XAVIAN

Diskuze o reprosoustavách.
Vadim
Příspěvky: 177
Registrován: 09 lis 2011 21:25

Re: XAVIAN

Příspěvek od Vadim »

Domlouvali jsme se asi 2 mesice, nebyl vubec cas.
Jsem tusil, ze XN350 je skvela bedna, ale az dneska se mi povedlo slyset co umi. Ten prodej budu muset jeste rozmyslet :smile:
Jak moc znamena vypiplana akustika... Bimotore asi taky nebude k zahozeni :cool:
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: XAVIAN

Příspěvek od lachim »

vadik
1. co tvé xn350 umi jsi slyšet, bohužel, nemohl. vždyť jsme je jen rozbalili a postavili místo wooferů.
poslech trval 10 minut ?
vymáčknout z nich maximum by přeci jen chtělo pečlivý "servis".
v každém případě však u mě za ten mžik zahrály lépe než u tebe v obýváku.
tvou současnou sestavu komentovat nepatří do tohoto vlákna o xavian.
:-)
2. na tvém místě bych prodal ty černé piega a tyto xn350 dal na generální přestavbu.
buď k r. barletovi do xavian nebo třeba do brna ke kocourovi.
osadit je scanspeak ring radiator (120 Euro/kus) + ....
bedna je to krásná. veliká. očkový javor se hodí do každého interiéru.
Vadim
Příspěvky: 177
Registrován: 09 lis 2011 21:25

Re: XAVIAN

Příspěvek od Vadim »

U me to poslechnout nejde kvuli nedokoncene sestave. Proto jsme XN350 odvezli do zvukove laboratore :) 10min stacilo na pochopeni potencialu tyto bedny!
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: XAVIAN

Příspěvek od NA-Noble Audio »

lachim píše: 28 říj 2019 13:07 vadik
2. na tvém místě bych prodal ty černé piega a tyto xn350 dal na generální přestavbu.
buď k r. barletovi do xavian nebo třeba do brna ke kocourovi.
osadit je scanspeak ring radiator (120 Euro/kus) + ....
bedna je to krásná. veliká. očkový javor se hodí do každého interiéru.
V těch XN350 jsou výškáče D2905/990000 které mají průměr příruby 130mm, ale ring radiatory mají jen 104mm, takže nejdou jednoduše zaměnit.
Žádný prstencový výškáč od SS nestojí 120 Euro. Základní model stojí výrazně méně a ty které má lachim jistě na mysli, tedy buď z řady Iluminator, nebo Revelator stojí 250 - 300,- za kus.
Třetí problém je, že k použitému středobasovému měniči je použitý kalotový model rozhodně vhodnější než ring radiátory.
Takže jediný rozumný, „jednoduchý“ zásah je výměna alespoň těch klíčových součástek ve vyhybkách za špičkové, protože původní provedení jak je znám je jen z rozumného základu poplatné době vzniku těch beden a tehdejší filozofii výrobce. Dále by se dala vyměnit kabeláž, budou tam obyčejné dvoulinky v PVC.
Jako větší zásah by se dalo udělat celkové přeladění vyhybky po vzoru akce s BaW 800D3 nedávno . To by ale byla celkem drahá sranda a není jisté jestli je to u těchto beden tolik třeba a jaký by byl výsledek.
Úplná zvrhlost by bylo použít jen korpusy s basákama, tedy vyměnit středobasáky i výškáče a vyladit k tomu vyhybku se špičkových komponent. To by obnášelo i složité, i když ne nerealizovatelné zásahy do čelních stěn beden. Pravděpodobně přeci jen menší problém by byl kdo by se takového úkolu ujal než kdo by to byl ochoten financovat.


Pohled na ty bedny ve mě vyvolal nostalgické vzpomínky na tu dobu, někdy lehce po roce 2000. Tenkrát jsem stavěl bedny se stejným basákem, středobasákem a o model nižším výškáčem.
N.A. REF.ll. LL.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: XAVIAN

Příspěvek od Jiri »

Lachim, Vadik
To jste to stěhovali kvůli 10min poslechu? Tak to smekám :lol: Věřím, že ve své době před 17-18 lety to byla super bedna, myslím, že stávala cca 160tis Kč. Dnes za 2hand ceny může udělat hodně muziky za málo peněz ale věřím jak říká N.A., upgrade vyhybky za kvalitní dnešní součástky by ty bedny ještě výrazně posunulo. Samozřejmě rozehrát takovou bednu bude vyžadovat kvalitní zesilovač a zdroj.
Vadik, držím palce, ať to v obýváku akusticky dostaneš na odpovídající úroveň svého železa. :thumbup:
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: XAVIAN

Příspěvek od Frogyman »

Tak až vedle 802 jsou viděl XN350 v celé kráse a mohutnosti. Už jen kvůli této fotce stálo to stěhování za to :thumbup:

*****

omlouvám se, že budu 2x OT, ale...

NA
tyto bedny od Tebe neznám a možná je škoda, že jsi se tohoto provedení vzdal. Na pohled vypadají moc dobře a "obývákově" přijatelně.

Jiří
add stěhování - znáš to, nejhorší ze všeho je líný hifista. Pokud někdo myslí, že se vše dá vyčíst jen z fóra a recenzí, je na omylu. Pamatuji, jak jsem u jednoho člena v Kopřivnici slyšel Spendory, tak jsem si koupil vyšší model a protože hrál u mne špatně, naložil jsem je do auta a jel skoro dvě hodiny do Kopřivnice, abychom zjistili během pár minut, kde je problém. Pak jsem je sbalil a jel zase domů. A tyto zkušenosti jsou k nezaplacení. A nepřenositelné.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: XAVIAN

Příspěvek od lachim »

NA
1. pavle, vždyť víš, že s tebou, jako odborníkem v oboru staveb beden, nemohu nijak diskutovat.
koukal jsem "jen tak šup-šup" na nějaký ringradiátor pro vadíka a jeho XN350 zde
https://www.hifisound.de/de/Lautspreche ... n%20Speak/
(sám jsem totiž 3 modely xavian nechával přestavět....)
rozpětí ceny od 48,60 po 304,20.
zda by do skříně Xn350 mělo smysl vůbec osazovat ten velmi drahý model "revelator" ? to můžeš posoudit jen ty nebo koucour, dawso atd.
v modelu xn360 ho xavian osazený měl. ale to byla úplně jiná skříň a jiná doba ...

2. třeba u xavian trionfa vybral roberto výškáč SS v ceně 100/kus a rozdíl velikosti osazení jsme zaplnili okroužkem vyřezaným ze silikonu.
takže ten zásah do čelní stěny se dá vyřešit. a vzhled by pak mohl vypadat ještě lépe. na trionfa to nakonec vypadalolépe než originál osazení.

3. samatného by mě zajímalo, jaký návrh smysluplné přestavby by jsi pro XN350, se svou mnohaletou erudicí, navrh a kolik by byla cena jen za součástky.

jiri
tak to bylo tedy minut 13.
:-)
mě to za ten praktický zážitek vždy stojí.
a když ta fotka ještě potěšila i člena "zabiny007", též nového člena fanoušků xavian ... :thumbup:
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: XAVIAN

Příspěvek od Jiri »

Lachim
Já si dobře pamatuji neúspěšný pokus takto přestěhovat B&W 802 D2 z Mělníka, takže když vidím velikost těch XN-350, tak si umím představit to stěhování. :thumbup:
Každopádně jsou z toho moc hezké fotky, které musí zaujmout každého fandu Xavian.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
-Kocour-
Příspěvky: 217
Registrován: 25 úno 2016 09:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: XAVIAN

Příspěvek od -Kocour- »

Jak bych videl moznosti prestavby ja, odstupnovano jak narocnosti, tak cenove:
1. ciste upgrade vyhybky + kabelaz, potencialne zvukovy prinos, zadny mechanicky zasah do ozvucnice zvenci
2. vymena vyskace za jiny model, vetsina ma 104mm faceplate, tzn musel by se vyrobit mezikrouzek z 130->104mm. Na 9900 jsem slysel jen chvalu, hodi se na nizke deleni, tzn vymena vyskace neprinese mozna vylozene zlepseni, ale spise jiny zvuk. S timto automaticky vymena kabelaze a soucastek vyhybky, mereni je uz nezbytnosti. 7100 by se asi hodil lepe nez 7000.
3. jelikoz se mi nelibi to usporadani MT, a to z duvodu, ze akusticky stred vyskace je daleko pred stredakem, tak bych se to snazil otocit, ale to uz je dost mechanicky zasak do ozvucnice, navic tezko rict, jak je tam udelana komora na stredak. s Timto by se uz dalo udelat zafrezovani presne na novy vyskac, a dat ho blizko stredaku.
4. no a pokud do toho stourat mechanicky, tak to prekopat na 4p s urporadanim vyskac nahore, sklon bedny pekne zarovna akusticke stredy. Ale to je samozrejme uz hardcore uprava.

Bod 3 a 4 by vyzadoval vyfrezovani otvoru pro panel stred+vyska. Mohl by byt potazeny kuzi.
Uživatelský avatar
-Kocour-
Příspěvky: 217
Registrován: 25 úno 2016 09:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: XAVIAN

Příspěvek od -Kocour- »

Dodatek: pokud cesta viz bod 3 nebo 4, tak by asi stalo zato zvazit to cele udelat znovu, tzn najit stolare. Jen pouzit stejne basaky, omerit si na tom vyhybku, pripadne zachovat ladeni basu a stredu,..... Kazde frezovani do existujici bedny je dost riskantni a nikomu se do toho moc nechce. No a 350 prodat jak jsou , protoze takto maji stale svoji cenu.
To jen dat na stul vsechny moznosti, protoze vsemi temi zasahy a zmenami zacnou litat desetitisice.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: XAVIAN

Příspěvek od lachim »

jiri
to přivázání "prasete" na klacek si nelze nepamatovat!
=))
je rozdíl stěhovat po točitých schodech fungl novou 802D2 ( 76 kg) kterou vlastně nemáš za co chytit a na vrchu máš
výškáč, který utrhneš jak nic
a
XN350 o váze 45 kg a pravidelných tvarů tak, že se nese jak krabice se tchýní.
aneb ...802D2 bych bez originálního obalu už nikdy stěhovat nechtěl!

kocour
třeba se na tebe nový majitel Xn350 obrátí. bylo by super moci sledovat jejich přestavbu.
odpovídajícím upgradem by znich šel možná vydolovat zvuk na úrovni dnešního levelu +/-500.000.
co myslíš?
Uživatelský avatar
-Kocour-
Příspěvky: 217
Registrován: 25 úno 2016 09:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: XAVIAN

Příspěvek od -Kocour- »

Myslim, ze ano. Je pak na rozmyslenou, kterou cestou se vydat, jestli se plus minus drzet puvodniho zvuku a materialu/vyrobce menicu, atd. Rovnou treba rikam, ze napriklad 3p s 32W Revelator v ~80l s dvema pasivama, 18M revelator, a treba 7000 ve WG 7" by vyslo 150-200 000, bylo by to celkove mensi, mene narocne kdyz se udela prototyp na ladeni, a rekneme hned od zacatku optimalizovane.
Takze ja treba vidim smysl udelat upgrade rekneme co nejjednoduseji, bez mechanickeho zasahu, nebo uplne znova a v jine bedne. Ty moznosti mezi muzou skoncit myslenkami "mel jsem tohle, mel jsem tamto.....".
kychtax

Re: XAVIAN

Příspěvek od kychtax »

lachim píše: 29 říj 2019 10:31 jiri
to přivázání "prasete" na klacek si nelze nepamatovat!
foto by nebylo?.. :angel:
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: XAVIAN

Příspěvek od PavelDosko »

trochu OT ale podpora Kocoura - premyslel jsem o upgrade AC V8F, po vsech variantach reseni (kdy hrozilo zasahem do ozvucnice zniceni tech krasnych beden a vzdy by slo o nejaky kompromis) nakonec budou bedny nove navrzene dle pozadavku
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: XAVIAN

Příspěvek od Frogyman »

:shock: :shock: :shock:
Aktuálně v eshopu xavianu výprodej ze studia a Calliope v černém lesku nabízejí s 50% slevou, tedy za 125tis.
Za mne super kauf! :thumbup:


Obrázek
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
-Kocour-
Příspěvky: 217
Registrován: 25 úno 2016 09:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: XAVIAN

Příspěvek od -Kocour- »

Napadlo me to, kdyz jsem si jich vsiml v inzerci. Urcite rozumny krok, uz jen vyndavat repra z takovych beden.....clovek je opatrny jak nejvic, a stejne se muze stipnout kousek dyhy nebo laku.
Kdyz jsem delal upgrade Shan E540, s pomoci kamarada, tak na te bedne musel sedet a ja tu bednu zvedal temer s nim, kdyz jsem pacil reprak ven. Za ty roky to skoro priroste :-).
PavelDosko píše: 29 říj 2019 11:11 trochu OT ale podpora Kocoura - premyslel jsem o upgrade AC V8F, po vsech variantach reseni (kdy hrozilo zasahem do ozvucnice zniceni tech krasnych beden a vzdy by slo o nejaky kompromis) nakonec budou bedny nove navrzene dle pozadavku
RedBaron
Příspěvky: 265
Registrován: 10 zář 2013 14:19

Re: XAVIAN

Příspěvek od RedBaron »

Tohle je asi stejný jako osazovat silnější motor do auta. Pro nadšeného kutila, který si toho aspoň 3/4 udělá sám, je ten zdlouhavý proces zábavou ve stylu "i cesta je cíl". Ovšem z hlediska finančního, časového nebo nervového, je vždycky lepší prodat současné jak stojí a koupit jiné a lepší než "nainvestovat" tisíce nebo desítky tisíc, porušit originální stav a ve finále udělat obtížně prodejný unikát.
SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: XAVIAN

Příspěvek od NA-Noble Audio »

lachim píše: 29 říj 2019 07:53 NA

3. samatného by mě zajímalo, jaký návrh smysluplné přestavby by jsi pro XN350, se svou mnohaletou erudicí, navrh a kolik by byla cena jen za součástky.
Osobně bych po zvážení okolností udělal výměnu kabeláže a součástek vyhybky na klíčových místech. Cena je dost odvislá od hodnot součástek a jejich počtu, a tyto data podrobně neznám. Ale troufnu si napsat, že ode mě by to bylo i s prací zcela jistě do dvaceti tisíc.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: XAVIAN

Příspěvek od lachim »

Red baron
Tady mám opačný názor.
Když je někdo koupi za těch 70 + 10 nové výškáce + 20 cena NA + 10 travertinove školy + 10 cestovné = 120 za velikou, uzavřenou bednu ?
V super stavu po kontrole, měření... pořad je to poctivá xavian xn350 a po peclive repasi u všeobecně známého odborníka.
ta dýha v ockovem javoru je navíc krásná. Včera jsem tak hodinu čistit a pastoval.
jaký konkurenční tip by jsi na fakt velkou, masivní bednu s 2 x20 basakem za tu cenu měl ?
Uživatelský avatar
-Kocour-
Příspěvky: 217
Registrován: 25 úno 2016 09:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: XAVIAN

Příspěvek od -Kocour- »

Jeste dodam, ze to je bedna, kde maji menice stale co rict i v dnesni dobe. U ruznych Revoxu, JBL, Infinity atd nema smysl davat do vyhybek drahy material, pokud si to tedy clovek nemeri sam, pro zabavu.
lachim píše: 29 říj 2019 13:34 Red baron
Tady mám opačný názor.
Když je někdo koupi za těch 70 + 10 nové výškáce + 20 cena NA + 10 travertinove školy + 10 cestovné = 120 za velikou, uzavřenou bednu ?
V super stavu po kontrole, měření... pořad je to poctivá xavian xn350 a po peclive repasi u všeobecně známého odborníka.
ta dýha v ockovem javoru je navíc krásná. Včera jsem tak hodinu čistit a pastoval.
jaký konkurenční tip by jsi na fakt velkou, masivní bednu s 2 x20 basakem za tu cenu měl ?
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: XAVIAN

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Proč nové výškáče, přehlédl jsem v diskusi, že by byly vadné?
To co tam je jsou v době vzniku těch beden nejlepší co SS dělal a stále se vyrábí
https://www.hifisound.de/de/Lautspreche ... lotte.html

Navíc jak jsem již napsal, jsou pro dané podmínky (použitý stredobas a jen 6db vyhybka) vhodnější než ring radiátory.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
-Kocour-
Příspěvky: 217
Registrován: 25 úno 2016 09:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: XAVIAN

Příspěvek od -Kocour- »

NA - rekl bych jen urcita oblibenost ringradiatoru. 9900 je vhodnejsi pro deleni nizkym radem. Tahle classic rada vyskacu ma jine motory,jine zkresleni a konstrukci, a neslysel jsem je. Ring radiatory maji pomerne vysokou H2, muze to prispivat k urcitemu charakteru. Pokud tedy nahrazovat vyskac a zachovat rady vyhybky, tak spise 6600 nebo 7100. Pokud by se MT otocilo na TM, tak tam padne pekne LR2 a uz by sel 7000 pouzit.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: XAVIAN

Příspěvek od lachim »

NA
Nevím zda jsou vadné. Oba hrají.
Vzhledem ke staří bych je určitě vyměnil. Vadik to i zájemcům o koupi takto inzeruje.
Vadim
Příspěvky: 177
Registrován: 09 lis 2011 21:25

Re: XAVIAN

Příspěvek od Vadim »

Tak Xaviany jsou zpatky doma a cekaji na noveho majitele. Netusil jsem co zpusobi takove stehovani... Tolik zajemcu a diskuse o upravach.
Byla to zajimava zkusenost. Ano, 13min poslechu stacilo :cool:
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: XAVIAN

Příspěvek od lachim »

Vadim
u Tebe po vyčištění / vyleštění + postavení na ty sokly vypadají nádherně.
Bude foto ?
Udělal jsem ještě tuhle fotku. Je na ní vidět ta krásná dýha. To bývaly jiné časy...
( Kychtaxovi se též líbila ta "old-school" řemeslná poctivost )
IMG_0744_web.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
ZJ
Příspěvky: 44
Registrován: 22 čer 2011 16:27

Re: XAVIAN

Příspěvek od ZJ »

jaký konkurenční tip by jsi na fakt velkou, masivní bednu s 2 x20 basakem za tu cenu měl ?

třeba toto ..?
IMG_3901.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: XAVIAN

Příspěvek od PavelDosko »

neni to jen o velikosti ...
neni placka, neni highend
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: XAVIAN

Příspěvek od lachim »

ZJ
na té fotce je cabassé java mc40 ?
pokud ano, tak to je bassreflexová bednička (výfuk do dna) o váze 25kg.
:thumbup:

Pavel Dosko
to máš pravdu. ale fotka JZ je přeci jen kapku mimo, ne?
pokud to je java mc40... :crazy:
kychtax

Re: XAVIAN

Příspěvek od kychtax »

jo ta 350 se mi líbila. Poctivá práce. Pěkně kusovka a někdo si s tím vyhrál. Žádná dlouhá řada 20 beden stojících někde na pásu v Číně. :lol:
a co jsem ještě zíral.. v jakém stavu byly ty gumové závěsy měničů. Opticky jak nové. Bez nadsázky.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: XAVIAN

Příspěvek od PavelDosko »

lachim: to byla reakce na fotku od ZJ
neni placka, neni highend
ZJ
Příspěvky: 44
Registrován: 22 čer 2011 16:27

Re: XAVIAN

Příspěvek od ZJ »

https://www.cabasse.com/en/cabasse_product/iroise-3/

nehraje to tak blbě,jak vypadá ... O:-)
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: XAVIAN

Příspěvek od lachim »

ZJ
věřím. ale iros je pořád bassreflexový typ. už?
jako uzavřená bedna by musela vypadat sakra jinak.
a na xn350 je právě zajímavá ta uzavřenost skříně.
ZJ
Příspěvky: 44
Registrován: 22 čer 2011 16:27

Re: XAVIAN

Příspěvek od ZJ »

je mi to jasné,ptal si se na 20 woofery,tak jsem jen hodil ukázku ...:-)

chystám se je posunout do kina,jen pořád nevím co místo nich
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: XAVIAN

Příspěvek od lachim »

PavelDosko
Ted uz jsem to pochopil. Dekuji za trpelivost.

ZJ
Jenze ja se ptal na tip na uzavrenou bednu s 2x20 basakem. Proti uzavrene bedne o vysce cca. 150 cm xavian xn350
Nahradu za tve iroise proberme v jinem vlakne, prosim
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: XAVIAN

Příspěvek od terahera »

ZJ píše: 31 říj 2019 16:56 je mi to jasné,ptal si se na 20 woofery,tak jsem jen hodil ukázku ...:-)

chystám se je posunout do kina,jen pořád nevím co místo nich
Xavian XN 350 :lol:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: XAVIAN

Příspěvek od daliborr »

Tak o velikosti ,fakt to není. I velké hrají jinak , jak si někdo přál. [-x
Vadim
Příspěvky: 177
Registrován: 09 lis 2011 21:25

Re: XAVIAN

Příspěvek od Vadim »

Doma cekaji na noveho majitele. Zena je nechce dat, pry at se radeji zbavim tech cernych a taky oblud uprostred :smile:
XN350.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: XAVIAN

Příspěvek od Jirka33 »

Na velikosti nezáleží, :lol: chápu proč to napsal právě DR Sova :lol: Každopádně, v tom protoru nemá cenu hrát na nic lepšího než je jezevčík.
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: XAVIAN

Příspěvek od vitek »

Ty obludy uprostřed bych si vzal... škoda, že neznám Tvou ženu, už bych loboval....
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: XAVIAN

Příspěvek od lachim »

Vadim
Uznej, ze ma zena v necem pravdu. Akustiku mas slysnou. Zazil jsem u vetsiny lidi v obyvaku horsi. Halcro +xn350 mkII by bylo pro tech 50 m2 tak akorat. Jsem zvedavy jak to dopadne
Odpovědět