Supraphon - hi-res

Vše o kvalitě vydavatelství, nahrávek i nosičů (CD,SACD,DVD,Bluray,Vinyl).
Odpovědět
parnass
Příspěvky: 201
Registrován: 09 čer 2012 14:26

Supraphon - hi-res

Příspěvek od parnass »

Dnes jsem nakoupil zkusmo na supraphononline (progres 2 – třetí kniha džunglí) … a mám ze zvuku opravdu radost (na Dr ofline to ukazuje vesměs 13) oproti pár let staré verzi z cd nesrovnatelně lepší… // takže mě to povzbudilo a nakoupil jsem tam hned z jejich hi-res nabídky řadu dalších věcí, který jsem zatím neposlouchal// Budu rád, pokud se podělíte o zkušenosti z jejich katalogu.
A: estelon xd - electrocompaniet 800 - emm dv2 - emm ns1 - gmg hammer
B: gauder acona 60 - pass int 250 - meitner ma3 + Sluch: meze emp elite - feliks envy
Fidas
Příspěvky: 229
Registrován: 22 úno 2014 10:28
Bydliště: Pardubice

Re: supraphon - hi-res

Příspěvek od Fidas »

Asi se o zkušenost nebudu moci podělit. Před nějakou dobou byl na Tidalu veliký výběr starší české populární hudby. Tahle hudba zmizela a je pouze k mání na Supraphononline. Prostě si to stáhli. No a já jim nedám vydělat, za tu jejich hladovost. Ať si je nacpou kam chtějí.
Tidal a Qobuz, Nuc ROCK, Antipodes EX+ Roon, Sroll Epos, Sroll Rhytm, repra Sroll Soundgarden ll, filtr Sroll Purify Quantum, signálové kabely Sroll
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: supraphon - hi-res

Příspěvek od PavelDosko »

dovolimsi odkaz na sousedni forum - https://www.hifiroom.cz/doporucene-nahr ... 17387.html
neni placka, neni highend
parnass
Příspěvky: 201
Registrován: 09 čer 2012 14:26

Re: supraphon - hi-res

Příspěvek od parnass »

Fidas píše:Asi se o zkušenost nebudu moci podělit. Před nějakou dobou byl na Tidalu veliký výběr starší české populární hudby. Tahle hudba zmizela a je pouze k mání na Supraphononline. Prostě si to stáhli. No a já jim nedám vydělat, za tu jejich hladovost. Ať si je nacpou kam chtějí.
No..pokud zkusím porovnat kvalitu zvuku (stejného alba) z tidalu a supraphonu (hi-res) což jsem udělal… a pokud navíc zvážím cenu hi-res u supraphonu – tak mi vychází celkem jednotznačně, že jim to velmi, velmi, velmi rád zaplatím. Oproti všem mým nákupům na hdtracks.com mám o dost lepší pocit z vydaných peněz. // a ještě poznámka navíc – na tidalu nenajdeš napříkůlad nic od chesky records…čili…kvůli hladovosti davida cheskyho bys nemohl poslouchat nic z jejich produkce??? //
A: estelon xd - electrocompaniet 800 - emm dv2 - emm ns1 - gmg hammer
B: gauder acona 60 - pass int 250 - meitner ma3 + Sluch: meze emp elite - feliks envy
RedBaron
Příspěvky: 265
Registrován: 10 zář 2013 14:19

Re: supraphon - hi-res

Příspěvek od RedBaron »

U Supraphonu mají velkou zásobu české tvorby, kterou nikdo jiný nemá, a to i na původních páscích, doslova poklady. Jistě, jsou i tací, co by firmu pro dobro všech na Tidalu nechali zkrachovat, ale Supraphon si spočítal pět a pět a vyšlo jim dohromady jen dva, tak to vzali z jiného konce :-)
SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: supraphon - hi-res

Příspěvek od PavelDosko »

presne tak, co jsem nemel na cd z ceske muziky tak velice casto kupuju na Supraphonline, jejich pociny v HiRes jsou chvalyhodne
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: supraphon - hi-res

Příspěvek od jirie »

Se Třetí knihou džunglí mám stejnou zkušenost :thumbup:
Čekám už více jak dva roky na doplnění alba Dialog s vesmírem o nahrávky z EP a SP, abych si to celé koupil také.
Navzdory slibům pana Malínského o loňském prosinci zatím ticho po pěšině.
Doufám, že se dočkám :cool:
Fidas
Příspěvky: 229
Registrován: 22 úno 2014 10:28
Bydliště: Pardubice

Re: supraphon - hi-res

Příspěvek od Fidas »

parnass píše:
Fidas píše:Asi se o zkušenost nebudu moci podělit. Před nějakou dobou byl na Tidalu veliký výběr starší české populární hudby. Tahle hudba zmizela a je pouze k mání na Supraphononline. Prostě si to stáhli. No a já jim nedám vydělat, za tu jejich hladovost. Ať si je nacpou kam chtějí.
No..pokud zkusím porovnat kvalitu zvuku (stejného alba) z tidalu a supraphonu (hi-res) což jsem udělal… a pokud navíc zvážím cenu hi-res u supraphonu – tak mi vychází celkem jednotznačně, že jim to velmi, velmi, velmi rád zaplatím. Oproti všem mým nákupům na hdtracks.com mám o dost lepší pocit z vydaných peněz. // a ještě poznámka navíc – na tidalu nenajdeš napříkůlad nic od chesky records…čili…kvůli hladovosti davida cheskyho bys nemohl poslouchat nic z jejich produkce??? //
To máš sice pravdu, ale kdyby všichni takto jednali, mohu streamer použít jako těžítko. Platím za užívání této služby a část z těchto poplatků jde právě vydavatelstvím.
Tidal a Qobuz, Nuc ROCK, Antipodes EX+ Roon, Sroll Epos, Sroll Rhytm, repra Sroll Soundgarden ll, filtr Sroll Purify Quantum, signálové kabely Sroll
parnass
Příspěvky: 201
Registrován: 09 čer 2012 14:26

Re: supraphon - hi-res

Příspěvek od parnass »

Fidas píše:
parnass píše:
Fidas píše:Asi se o zkušenost nebudu moci podělit. Před nějakou dobou byl na Tidalu veliký výběr starší české populární hudby. Tahle hudba zmizela a je pouze k mání na Supraphononline. Prostě si to stáhli. No a já jim nedám vydělat, za tu jejich hladovost. Ať si je nacpou kam chtějí.
No..pokud zkusím porovnat kvalitu zvuku (stejného alba) z tidalu a supraphonu (hi-res) což jsem udělal… a pokud navíc zvážím cenu hi-res u supraphonu – tak mi vychází celkem jednotznačně, že jim to velmi, velmi, velmi rád zaplatím. Oproti všem mým nákupům na hdtracks.com mám o dost lepší pocit z vydaných peněz. // a ještě poznámka navíc – na tidalu nenajdeš napříkůlad nic od chesky records…čili…kvůli hladovosti davida cheskyho bys nemohl poslouchat nic z jejich produkce??? //
To máš sice pravdu, ale kdyby všichni takto jednali, mohu streamer použít jako těžítko. Platím za užívání této služby a část z těchto poplatků jde právě vydavatelstvím.
jasně..máš v něčem pravdu..ale tidal ti nikdy nepřinese tu "nej" zvukovou verzi..asi to ani nikdo nečeká... takže kromě tidalu nemám problém i platit za nahrávky (konkretně u všeho co jsem koupil u supraphonu - mahagon/m.prokop/progres2/pražský výběr/laura a její/precedens/ ...tak nic nešlo pod 10db DR a všechno se dá poslouchat (s mírnou shovívavostí a s přihlédnutím k době a místu původní nahrávky)
A: estelon xd - electrocompaniet 800 - emm dv2 - emm ns1 - gmg hammer
B: gauder acona 60 - pass int 250 - meitner ma3 + Sluch: meze emp elite - feliks envy
Fidas
Příspěvky: 229
Registrován: 22 úno 2014 10:28
Bydliště: Pardubice

Re: supraphon - hi-res

Příspěvek od Fidas »

parnass píše:
Fidas píše:
parnass píše: No..pokud zkusím porovnat kvalitu zvuku (stejného alba) z tidalu a supraphonu (hi-res) což jsem udělal… a pokud navíc zvážím cenu hi-res u supraphonu – tak mi vychází celkem jednotznačně, že jim to velmi, velmi, velmi rád zaplatím. Oproti všem mým nákupům na hdtracks.com mám o dost lepší pocit z vydaných peněz. // a ještě poznámka navíc – na tidalu nenajdeš napříkůlad nic od chesky records…čili…kvůli hladovosti davida cheskyho bys nemohl poslouchat nic z jejich produkce??? //
To máš sice pravdu, ale kdyby všichni takto jednali, mohu streamer použít jako těžítko. Platím za užívání této služby a část z těchto poplatků jde právě vydavatelstvím.
jasně..máš v něčem pravdu..ale tidal ti nikdy nepřinese tu "nej" zvukovou verzi..asi to ani nikdo nečeká... takže kromě tidalu nemám problém i platit za nahrávky (konkretně u všeho co jsem koupil u supraphonu - mahagon/m.prokop/progres2/pražský výběr/laura a její/precedens/ ...tak nic nešlo pod 10db DR a všechno se dá poslouchat (s mírnou shovívavostí a s přihlédnutím k době a místu původní nahrávky)
Ten Tidal je dost kvalitní, řekl bych na úrovni CD, ale chce to mít dobrou kabeláží pořešenou síť, slušný router a k tomu dobrý streamer- renderer. V tuto dobu používám Antipodes EX plus DAC Sroll. (Tidal skrze Roon) Porovnání s Nucem a s hudbou na USB disku dopadlo nad očekávání dobře. Teď budu převádět svou nepočetnou sbírku CD na SSD disk a porovnám znovu s Tidalem.
Jsem starý pán, 67 let a docela rád si poslechnu muziku, když jsem býval kluk a byl jsem natěšený, když se jí většina objevila na Tidalu. Bohužel dočasně.
Tidal a Qobuz, Nuc ROCK, Antipodes EX+ Roon, Sroll Epos, Sroll Rhytm, repra Sroll Soundgarden ll, filtr Sroll Purify Quantum, signálové kabely Sroll
parnass
Příspěvky: 201
Registrován: 09 čer 2012 14:26

Re: supraphon - hi-res

Příspěvek od parnass »

Fidas píše:
parnass píše:
Fidas píše: To máš sice pravdu, ale kdyby všichni takto jednali, mohu streamer použít jako těžítko. Platím za užívání této služby a část z těchto poplatků jde právě vydavatelstvím.
jasně..máš v něčem pravdu..ale tidal ti nikdy nepřinese tu "nej" zvukovou verzi..asi to ani nikdo nečeká... takže kromě tidalu nemám problém i platit za nahrávky (konkretně u všeho co jsem koupil u supraphonu - mahagon/m.prokop/progres2/pražský výběr/laura a její/precedens/ ...tak nic nešlo pod 10db DR a všechno se dá poslouchat (s mírnou shovívavostí a s přihlédnutím k době a místu původní nahrávky)
Ten Tidal je dost kvalitní, řekl bych na úrovni CD, ale chce to mít dobrou kabeláží pořešenou síť, slušný router a k tomu dobrý streamer- renderer. V tuto dobu používám Antipodes EX plus DAC Sroll. (Tidal skrze Roon) Porovnání s Nucem a s hudbou na USB disku dopadlo nad očekávání dobře. Teď budu převádět svou nepočetnou sbírku CD na SSD disk a porovnám znovu s Tidalem.
Jsem starý pán, 67 let a docela rád si poslechnu muziku, když jsem býval kluk a byl jsem natěšený, když se jí většina objevila na Tidalu. Bohužel dočasně.
jasně... na tidalu je to se zvukovou kvalitou "jak co" ... a konkretně u české hudby - asi bych radil zkusit si prostě porovnat verzi tidal a verzi supraphon (hi res) třeba na jednom tracku a pak se rozhodnout jestli kupovat nebo to poslouchat z tidalu... v některých případech to bude možná nastejno, v jiných se prostě vyplatí nakoupit
A: estelon xd - electrocompaniet 800 - emm dv2 - emm ns1 - gmg hammer
B: gauder acona 60 - pass int 250 - meitner ma3 + Sluch: meze emp elite - feliks envy
Fidas
Příspěvky: 229
Registrován: 22 úno 2014 10:28
Bydliště: Pardubice

Re: supraphon - hi-res

Příspěvek od Fidas »

Parnass: Určitě to zkusím, ve chvíli volna porovnat Tidal vs HiRes Supraphon vs rip z CD.
Antipodes mám několik dnů a ještě se musím naučit, jak dostat z compu stažené ze Supraphonu na disk Antipodu... :-)
Tidal a Qobuz, Nuc ROCK, Antipodes EX+ Roon, Sroll Epos, Sroll Rhytm, repra Sroll Soundgarden ll, filtr Sroll Purify Quantum, signálové kabely Sroll
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: supraphon - hi-res

Příspěvek od PavelDosko »

dnes na Supraphonline vyslo nove album Vladimira Misika - Jednou te potkam, zakoupeno v HiRes (format WAV 24-48), zrale album zraleho chlapa, hudba i texty fajn, zvuk by mohl byt lepsi (DR kolisa mezi 7 - 12, celkove album DR9). Mam z alba radost

p.s. je to bez ETc. , doprovod hraji hudebnici kolem Petra Ostrouchova
neni placka, neni highend
parnass
Příspěvky: 201
Registrován: 09 čer 2012 14:26

Re: supraphon - hi-res

Příspěvek od parnass »

PavelDosko píše: 20 zář 2019 18:26 dnes na Supraphonline vyslo nove album Vladimira Misika - Jednou te potkam, zakoupeno v HiRes (format WAV 24-48), zrale album zraleho chlapa, hudba i texty fajn, zvuk by mohl byt lepsi (DR kolisa mezi 7 - 12, celkove album DR9). Mam z alba radost

p.s. je to bez ETc. , doprovod hraji hudebnici kolem Petra Ostrouchova
!!! jdu na to
A: estelon xd - electrocompaniet 800 - emm dv2 - emm ns1 - gmg hammer
B: gauder acona 60 - pass int 250 - meitner ma3 + Sluch: meze emp elite - feliks envy
RedBaron
Příspěvky: 265
Registrován: 10 zář 2013 14:19

Re: supraphon - hi-res

Příspěvek od RedBaron »

24/48 není Hi-Res, Hi-Res je dle mého od 24/88.2 výš.
SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: supraphon - hi-res

Příspěvek od adrian »

Fidas píše: 15 dub 2019 13:01 Asi se o zkušenost nebudu moci podělit. Před nějakou dobou byl na Tidalu veliký výběr starší české populární hudby. Tahle hudba zmizela a je pouze k mání na Supraphononline. Prostě si to stáhli. No a já jim nedám vydělat, za tu jejich hladovost. Ať si je nacpou kam chtějí.
Mne to pripada logicke a nemyslim si,ze Supraphon si z Tidalu nieco stahoval, skor prestal Tidalu "prepoziciavat" svoje povodne vydania . Pokial je Supraphon povodne vydavatelstvo / myslim, ze v tych casoch ich vela nebolo - Opus,Supraphon a este Panton / a su povodnymi vlastnikmi autorskych prav tak preco nie . Boli by hlupy , keby nevyuzili tuto moznost .
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: supraphon - hi-res

Příspěvek od jirie »

adrian píše: 14 bře 2020 12:57
Fidas píše: 15 dub 2019 13:01 Asi se o zkušenost nebudu moci podělit. Před nějakou dobou byl na Tidalu veliký výběr starší české populární hudby. Tahle hudba zmizela a je pouze k mání na Supraphononline. Prostě si to stáhli. No a já jim nedám vydělat, za tu jejich hladovost. Ať si je nacpou kam chtějí.
Mne to pripada logicke a nemyslim si,ze Supraphon si z Tidalu nieco stahoval, skor prestal Tidalu "prepoziciavat" svoje povodne vydania . Pokial je Supraphon povodne vydavatelstvo / myslim, ze v tych casoch ich vela nebolo - Opus,Supraphon a este Panton / a su povodnymi vlastnikmi autorskych prav tak preco nie . Boli by hlupy , keby nevyuzili tuto moznost .
Také jsem toho názoru. Jen by se měl Supraphon více věnovat kvalitě nahrávek a hlídat si některé "skvělé" remastrery.
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: supraphon - hi-res

Příspěvek od adrian »

Zalezi od priority, pokial je prioritou originalita nahravky aj s jej chybami, tak by to davalo zmysel ... napr. u Beatles su najcenenejsie povodne mono nahravky / tiez som nad nimi uvazoval a rad by som sa casom vybral tym smerom aj u nich / .
Osobne si viac cenim povodne vydania, nez terajsie vydania s digitalnym masteringom.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: supraphon - hi-res

Příspěvek od adrian »

Este doplnim... keby som mal moznost si vybrat medzi albumom povodneho vydania od originalneho labelu a albumom SACD s moderny digitalnym masteringom v najvyssej kvalite, tak si vyberiem urcite prvu moznost, cize cd povodneho vydania s nedokonalym zvukom od originalneho labelu / s povodnym analogovym masteringom / s originalitou atmosfery danej doby. Preto by som najradsej presiel na lp.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: supraphon - hi-res

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

RedBaron píše: 11 bře 2020 07:04 24/48 není Hi-Res, Hi-Res je dle mého od 24/88.2 výš.
Dôležité je práve to prvé číslo. 24 znamená bitovú hĺbku. Potom za 24 kľudne môže byť aj 48.
PGH
Příspěvky: 3179
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: supraphon - hi-res

Příspěvek od PGH »

Ano,.duležité je těch 24 a co když za nim je jen 44,1? Takových mám spoustu.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: supraphon - hi-res

Příspěvek od Dieter Burmester »

Obecne vzato je hi-res vsechno, co ma rozliseni vyssi, nez cdckovych 16/44.1.
Dieter Burmester
RedBaron
Příspěvky: 265
Registrován: 10 zář 2013 14:19

Re: supraphon - hi-res

Příspěvek od RedBaron »

Takhle teď vychází všechno, pro mě je hi-res až od 24/96, které má nejen jemnější rozlišení úrovně amplitudy, ale také dvojnásobný počet vzorků na časovou jednotku záznamu.
SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: supraphon - hi-res

Příspěvek od PítrsPraha »

Ono to tak nějak logicky plyne ze samotného názvu High Resolution, přičemž vztažnou jednotkou je definice Red Book, tedy 44.1/16.
HiRes je tedy cokoliv s bitovou hloubkou ≥24 bit nebo se vzorkovací frekvencí ≥48 kHz.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: supraphon - hi-res

Příspěvek od Dieter Burmester »

RedBaron píše: 15 bře 2020 14:34 ...pro mě je hi-res...
To ale nikoho nezajima, dulezite je pouze to, od jakeho rozliseni je audiosoubor hi-resovy.
Dieter Burmester
RedBaron
Příspěvky: 265
Registrován: 10 zář 2013 14:19

Re: supraphon - hi-res

Příspěvek od RedBaron »

jj, a v tom slavném "hi-resu" tohoto typu máš pak uložen naprosto běžný RedBook záznam 16/44.
SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: supraphon - hi-res

Příspěvek od PítrsPraha »

....což může být i v 96/24, viz aférka s HDTracks...

To ale nehraje žádnou roli v tom, co je a není HiRes. Pokud jsou v kontejneru 48/24, 192/24 či jakémkoliv jiném, data 44.1/16, není to HiRes. Pokud jsou data ≥48 kHz nebo ≥24 bit, je to HiRes.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: supraphon - hi-res

Příspěvek od Dieter Burmester »

RedBaron píše: 15 bře 2020 15:41 jj, a v tom slavném "hi-resu" tohoto typu máš pak uložen naprosto běžný RedBook záznam 16/44.
Ja asi tezko, ale daleko pravdepodobnejsi to je u tebe a to i kdyby to bylo 384 KHz a neexistujicich 32 bitu :razz:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 923
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: supraphon - hi-res

Příspěvek od dvader »

Supraphon právě zlevnil tento titul:
https://www.supraphonline.cz/album/3092 ... ace/hi-res
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 923
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: supraphon - hi-res

Příspěvek od dvader »

Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 923
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: supraphon - hi-res

Příspěvek od dvader »

Už to poslouchám - nádherná náladovka :clap:
Vienna
Příspěvky: 263
Registrován: 04 led 2020 12:51

Re: supraphon - hi-res

Příspěvek od Vienna »

parnass píše: 15 dub 2019 11:38 Dnes jsem nakoupil zkusmo na supraphononline (progres 2 – třetí kniha džunglí) … a mám ze zvuku opravdu radost (na Dr ofline to ukazuje vesměs 13) oproti pár let staré verzi z cd nesrovnatelně lepší… // takže mě to povzbudilo a nakoupil jsem tam hned z jejich hi-res nabídky řadu dalších věcí, který jsem zatím neposlouchal// Budu rád, pokud se podělíte o zkušenosti z jejich katalogu.
Nemá někdo tušení, jaká je zvukově tahle letošní reedice kde údajně na remastering dohlížela sama kapela? Díky.
https://www.musicrecords.cz/catalogue/h ... -digipack/
parnass
Příspěvky: 201
Registrován: 09 čer 2012 14:26

Re: Supraphon - hi-res

Příspěvek od parnass »

právě to porovnávám (waw starší vydánní vs qobuz nové vydání) /novější vydání je o něco hlasitější (dr v qobuz nezměřím) , zdá se mi že jde na basech hloub, ale tu a tam mi to zní trochu ostře… // je to jen první dojem, ale mírně bych zvukově upřednostnil starší vydání //
A: estelon xd - electrocompaniet 800 - emm dv2 - emm ns1 - gmg hammer
B: gauder acona 60 - pass int 250 - meitner ma3 + Sluch: meze emp elite - feliks envy
Vienna
Příspěvky: 263
Registrován: 04 led 2020 12:51

Re: Supraphon - hi-res

Příspěvek od Vienna »

Diky moc. Tak nejak jsem podvedome tusil, ze reedice bude znamenat spis komprese a priostreni, aby to hralo hezky i do spuntu v autobuse :roll:
ts.jethro
Příspěvky: 41
Registrován: 29 bře 2022 12:46

Re: Supraphon - hi-res

Příspěvek od ts.jethro »

Kdyby něco....
Jiří Schelinger - Holubi Dum/DR12
Jiří Schelinger - Nam Se Libi/DR13
Jiří Schelinger - Uz Me Nelibej(SP)/DR11
M.Efekt - 33/DR10
M.Efekt - Svět hledaču/DR10
M.Efekt A Radim Hladik/DR10
Pražský výběr-Pražský výběr/DR12
Pražský výběr-Výběr/DR13
Progres 2 - Dialog s vesmírem/DR12
Progress 2-Mozek/DR11
Progress 2-Treti Kniha Dzungli/DR12
Synkopy - Kridleni/DR11
Synkopy - Slunecni Hodiny/DR11
Pro-Ject Xtension 9 Evolution/Ortofon 2m Black,Bi amp 2x Onkyo A9150,Bowers & Wilkins 606,kabeláž DM audio,phono kabel Pro-Ject silver
Odpovědět