Pro-Ject Phono Box S2 ultra

Diskuze o phono předzesilovačích.
Odpovědět
KarlN

Pro-Ject Phono Box S2 ultra

Příspěvek od KarlN » 20 led 2020 19:14

Velevážení hifisté, velmožové zámožní. :smile:
Rád bych vás tímto obeznámil ze zkušeností pro mne novou, s přístrojem přízvisko nesoucím: Pro-Ject Phono Box S2 Ultra.
Aniž bych tušil jak vlastně moc riskuji, kterak již mnohokráte v životě předtím, zaměnil jsem před časem silící stroj a tedy srdce systému mého Accuphase E210A, za model později vyvinutý, novější Accuphase E212. A vzhledem k jedinému nedostatku stroje nového oproti předešlému, spočívající v nepřítomnosti předzesilovací součásti pro poslech desek černých, hluboce to drážkovaných, přinucen byl jsem sáhnouti do pokladnice rodinné a investovat, pro mne přiměřenou, část do přístroje předzesilovacího.
Nu, vím že jsou směny za tolary těžce nabyté pro spoustu z vás jistě zajímavější, ale přesto bych rád sdělil všem které to zaujmouti může, že po nastavení krabičky této nicotné a to dle recepisu v kronikách výrobce nalezeného a spřažení pomocí tkanic Chord, nelituji naprosto ničehož, natožpak mincí prohýřených. Jednoznačně prohlásiti zde je mi milo, že zvuk vyluzený z dřev znějících Sonus Faber Venere 3.0, mě oblažil pocitem, jenž popsati lehké není, avšak nejlépe snad říci, že pouze má značně mladší komtesa vjemy tyto u mě do doby této vzbuditi dokázala. :razz:
Při poslechu jinochů s vlasy delšími než děvy leckteré mají, Nirvana se zvoucími, s albem jejich živým, propadl jsem zvuku naprosto a ani stroj silící nebylo již nutno štváti do obrátek vysokých. Trochu jako bych závoj z dřev Sonus Faber zvučících sejmul a slyšel přeci jen více z atmosféry koncertu hudců a pěvců jmenovaných.
Nu, zatím tedy nebudu již déle vaší trpělivost pokoušeti a odeberu se ve vlny zvukové...do pohody mne unášející.

Ať vám to v prostorách vašich taktéž libě zní. :cool:
hlavně klid... :cool:

Accuphase E+DP, Sonus Faber Venere 3.0, Pro-Ject-Xpression Classic S-Shape, Pro-Ject Phono Box S2 Ultra, Denon DNP800EN, Pro-Ject DAC Box S2+, Chord RCA, Supra USB, Dynavox X7000, Dynavox LS.

Urbino

Re: Pro-Ject Phono Box S2 ultra

Příspěvek od Urbino » 21 led 2020 06:48

Krásně psáno
Sonus Faber Olympica I, Meitner ma1, Copland CTA 408, Acrolink

jolefoto

Příspěvek od jolefoto » 22 led 2020 13:50

KarlN píše:
20 led 2020 19:14
Velevážení hifisté, velmožové zámožní. :smile:
Rád bych vás tímto obeznámil ze zkušeností pro mne novou, s přístrojem přízvisko nesoucím: Pro-Ject Phono Box S2 Ultra.
Aniž bych tušil jak vlastně moc riskuji, kterak již mnohokráte v životě předtím, zaměnil jsem před časem silící stroj a tedy srdce systému mého Accuphase E210A, za model později vyvinutý, novější Accuphase E212. A vzhledem k jedinému nedostatku stroje nového oproti předešlému, spočívající v nepřítomnosti předzesilovací součásti pro poslech desek černých, hluboce to drážkovaných, přinucen byl jsem sáhnouti do pokladnice rodinné a investovat, pro mne přiměřenou, část do přístroje předzesilovacího.
Nu, vím že jsou směny za tolary těžce nabyté pro spoustu z vás jistě zajímavější, ale přesto bych rád sdělil všem které to zaujmouti může, že po nastavení krabičky této nicotné a to dle recepisu v kronikách výrobce nalezeného a spřažení pomocí tkanic Chord, nelituji naprosto ničehož, natožpak mincí prohýřených. Jednoznačně prohlásiti zde je mi milo, že zvuk vyluzený z dřev znějících Sonus Faber Venere 3.0, mě oblažil pocitem, jenž popsati lehké není, avšak nejlépe snad říci, že pouze má značně mladší komtesa vjemy tyto u mě do doby této vzbuditi dokázala. :razz:
Při poslechu jinochů s vlasy delšími než děvy leckteré mají, Nirvana se zvoucími, s albem jejich živým, propadl jsem zvuku naprosto a ani stroj silící nebylo již nutno štváti do obrátek vysokých. Trochu jako bych závoj z dřev Sonus Faber zvučících sejmul a slyšel přeci jen více z atmosféry koncertu hudců a pěvců jmenovaných.
Nu, zatím tedy nebudu již déle vaší trpělivost pokoušeti a odeberu se ve vlny zvukové...do pohody mne unášející.

Ať vám to v prostorách vašich taktéž libě zní. :cool:
Tak toto sa mi ohromne páči na jazyku českém. Perfektne napísané. Klobúk dole velebnosti!
Digital Primare I32, CD32
Analóg Pro-Ject 2Xperience SB, MoFi Studio Phono, Hana EH
Repro Sonus Faber Venere 1.5
Káble Chord Crimson Vee 3, Cardass Crosslink, Quadlink 5, Parsec Interconnect XLR
Na noc IBasso Dx 150, IT 01s

KarlN

Příspěvek od KarlN » 22 led 2020 15:37

Děkuji vám kolegové za uznalá slova chvály...moc! :thumbup:

Accuphase E+DP, Sonus Faber Venere 3.0, Pro-Ject-Xpression Classic S-Shape, Pro-Ject Phono Box S2 Ultra, Denon DNP800EN, Pro-Ject DAC Box S2+, Chord RCA, Supra USB, Dynavox X7000, Dynavox LS.

KarlN

Příspěvek od KarlN » 12 úno 2020 14:31

Ještě doplním nové foto zmíněné části sestavy... :cool:
IMG_20200212_142849.jpg
IMG_20200212_142839.jpg
IMG_20200212_143239.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

J@nik

Příspěvek od J@nik » 12 úno 2020 15:02

Krasny stroj, gratulujem. Co to mas za slipmat nanom?
Pioneer PL-50L II + Hana EH - Mofi Studiophono - SPX 2010 TA - BV PA300SSE - STH12

KarlN

Příspěvek od KarlN » 12 úno 2020 16:36

J@nik píše:
12 úno 2020 15:02
Krasny stroj, gratulujem. Co to mas za slipmat nanom?
Díky. To je celkem obyč Analogis, plast, výška 2mm. Ale zatím spokojenost, dle mého lepší než kůže nebo korek. :thumbup: Ale s kovovými slipmaty zkušenost veškerou žádnou nemám...ačkoliv, taky jsem sledoval příslušné vlákno. :-?

Odpovědět