Frogyman

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
T101
Příspěvky: 201
Registrován: 22 lis 2017 19:49

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od T101 »

Bedny jsou parádní :clap: , gratulace a už jen spokojený poslech \m/
Stereo: JAY CDT2, Oppo 105D casea mod - JAY DAC 2 Signature - preamp DCT+ 2x Kinki EX-B7 - Electra 1027 Be - Aperion - Carbon Special - Desire Cable Technology - Filtrace + trafa DCT
Head: Modi Multibit + Asgard 2 - Mr Speakers Ether C Flow
kychtax

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od kychtax »

Nedávno jsme tu někde koukali na Giulie, ale tyhle asi budou mnohem dál!
A taky krásná bedna, v realu a detailu určitě ještě mnohem hezčí než na foto. :thumbup:
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Když koukám na vlákno Wharfedale Linton od Daliborr, napadá mne, že to byl víkend změn u mnoha členů. Krom mne a Daliborra vím ještě o dalších dvou, kteří měnili bedýnky. Tak vše ostatním anonymním - ať vám to kluci hraje!
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od PítrsPraha »

S tím středovým to vypadá parádně :thumbup: . Ačkoliv taky patřím ke skupině lidí, kteří nikdy neslyšeli Xaviany zahrát dobře natož špičkově, je mi jasný, že víš, co děláš a že budeš spokojený. Užívej a buď tolerantní k nerozernaným bednám. Mým Revelům to trvalo přes 4 měsíce...
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od lidumil »

zabiny007 píše: 30 zář 2019 11:01 lidumil
Zvuk je v pořádku, ale pořád se nemohu sžít/smířit s obsluhou. Neustále trnu, že díky absenci zvedáčku a fixace si omylem urvu jehlu. A protože tam mám Miyajima Kansui, nebylo by to moc příjemné... Kdybych měl samostatnou poslechovku, asi bych to "zvládl", ale v obýváku, kde se motají děti, jejich kamarádi, děti návštěv atd jsem dost často jak na trní...
Tomu rozumím.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od vitek »

Pěkné to máš, užívej!!! Snad na nějaký čas vydrží... Ono uteče pár let a z konečné je nekonečná... Taky se chystám na menší vylepšení bedýnek... a taky už to byla konečná, ale aspoň je se čím bavit.

Artnovion můžu jen doporučit. Mám taky doma v obýváku "povoleno", ale jen bílou a šedou.... a už visí... a žena v pohodě, tak budu nenápadně přidávat panely, ale před tím to chci ještě změřit.
Roman2

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Roman2 »

Sašo,
velká gratulace a spostu krásných chvil při poslechu oblíbené muziky! :thumbup:
marasten
Příspěvky: 179
Registrován: 06 dub 2015 17:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od marasten »

Tak velká gratulace a mnoho, mnoho hodin spokojeného poslechu.
Minimálně do té doby, než začne znova hlodat červíček :lol:
Ortofon, Pro-Ject, Audiomat, Lumin, Spendor, NA, VDH, Nordost
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Vítek
zkušenosti s Artnovion mne dost zajímají. Zajímalo by mne, jaké modely jsi volil, jak šla montáž, jak to navazuje, jak se to zakončuje, co s tím, když potřebuji jiný rozměr, než jen násobky 595 atd atd. Sice to není aktuálně na programu dnes, ale rád bych si udělal vnitřně jasno, zda je to správný směr, zda se ta investice vyplatí atd. Nechceš se o tom rozepsat? Nebo klidně i do SZ a pak to probereme po telefonu...
Díky!

to all
netvrdím, že jsou xavy navždy. Vím, že nejsou. Jednou se dočkám vlastní poslechovky, kde pro mne nebude omezením rozměr, vzhled ani WAF a pak se exoticky rozšoupnu :lol: :lol: :lol:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Overgrounder
Příspěvky: 118
Registrován: 17 črc 2018 09:58

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Overgrounder »

Jestli chcete řešit Artnovion, přimlouvám se, ať je to veřejně. Taky mě to zajímá. Klidně v samostatném topicu.
Jinak Sašo, taktéž gratuluji, máš to krásně vyladěno. Přeji velkou spokojenost a spoustu pohody nejen při poslechu. :thumbup:
ATC/SVS/Audeze/Bayer Dynamic
Passive preamp RIHA Line4
PJ Signature 12/Cadenza Black, SculptureA, Phonobox RS (Casea)+PowerBox
OPPO 105D (Casea MKII)/NUC-Euphony, Chord MOJO
NA Sunrise V2/VDH501Silver Hybrid/Lapp Kabel
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od lachim »

Zabiny
Mas to naaaadherneee! Mezi majiteli xavianu jsi svetla vyjimka! Nevim zda si to uvedomujes?
Znam snad jen dalsi 2 xavianisty, kteri maji k repro xavian poradny zesilovac. A adekvatni zbytek. Aby dostali z xavian alespon 90% mozneho.
Mozna proto nektery zdejsi clenove nikdy dobre/spravne/reprezentativne tyto bedniska neslyseli?
Kdyby na tvych bednach bylo nalepeno “avalon”, staly by tak 20.000 euro a automaticky by hraly na zeleze o 3 rady jinem, nez je v nasich krajich zvykem.
Budu zvedavy take na barvu beden(dyhy) tak za rok.
Skvele mas osazeni L+R+C. Pro kazdeho kinare je tvuj novy C jiste poteseni!
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Já si myslím, že Virtuosa jsou nedoceněný poklad a že vzhledem k provedení, osazení, zvuku atd by klidně mohly mít cenovku mnohem vyšší. Teď už to mohu říct... Možná právě ta příznivá cena nutí majitele kombinovat bedny s integrovanými nevýkonnými zesilovači, aby se drželi starého a zažitého pravidla 70/30 (což podle mne rozhodně neplatí). On je to totiž trochu zvláštní pocit, zapojit takto "levné" bedny do Xnásobně dražší sestavy, kde by člověk normálně čekal cenovku tak 500+ pro novou bednu či +-250 pro 2hand. I já jsem s tím chvilku bojoval, to nebudu zapírat. Klidně bych mohl parafrázovat jednu stupidní TV reklamu na rádoby all road a na Halířův dotaz na cenu odpovědět: "Cena byla skandálně nízká, vždyť i ramínko na mém gramofonu stálo víc. " :lol:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Jirka33 »

XN 360 neni lepší než Virtuosa, mohl jsem mit 360 od prvniho majitele za 80k, ale nechtěl jsem.
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Halíř »

Žabiny:
Já samozřejmě nejsem bláhový, abych na někom vyzvídal částku, kterou za něco zaplatil, to je jasné. Mě spíše zajímala cenová úroveň, tedy zda se příjemně blíží té původní sériové, nebo naopak, jestli (i vzhledem k řádné inflaci) taková výroba na zakázku zkroutí kupujícímu při placení ruku do křeče. O takové možnosti výroby v Hostivici zřejmě jen tak někdo neví. To tedy Dastovi díky za tip a tobě za praktické ověření, že to funguje. Možná firmu taky pootravuji ve smyslu, co by se dalo vymyslet ohledně vyběhlých modelů stojanovek. Ambra, Premio mě neláká, Orfeo je už velmi slušné, ale docela pálka. Uvidím, možná to pro ně ani nebude zajímavé, nebo možné. Užívej, takové bedny se do budoucna už jen tak něčím nahradit nedají, "účastník zájezdu" Jirka 33 by zřejmě mohl vyprávět.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Pokud něco zvažuješ, tak jim zavolej a určitě se domluvíte. Musím říct, že přístup byl velice profesionální a vstřícný ke všem požadavkům nad rámec standardních Virtuos. Mám jiné výškáče a s tím související úpravy na výhybkách, mám identicky osazený a naladěný centr, máme vymyšleno i dokompletování do MCH s dipol/bipol bednami (které jsme ale aktuálně nerealizovali - zatím vyřešeno nákupem dipólů od MISSION- příští týden by měly dorazit z Anglie). A to vše v požadované dýze, která se běžně u Virtuos nepoužívala... Nevím, zda takový přístup a servis umí ještě někdo jiný ze zavedených firem nabídnout. Ano, určitě se najdou garážníci a konstruktéři, kteří také umí, ale nejsem typ, co by si nechal stavět komplet vše na zakázku od piky a pak řešil několik měsíců ladění. Chtěl jsem již hotový projekt s individuálními úpravami. A to se mi dostalo a za velice příznivých podmínek.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od efičák »

Báječné bedny, gratuluju Sašo. :thumbup:

Díky za doplňující příspěvek, koukal sem na výšky a zdály se mi jiné, než původní. Dasta ví. :idea:

Svět kondenzátorů do výhybky je pestrý a cenově široký. Co nejde použít pro základní řadu, to si v zakázce můžeme dopřát. Svitek, papír v oleji, měď či stříbro. Co jen ucho chce.
Věřím, že model dotažený Sašovou štědrou rukou u výrobce s espritem hudebníka a konstruktéra, bude dlouhým průvodcem pro chvíle odpočinku a hudební slasti.
Zvuk dobrý - všechno dobré
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Halíř »

Žabiny
No, že by byl jiný výrobce ochotný znovu stavět model, který se již nevyrábí, to pochopitelně nevím. Já koukal jak telátko už na to, že jsou takto ochotní Xaviani. Byl jsem pochopitelně na návštěvě mockrát a s majitelem mluvil viacnásobne. O výletu je rozhodnuto a vzhledem k malé poslechovce samozřejmě i o modelu - "dycky" ScanSpeak a rozhodně uzavřenka 270 evo. Uvidíme, jestli mě s takovým nápadem nepoženou karabáčem přes dvůr.
samcus
Příspěvky: 174
Registrován: 13 bře 2012 21:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od samcus »

Sašo, opravdu krásná sestava a ty bedny jsou třešničkou na dortu. Moc pěkná dýha. Až se to rozehraje a doladí rád si to přijedu poslechnout.
Hifi zdar a vinylu zvláště :thumbup:
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od aretax »

Scan Speak - to je istota. Na rozdiel napr. od Accuton ktoré hrajú vynikajúco pri dobrých nahrávkach, ale o to horšie sú pri horších, Scan Speak sú k horším nahrávkam "milosrdnejšie" a vedia ich podať lepšie.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Šmudla
Příspěvky: 12
Registrován: 27 zář 2019 20:58

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Šmudla »

A teď co je dobře :angel:
Auna AV2-CD508,Auna ST 2000,Sencor SDV 1204H
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Díky novým clampům je zpět ve hře headshell ARCHE a vypadá to, že si s Kansui na SME 3009 a Garrardu budou rozumět. Podání bigbeatu v této kombinaci na nových bednách je neskutečné a přehraje i Graham s A95 na Oracle. A to není přenoska ještě dokonale nastavena - základna ramínka by chtěla zvednout ještě cca o milimetřík, aby bylo VTA v absolutní rovině, ale to již nejde, možnosti SME i ARCHE jsou nadoraz. Tak jsem z milionu variant, které se na ebay nabízejí, vybral tento dřevěný, 12mm vysoký slepenec a jsem zvědav, zda to bude mít na zvuk nějaký vliv, když jej dám místo stávající základny z bronzu (8mm). Nebo že bych nechal obě? No uvidím, chvilku si s tím budu hrát... :lol:

:oops: koukám, že musím vyčistit i tělo přenosky, nejen jehlu... :oops:

arche.jpg

Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Šmudla
Příspěvky: 12
Registrován: 27 zář 2019 20:58

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Šmudla »

Tak že bigbít :smile:
Auna AV2-CD508,Auna ST 2000,Sencor SDV 1204H
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od vitek »

zabiny007 píše: 30 zář 2019 21:11 Vítek
zkušenosti s Artnovion mne dost zajímají. Zajímalo by mne, jaké modely jsi volil, jak šla montáž, jak to navazuje, jak se to zakončuje, co s tím, když potřebuji jiný rozměr, než jen násobky 595 atd atd. Sice to není aktuálně na programu dnes, ale rád bych si udělal vnitřně jasno, zda je to správný směr, zda se ta investice vyplatí atd. Nechceš se o tom rozepsat? Nebo klidně i do SZ a pak to probereme po telefonu...
Díky!
Sice dneska držíme všichni smutek, k tomu venku prší, tak neutrální téma ARTNOVION - akustické panely.
Na začátek je třeba říct, že to ještě není úplně hotové a je to obývák...né samostatná poslechovka!!! Takže k dotazům:
Ve předu "kostky" 6 ks ALPS,
IMG_0220.jpeg
IMG_0214.jpeg
Vzadu "vlnky" 4ks SAHARA - double-H
IMG_0223.jpeg
Montáž kostky: oproti Vicoustic daleko míň práce. Jeden panel Vicoustic je složený ze 4 pruhů a každý pruh drží dvě dřívka a každé dřívko má dvě dírky. 96 děr!!!!
IMG_1810.jpeg
Zato ALPS je složený ze dvou částí (zajímavě členění pruh 3x7 a 4x7 kostek) a drží pouze na jednom prkénku s dvěma dírkami. 12 děr na 6 čtverců
IMG_0221.jpeg
K Sahaře jsem dostal k jednomu panelu 4 plíšky (každý po dvou dírkách) takže 32 děr, to šlo rychle. Dá se to i lepit, ale vzhledem k tomu, že nevím kde skončím (samostatná poslechovka), tak se mi to pak nebude chtít rvát i s omítkou...
Vše pěkně lícuje a navazuje, jen Sahara se trošku prohýbá (je závislá na vlhkosti), ale vyhnutím plíšku se to víc přichytí ke stěně.
Zakončené to ještě nijak nemám, protože budu přidávat, ale u Sahary musíš jít hodně z boku ke stěně abys viděl co je za ní.

Jiný rozměr jsem řešil jen u ALPS, který díky tomu, že je ze dvou různě velkých částí umožňuje X variant sestavení.

Je třeba mrknout na stránky https://www.artnovion.com a vybrat. Kupováno v Tykonu https://www.tykon.cz/znacky/artnovion.html byli vstřícní a ochotní, dokonce nabízejí i měření a mají celé stěny na "osahání"
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od aretax »

Šmudla píše: 01 říj 2019 22:14 A teď co je dobře :angel:
Pre mňa rozhodne 2. varianta.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od jirie »

Pánové, tyhle skvělé finesy si zaslouží svůj vlastní chlíveček. Moc mě to zajímá :thumbup:
kychtax

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od kychtax »

Sašo, tak co už se rozevírají zvukově (nebo jiné změny)? Strašně rád bych někdy tyto bedny slyšel např. s MK3. Pro mně by to byla asi total konečná a je to můj souč. favorit.. :thumbup:
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Zatím pořád rozehrávám a na nějaké finální soudy je brzo, jen bych se opakoval v tom, že od první chvíle jsem si jist, že to bylo skvělé rozhodnutí a že bedny jsou docela přísné k nahrávkám. :lol:
Aktuálně si třeba hraji s umístěním a také podkládáním repro a zvukové poznatky porovnávám s měřením v poslechovém místě. Je neuvěřitelné, jak se zvuk mění, jestli podložím nerezem 5mm, nebo dám tři na sebe, úplně jiný zvuk je když dám na zem žulu a na to bednu s ceraball a zase jiný, pokud dám bednu přímo na žulu a až to celé na ceraball...
I na měření je vidět, že oproti ProAc jsem získal více v oblasti basů, kdy v celém pásmu od cca 20Hz se pohybuji v tolerančním pásku +-5dB s vyjímkou několika málo propadů a peaků pod 300Hz, ale i tak krom dvou vyjímek (peak na 157,8 Hz má +10dB s a propad na 276,1 má -8dB) jsem pořád v toleranci +-6,5 dB. Toto se však o pár dB mění podle polohy beden, ale i s ohledem na další proměnné (otevření/zavření dveří, oken, brčka v bassreflexu atd)..
Jak budu mít více času, plánuji vytáhnout a vyzkoušet i jiné reprokabely - nyní Sroll Kapton + dvojitá valhalla propojky, ale v šuplíku mám stíněnou trivistu a také krátké Acoustic Revive, které chci zkusit dát na BIAMP/BOWIRING, chci vyzkoušet Valhallu, až najdu ochotného "půjčitele" atd atd...

Takže Honzo - zeptej se mne tak za půl roku :lol: :lol: :lol:
A až koupíš mk3, klidně jej vezmi pod paži a přijeď. :cool:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od aretax »

Ja by som sa na meranie vykašľal. Keď som si skúsil nastaviť bedne podľa merania, nikdy nehrali dobre. Meranie Ti nezohľadní Tvoj sluch, teda na aké frekvencie si viac, alebo menej citlivý a zbytočne Ťa iba "domotá". Seď počúvaj a nastavuj. Nebudeš počúvať cez mikrofón, ale vlastnými ušami. Potom - daj tým bedniam viac času. Ich rozohraním sa zvuk dosť zmení a celý frekvenčný rozsah sa Ti bude "posúvať". To, čo si dnes nameral, o týždeň nebude pravda. Ku káblom - ak sa Ti podarí zohnať, skús Fractal a nejaký Audioqest z vyššej rady. Nové typy sú výrazne vyrovnanejšie, ako staré a už nie sú tak orientované do výšok.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Měření beru jako pomocníčka při nastavování, který dovede celý proces urychlit, ne jako bernou minci. Rozhodující jsou i u mne uši. Už se mi v minulosti stalo, že u nejdokonalejší a nejvyrovnanější křivky zmizel prostor, takže opravdu to nehrotím.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Tak jsem se dnes odhodlal k údržbě, kterou jsem již nějaký čas odkládal. Výměna pružinky v Garrard a instalace podložky po rameno.
Teď už jen vše seřídit a něco si za odměnu pustit. :lol:
Výstřižek.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
kutilka
Příspěvky: 36
Registrován: 09 kvě 2016 11:29

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od kutilka »

Zajímavá fotka, skoro jako HDR... :thumbup:
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Dnes mne navštívili tři v hifi nejbližší, porovnali jsme nějaký ten slipmat, pár přenosek, tři gramofony a ve finále již jen ve dvou i kombajny Primare BD32mkII vs. Oppo 105 Casea mk???
Kluci si dělali podrobné poznávky (jak je vidět na dokumentačním foto), takže slíbili něco napsat. Tak se máme na co těšit. :thumbup:
Byl to úžasný den, kluci moc děkuji za návštěvu!

Bez názvu.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Dieter Burmester »

Dasta jako Ozzy :lol: :thumbup:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od terahera »

:lol: Valderon jako mistr Bean :cool:Jinak díky moc za super strávený den,bylo to fantastické,jsem dnes už unavený,tak napíšu více posléze ale od ostatních zúčastněných bude info určitě přínosnejsi,já jsem zatím hifi batole,takže neumím tak popsat,co slyším,jako mnohem zkušenější kolegové :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
koudelka
Příspěvky: 329
Registrován: 11 zář 2013 15:50

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od koudelka »

Kdo asi bude ten napravo? :shock: :shock: :shock:
Hi-Fi: Triangle Magelan Concerto, Linn, Sroll
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Mark Levinson »

Super fotka, zasmál jsem se :thumbup:.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od terahera »

koudelka píše: 20 říj 2019 13:57 Kdo asi bude ten napravo? :shock: :shock: :shock:
Shodli jsme se,že podle tělesných proporci je v pravo basstrap a uprostřed a v levo difusor,Saša uznal,že uspořádání je dobré,že takhle mu to hraje nejlíp :-)
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
kychtax

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od kychtax »

... a utahnes trochu vic nejaky sroubecek, nebo vychylis ci vymenis podlozku ci talirek a muzes znovu a dal testovat a zapisovat si dojmy. Nekoncici radost a dobrodruzstvi. \:D/
koudelka
Příspěvky: 329
Registrován: 11 zář 2013 15:50

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od koudelka »

=)) :clap:
Hi-Fi: Triangle Magelan Concerto, Linn, Sroll
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od terahera »

Tak ke včerejšímu dni u Saši,mimochodem skvělému dni,se skvělými lidmi :thumbup: V první ředě musím napsat,že Sašovi nové repro jsou nádherné a zvukově parádní,měl jsem trochu obavy z basové složky u něj v místnosti,ale ty se okamžitě rozplynuly,perfektní výber Sašo :thumbup: Co se porovnávaných přenosek týče,byly to A95,Miyjiama Kansui,Zyx 4D,Joy no 8,Lyra Delos,tak pokud opomenu A95(ta všem tak trochu o míle utekla :smile: )nelze říct,která je lepší.Všechny hrály skvěle,ale každá měla jiný charakter,takže záleží na preferencích.Lyra malinko pokulhávala(ale fakt malinko),což jí ale nebere nic na kráse,protože byla cenově dost hluboko proti ostatním :smile: Za mne a pro mé pivní uši nejlíp zněla Kansui.Pak Saša ještě ze srandy vytáhl Denon 103 upravenou v jiném těle a shibata hrotem,cena i s ůpravami asi nějakých 15litříků,takže hoooodně hluboko proti ostatním.No byl to pro všechny trochu šok,neříkám,že by byla plnohodnotný soupeř,ale zvuk úžasný a hodně nad rámec své ceny :thumbup:
Pak museli kluci odjet,takže jsme ještě ze Sašou porovnávali mé Oppo 105D uprava Casea mk2+lineární zdroj a Sašova Primare BD32 mk2.No zkoušeli jsme vše možné,zaměřovali jsme se na kdeco při poslechu a přepínání,ale nešlo poznat rozdíl :eek: Myslím,že Dan Vrána odvedl skvělou práci,když vemu v potaz cenu Primare BD32 a že na ní makal tým techniků :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Odpovědět