Patricia Barber

vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od vitek »

zabiny007 píše: 11 led 2020 12:28 A to jsem dnes koukal, že má ještě vyjít i Friday night In San Francisco v limitce 3000 na 45RPM od impex
Už vyšel je na cestě...
Měl jsem to v košíku v r. 2017 od ORG, https://store.acousticsounds.com/index. ... e_ID=81130 ,ale už se na mne nedostalo, tak se těším a doufám, že IMPEX nezklame...
Quentin

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Quentin »

Dieter Burmester píše: 11 led 2020 12:01 Koukam, ze ted vsechny labely (aby znovu prodaly uz 10x prodane) pojedou One step :lol: Zacalo to 33rpm, pak bylo 33rpm half speed mastered, pak 45rpm nasledovane 45rpm half speed mastered, potom One step a dalsim krokem bude One step half speed masterer :thumbup: Skonci to laserovym rezanim drazky primo do nosice - tedy No step :clap:
Prokoukl si jejich business plán a z nás ostatních udělal ryby =)) =)) =))
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Dieter Burmester »

:lol:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

28.1.2020 v 19:00 hodin bude koncertovat Patricia Barber v Polské Wroclawi. Ostravská klika už má lístky zakoupeny, už se moc těším. Nejede náhodou někdo, že bychom se mohli setkat někde u kávy před koncertem.

https://goout.net/cs/koncerty/patricia- ... af/+bgqro/
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Včera jsme v komorní sestavě navštívili koncert Patricii Barber v Polské Wroclawi, klub Impart. Jednalo se o propagační turné nového alba Higher. Vystoupení Patricia Barber Trio bylo vynikající a jak je v posledních letech neměnná sestava s Patricii Barber také Larry Kohut na kontrabas a Jon Deitemyer na bicí. Hodinu a půl trvající koncert zahraný na jeden zátah bez přestávky včetně pěkného sóla na bicí i kontrabas, všichni muzikanti ve skvělé formě. Při nástupu na pódium Patricia jako vždy vyzula boty a holýma nohama na pedály piána Yamaha zahrála skladby z nového i starších alb. Opět se dostavil pocit, že to nějak moc rychle uběhlo a je konec, ale vynikající publikum si vytleskalo dvakrát přídavek z toho jednou ve stoje. Vynikající koncert s výborným publikem a třešinkou byla i výborná akustika. Na závěr vyzvala posluchače k nákupu nového alba a její autogramiády, CD bylo v závěru vyprodáno. Mnoho posluchačů si nechalo podepsat i vinyly přinesené z domova.
.
2020-01-28 18.21.30.jpg
2020-01-28 18.22.02.jpg
2020-01-28 18.48.43.jpg
2020-01-28 19.43.00.jpg
2020-01-28 20.13.23.jpg
2020-01-28 20.39.26.jpg
2020-01-28 20.39.43.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Frogyman »

zabiny007 píše: 11 led 2020 09:20 Patricia Barber Cafe Blue 1STEP 180 G 45 Ot / Min 2LP
Limitovaná edice 5000 ks

Zatím nově v předobjednávkách. Předpokládané datum vydání 30/3/2020

Vydává IMPEX - podle všeho by to měla být edice 1STEP odpovědí na MOFI ONE STEP. Cenovka také pro US stejná - 124,99 USD.
Více např. zde: https://elusivedisc.com/patricia-barber ... 45rpm-2lp/

V EU nastřelena od MCRU.co.uk cena na brutálních 185 liber :thumbdown:

Ale snad se to časem objeví u jiných prodejců za rozumnější ceny. Např. https://www.northendhaarlem.nl/ nabízí za 149 EURO. Jen je to nedůvěryhodný obchodník. Mám s ním špatné zkušenosti.


Obrázek
Tak vydání odsunuto na 15.5.2020
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Frogyman »

A opět posun termínu, tentokrát na 15/7...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Nevyšlo album Cafe Blue na vinylu i u MFSL?
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Frogyman »

JJ, vyšlo, cca 2004 jako 3LP Box na 45 RPM. Aktuální cena discogs 300 Euro...

Obrázek
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Frogyman »

Další "nový termín" 30. září 2020 ... :-(
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

zabiny007 píše: 27 črc 2020 10:38 Další "nový termín" 30. září 2020 ... :-(
To mne taky vždycky namíchne, když termín vydání odkládají i několik let. Furt jen datum vydání bude tehdy a tehdy, ale jistota to vůbec není. A člověk se tak těší, že?
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Frogyman »

JJ, naštve to vždy. Přeci jen to není "za pusu", tak se člověk snaží tu investici obhájit a naplánovat (narozky, vánoce atd...)
Ale - zase musím konstatovat že mne to štve mnohem méně, když už nyní nedávám do předobjednávek prachy ani blokace na kartě. Takto jsem se v minulosti párkrát spálil, když jsem zaplatil a těšil se a čekal a těšil se a čekal a po roce se na*ral, objednávku zrušil a pak už jen čekal...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od vitek »

IMPEX RECORDS
Patricia Barber - Higher
(Hybrid Multi-Channel and Stereo SACD)
CIMPSA8322_.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Tak to jsem zvědav na SACD od IMPEX Records, každopádně dobrý počin. A my co jsme čekali na SACD od MFSL jsme se dočkali.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Termín vydání respektive odesílání byl v internetových obchodech v USA stanoven na 12/2020, ale právě dnes to změnili na 1/2021, tak doufám, že to nebude nějaká komplikace nebo odsunutí na další a další termíny.
Mark Levinson
parnass
Příspěvky: 201
Registrován: 09 čer 2012 14:26

Re: Patricia Barber

Příspěvek od parnass »

https://www.nativedsd.com/catalogue/def ... 1d-higher/

zná někdo toto snad "native dsd" vydáí a případný rozdíl od bežného 24/44 flacu
A: estelon xd - electrocompaniet 800 - emm dv2 - emm ns1 - gmg hammer
B: gauder acona 60 - pass int 250 - meitner ma3 + Sluch: meze emp elite - feliks envy
Uživatelský avatar
Overgrounder
Příspěvky: 118
Registrován: 17 črc 2018 09:58

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Overgrounder »

Mám od Native DSD jak verzi 64 tak 128, mezi těmito dvěma rozdíl neslyším, oproti klasickému PCM je tam ale víc vzdušnosti, samozřejmosti, zkrátka poctivé DSD. Za mě určitě :thumbup:
ATC/SVS/Audeze/Bayer Dynamic
Passive preamp RIHA Line4
PJ Signature 12/Cadenza Black, SculptureA, Phonobox RS (Casea)+PowerBox
OPPO 105D (Casea MKII)/NUC-Euphony, Chord MOJO
NA Sunrise V2/VDH501Silver Hybrid/Lapp Kabel
parnass
Příspěvky: 201
Registrován: 09 čer 2012 14:26

Re: Patricia Barber

Příspěvek od parnass »

děkuju... jdu to koupit
A: estelon xd - electrocompaniet 800 - emm dv2 - emm ns1 - gmg hammer
B: gauder acona 60 - pass int 250 - meitner ma3 + Sluch: meze emp elite - feliks envy
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

vitek píše: 12 pro 2020 09:29 IMPEX RECORDS
Patricia Barber - Higher
(Hybrid Multi-Channel and Stereo SACD)CIMPSA8322_.jpg
Tak už je to venku, SACD Patricia Barber - Higher od Impex Records je již v prodeji.
Na stránkách Elusive Disc je již skladem a prodává se.
https://elusivedisc.com/patricia-barber ... ereo-sacd/
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Chvíli to trvalo, ale už mám konečně SACD doma. Musím říct, že kvalita zvuku Impexu na SACD je opravdu vynikající, tak jako jejich vinyl na který je také slyšet jen chvála. Máte už někdo doma toto vydání, co na to říkáte?
.
2021-04-28 15.57.42.jpg
2021-04-28 15.57.53.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Patricia Barber

Příspěvek od valderon »

Tak srovnávám. Výsledky později...
Původně jsem myslel, že sacd nebudu potřebovat, ale dost mě mrzí, že lp ořezali o 4! skladby. Takže jsem sacd koupil. Odpustím jim to jen kvůli hudbě samotné, toto album je úžasný. Každopádně jsem rád, že mám obojí.
20210505_195203_copy_1024x576.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Patricia Barber

Příspěvek od valderon »

Takže....
Sacd má to nejdůležitější - hudební bonus 4 skladeb navíc. A jsou výborné.
Zvukově je to přesné, ale nemohl jsem se zbavit mírně klinického nádechu. Ale to není ani výtka, prostě to hraje "dokonale". To víte, jsem ale spíše vinylista... A zvukově je vinyl úplně jinde v přirozenosti, dynamice, hloubce basu a jeho vykreslení a takového toho impulsu. Hlas - tady není o čem, ty barvy a velikost, vykrojeni ze scény.
Nejlepší je mít opravdu obojí, protože v první řadě jde o hudbu, a tady v tuto chvíli vyhrává sacd. Věřím, že časem vyjde verze lp se všemi skladbami, možná i 45rpm, a to potom bude naprostý vítěz. Snad se dočkáme.
Každopádně skvělé album, vyzrálé, klidné. Emotivní...
jupol
Příspěvky: 351
Registrován: 17 kvě 2012 18:02
Bydliště: Košice, SVK

Re: Patricia Barber

Příspěvek od jupol »

V obchodoch tento album vidím všade iba na SACD, LP by som si kúpil aj ja.
Luxman L-590AX MkII, Revel Performa3 F-206, Luxman D-05u, Technics SL-1200GR, PJ Signature 10, Benz Micro ACE S L, Cadenza Black
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Patricia Barber

Příspěvek od valderon »

https://www.discogs.com/sell/release/14470892?ev=rb
Bohužel, limitka 1000 ks, za hrozné peníze a bez 4 skladeb. Ale zvuk má skvělý
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Dieter Burmester »

90€ je v pohode, na eBay uz to prodavaj za 5k CZK :smile:
Dieter Burmester
jupol
Příspěvky: 351
Registrován: 17 kvě 2012 18:02
Bydliště: Košice, SVK

Re: Patricia Barber

Příspěvek od jupol »

Nevšimol som si nálepky "Limited Edition"
Luxman L-590AX MkII, Revel Performa3 F-206, Luxman D-05u, Technics SL-1200GR, PJ Signature 10, Benz Micro ACE S L, Cadenza Black
Quentin

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Quentin »

Tak jsem si také dnes vyzvedl v Německu Higher na SACD... Po prvním poslechu mám jasno pouze v tom, že se rozhodně nejedná o nejlepší desku od PB. Ani zvukově (nemá to koule), ani umělecky (moc rozkročené).

Pokukoval jsem po tomto vinylu, když stál ještě něco málo víc, než 40€. Za stávající peníze to už není zajímavé. To byl i důvod koupit SACD IMPEX za poměrně běžnou cenu těchto nosičů, tedy 38€.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Patricia Barber

Příspěvek od jirie »

Quentin píše: 13 kvě 2021 10:27 Tak jsem si také dnes vyzvedl v Německu Higher na SACD... Po prvním poslechu mám jasno pouze v tom, že se rozhodně nejedná o nejlepší desku od PB. Ani zvukově (nemá to koule), ani umělecky (moc rozkročené).

Pokukoval jsem po tomto vinylu, když stál ještě něco málo víc, než 40€. Za stávající peníze to už není zajímavé. To byl i důvod koupit SACD IMPEX za poměrně běžnou cenu těchto nosičů, tedy 38€.
Jsem rád, že jsi to tu napsal. Mám stejný názor, ale přiznám se, neměl jsem odvahu to napsat :oops:
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Halíř »

Chlape, tobě se něco nelíbí a ty nemáš odvahu to napsat? To snad žiješ ve stalinistický době, né? Já si jazzový zpěvačky poslechnu občas moc rád a třeba taková Stacey Kent...mňam! Ale z hudby Bárbrový se mi teda nelíbilo nikdy nic, ani ťuk :crazy: .
Quentin

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Quentin »

To třeba já ji mám naopak moc rád - nyní v regálu 9 alb, z toho 6 vinylů... :angel: Prostě není každý den posvícení.
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Patricia Barber

Příspěvek od PGH »

Taky si myslím že nejlepší hudbu už napsala a nahrála teď už tak trochu vykrádá sama sebe. Už jsem to tady jednou napsal. Chápu ze ji někdo zbožňuje tak koupí a chválí do nebes vše co nahraje. Já mám zase jiné oblíbence. Zvukově je to slušné a jak jsem dříve napsal poslechl jsem to nejméně 5krat z flacu a pak jsem ho smazal. Kdyby se mě to líbilo tak bych koupil CD/LP a takhle ne, smazat nejsem zloděj.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Dieter Burmester »

Quentin píše: 13 kvě 2021 10:27 Tak jsem si také dnes vyzvedl v Německu Higher na SACD... Po prvním poslechu mám jasno pouze v tom, že se rozhodně nejedná o nejlepší desku od PB. Ani zvukově (nemá to koule)...
Musis pockat na verzi od MFSL :smile: (kdyz to teda nebude dodrbane jako Modern Cool). Bob Ludwig uz by mel jit do duchodu a s nim i nektera jina slavna mastering jmena podobneho data narozeni :thumbdown:
Dieter Burmester
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Dasta »

Quentin,
Umělecký přínos alba nedovedu posoudit,neb nejsem umělec.
Po zvukové stránce se nedá nic vytknout,jestli Ti chybí při poslechu koule,nevinil bych za to nosič.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Quentin

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Quentin »

Dasto, někdo Ti hacknul účet. Tohle nejsi Ty, to poznám :cool:
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Dasta »

Po obědě jsem si "Higher" pouštěl,nemám sice vydání od Impex(mám objednané),pouze klasické cd (ArtistShare US 2019).
Máš pravdu, že vydala už lepší alba,pro mne je nejlepší "Café Blue"(lp Impex 1st), album "Higher"zdá se nástrojově řidší než ostatní alba, nicméně troufám si tvrdit, že navzdory oné řídkosti ,nahrávka koule nepostrádá,jako bonus bych ještě vyzdvihl silný emoční náboj, který nahrávka obsahuje.
V žádném případě nehledej v minulém příspěvku nic osobního,pouze to vidím trošku jinak,nez Ty.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Mám Patricii Barber rád, ale nejsem zaslepený zbožňovatel co koupí vše co vydala a přesto nebo právě proto jsem si dnes opět s odstupem času pustil SACD Patricii Barber - Higher a v podstatě souhlasím s tím co napsal výše Dasta. Deska je to komorní, ale rozhodně ne nudná, nikdy nevynáším soudy po jednom poslechu. Naopak mám zkušenost, že náročnější věci se dostanou pod kůži mnohem později a zprvu se mohou jevit jako slabé. Tato deska by se měla poslouchat jako celek najednou, pak vynikne její celková koncepce. Netroufnu si hodnotit, která deska je její nejlepší, ale Higher je prostě jiná než ostatní desky a jsem za to rád, protože by byla nuda kdyby vydala jen další "Cafe Blue" nebo "Modern Cool".
Na druhou stranu uznávám, že tato deska nemusí sednout každému a respektuji to.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Patricia Barber vydává nové album s názvem Clique.
Album vyjde 6.8.2021 a vydavatelem je přímo Impex Records, takže vydání bude ke stažení v HiRes, ale také na SACD a vinylu.
.
Clique-SACD-front-600x526.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Patricia Barber

Příspěvek od PGH »

77B68553-D51B-40CB-A62E-A93F0823BCF3.png
Nová deska!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Patricia Barber

Příspěvek od PGH »

Jo a vyšlo na CD, SACD a LP
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Frogyman »

LP je v plánu, ale ještě nikde není. Zatím jsem viděl jen SACD nebo MQA CD.
Nebo už někde ano?
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Odpovědět