SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Filtry, pračky, síťové zásuvky a elektrické rozvody k hifi.
Odpovědět
wolf
Příspěvky: 172
Registrován: 05 čer 2013 21:19
Bydliště: Bratislava

SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od wolf »

http://www.audiodrom.net/cs/filtrace-site/element ..................môžem iba potvrdiť, skvelý filter.
Radosť zväčšuje skutočnosť , že som našiel obchodníka , ktorý ho predáva takmer o tretinu lacnejšie ako je bežná cena.
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od Vinco »

Ja ho pouzivam uz vyse polroka a je to uplna pecka, velku radost mi to zariadenie robi. Taka relativne lahka vec a co dokaze...
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

Dokáže vstupné napätie rozviesť do všetkých výstupných zásuviek? Pretože dovnútra sa toho už nič viac, teda okrem bombastického názvu, nevojde...
whisp
Příspěvky: 380
Registrován: 12 lis 2013 14:34

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od whisp »

Musi to byt vymakany pes ked Vinco sa len kvoli tomu zaregistroval raketovym tempom.
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od Vinco »

Veruze to bol vymakany pes. Ale PowerCell 12 UEF SE je este lepsi ! Ten rozdiel stoji za kazde euro rozdielu v cene.
A ked je, pan Whisp, raketove tempo 6 tyzdnov, tak potom neviem....
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od YamahaMan »

wolf píše:http://www.audiodrom.net/cs/filtrace-site/element ..................môžem iba potvrdiť, skvelý filter.
Radosť zväčšuje skutočnosť , že som našiel obchodníka , ktorý ho predáva takmer o tretinu lacnejšie ako je bežná cena.
Myslíš tohoto?
https://www.audiophile.org/Ilan/Digerle ... -new/39303
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od Vinco »

Jo, to bolo ono
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od Jiri »

Tak se hlásím do klubu spokojených uživatelů SR filtrací. Pořídil jsem PowerCell 12 UEF, funguje parádně.
Překvapilo mne, jak je citlivá na kvalitu přívodního kabelu. Tam je možnost posouvat zvukovou kvalitu ještě dále.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od Jiri »

Mám zajímavý tip pro majitele SR PowerCell 12 UEF.
Nezdálo se mi skleněné horní víko, což je evidentně marketingový tah aby bylo vidět dovnitř filtrace ale z funkčního hlediska to nedává smysl. Nechal jsem si udělat víko z nerezu (tloušťka 5mm) - je to vlastně takové "U", které položím na původní víko a kryje i boky skříně filtru. To nerezové víko váží 8,5kg! PowerCell jsem provozoval na 3 ceraballs a po položení nerezového víka se zvuk opravdu změnil - došlo ke zklidnění výšek, středy získali plnost, je tam více toho "ticha mezi notami".
Je smutné, že DIY v ČR dokáže za 4.000Kč vylepšit už tak špičkový filtr, to by měl přece udělat už sám výrobce u tak drahého přístroje. :roll:¨
SR12.JPG
plech na SR2.JPG
plech na SR.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od Vinco »

By som poslal spravu tomuto : https://www.facebook.com/Ted.Denney.III
Nech vie...
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od Dieter Burmester »

Jiri píše: 22 zář 2020 09:11 Je smutné, že DIY v ČR dokáže za 4.000Kč vylepšit už tak špičkový filtr, to by měl přece udělat už sám výrobce u tak drahého přístroje. :roll:¨
Ber to tak, že takhle máš za 4.000 Kč vizuální úpravu + zlepšení zvuku. Jinak bys měl jen tu vizuální úpravu :smile:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od Mark Levinson »

Jiří,
Nedávno jsem byl u Zappy na poslechový víkend a při zkoušce GMG Power Harmonic Hammer 3000P se podivoval proč tam je tak honosná krabice, která ten filtr zbytečně prodražuje. Tak jsem jen tlumočil slova konstruktéra, že ta bytelná, hliníková krabice je nezbytná a nemá jen estetický význam, ale je takto provedena i z hlediska funkčnosti. Tomu nasvědčuje i Tvá zkušenost.
Vyřešil jsi to dobře, kryt můžeš kdykoliv sundat.
Mark Levinson
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od Jiri »

ML
právě, že sundat ten kryt je otázka pár vteřin takže je zcela jasně slyšet rozdíl s/bez krytu.
Navíc mně osobně vadilo to modré osvětlení SR filtru, které při večerním poslechu bylo rušivé takže jsem opravdu "zabil dvě mouchy jednou ranou".
Škoda, že jste u Zappy neměli možnost zkoušet více napájecích kabelů k tomu GMG. Já jsem měl tu možnost (SR filtr i GMG používají stejný Neutrik powercon) a je to velký posun proti standardně dodávanému GMG napájecímu kabelu. Tam mají GMG ještě velkou rezervu.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
RoGi
Příspěvky: 116
Registrován: 12 kvě 2015 13:43

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od RoGi »

Jiri píše: 22 zář 2020 09:11 Mám zajímavý tip pro majitele SR PowerCell 12 UEF.
Nezdálo se mi skleněné horní víko, což je evidentně marketingový tah aby bylo vidět dovnitř filtrace ale z funkčního hlediska to nedává smysl. Nechal jsem si udělat víko z nerezu (tloušťka 5mm) - je to vlastně takové "U", které položím na původní víko a kryje i boky skříně filtru. To nerezové víko váží 8,5kg! PowerCell jsem provozoval na 3 ceraballs a po položení nerezového víka se zvuk opravdu změnil - došlo ke zklidnění výšek, středy získali plnost, je tam více toho "ticha mezi notami".
Je smutné, že DIY v ČR dokáže za 4.000Kč vylepšit už tak špičkový filtr, to by měl přece udělat už sám výrobce u tak drahého přístroje. :roll:¨
SR12.JPG
plech na SR2.JPG
plech na SR.JPG
-a skusal si zatazit hocicim inym ? lebo ceraball potrebuje urcitu hmotnost na spravne fungovanie. Skus len tak zo srandy zatazit original kryt knihami :mrgreen: , ci to zlepsi zvuk ako ten tvoj nerezovy kryt. Ak bude rozdiel ,tak ano - ten kryt ma aj funkcny zmysel. Ale ak treba iba zavazie.... Osobne by som tam dal aj tak sklo, vyrobca je chudak ,ze tam da plexisklo, miesto original luxusneho skla. Vsak aj pc skrinky sa dnes uz robia s tvrdenym sklom. A to je cena par €, oproti tomuto...
Gigawatt pf2+lc2(mk3+mk2)+pangea ac9/Vincent sv 238 mk/Nordost Tyr speaker cable+signal(norse 1ser.)/audioquest carbon usb//Usher dancer dmd 1
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od Vinco »

Vyrobca je chudak ?!
Chlapci...doporucujem vratit sa na zem
Uživatelský avatar
RoGi
Příspěvky: 116
Registrován: 12 kvě 2015 13:43

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od RoGi »

Vinco píše: 25 zář 2020 22:21 Vyrobca je chudak ?!
Chlapci...doporucujem vratit sa na zem
teda ty sa rad chytas slovicok... :oops: ,no.. ano -je ,kedze pouzil material ,ktory je nie luxusny k tej cene. Sklo predsa posoby elegantnejsie. Ale to vobec nebolo temou mojho pisma.
Gigawatt pf2+lc2(mk3+mk2)+pangea ac9/Vincent sv 238 mk/Nordost Tyr speaker cable+signal(norse 1ser.)/audioquest carbon usb//Usher dancer dmd 1
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od Vinco »

Esteze Ty vies posudit, ktory material je vo vztahu k danej cene luxusnym.
Mal si ten stroj doma ?
Vies, ako funguje ?
Alebo len tak tliachas ?
A co si vobec predstavujes pod tym pojmom, “ luxusny” ?
macher
Příspěvky: 118
Registrován: 05 črc 2014 10:29

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od macher »

Jiri,
muzes prosim zkusit namisto toho nerezu knihy? Zajimalo by me, jestli je hlavni faktor EM nebo hmotnost. Nechce se mi to totiz delat z nerezu a zvazuji spis hlinik...
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od Mark Levinson »

Jiri píše: 23 zář 2020 10:46 ML
Škoda, že jste u Zappy neměli možnost zkoušet více napájecích kabelů k tomu GMG. Já jsem měl tu možnost (SR filtr i GMG používají stejný Neutrik powercon) a je to velký posun proti standardně dodávanému GMG napájecímu kabelu. Tam mají GMG ještě velkou rezervu.
Jiří,
prosím Tě jaký kabel jste měli k porovnání? Co bylo lepší a jak se to ve zvuku projevilo?
Chystáme taky podobný experiment kdy bude k dispozici několik značek kabelů, první bude příští týden a měl by to být Furutech Powerflux.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od Yngwie »

Mark Levinson píše: 27 zář 2020 15:51
Jiri píše: 23 zář 2020 10:46 ML
Škoda, že jste u Zappy neměli možnost zkoušet více napájecích kabelů k tomu GMG. Já jsem měl tu možnost (SR filtr i GMG používají stejný Neutrik powercon) a je to velký posun proti standardně dodávanému GMG napájecímu kabelu. Tam mají GMG ještě velkou rezervu.
Jiří,
prosím Tě jaký kabel jste měli k porovnání? Co bylo lepší a jak se to ve zvuku projevilo?
Chystáme taky podobný experiment kdy bude k dispozici několik značek kabelů, první bude příští týden a měl by to být Furutech Powerflux.
U toho bych chtěl být, tak na mě nezapomeňte :D
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od Jiri »

Samozřejmě jsem testoval i kombinací pouze s/bez nerez víka bez ceraball. Vliv víka je zcela jasný.
Stejně test tak s/bez ceraballs bez víka. Kombinace víko + ceraballs byla nejlepší což mě po předchozích dílčích testech nepřekvapilo.

GMG Hammer jsme zkoušeli s napájecími kabely SR Galileo SX a stříbrnými DIY sacco power. Každý změnil zvuk Hammeru jinak ale oba ho značně posunuli proti dodávanému napájecímu kabelu od GMG.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
RoGi
Příspěvky: 116
Registrován: 12 kvě 2015 13:43

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od RoGi »

Jiri píše: 27 zář 2020 19:46 Samozřejmě jsem testoval i kombinací pouze s/bez nerez víka bez ceraball. Vliv víka je zcela jasný.
Stejně test tak s/bez ceraballs bez víka. Kombinace víko + ceraballs byla nejlepší což mě po předchozích dílčích testech nepřekvapilo.

GMG Hammer jsme zkoušeli s napájecími kabely SR Galileo SX a stříbrnými DIY sacco power. Každý změnil zvuk Hammeru jinak ale oba ho značně posunuli proti dodávanému napájecímu kabelu od GMG.
Takze nerez plech ma 8,5kg. No a teda ,kebyze sa pouzije hoci aj zavazie (cinka 10kG) -aby sa nemuselo klast tolko knih :mrgreen: ,alebo by sa prikladalo 5kg ,potom 5kg. atd... Mozno by to bolo zaujimave..
Gigawatt pf2+lc2(mk3+mk2)+pangea ac9/Vincent sv 238 mk/Nordost Tyr speaker cable+signal(norse 1ser.)/audioquest carbon usb//Usher dancer dmd 1
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od Mark Levinson »

Yngwie píše: 27 zář 2020 19:05
Mark Levinson píše: 27 zář 2020 15:51
Jiri píše: 23 zář 2020 10:46 ML
Škoda, že jste u Zappy neměli možnost zkoušet více napájecích kabelů k tomu GMG. Já jsem měl tu možnost (SR filtr i GMG používají stejný Neutrik powercon) a je to velký posun proti standardně dodávanému GMG napájecímu kabelu. Tam mají GMG ještě velkou rezervu.
Jiří,
prosím Tě jaký kabel jste měli k porovnání? Co bylo lepší a jak se to ve zvuku projevilo?
Chystáme taky podobný experiment kdy bude k dispozici několik značek kabelů, první bude příští týden a měl by to být Furutech Powerflux.
U toho bych chtěl být, tak na mě nezapomeňte :D
Neboj, nezapomeneme. Dám Ti vědět, jak to bude realizováno.
Mark Levinson
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od Jiri »

Tak už je nerez víko na SR Powercell 12 UEF dokončené včetně polepu z carbon fólie - tak teď jsem spokojen i po té vizuální stránce.
víko carbon.jpg
víko carbon2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Quentin

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od Quentin »

To vypadá mnohem mnohem lépe (*) (*) (*) (*) (*)
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od Frogyman »

:thumbup:
Ta fólie je skutečně karbon, nebo jen vizualně? Doporučíš, kde se dá koupit? Nebo tos někde zadal na profi potažení?
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od terahera »

Podle odrazu na fólii jde vidět,že je to zapojeno do obyčejné zásuvky,předpokládám,že tedy není ani sólo přívod k napájení audia :-?
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od Jiri »

žabiny
kupoval jsem tuto 5D vinyl fólii z uhlíkových vláken, je dražší ale kvalita je výborná a pracuje se s ní velmi dobře:
https://www.karbon-folie.cz/karbon-5d-f ... bon-folie/

terahera
furutech zásuvku do zdi mám doma v krabičce už asi 2 roky ale bohužel stále se nejsem schopen dokopat k tomu, aby mi člen "Pytel" ten sólo přívod z garáže do patra natáhnul, snad ještě letos nebo na jaře.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od Mark Levinson »

Jiri píše: 01 říj 2020 11:53 Tak už je nerez víko na SR Powercell 12 UEF dokončené včetně polepu z carbon fólie - tak teď jsem spokojen i po té vizuální stránce.
Jirko,
tak to teď vypadá snad i lépe než originál, klobouk dolů.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od Frogyman »

JJ, fakt pěkné.
Jak máš řešeny hrany? Máš to i přes ně? To není pořádně vidět.
A natahoval jsi s tavnou, nebo jen lepil?

PS: doma mne irituje svítící čistý nerez pod komponenty a přemýšlel jsem o nastříknutí na černo, ale toto vypadá líp! :thumbup:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od terahera »

Jiri píše: 01 říj 2020 13:27

terahera
furutech zásuvku do zdi mám doma v krabičce už asi 2 roky ale bohužel stále se nejsem schopen dokopat k tomu, aby mi člen "Pytel" ten sólo přívod z garáže do patra natáhnul, snad ještě letos nebo na jaře.
:smile: Tak to znám,já měl zásuvku Gigavat v konferenčním stolku rok :cool: ,ale sólo přívod jsem řešil jako jednu z prvních věcí v hifi,takže zatlač na Pytla :lol: a myslím,že budeš koukat,co se bude potom dít :cool:
Jinak ten plech s tou fólii :thumbup: :thumbup: :thumbup:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od Jiri »

Fólie jde pěkně ohnout přes hrany a nalepit kousek i na vnitřní stranu, ani jsem to nemusel nahřívat horkovzdušnou pistolí jak doporučuje výrobce.
Jen jsem využil tu samolepící vrstvu fólie.
viko3.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od Frogyman »

Tak to je fakt super materiál! :thumbup:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od PavelDosko »

nenasel jsem v Cechach prodejce PowerCell 8 UEF SE, nevite o nejakem krome slovenskeho Platanu ?
neni placka, neni highend
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od Jiri »

MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od PavelDosko »

diky, hledal jsem SE, nejak se s Michalem domluvim
neni placka, neni highend
kychtax

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od kychtax »

jj, rothaudio je pokud se nepletu distributor SR v ČR.
lubos
Příspěvky: 297
Registrován: 27 čer 2011 22:47

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od lubos »

PavelDosko píše: 21 říj 2020 11:05 diky, hledal jsem SE, nejak se s Michalem domluvim
Určite treba si zapožičať verziu SE, ta sieťovka Atmosphere Level 2 robí veľmi veľa (MC len sieťovky je 2t.€).
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od PavelDosko »

Jiri píše: 02 zář 2020 14:59 Tak se hlásím do klubu spokojených uživatelů SR filtrací. Pořídil jsem PowerCell 12 UEF, funguje parádně.
Překvapilo mne, jak je citlivá na kvalitu přívodního kabelu. Tam je možnost posouvat zvukovou kvalitu ještě dále.
ahoj, ty mas asi verzi bez SE a dodaneho kabelu SR 3 ?
neni placka, neni highend
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: SYNERGISTIC RESEARCH PowerCell 8 UEF SE

Příspěvek od Jiri »

Já jsem koupil verzi SE s top napájecím kabelem SR Galileo SX ale ten jsem prodal a používám "sacco power", který jsem si nechal vyrobit u člena "Pytel".
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Odpovědět