Frogyman

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od PavelDosko »

Fajn, taky cekam na zapujcku a pak ty me pujdou na total predelani, zbyde z nich jen korpus a vyskac. Zmizi basreflex, zakladna, stavajici konektory... pribude passiv...
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Tak to jsem zvědav, co z toho vytvoříš. Jeden čas to vypadalo, že půjdeš po těch obrovských Neo ze Slovenska.
Dej pak více info, jak budeš moci/chtít.

PS: Když už tak velká přestavba, nechceš tam dát rovnou kalotu? :silent: :angel: :lol:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od PavelDosko »

Bude to nadlouho, dam vedet. Kalotu ne
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Pokud vše klapne, tak bych na příští víkend měl mít doma již nové bedny, takže tento byl ve znamení příprav - kompletní rozebrání sestavy, přeskládání, znovuzapojení s důrazem na separaci kabelů za rackem. A teď zasloužený poslech. Když slyším ty malé bedýnky za pár drobných, tak bych řekl, že bedny nejsou nejdůležitější komponent v sestavě. :lol:
Dasta - kdyby jsi to slyšel se zavázanýma očima, neuhádl bys, že to hrají Tvoje odloženky. A prý že nemají basy... Myslím, že by jsi se dost divil :cool:

PS: chybějící cerapuc na malém racku už 10 dní putuje z Polska... A to je nic proti clampům, co jsem objednal ve Vietnamu. Za tři dny od odeslání to bylo v Praze, pak 5dnů na celnici, kdy jsem musel celníkům vysvětlovat, co přesně mi to přišlo, k čemu to slouží, z jakého materiálu to je atd.. No a teď to leží už třetí den na třídírně v Olomouci. Tak snad se chlapci k tomu co nejdřív dostanou...

IMG_20190915_130240_resized_20190915_011308127.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
analog2001

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od analog2001 »

zabiny007 píše: 15 zář 2019 13:27 Pokud vše klapne, tak bych na příští víkend měl mít doma již nové bedny, takže tento byl ve znamení příprav - kompletní rozebrání sestavy, přeskládání, znovuzapojení s důrazem na separaci kabelů za rackem. A teď zasloužený poslech. Když slyším ty malé bedýnky za pár drobných, tak bych řekl, že bedny nejsou nejdůležitější komponent v sestavě. :lol:
Dasta - kdyby jsi to slyšel se zavázanýma očima, neuhádl bys, že to hrají Tvoje odloženky. A prý že nemají basy... Myslím, že by jsi se dost divil :cool:

PS: chybějící cerapuc na malém racku už 10 dní putuje z Polska... A to je nic proti clampům, co jsem objednal ve Vietnamu. Za tři dny od odeslání to bylo v Praze, pak 5dnů na celnici, kdy jsem musel celníkům vysvětlovat, co přesně mi to přišlo, k čemu to slouží, z jakého materiálu to je atd.. No a teď to leží už třetí den na třídírně v Olomouci. Tak snad se chlapci k tomu co nejdřív dostanou...


IMG_20190915_130240_resized_20190915_011308127.jpg
Možná jsem to přehlédl...
Jaké bedny to budou???
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Tak zásilka po 14 dnech putování dorazila (mimochodem - 3 dny cesta Vietnam - Praha, 5 dní celnice Praha, 4 dny třídící středisko Olomouc, 2 dny balíkové depo Brno...)
A má očekávání jsou splněna . :lol: :thumbup:
První kousek je 650g, druhý 950g a navíc má i utahování, takže se dotažením dá v případě potřeby simulovat ještě větší tlak...

Clamp1A.jpg
clamp2A.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1046
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od YamahaMan »

No, funkčne aj vhľadovo na výbornú! :thumbup:
Len tak rozmýšľam, koľko je teraz dokopy nahodené na "tej činke"...? :mrgreen:
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Jak jsem psal výše, koupil jsem nové ložisko, které se používá k tuningovým talířům s váhou přes 12kg, takže mám pořád dostatek prostoru, protože teď jsem těsně pod hranicí 10kg.. :cool:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od valderon »

Sašo, vypadá to betelně :thumbup:
Máš už zvukové poznatky, nebo to na stávajících bednach neřešíš, případně to nejde poznat?
Nejvíc se mi líbí ten tvar, kdy přenoska na konci nedrcne do clampu. Pokud se nepletu.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Přesně kvůli tomu tvaru jsem to řešil, teď budu moci vyzkoušet i headshell Arche, který mi už dlouho leží nevyužit v šuplíku. Jako první plánuji vyzkoušet kombinaci Arche - Miyajima Kansui - DV505 :clap:
Zvukový přínos teď fakt neřeším, bo to není reálné ...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Tak už \:D/ \:D/ \:D/

IMG_20190929_000405.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
kulich
Příspěvky: 100
Registrován: 02 bře 2012 14:06

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od kulich »

Užívej, to rozbalování je krásný zážitek :thumbup:
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od PavelDosko »

tak parkarat ty ctryi patra bez vytahu a jsi v raji :-) gratulace
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od jirie »

To rozbalování bych si klidně natočil na video. Tyhle vzrušující okamžiky člověk zažívá zřídka.
Jsem opravdu zvědav jaká bude reportáž tak po dvou měsících.
Doufám, že to splní tvá očekávání vrchovatě.
ivandk
Příspěvky: 144
Registrován: 12 kvě 2013 17:37

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od ivandk »

Blahopreji k novym repro. Co se v tech krabicich skryva?
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1046
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od YamahaMan »

Fuuuuu!
Riadny náklad /pultový mrazák s umývačkou riadu/ :roll:
Tak stálo za to čakať, gratulujem!
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Tak se pomalu seznamujeme :smile:
Kopie č. - X1.jpg
Kopie č. - X2.jpg
Kopie č. - X3.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Dieter Burmester »

No totók :-?


:thumbup: :lol:
Dieter Burmester
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od zatty »

co dodat, cekani se stalo skutecnosti a je to kus krasy :thumbup:
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Jiri »

Nádhera :thumbup:
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od PavelDosko »

krasny, nezapomen chodit do prace
neni placka, neni highend
whisp
Příspěvky: 380
Registrován: 12 lis 2013 14:34

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od whisp »

radsej napis ako to hra
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od PavelDosko »

p.s. to je stejne osazeni jako ma Honza ?
neni placka, neni highend
kulich
Příspěvky: 100
Registrován: 02 bře 2012 14:06

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od kulich »

Gratuluji :cool:
koudelka
Příspěvky: 329
Registrován: 11 zář 2013 15:50

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od koudelka »

Vzhledově paráda, jsem zvědav na první dojmy, až se to trošku rozhýbe. A samozřejmě gratulace :clap:
Hi-Fi: Triangle Magelan Concerto, Linn, Sroll
Rothaudio
Příspěvky: 188
Registrován: 29 pro 2010 00:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Rothaudio »

krasny, nezapomen chodit do prace
Paveldosko

:thumbup:
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od lidumil »

Blbě vidím? Nebo jsi DV 505 vyměnil? :eek: :shock:
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
ivanb_cko
Příspěvky: 175
Registrován: 09 čer 2012 21:45
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od ivanb_cko »

lidumil píše: 30 zář 2019 07:35 Blbě vidím? Nebo jsi DV 505 vyměnil? :eek: :shock:
myslím, že blbě nevidíš - DV505 je pryč :sad: vypadá to na přeosazení MS CF-1.

Jinak teda za mě máááálinko zklamání z výběru beden - čekal jsem něco exotičtějšího... Samozřejmě věřím, že výběr je perfektně promyšlen :thumbup: Těším se na "recenzi".
Luxman DA-06 & Audirvana Plus /Denon DN-961FA /Luxman PD-444 w Wheaton Triplanar mkII & VDH MC-10 + Dynavector DV 505 & Ortofon MC25E /Audiokultura Iskra 1 /Jeff Rowland Concentra I /[audio physic] Scorpio
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Pánové, děkuji za vaši podporu, ve skutečnosti je to ještě větší krása, než na fotkách :clap:
Výběr ve finále překvapil asi nejvíc mne samotného - po té, co jsem se více než rok snažil dostat k nějakým zajímavým bednám ze 2handu, mi došla trpělivost. Pořád jsem si myslel na nějaké starší Magico, Avalon, Marten apod, ale tyto se bohužel v Česku nevyskytují a ani se neobjevily nikde v "blízké" Evropě (=+-1200km), kam by se dalo zajet. Párkrát jsem byl už velice blízko nákupu, ale vždy se nakonec ze zajímavé nabídky objevil podvodník, nebo se ukázalo, že prodejce z Holandska je vlastně v Estonsku atd... Pak jsem slyšel bedny Virtuosa u Jirka33 a jejich zvuk mne uchvátil a chtěl jsem je hned od něj koupit. To však neklaplo a tak díky pošťouchnutí od Dasty jsem se domluvil u výrobce, že mi jeden kousek vyrobí v zakázkové úpravě (jiný výškáč, úprava výhybky, dýha atd...) a k tomu udělá i centr se stejným osazením. A bylo rozhodnuto. ( Dasto, moc díky za nakopnutí! :thumbup: )
Bedny mám doma od pátku, takže mám za sebou tři dny hraní - z toho cca půlden zahořovacím signálem od Nordost. Na nějaké definitivní soudy je ještě strašně brzo - nejdřív je musím pořádně rozhýbat, najít správné místo a adekvátní bižu. Ale už teď je jasné, že to byla správná volba - bedny zatím má očekávání naplňují a jsem nesmírně spokojen. Jsou přesné, rychlé, s velkým rozsahem. Přesně to, co jsem očekával a hledal.
Co mne překvapilo, tak jak moc se díky nim rozevírají nůžky mezi jednotlivými zdroji zvuku - Garrard vs Oracle vs Primare. To je až neskutečné!

add DV505
mám v plánu jej vyměnit, ale zatím je ještě doma. Teď je tam na chvilku Micro Seiki CF1 u kterého přemýšlím, zda zůstane v šuplíku jako rezerva, nebo půjde taky do světa. Zjistil jsem, že z jednoho šuplíku je již několik beden nepoužívaných věcí, tak musím udělat čistku a něčeho se zbavit :lol:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Urbino »

Parádní sestava, a pokud ti něco doporučil Dasta, tak jeho doporučení má váhu. Jinak ty gramofony paráda velká.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Pytell »

Sašo, veliká gratulace, krásné sloupky. Doporučuji pořadně rozehrát, až poté uslyšíš jejich potenciál. Když jsem měl Xavian 250 Evo , tak 3. měsíce než se rozehrály. A u ATC to chtělo skoro půl roku. Až někdy pojedu k Brnu, určitě bych si je rád poslechl na tvé sestavě.
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Jirka33 »

:D Gratuluji k pořádným bednám. Jak někdo psal že malinké zklamání, tak to chápu, málo kdo totiž slyšel jak dokáže Virtuosa opravdu zahrát. U mne přehráli i pul milionové bedny, zatim jsem nenašel do 400k lepší bednu, co by u mne zahrála lépe! Ale hledání stále pokračuje, ale pomalu to vzdávám. Rok je budeš rozehravát, snad ti budou u tebe hrát stejně dobře jako u mně.
Uživatelský avatar
Šmudla
Příspěvky: 12
Registrován: 27 zář 2019 20:58

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Šmudla »

Krásné bedny,krásná sestava,moc gratuluji a ať dělají radost :thumbup:
Auna AV2-CD508,Auna ST 2000,Sencor SDV 1204H
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Halíř »

By mne zajímalo,zda to Barletta zvládne vyrobit za podobnou částku jako v časech minulých sériových, či vyjde taková zakázková záležitost na tisíc bambiliónů. :thumbup:
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Jirka33 píše: 30 zář 2019 09:33 ... malinké zklamání, tak to chápu, málo kdo totiž slyšel jak dokáže Virtuosa opravdu zahrát. U mne přehráli i pul milionové bedny, zatim jsem nenašel do 400k lepší bednu
Ano, jak píšeš, i já se pohyboval ve stejných vodách a navíc u mne do toho vstupoval ještě další proměnná a to obývák - tedy bedna musí mít "rozumnou" velikost a musí mít přijatelný WAF. A oboje toto řešení je splněno nad očekávání. Navíc - žena nyní prohlásila, že teď ta stěna za sestavou by chtěla oživit a mám povolení najít nějakou náhradu. Takže jsem nelenil, podal pár návrhů a vypadá to, že by se časem v obýváku mohlo objevit nějaká designová akustická stěna - např. něco z produkce ARTNOVION. No co víc si přát? :cool:

Obrázek

Obrázek

Obrázek
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od lidumil »

zabiny007 píše: 30 zář 2019 08:18 add DV505
mám v plánu jej vyměnit, ale zatím je ještě doma. Teď je tam na chvilku Micro Seiki CF1 u kterého přemýšlím, zda zůstane v šuplíku jako rezerva, nebo půjde taky do světa. Zjistil jsem, že z jednoho šuplíku je již několik beden nepoužívaných věcí, tak musím udělat čistku a něčeho se zbavit :lol:
Nevyhovuje zvukem?
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

lidumil
Zvuk je v pořádku, ale pořád se nemohu sžít/smířit s obsluhou. Neustále trnu, že díky absenci zvedáčku a fixace si omylem urvu jehlu. A protože tam mám Miyajima Kansui, nebylo by to moc příjemné... Kdybych měl samostatnou poslechovku, asi bych to "zvládl", ale v obýváku, kde se motají děti, jejich kamarádi, děti návštěv atd jsem dost často jak na trní...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od F2014 »

@zabiny007: Po stránce estetické je to velice povedené :thumbup: Přeji dlouhá léta spokojeného poslechu.

Vidím, že máš bedny postavené na nerezové podložce a snad ceraballech (anebo jsou to nějaké původní nožky?).
Zajímalo by mne, zda jsi je postavil na nerez ze setrvačnosti, protože se ti to předtím osvědčilo, anebo zda jsi znovu porovnával ... a nerez to zase vyhrál?
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

F2014
Na jakékoliv soudy jaká podložka, jaké nožky atd je zatím opravdu strašně brzo... Zapojení jsem udělal tak, jak jsem měl u minulých beden, aby rozdíl byl jen v bednách, takže ceraball, nerez, koncáky v můstku (380/8ohm), zapojení singl, teminály propojené dvojitou valhallou atd
Až se bedny za nějaký čas pořádně rozehrají, budu si hrát s podložkami, nožkami, propojkami, řešit zda singl, biamp či biwiring, zda zůstane repro kabel Kapton, nebo ho nahradí Valhalla či něco jiného atd atd... Fakt jsem na začátku a odpovědi na dotazy, které máš, budu schopen říct až po delší době.
Co mohu konstatovat, tak že v aktuálním nastavení mi nic nevadí, nepřečnívá ani nechybí, takže nemám důvod hned experimentovat a něco uspěchat. zatím jsem nadšen. Zítra odjíždím na tři dny pracovně mimo, takže jsem zvědav, jak na mne bude sestava působit po návratu, zda nekritické nadšení zůstane :lol: .
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od lubin »

Bedny jsou nádherný Sašo. Gratuluji. Budou potřebovat tak 3 měsíce jistě na rozehrání...přeji Ti velkou spokojenost s mazlama.
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Odpovědět