moonriver Audio - zesilovače ze Švedska

Příspěvek od F2014 »

@roberto: Z Tvého příspěvku se nedozvídáme o zesilovačích Moonriver naprosto nic. Zato se dozvídáme, že Ty sám jsi postavil z LM3886 zesilovač, co není žádný zázrak. A navíc jsi z toho "hovna" (jak sám píšeš) pak postavil několik dalších. Co k tomu dodat? Mít za sebou takový "úspěch", držím se ve svých formulacích při zdi.
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Odpovědět