Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PavelDosko »

panove, neco k pasivnimu preampu nebo jen obvykle dohadovani ?
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od Frogyman »

PavelDosko
promiň za OT, ale nedá mi to...

Terahera jen napsal to, co si myslí velká část tohoto fóra a já se pod to s hrdostí podepisuji. Pravda je, že za porušení pravidel II/1 by měl dostat výstrahu.

Miero se tváří jako neviňátko, ale ve skutečnosti je podle mne největší škodnou tohoto fóra. Nejen, že porušuje pravidla hned v několika bodech - II/1, 4, 5, 9, ale snaží se rozložit každé druhé vlákno tapetováním vygooglených informací bez jakékoliv osobní zkušenosti. Navíc neustále zasévá semínka nenávisti proti zdejšímu fóru a jeho členům na svém domovském fóru. Přitom - napsal někdy někde něco o sobě, o své sestavě, o reálné zkušenosti? Podle mne ne... Jen se snaží prudit, snaživec...

TO ALL
Pokud má někdo problém s cenou high end výrobků a doplňků, měl by se realizovat na jiném fóru než na tom, které bylo založeno právě proto, aby majitelé těchto výrobků mohli sdílet své reálné zkušenosti.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PGH »

Takže se neměří. Já tady končím.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PítrsPraha »

zabiny007:
:thumbup:
Naposledy upravil(a) PítrsPraha dne 27 dub 2020 13:10, celkem upraveno 1 x.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PMA »

Hlavne nepouzivejte ani termin preamp, ani predzesilovac. Nic to jako pasivni odporovy obvod nezesiluje, neni to perpetuum mobile. Je jen zeslabovac, regulator urovne, hlasitosti.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od Dieter Burmester »

PGH píše: 27 dub 2020 13:09 Takže se neměří. Já tady končím.
Ahoj 👋🏻
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PavelDosko »

PMA : mate samozrejme pravdu, je to jen zeslabovac signalu, nekdy s prepinacem vstupu, nekdy s DO, nicmene termin preamp se tak nejak pouziva pro toto reseni v celem svete
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PMA »

PavelDosko: to je pravda, ale o necem to svedci, bohuzel.
Uživatelský avatar
bacil2
Příspěvky: 239
Registrován: 17 zář 2016 19:26

Re: Krokový regulátor hlasitosti AU/RA D7A

Příspěvek od bacil2 »

dialog__1x800.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od Urbino »

zabiny007 píše: 27 dub 2020 13:05 PavelDosko
promiň za OT, ale nedá mi to...

Terahera jen napsal to, co si myslí velká část tohoto fóra a já se pod to s hrdostí podepisuji. Pravda je, že za porušení pravidel II/1 by měl dostat výstrahu.

Miero se tváří jako neviňátko, ale ve skutečnosti je podle mne největší škodnou tohoto fóra. Nejen, že porušuje pravidla hned v několika bodech - II/1, 4, 5, 9, ale snaží se rozložit každé druhé vlákno tapetováním vygooglených informací bez jakékoliv osobní zkušenosti. Navíc neustále zasévá semínka nenávisti proti zdejšímu fóru a jeho členům na svém domovském fóru. Přitom - napsal někdy někde něco o sobě, o své sestavě, o reálné zkušenosti? Podle mne ne... Jen se snaží prudit, snaživec...

TO ALL
Pokud má někdo problém s cenou high end výrobků a doplňků, měl by se realizovat na jiném fóru než na tom, které bylo založeno právě proto, aby majitelé těchto výrobků mohli sdílet své reálné zkušenosti.
:thumbup: :clap:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PavelDosko »

PMA : toto jsem psal (pozadavky pasivniho reseni na koncovy zesilovac) jiz pri svem hodnoceni v nedeli, zapadlo to jako ostatne v tom balastu mnoho jineho nejenom v tomto vlakne
neni placka, neni highend
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od aretax »

zabiny007 píše: 27 dub 2020 13:05 Miero se tváří jako neviňátko, ale ve skutečnosti je podle mne největší škodnou tohoto fóra. Nejen, že porušuje pravidla hned v několika bodech - II/1, 4, 5, 9, ale snaží se rozložit každé druhé vlákno tapetováním vygooglených informací bez jakékoliv osobní zkušenosti. Navíc neustále zasévá semínka nenávisti proti zdejšímu fóru a jeho členům na svém domovském fóru. Přitom - napsal někdy někde něco o sobě, o své sestavě, o reálné zkušenosti? Podle mne ne... Jen se snaží prudit, snaživec...
Miero je "zvláštna kategória". To, čo robí tu, robí aj na vedľajšom fóre. Zásadne všetko napadne, členov rozoštve a nikdy nič vlastného nepridá. Na rozdiel od tohoto fóra má vedľa viac spriaznených duší, ktorí čakajú, čo sa udeje na iných fórach, aby to mohli okamžite napadnúť a zosmiešniť. To vieš, každý sa baví ináč a a poniektorí svoju hlúposť maskujú zosmiešňovaním druhých, pritom ani sami nevedia, čo vlastne napadli.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PítrsPraha »

PMA:
Ono se tohle děje napříč všemi obory, že se "ze zvyku" zaužívá nějaký pojem, který ale věcně není správný. A pak se používá, protože se používá, třeba i jen kvůli automatismu, ne nutně neznalosti. Ale samozřejmě je fajn na to upozornit už kvůli uvědomění si reálné funkčnosti.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od miero »

"zvláštna kategória - škodna" má pre Vás krásne slovo - zoslabovač ;-)
RedBaron
Příspěvky: 265
Registrován: 10 zář 2013 14:19

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od RedBaron »

Chápu, že vám tu Miero překáží ve vašich monotónních chvalozpěvech, ale některé nadnesené otázky rozhodně nejsou od věci.
SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od aretax »

Chápeš zle. Hovor o sebe - možno prekáža Tebe.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od PítrsPraha »

Miero překáží přesně tím, co velmi trefně popsal terahera, aretax a hlavně zabiny007. Ten nepatrný zlomek jeho relevantních příspěvků spolehlivě zanikne v drtivé převaze jeho off topic trollení.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Frogyman »

redbaron
miero nikomu nepřekáží. V tom jsi na velkém omylu. Problémem je jeho obsedantní snaha vše hned najít na goooglu a následně se o nalezené informace podělit a co je horší - vydávat je za skutečnou a jedinou pravdu. To vše aniž by měl jakoukoliv zkušenost s produktem.
Takže pokud by miero psal k tématu, bylo by to ok a v pořádku. A pokud by nebyl jen teoretický hifista, ale i zkušený posluchač s vlastním názorem a zkušeností, bylo by to dokonalé.
Ale koukni se na vlákno khozmo které je ukázkové. Miero pálil od boku jeden vygooglený argument za druhým a přitom skoro pořád vedle. Málokterý argument se týkal konkrétního řešení, které si pořídil PavelDosko. A když mu došel zdroj na googlu, rychle svolal na dálném východě radu stařešinů, aby naplnil zásobník a vrátil se zase slepě pálit...
A z toho všeho mi vychází jediný závěr - miero je nasratý na všechny, kteří mají cokoliv jiného než buntofon a když nemůže škodit, zkouší alespoň zasmrdět. Anebo vzít chuť všem, kteří si něco koupí, se zde o svoje zkušenosti podělit...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od PMA »

Miera znám osobně a jsou to nesmysly co píšeš, zabiny007. Pokud někomu něčí styl psaní nevyhovuje, je nejlepší to ignorovat. Každému vadí něco a kdybychom to všichni ventilovali, tak tu bude k nežití. Ono už to stačí takhle.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Frogyman »

Ano, v reálu je většina lidí jiná, než ve virtuálním světě. Stejně tak i určitě miero. Alespoň co vím od lidí, kteří se s ním stýkají. Ale neměl jsem možnost jej osobně poznat, na výstavě se kolem mne jen mihl (to jsem zjistil až pak, kdo to byl), takže jsem odkázán na to, jaký obraz na mne působí ze zdejší i sousední komunikace. A ten je takový, jako jsem napsal.
Jen bych byl rád, kdyby si člověk sem mohl přijít načerpat informace, novinky, nasdílet zkušenosti a svým způsoben si odpočinout. Když je z toho bitevní pole (což vlákno khozmo připomínalo - bylo to jako sledovat hru lodě - miero vystřelil, Pavel zahlásil "voda" a tak další a další pokusy a pořád voda...), tak člověk nemá chuť forum otevírat, číst a ani přispívat... Vždyť se podívej, kolik lidí zde bylo aktivních a znechucení odešli. Nebo už přispívají jen do témat o muzice... A tím pak trpí celá komunita.
Víc to za mne nemá smysl rozebírat, je to bezpředmětné.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od sekal »

Něco podobného jako Šrollofon.
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PGH »

Dieter Burmester píše: 27 dub 2020 13:10
PGH píše: 27 dub 2020 13:09 Takže se neměří. Já tady končím.
Ahoj 👋🏻
Ale měří :lol: :clap:
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od miero »

Smetisko je ta spravna tema.

Hladanie chyb ma zivi, a na moju obranu dodam ze ani doma sa to nestretava s nadsenim :-)
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od miero »

PavelDosko píše: 26 dub 2020 11:51 Trochu z obav prave z impedancniho prizpusobeni jsem zakoupil modul s bufferem (buffer je vypinatelny, pri zvoleni provozu s bufferem muzete zvolit hodnoty gain +3,+6,+9dB), ktery tento problem resi, nicmene zvuk v ciste pasivnim reseni je ten ktery budu poslouchat.
Skoda, ze to nema gain 1x, t.j. 0dB. S tym by slo porovnat priamo i pasiv vs. aktiv.

Inak tie AMRG odpory su aj v obvode pre buffer?
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PavelDosko »

jen technicka - pri pouziti bufferu se jiz nejedna o pasivni reseni, samozrejme. buferem je opamp
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od miero »

A ak mas tie operaky v DIP patici, tak casom ich mozes na tie diskretne od newclassd :-)
- http://www.newclassd.com/index.php?page=125&hv=1
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od miero »

Ak by si ho otvaral a fotil, tak bolo by zaujimave zistit, ako tam maju to prepinanie zisku. Lebo z fotiek, zaidne dalsie relatka nie je vidiet (na toto upozornoval BV).
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PavelDosko »

jsou tam diskretni vymenitelne operaky, doporucuji koupit si to a s BV rozebirat ...
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od miero »

Sorry, ale nemas pravdu.
Ty tam mas operaky OPA2134, t.j. integrovane .

Diskretne su tie od NewClassD, a to diskretne znamena, ze su postavene z jednoduchsich suciastok a tamtie konkretne s cielom dosiahnut lepsie parametre, nez dosahuju integrovane operacne zosilnovace.
Obrázek
Zdroj: http://www.newclassd.com/index.php?page=125&hv=1
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PavelDosko »

dobry muzi, tesi mne tvuj zajem o muj Hattor, ale myslim, ze stacilo, nikdo jiny tu svuj pristroj nediskutuje do jednotlivych soucastek. Samozrejme ze jsou tam OPA v patici a vymenitelne, tim bych to s tebou ukoncil, pokud ovsem nechces rozebrat material dalkoveho ovladani
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PMA »

Ale on se pta docela rozumne a to pohrdani je IMO zbytecne.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PavelDosko »

PMA : dostal odpoved ze jsou vymenitelne, coz jsou ...
ma-li zajem o koupi, je mozne koupit a do 2 tydnu vratit nebo se u mne zastavit na poslech,

S vlaknem koncim a propriste se vyflaknu na psani o cemkoliv co realne pouzivam

poprosim admina o smazani vlakna, dekuji
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od miero »

PavelDosko, beries si tu moju kritiku pripadne sturave otazky prilis osobne, netyka sa teba, ale len tohoto vyrobku. Ak ta nezaujima konkretny pristroj, ale sa chces len podelit s osobnou skusenostou, tak na takuto prezentaciu je vhodne osobne vlakno. Tam ti takto pisat nebudem.
Naposledy upravil(a) miero dne 28 dub 2020 19:46, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od Frogyman »

Když Pavel chtěl kupovat a ptal se na zkušenosti, bylo ticho. Když koupil, je zde halo. Miero, doufám že jsi spokojen.
Pokračování na smetisku...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od aretax »

PMA píše: 28 dub 2020 15:13 Miera znám osobně a jsou to nesmysly co píšeš, zabiny007. Pokud někomu něčí styl psaní nevyhovuje, je nejlepší to ignorovat. Každému vadí něco a kdybychom to všichni ventilovali, tak tu bude k nežití. Ono už to stačí takhle.
Ty ho poznáš osobne - pre Teba je situácia iná. Ja ho osobne nepoznám a preto musím vychádzať iba z toho, čo píše. A v tom má Zabiny pravdu. Problém je v tom, že celá partia tzv. géniov napáda tých, čo nemerajú a iba počúvajú. Ja si myslím, že všetky "naše" prístroje sa vyrábajú na počúvanie. To, že pár ľudí uprednostňuje meranie je ich problém. Myslím, že väčšina z nás si rada pozrie namerané hodnoty, akurát ich z hľadiska zvuku nepovažuje za absolútnu dogmu. Veľmi radi si prečítame aj negatívne názory, ak sú napísané na základe faktov osobne zistených. V tomto prípade nepovažujem za relevantný príspevok tvrdenie, že to, alebo ono nemôže fungovať, pretože meď je meď a kábel je iba kábel, ak si to dotyčný nevyskúša. Naopak, veľkým prínosom môže byť tvrdenie, že predmetný kábel som skúšal na svojej aparatúre a nehral mi dobre (kábel, nožičky, slipmatty a pod.). Za seba môžem povedať, že viac ráz mi pomohli práve negatívne názory. Ak však niekto za každú cenu musí príspevok napadnúť a vyberá si z webových stránok iba tie, čo jeho názor podporujú - to ja nazývam slušne povedané - rýpanie a provokovanie. Ďalším prvkom týchto príspevkov môže byť zakomplexovanosť ľudí, čo sa nikde nevedia presadiť. Pripomínajú mi miestnych krčmových "pavúkov", čo v krčme pri pive, trieskajú do stola, nadávajú na úspešnejších ľudí a vykrikujú heslá: ...keby som mal milión, ja by som im ukázal, čo dokážem...a v zápätí sa posilní borovičkou za peniaze, čo ukradne žene z rodinného rozpočtu.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od miero »

zabiny007 píše: 28 dub 2020 19:46 Když Pavel chtěl kupovat a ptal se na zkušenosti, bylo ticho. Když koupil, je zde halo. Miero, doufám že jsi spokojen.
Pokračování na smetisku...
No, Pavel prilis na tie skusenosti necakal - 14.4. rano sa spytal a vecer uz mal objednane.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Frogyman »

terahera píše: 27 dub 2020 00:48 Miero
Nechápu tvou aktivitu ve věcech,které jsi nevyzkoušel a evidentně ani vyzkoušet nechceš.Není to první a asi ani poslední vlákno,kde sereš svůj balast bez jakékoliv praktické zkušenosti.Nezbývá mi nic jiného než ti napsat,co si o tobě myslím,a to,že jsi strašný č u r á k.Vím,že to nikomu nic nepřinese,nic to s hifi nemá společného ale mě se strašně ulevilo a hned se mi líp poslouchá :cool:
Jednou č * * * k, navždy k * * * t". :silent:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od terahera »

Jak praví náš společný zkušený a životem oslehany hifipřítel,č.rák č..rákem zůstane,i když mu nikdy nevstane :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PavelDosko »

ja ty konkretni pristroje na rozdil od mnohych salonnich mudrlantu mam a realne posloucham

howgh
neni placka, neni highend
Odpovědět