Nahravky na testovanie basov

Doporučte ostatním členům nahrávky, které se vám líbí.
Fidji99
Příspěvky: 830
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od Fidji99 »

Po dlhom cakani a odkladoch sme sa konecne pred par tyzdnami prestahovali, minuly tyzden sa podarilo spravit zakladne akusticke upravy.
Zakladna difuzia/absorpcia hotova. Nastala obvykla tortura s elektrostatmi a ich umiestnenim.
Je to dedikovana posluchovka, cize nepotrebujem robit ziadne kompromisy, co sa tyka umiestnenia repro ani posluchoveho miesta.
Pouzivam vela merania [TRINNOV&ARC} a DRC, ale snazim sa, aby DRC malo co najmenej prace, vtedy funguje najlepsie.

No a tuto je moj "testovaci basovy playlist" - [podotykam, ze sa bavime o uzavretych repro s rozsahom od 22Hz [realne hraju od 18Hz v miestnosti]

1) Yello - Oh Yeah/Electrified/Stay - hocico podla chuti a nalady, hlavne kvoli tomu, ze je tam vela ROZNYCH basovych liniek naraz. Odhali kvalitu basu - rozdiel medzi beztvarou basovou gulou a krasne detailnou mnohovstevnou basovou castou. Alternativne nejaky Kraftwerk - napr. ELektro Kardiogram
2) Philip Glass - Koyaanisquatsi - kto pocul, ten vie - ak nevibruje chrbtica, tak vase repro nehra plny rozsah ;-). ALternativne nejaka organova hudba - ale nahlas [inac doma organovu hudbu nepocuvam - je to zbytocne, ta ubohost oproti zivemu podaniu je prave tu velmi badatelna] - ale napr Felix Hell-Prelude and Fugue Bach S 260.
3) Massive Attack - Paradise Circus [ta basova pasaz v strede - ono to ma mat ROVNAKU hlasitost v kazdej pasazi], alternativne nejaka tanecna hudba typu Trentemoller.

Toto je na ten zaklad, mam napocuvane a viem co mam cakat. Teraz tak trochu basovo tazke veci, ktore ukazu kontrolu a celkovu kvalitu

4) Chic - Good Times - funky basa, rychla presna, tazka [alternativa - Parliament - Flashlight]
5) Miles Davis - So What - na overenie aj vyssich basov - tam ta kvalita nahravky na porovnanie s realnym zvukom
6) Mori Boine - odporucam Cuovgi Liekkas

A este na h...o muzika, ale vela basov

7) Malia - Magnetic lies
8) James Blake - Limit to your love
9) Hocijaky hip-hop - napr Kanye West - Jeezy

Budem vdacny za Vase tipy.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od Dieter Burmester »

Ja za timto ucelem pouzivam:

Kari Bremnes - Spor (2015 version)
Patricia Barber - Regular Pleasures
Dieter Burmester
J@nik

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od J@nik »

Sara K. - Waterfall
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od Vinco »

Skladba od Nohavicu s nazvom Planu preveri basovy fundament dokonale.
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od miero »

Pred par rokmi som pripravil signaly na testovanie basov, resp. sinusove signaly s primiesanymi harmonickymi i subharmonickymi frekvenciami:
- http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtic.php?t=20904
Quentin

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od Quentin »

:arrow: Simly Red "Symphonica In Rosso" a hned první skladba - působivé :!:
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od YamahaMan »

Za mňa napr. Allan Taylor - Brighton Beach
ale aj celý skvelý album Deža Ursinyho - Príbeh je slušne "na base".
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od YamahaMan »

A ešte niečo z odborného "súdka":
https://www.whathifi.com/features/25-be ... sting-bass
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od PítrsPraha »

Marcus Miller: Trip Trap
Massive Attack: Angel
Thirteenth Step: The Package
Mari Boine: Cuovgl Llekkas
Chris Jones: No Sanctuary Here
Rammstein: Los
Faithless: Insomnia
The Crystal Method: The Raze
Hector Berlioz: Songe d'une Nuit du Sabbat (Zdeněk Mácal, The New Jersey Symphony Orchestra)
Terje Winge: Organism
...
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Fidji99
Příspěvky: 830
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od Fidji99 »

Dieter Burmester píše: 23 bře 2020 18:06 Ja za timto ucelem pouzivam:

Kari Bremnes - Spor (2015 version)
Patricia Barber - Regular Pleasures
Dakujem pekne - na tu Kari Bremnes som uplne zabudol, ze vobec existuje.
S velkym pozitkom som si po dlhej dobe vypocul Svarta Bjorn.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od aretax »

Záleží na tom, čo od basov očakávaš. Ak chceš počuť čisté a presné basy, bez masáža tela, odporúčam nahrávky od firmy ECM, hlavne tie akustické, kde hrá kontrabas, napr. Jan Garbarek Group. Veľmi dobré LP na testovanie objemu basov je aj Čajkovského symfónia 1812, nahral Charles Dutoit s Montrealskou symfóniou, vydala DECCA. Ku koncu symfónie sú delové výstrely, enormne silne nahrané a čisto ich zvládne podať naozaj iba kvalitná bedňa. Dunieť budú prakticky na každom zariadení, ale problém je, aby hrali čisto, napriek ich objemu. Čo sa týka rockovej hudby, odporúčam od EL&P Obrázky z výstavy, anglické vydanie, prípadne jazzové LP Charlie Haden Orchestra (ECM), prípadne nahrávky od nemeckého vydavateľstva Inakustik. Ale hlavné je, čo očakávaš Ty. Ja mám rád presné, silné basy, ale nie tak silné, aby mi "zakryli" všetky detaily na stredoch a výškach. (napr. LP od Marcus Millera sú na môj vkus príliš prebasované, podobne aj väčšina nahrávok od švédskeho vydavateľstva ATC).
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od Pytell »

Souhlas co dal Pitrs.

Osobně ale používám __ Stanley Clarke -- Passenger 57 Main Title z CD At The Movie --- před dlouhou dobou vyšla tato skladba na testovacím CD v časopisu Stere/Video a psali na bokletu -- pozor může při vyšší hlasitosti odkráčet basák ?!?! Originál CD je zvukově nadprůměrné.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od lachim »

dovolte mi kacířský příspěvek + offtopic
na testování jsou nejprve třeba bedny, akustika prostoru a odpovídající sestava.
pak až lze testovat testovací nahrávky.
:smile:
dokud jsem měl 803D2, tak jsem se za basy ve stereu doslova styděl.
na 802D2 (s 1. úpravou) se už za basy nestydím. ale vím, že TY testovací basy to ještě pořád nejsou.
některé sestavy přispěvatelů tohoto vlákna znám....
:thumbup:
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od YamahaMan »

lachim píše: 24 bře 2020 09:02 dovolte mi kacířský příspěvek + offtopic
na testování jsou nejprve třeba bedny, akustika prostoru a odpovídající sestava.
pak až lze testovat testovací nahrávky.
:smile:
dokud jsem měl 803D2, tak jsem se za basy ve stereu doslova styděl.
na 802D2 (s 1. úpravou) se už za basy nestydím. ale vím, že TY testovací basy to ještě pořád nejsou.
některé sestavy přispěvatelů tohoto vlákna znám....
:thumbup:
Nič v zlom ALE pod slovom TEST a v uvedenej téme si každý nájde to svoje.
Nie je to o tom, ktoré bedne sú NAJ na basy /aj keď sa to dá pri tých referenčných skladbách otestovať/.
Tu je to hlavne o tom aby si každý otestoval od akej úrovne mu tá jeho bedňa hrá a či hrá dobre /v rámci svojej kategórie a ref. hodnôt/.
Sú fakt skladby, kde to nezistíš a toto je dobrá téma aby sa záujemca "rozkukal" možno aj po iných žánroch, ktoré nepočúva a ten bass tam je.
Niekedy je človek prekvapený, že repro za XY euro hrá lepšie /a nie len na basoch/ ako 2-3 násobne drahšie...
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od lachim »

MilanP
Diky za pochopeni. Souhlasim s tebou.
Plati to vsak i obracene.
Tedy, ze Se zmenou urovne sestavy se zcela zmeni i pohled na zvuk/testovani basu.
Jakmile vytahnes nahravky symfonii (a to neresim varhany!), vse se pravdepodobne zmeni. Tam, kde to mala bedna na mari boine jeste “stihla”, tak v kartinkach (napr.) nestihne nic ( telegraficky popsano). Bas neslysis. Tudiz jej nelze ani testovat.
Vztah cena versus kvalita bedny na basech zde neresme, prosim. Jiz takhle se omlouvam za offtopic!
mac
Příspěvky: 89
Registrován: 03 úno 2011 13:57

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od mac »

Jestli chceš opravdu provětrat basáky a zjistit co ti kde rezonuje tak určitě zkus NEREZ - Ke zdi
https://www.discogs.com/Nerez-Ke-Zdi/release/2914393
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od terahera »

Pytell píše: 24 bře 2020 07:15 Souhlas co dal Pitrs.

Osobně ale používám __ Stanley Clarke -- Passenger 57 Main Title z CD At The Movie --- před dlouhou dobou vyšla tato skladba na testovacím CD v časopisu Stere/Video a psali na bokletu -- pozor může při vyšší hlasitosti odkráčet basák ?!?! Originál CD je zvukově nadprůměrné.
Díky za tip,to album se mi líbí celé a úplně mně zpravilo dnes náladu :thumbup: ^:)^
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od vitek »

Taky jsem si to celé pustil a stejné pocity. Super....
rimidalv

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od rimidalv »

Nedá mi to, ale musím.
Pražská klika "hifistů" má teda docela ujeté portfolio testovacích nahrávek.
Za mě Kraftwerk, Passenger 57 a ani jiné elektronické výplody nejsou vhodné na testování absolutně ničeho.
Na poslech OK, ale testovat na tom basy....
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od PítrsPraha »

Oprav mě, pokud se mýlím, ale pokud si pročítám vlákno, tak nevidím jen Kraftwerk a Passenger 57... Vidím i akustické nástroje, několik podob baskytary, klasiku...

Jinak elektronický zvuky jsou perfektní v tom, že nejsou omezeny spodní frekvencí v kmitočtu ani amplitudě, takže na zkoumání, kam až repro sahá, se hodí náramně.

Nevím, jak to mají ostatní, ale pro mě je vždycky podstatný mix hudby, pokud chci zkoumat, jak co hraje (zde bedny basy). Tzn. od klasiky po rock či elektroniku, protože A) to je to, co poslouchám a B) čim víc barev, podob a variací nástrojů a zvuků, tím líp se zorientuju v tom, jak (v tomhle případě) ty basy znějí.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od Frogyman »

rimidalv píše: 25 bře 2020 11:47 --- Kraftwerk, Passenger 57 ....
Na poslech OK, ale testovat na tom basy....
:shock: :shock: :shock:

Tak já bych řekl, že právě naopak. Jako náhražka testovacích signálů to je použitelné. Ale na poslech?
Je vidět, že co člen, to jiný názor a vkus...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od lachim »

zabiny007
:thumbup:
matori
Příspěvky: 187
Registrován: 01 bře 2018 13:07

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od matori »

A Robert Plant -Carry Fire
rimidalv

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od rimidalv »

zabiny007 píše: 25 bře 2020 12:06
rimidalv píše: 25 bře 2020 11:47 --- Kraftwerk, Passenger 57 ....
Na poslech OK, ale testovat na tom basy....
:shock: :shock: :shock:

Tak já bych řekl, že právě naopak. Jako náhražka testovacích signálů to je použitelné. Ale na poslech?
Je vidět, že co člen, to jiný názor a vkus...
...vkus?
Máš pocit, že označení ''elektronické výplody'' nedostatečně vyjadřuje moje mínění?

Ale je to fakt - testovat a poslouchat může každý, co je mu libo.
Sorry jako.. :silent:
Fidji99
Příspěvky: 830
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od Fidji99 »

rimidalv píše: 25 bře 2020 12:56
...vkus?
Máš pocit, že označení ''elektronické výplody'' nedostatečně vyjadřuje moje mínění?

Ale je to fakt - testovat a poslouchat může každý, co je mu libo.
Sorry jako.. :silent:
Pouzivam v analogovej zostave, tie iste repro, ake mas doma, a do komba gramo/elektronky preamp, by som ich asi za nic ine nevymenil, kvoli vsetkym tym kvalitam, ktore maju a ktore vyniknu v hudbe, ktoru na nich pocuvame.

Na druhej strane, ale treba povedat, ze skutocne basova tazka hudba nie je ich parketa, napr, taky kraftwerk, tam znie fakt uplne inac, ako na bedniach co hraju presne do 20Hz. Proste to tusenie pritomnosti basu, je uplne ine, ako z rezervou a plnou hlasitostou podany fundament.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Uživatelský avatar
Otikle
Příspěvky: 172
Registrován: 14 bře 2015 18:17

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od Otikle »

Dekuji všem za tipy. Já mám elektronické výplody moc rád, zde je právě spousta možností získat pořádný bas. Nebudu ale doporučovat Vám audiofilům něco od Kraftwerk, Depeche Mode, apod., protože si to stejně ani nepustíte. Ovšem i konzervativnější bigboš umí basy. Mezi testovacími tracky jich mám také dost. Například Charly Antolini - Arabian Desert Groove, ten je basově skvělý. Nebo Gnaposs-Smooth Funk má vedle kytary i dobré basy. Dire Straits-Six blade knife asi všichni znáte, ale nikdo to myslím zatím nenapsal. Skvělé basy. Ten kdo přežije elektronickou hudbu ať zkusí Recondite-Pass Up nebo Placid. To možná na rozdíl od Kraftwerk neznáte a předsudek bude menší✌️🤓🔊🔊🔊
STEREO: BW800D3/Sroll, McInt.1,2kW, dCS Rossini, AurenderW20, Bespoke preamp
KINO:BW805+HTM1D3, McIntosh MX170+MI254, OPPO205/Casea
GRAMO:Transrotor Rondino/MC-Fuuga, Aud.Res.PhonoRef10
KABELY:NordostOdin+Valhalla, KimberKS6068
FILTR:Sup.Titan+Genesis
Uživatelský avatar
Otikle
Příspěvky: 172
Registrován: 14 bře 2015 18:17

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od Otikle »

PS: Placid od Recondite mi jako první track vůbec roz-rezonoval systém v autě, takže třeba na regálovkách ani nemá smysl zkoušet🎶💣
STEREO: BW800D3/Sroll, McInt.1,2kW, dCS Rossini, AurenderW20, Bespoke preamp
KINO:BW805+HTM1D3, McIntosh MX170+MI254, OPPO205/Casea
GRAMO:Transrotor Rondino/MC-Fuuga, Aud.Res.PhonoRef10
KABELY:NordostOdin+Valhalla, KimberKS6068
FILTR:Sup.Titan+Genesis
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od lubin »

Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od lubin »

sorry...to poslední mělo být

https://www.youtube.com/watch?v=mp7m5-e42RE
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
dr.fish
Příspěvky: 329
Registrován: 05 lis 2018 17:56

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od dr.fish »

Můžu poprosit o doporučení alb od Yello, které je tu uváděno jako zvuková reference? Rád bych jedno až dvě až tři pořídil do sbírky. Možná postačí nějaký výběr?
OPPO 105DCaseaMkII., PRIMARE BD32Casea, CXU, Pannde PD-6 Elite, Cineultra V204
PRIMARE SP33Casea, 4xCAMBRIDGE 851WCasea, hlavní B&W 803D2, centr B&W HTM2D2, zadní B&W 804D2, sub 2xREL Britannia B1,TV Panasonic TX-65JZ2000E
Uživatelský avatar
Overgrounder
Příspěvky: 118
Registrován: 17 črc 2018 09:58

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od Overgrounder »

ATC/SVS/Audeze/Bayer Dynamic
Passive preamp RIHA Line4
PJ Signature 12/Cadenza Black, SculptureA, Phonobox RS (Casea)+PowerBox
OPPO 105D (Casea MKII)/NUC-Euphony, Chord MOJO
NA Sunrise V2/VDH501Silver Hybrid/Lapp Kabel
RedBaron
Příspěvky: 265
Registrován: 10 zář 2013 14:19

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od RedBaron »

Boris Blank & Malia - Syndicate, např. skladba Fever. Celé album je opravdu hodně nabasované a na plnorozsahových repro se v basu doslova koupete. Když jsou basy hory doly, je to otrava, když hrají vyrovnaně až dospodu, je to koupel velmi příjemná, nejen testovací, i na poslech, ačkoliv někdo zase může ohrnovat nos.
SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
KAYKO
Příspěvky: 19
Registrován: 19 úno 2011 21:31

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od KAYKO »

Ja som pouzival na test schopnosti zahrania rychleho a konturovaneho basu nahravku SADE - No Ordinary Love.
Okrem basoveho partu tam je pouzity aj subbasovy part, ktory nie je uplne lahke podat, kedze je hlboky a zaroven na tu frekvencnu hlbky dost rychly a presny.
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od miero »

Mozete skusit i tuto elektroniku: DB1 - Contorno:
- https://www.youtube.com/watch?v=Pa9iYC1m_9U

Hutna basova linka 30-50Hz, velky dynamicky rozsah.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od PítrsPraha »

Na klepající se podlahu a třesoucí se vnitřnosti jsou taky dobrý prakticky všechny desky Jona Hopkinse. A krom toho je to i krásná elektronická muzika, s postupem času a zráním autora čím dál zadumanější, éteričtější.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od Dasta »

Doporučil bych toto
IMG_20200414_163133.jpg
Tento titul pouštěly od svého vydání ve všech studiích napříč republikou, když ukazovali, jak má znít bas.
Zvláště skladbu "Duende".
Z vinylu obzvlášť výživné.
.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od PítrsPraha »

:thumbup:

Sice je skladba díky tomu až nechutně oposlouchaná, ale vracím se k ní pořád a pořád. Nejen kvůli úžasným hmatatelným basům, ale i prostorovosti, dynamice, drajvu a hudební luxusnosti. Ten skvěle vygradovaný konec vždycky přinese husinu :-).
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Nahravky na testovanie basov

Příspěvek od Dasta »

Pitrs Praha,
Napsal jsi to zcela výstižně "hudební luxusnost".
Lépe to nejde napsat. :thumbup:
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Odpovědět